سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
خیلی خوشحال و مسرورم که تمامی گیمرهای حرفه ای به ps4 نقل مکان کردن و خبری از بچه مدرسه ای ها تو این تاپیک نیست من 27 سالمه و بزودی به جمع شما عزیزان میپیوندم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
خیلی خوشحال و مسرورم که تمامی گیمرهای حرفه ای به ps4 نقل مکان کردن و خبری از بچه مدرسه ای ها تو این تاپیک نیست من 27 سالمه و بزودی به جمع شما عزیزان میپیوندم.

بچه مدرسه ای ها هم دل دارن بابا :D
اتفاقاً من این بچه ها رو میبینم روحیه میگیرم :D

علت سن بالا بودنِ اکثر PS4 دارا هم اینه که هزینه تهیه کنسول و بازیهاش بالاست، اونایی که دستشون تو جیب خودشون نیست تهیه کنسول براشون سخت تره. یه عده هم که بچه خرپولن و همه چیزو روز اول میخرن :D
2 سال از شروع نسل بگذره بچه مدرسه ای ها هم به جمعمون میپیوندن :D

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
بچه مدرسه ای ها هم دل دارن بابا :D
اتفاقاً من این بچه ها رو میبینم روحیه میگیرم :D

علت سن بالا بودنِ اکثر PS4 دارا هم اینه که هزینه تهیه کنسول و بازیهاش بالاست، اونایی که دستشون تو جیب خودشون نیست تهیه کنسول براشون سخت تره. یه عده هم که بچه خرپولن و همه چیزو روز اول میخرن :D
2 سال از شروع نسل بگذره بچه مدرسه ای ها هم به جمعمون میپیوندن :D
آخه گند میزنن به همه چی نمونش همین بازی سنتر یه سر به تاپیک پی سی بازا بزن من که ازبس اونجا حرفای نامربوط شنیدم بیخیال تاپیکش شدم, واسه همین امیدوارم سمت این کنسول نیان تابشه تو psn و تاپیک های ps4 یه نفس راحت کشید

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
آخه گند میزنن به همه چی نمونش همین بازی سنتر یه سر به تاپیک پی سی بازا بزن من که ازبس اونجا حرفای نامربوط شنیدم بیخیال تاپیکش شدم, واسه همین امیدوارم سمت این کنسول نیان تابشه تو psn و تاپیک های ps4 یه نفس راحت کشید

شما با اونایی دوست باش که جلوی نفس کشیدنتونو نمیگیرن :D
اگه قرار باشه یه بچه 15 ساله مثل یه مرد 27-28 ساله رفتار کنه که قواعد طبیعت به هم میریزه :D

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
البته اینو در نظر داشته باشین که که کامپیوتر از همه کنسولا سرتر بوده و هست من خودمم قبلا با کامپیوتر گیم میزدم البته با سخت افزار حرفه ای
کنسول فقط برای انلاین بازی کردنشه که حال میده:|و یه تعداد بازی انحصاریشون

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
اگه قرار باشه یه بچه 15 ساله مثل یه مرد 27-28 ساله رفتار کنه که قواعد طبیعت به هم میریزه :D
شما ظاهرا متوجه منظور من نشدین, نیازی هم نیست در مورد تعادل زمین و کائنات و فلسفه صحبت کنید

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
شما ظاهرا متوجه منظور من نشدین, نیازی هم نیست در مورد تعادل زمین و کائنات و فلسفه صحبت کنید

چه منظوری؟ خیلی واضح گفتی خوشحالم بچه مچه توی PSN و تاپیکای PS4 جم نشده. منم خیلی واضح گفتم بچه باید بچگیشو کنه، دلیلی نداره من و شما ناراحت شیم :D

YYwhiteYY

کاربر سایت
Apr 16, 2014
41
من همیشه دوست داشتم بچه بمونم ای کاش هیچوقت بزرگ نمیشدم:((
اونایی هم که تاپیک ها رو به هم میزنند ربطی به سنشون نداره مشکل از یه جا های دیگه است ^ ^

S.M.A Mason

کاربر سایت
Apr 5, 2013
67
نام
S.M.A
پونزده 15

- - -ویرایش - - -

شما دووشواری داری با همسنای من دوست نباش چیکار داری کی چند سالشه و با چی بازی میکنه؟؟
در ضمن شما هروقت PS4 گرفتی بیا اینجوری بکوب اونایی که سنشون کمتره و PS4 دارن رو
دووشواری نداریم که

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
منم چهارده سالم بیشتر نیست! اون دوستی که میگفت بچه مدرسه‌ای ها مزاحمن...
من به شخصه مطمعنم اطلاعاتم از خیلی از افراد بیشتره و-«نمیخوام خودم رو بگیرم ولی»- تو بخش خرابی های PS4 سعی کردم به خیلی از افراد کمک کنم و خیلی از دوستان هم برای راهنمایی خرید PS4 یامشکلاتشون مستقیما به خود من پ.خ میدن فارغ از اینکه سنم رو بدونن پس لطفا جمع نبندین!!! نمیدونم چرا فکر میکنید هرکی مدرسه میره و سنش کمه یه فردی هست که هیچی بارش نیس و فقط اسپم میده. در صورتی که مطمعنم خیلی از افراد هم سن یا بزرگ تر از من از خیلی ها بهتر میفهمن. شما هم به جای اینکه با ۲۷ سال سن که جای برادر بزرگ ما هستی بیای دوستانه رفتار کنی میای مستقیما میگی:شماما گند میزنین به همه چی!
به هر خیلی ممنون که شعور و فهم ما رو زیر سوال بردید! استفاده کردیم! :|

mammad_n5

کاربر سایت
Aug 23, 2014
148
منم چهارده سالم بیشتر نیست! اون دوستی که میگفت بچه مدرسه‌ای ها مزاحمن...
من به شخصه مطمعنم اطلاعاتم از خیلی از افراد بیشتره و-«نمیخوام خودم رو بگیرم ولی»- تو بخش خرابی های PS4 سعی کردم به خیلی از افراد کمک کنم و خیلی از دوستان هم برای راهنمایی خرید PS4 یامشکلاتشون مستقیما به خود من پ.خ میدن فارغ از اینکه سنم رو بدونن پس لطفا جمع نبندین!!! نمیدونم چرا فکر میکنید هرکی مدرسه میره و سنش کمه یه فردی هست که هیچی بارش نیس و فقط اسپم میده. در صورتی که مطمعنم خیلی از افراد هم سن یا بزرگ تر از من از خیلی ها بهتر میفهمن. شما هم به جای اینکه با ۲۷ سال سن که جای برادر بزرگ ما هستی بیای دوستانه رفتار کنی میای مستقیما میگی:شماما گند میزنین به همه چی!
به هر خیلی ممنون که شعور و فهم ما رو زیر سوال بردید! استفاده کردیم! :|
ميدونم ناظم عزيز بعد اين پست منو اخراج ميكنن و يه اخطار كلفت ميگيرم... اگه به اطلاعات باشه من الان همسن شما هستم ولي الان توي يه شركت بزرگ دولوپر IDE و جاوا جي دي كي هستم... و فك نميكنم مثل من از 200-300 نفر بيشتر باشن... الان هم اولين پيش قسطم طي 20 روز كاري كه يك ميليون تومن بود رو گرفتم... الان جمش ميكنم ميرم يه پي سي غول ميبندم... پس اطلاعات ps4 رو هدفت قرار نده و هدف هاي والا تر توي ذهنت باشه.. (براي اثبات هم اگه خواستي آدرس شركت رو ميدم پنجشنبه ها در دفتر كاري هستم ميتونيم ملاقات كنيم)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214

دیدم بحثتون بالا گرفته گفتم بیام ببرمش بالاتر:D
همه چی اگه جای خودش باشه درست میشه.اون ها میتونن کنسول بخرن ولی باید پارتی های خودشون رو داشته باشن و بازی های خودشون رو بازی کنن.مشکل از جایی شروع میشه که کوچیک تر ها قاطی بزرگ تر ها میشن.هم وایشون بد اموزی داره (الفاظ بد که بزرگ تر ها به کار میبرن).هم خودشون ناراحت میشن(اکثرا یا کیک میشن یا میوت.یا دیگران بهشون میگن انقدر حرف نزن یا هدفونه لعنتی رو از دهنت فاصله بده کر شدیم).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر