سریال The Last of Us

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
The Last of Us اونقدر از نظر شخصیت پردازی و نویسندگی فوق العاده هست که بتونه توی مدیوم تلویزیون و سینما هم برای خودش اسم و رسم درست کنه. این سریال هم در بدترین حالت یه سریال خیلی خوب می‌شه. اصلا شکی درش نیست. مشکل من فقط قیافه و صدای جول و الیه. حالا آریا می‌گه دوست نداره یهو بیان رنگ و جنسیت رو عوض کنن، من کلا می‌گم دوست ندارم قیافه و صداشون از اون چیزی که بود عوض بشه! :D که خب نشدنیه متاسفانه.
اما نکته‌ی مثبت قضیه اینه که این سریال قراره The Last of Us رو شدیدا معروف‌تر بکنه و این به بزرگ‌تر شدن ناتی داگ و آزادی عمل بیشترشون ختم می‌شه.

پ.ن: پارت 3 از همین الان تایید شده رفته، فقط کسی هنوز اعلامش نکرده! :D یک درصد فکر کنید بعد معروف‌تر شدنش بخاطر HBO و جذب کلی طرفدار جدید، پارت بعدی رو نسازن. احتمالا دوران PS5 هم با پارت 3 تموم و پرونده‌ی این IP هم برای همیشه بسته می‌شه.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
The Last of Us اونقدر از نظر شخصیت پردازی و نویسندگی فوق العاده هست که بتونه توی مدیوم تلویزیون و سینما هم برای خودش اسم و رسم درست کنه. این سریال هم در بدترین حالت یه سریال خیلی خوب می‌شه. اصلا شکی درش نیست. مشکل من فقط قیافه و صدای جول و الیه. حالا آریا می‌گه دوست نداره یهو بیان رنگ و جنسیت رو عوض کنن، من کلا می‌گم دوست ندارم قیافه و صداشون از اون چیزی که بود عوض بشه! :D که خب نشدنیه متاسفانه.
اما نکته‌ی مثبت قضیه اینه که این سریال قراره The Last of Us رو شدیدا معروف‌تر بکنه و این به بزرگ‌تر شدن ناتی داگ و آزادی عمل بیشترشون ختم می‌شه.

پ.ن: پارت 3 از همین الان تایید شده رفته، فقط کسی هنوز اعلامش نکرده! :D یک درصد فکر کنید بعد معروف‌تر شدنش بخاطر HBO و جذب کلی طرفدار جدید، پارت بعدی رو نسازن. احتمالا دوران PS5 هم با پارت 3 تموم و پرونده‌ی این IP هم برای همیشه بسته می‌شه.
دقیقا، انصافا بدون صدای تروی بیکر و اشلی جانسون نمی‌شه. اصلا نمی‌شه :D

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
هیو جکمن هم خیلی به دلم نشسته مخصوصا برای نقش جول با صدای هیو هم میشه ساخت . برای الی اون عکس صفحه قبل نمیدونم بازیگره یا نه ولی خیلی میاد این نقش بهش و در اخر که همون طور که نیل تو گیم اون بازی رو از بازیگرش کشید بیرون این جا هم تو کار باشه هرکی بیاد ازش یه جول و الی ناب درمیاره چون دقیقا میدونه چی میخواد و راجب کارگردان هم فک میکنم کارگردان مینی سریال چرنوبیل هست درسته ؟ اگه اون باشه که چه شود

• Like
Reactions: pbgame

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
^^^
در تکمیل بگم ایشون یک کارگردان بسیار جوون (29 ساله) روسی هستش که سال 2019 هم جایزه بهترین کارگردان جشنواره کن رو برده (توی بخش Un Certain Regard)

و تایید شده که کارگردانی قسمت pilot رو بر عهده داره... همینکه کارگردانا رو دارن معرفی میکنن بنظر میرسه که خوب داره جلو میره پروژه...

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,380
نام
رامین
آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بلا رمزی خب تایید شد بعنوان الی! فعلا نمیشه قضاوتی کرد ولی توی گیم او ترونز برای من خیلی نچسب بود!
مثل اینکه ماهارشالا علی هم حضورش بعنوان جول تکذیب شد هرچند بنظر میرسه باهاش در مورد این نقش صحبت شده بوده!!

• Like
Reactions: only sony

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
650
نام
Ro.s
یعنی اعصابم داغون شد این خبرو دیدم چی فکر میکردم چی شد. =((

:((

View attachment 194751
داغون ترین بازیگر ممکنو برای الی انتخاب کردن! بازیگر نقش لایرای سریال His Dark Materials رو انتخاب میکردن کمتر ناراحت میشدم تا بلا رمزی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر