سن دارندگان کنسول XBox360

سن شما

• زیـر 12 سال

رای‌ها: 25 1.6%
  • 12 تا 14 سال

رای‌ها: 93 5.8%
  • 14 تا 16 سال

رای‌ها: 242 15.1%
  • 16 تا 18 سال

رای‌ها: 279 17.4%
  • بالای 18 سال

رای‌ها: 967 60.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,606

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
دوستان من هم بالای 18 سال هستم، البته خیلی بالاش
آقا من نمیدونم چرا باید سن که میره بالا کنسول و بازیهای کامپیوتری هم از زندگی آدم حذف شه /آخه این چه چیزیه که بین مردم ایرانی جا افتاده
در هر صورت من آذر میرم تو 26 سال
این بخاطر اینه که کلمه بازی رو فقط برای زیر 15 سال می بینن . فرهنگ های اشتباه قدیمی که با پیشرفت تکنولوژی و بازی های رایانه اصلا! جور در نمی یاد.
دنیا پیشرفت می کنه نارحت نباشید هیچ کس عقب مونده نمی مونه.
+18
01/07/1993

آخرین ویرایش:

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
دلیل اینکه وقتی سن میره بالا آدم متاهل میشه بعد چی میشه؟خرجش زیاد میشه اونوقت اکه شغلش آزاد باشه و درامد زیادی نداشته باشه اگه بخواد بازی کنه دیگه وقت نداره ولی اون کسی که شغلش اداریه ظهر میاد خونه و تا شب بازی میکنه.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
واقعا این چه فرهنگ مضخرفیه؟بازی چه ربطی به سن داره؟مگه 18 سال به بالا حق تفریح ندارن؟حالا باشی 40 یا 50 سال حق نداری شاد باشی حال کنی؟گول این حرفایه مفت رو نخورید که میگن مگه بچه ای بازی میکنی این حرف رو اگه کسی بهت زد از حسادته خودش نداره یا نمیتونه بازی کنه یا عقلشو نداره والا الان بچه ها همین سونیکم نمیتونن بازی کنن بعد این بتمن و ریج رو واسه کی گذاشتن بازی کنه؟کسایی که بتونن بازیهایه کامپیوتری رو انجام بدن افراد باهوشی هستند الان دیگه دوره قرچ خور نیست 2 تا دکمه بهت بدن یه پرش یه تیر تموم الان باید از مغز خودت استفاده کنی تا بتونی یه بازیو تموم کنی.خودم 26 سالمه دارم بازی میکنم البته کار جایه خودش درس جایه خودش تفریح هم جایه خودش.متاهل هم شدی مشکلی نیست با زنت 2 تایی بازی میکنی.کل دنیا دارن بازی کامپیوتری میکنن تفریحشون رو میکنن عقلشونم از ما بهتر کار میکنه.

• Like
Reactions: ™PersiaWar

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
سلام
منم 29 سالمه 61/1/5 مجرد
با اتاری شروع کردم الانم هم کامپیوتر میزنم هم ایکس باکس البته یخوررده حس بازیم کم شده ولی یه گیمر تا اخر گیمره
اخرین بازی هم که تمام کردم درایور سانفرنسیسکو بود

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
منم بالا 18ام هر وقت هم بخوام ازدواج کنم به طرف میگم من دست از بازی کردن بر نمیدارم با این شرط ازدواج میکنم(کاملا جدی گفتم):)

$$$$$

کاربر سایت
Nov 10, 2011
99
نام
Milad
منم 23 سالمه. یه ماه دیگه میرم سربازی :D وقتیم برگردم
با دوست دخترم ازدواج میکنم :D
با آتاری شروع کردم و کلوپی شدمو عشق بازی شرطی و جام و مسابقه یادش بخیر! راستش بازیای پر گرافیکه الان مثله اون بازیای خیلی قدیمی بهم حال نمیده اعتراف میکنم که از آتاری لذت نبردم :D
مثله خیلیای شما متهمم به انجام بازیای بچگونه! اما چیزی که برام مهمه اینه که خودم می دونم وقتی بازی می کنم حسه بدی نسبت به این قضیه ندارم.
هر بازی رو انجام نمی دم و بیشتر با رده سنی M حال می کنم.

top_game

کاربر سایت
Dec 17, 2011
2
25 سالمه
با پدرم اين مشكل رو دارم(نگرش املي نه قديمي) به همين دليل شب99 درصد وقتها كه همه خوابن بازي ميكنم اون يه درصد هم دو چشم داره دو چشم قرض ميكنه بازيهاي امثال mw3 رو ميبينه

البته دليل نميشه كه از دستش ناراحت شم و از كوره در برم چون مثل دو رفيق نداريم كلا خيلي با پدرم راحتم

اي روزگار نوبت نصل نو پاي ما شد تا جامعه رو دست بگيريم و نگرشهاي قديمي و كهنه رو عوض كنيم ولي حيف هنوز دايي جان كله پاچه ميخوره و گوشش بده كار نيست

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
این مشکلش اهمیت دادم به حرف یه مرد ترسو و همه چی باخت.من که هیشکیو ادم حساب نمیکنم 21سالمه همه بهم میخندن و مسخره میکنن ولی منم بهشون میخندم حتی یه ذره هم برام مهم نیست.من برا خودم زندگی میکنم نه برا مردم.مشکل ما ایرونی ها اینه برا خودمون زندگی نمیکنیم

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
همه با این مشکل مواجه هستیم. که میگن بازی ماله بچه است.هر کاری هم میکنم نمیتونم این نگرشو عوض کنم.اما هر وقت میگن چرا اینقدر بازی میکنی میگم برم هزار تا کار خلاف کنم بهتره یا اینکه بشینم تو خونم با ارامش لذت ببرم از زندگیم.؟
اما دیگه کم کم کاری ندارن بهم.خیلی کم تر میگن.اما اگه بگم میخوام یه پلی 3 بگیرم میگن چه فرقی داره همونه دیگه.الان با این مشکل مواجه هستم.خوب توضیح دادنم براشون سخته تفاوتشون تو چیه؟
اگه برم 500 -600 بدم گوشی چیزی نمیگن(منم که اصلا گوشی برام مهم نیست) اما اگه یه دستگاه دیگه بگم گیر میدن.
کسی با این مشکل مواجه نبوده؟راه حلی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر