سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بالاخره هر بازیگری یک مسیری رو میگذرونه تا به پروژه های مهمتر برسه، البته همون دکتر هو ـم دوران خوبش اونجا بود نه الان که نویسندگیش در حد سریالا صدا و سیما شده.
به شخصه سر همون دکتر هو فن مت اسمیت شدم عالی بود بازیش، نصف هایپمم واسه سریال همین مت اسمیت بود که تا اینجا از اون چیزی که تصور میکردم هم خفن تر در اومده شخصیتش :x

--
تا اینجا نحوه روایتش بنظرم خیلی بی نقص بوده، هم به اندازه کافی به شخصیتا میپردازه هم برای چند دقیقه هیجان انگیز میشه هر اپیزود.
فقط سوال اینجاست تا کجا میخوان Viserys ـو بی جربزه نشون بدن و دیمنو کول بد اس :D
اتفاقا به نظرم ویسریس رو آدم بی جربزه ای نشون ندادن خیلی معمولیه. رابرت از این بی جربزه تر بود :D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
شاید هنری کاویل و بانو قراره نقشهایی توی فلش بکهایی که شاید شاهدش باشیم رو بازی کنن. هنری کاویل در نقش اگان فاتح و الیزابت اولسن در نقش ویسنیا خواهر-همسر اگان. چون اگان دوم موقع رقص اژدهایان جوونه و به هنری کاویل نمیخوره نقش یه آدم بیست و اندی ساله رو بازی کنه.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
ملیساندرا تو با توجه به سنش تو همین دوره وسریس اول هم بوده؟ یعنی ممکنه اثری ازش تو این سریال هم ببینیم؟

• Like
Reactions: TheGodfather

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,556
ملیساندرا تو با توجه به سنش تو همین دوره وسریس اول هم بوده؟ یعنی ممکنه اثری ازش تو این سریال هم ببینیم؟
تو کتاب Fire & Blood چیزی گفته نشده .
ملیساندرا/ملیساندره از یه ناحیه ای میاد ( realm ) به اسم آشای که که اون ناحیه مرکز جادو وجادوگری هستش
تو کتابها هم زیاد بهش پرداخته نشده
فعلا تنها جادوگری که هست همین معشوقه دیمون هستش .

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
942
نام
هادی
تو کتاب Fire & Blood چیزی گفته نشده .
ملیساندرا/ملیساندره از یه ناحیه ای میاد ( realm ) به اسم آشای که که اون ناحیه مرکز جادو وجادوگری هستش
تو کتابها هم زیاد بهش پرداخته نشده
فعلا تنها جادوگری که هست همین معشوقه دیمون هستش .
چه جالب، نمیدوستم معشوقه دیمون جادوگر هست.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,340
نام
امیر
شایعه شده که کنار الیزابت اولسن، هنری کویل هم برای ایفای نقش اگان تو فصل دوم قراره حضور داشته باشه!
اگه حقیقت داشته باشه چه شود!کاملا هم بهش میاد :D
اگان دوم سر جنگ داخلی تارگرین ها 22-21 سالش بوده، کجای هنری کویل بهش میاد نقش یه ادم 21 ساله رو بازی کنه آخه؟ :D
کتاب ها رو نخوندم ولی حس می‌کنم اگان فاتح خوراک خودشه و بهش میاد.

پ.ن: قشنگ زخم شدم با این حرف یه عده تو جاهای مختلف منجمله همین تاپیک که جلوه های ویژه سریال ضعیف تره، اژدهایانش ابهت ندارن و به پای دروگون، ویسریون و ریگال؟ نمیرسن و ...
حالا هی توضیح بده که اون احمق و احمق تر اومدن بچه های دنی رو اون جوری غول و گنده درست کردن پ در حقیقت باید از اژدهای رینیرا هم کوچکتر باشن، باز یکی دیگه میاد می‌گه ابهت ندارن و ...

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اگان دوم سر جنگ داخلی تارگرین ها 22-21 سالش بوده، کجای هنری کویل بهش میاد نقش یه ادم 21 ساله رو بازی کنه آخه؟ :D
کتاب ها رو نخوندم ولی حس می‌کنم اگان فاتح خوراک خودشه و بهش میاد.

پ.ن: قشنگ زخم شدم با این حرف یه عده تو جاهای مختلف منجمله همین تاپیک که جلوه های ویژه سریال ضعیف تره، اژدهایانش ابهت ندارن و به پای دروگون، ویسریون و ریگال؟ نمیرسن و ...
حالا هی توضیح بده که اون احمق و احمق تر اومدن بچه های دنی رو اون جوری غول و گنده درست کردن پ در حقیقت باید از اژدهای رینیرا هم کوچکتر باشن، باز یکی دیگه میاد می‌گه ابهت ندارن و ...
هزاران بار حق :D

من حدس میزنم احتمالا این سریال قرار نیست فقط به اتفاقات زمان ویسریس بسنده کنه و احتمالا فلش بکایی به زمان اگان فاتح بزنن. حتی ممکنه فلش فوروارد به دوره مد کینگ هم بزنن. به شخصه خیلی دوست دارم جفت اینا (و البته بالریون) رو ببینم :(

--------
یه نکته که هی بهش دقت میکنم اینه که کینگز لندینگ چقدر متفاوت بود. به نظر شما هم همینه؟ نسبت به سکانسایی که توی GoT نشون داده میشه هم شهر تمیز تریه هم ساختمونا یه ذره متفاوتن!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
هزاران بار حق :D

من حدس میزنم احتمالا این سریال قرار نیست فقط به اتفاقات زمان ویسریس بسنده کنه و احتمالا فلش بکایی به زمان اگان فاتح بزنن. حتی ممکنه فلش فوروارد به دوره مد کینگ هم بزنن. به شخصه خیلی دوست دارم جفت اینا (و البته بالریون) رو ببینم :(

--------
یه نکته که هی بهش دقت میکنم اینه که کینگز لندینگ چقدر متفاوت بود. به نظر شما هم همینه؟ نسبت به سکانسایی که توی GoT نشون داده میشه هم شهر تمیز تریه هم ساختمونا یه ذره متفاوتن!
خب 200 سال قبله دیگه. شهر تغییر می‌کنه!
من باب سایز اژدها هم فکر کنم یه جای کتاب میگه که اژدها هیچقوت رشدش تموم نمیشه و همیشه هی بزرگتر و بزرگتر میشن.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
درود
بزرگترین برجستگی این سریال اینه که خودش رو جدی میگیره و سعی در ارایه چیز شل و ول نداره
به عنوان مثال اگر شما قراره بفهمید که کینگ جهریس یک پادشاه بی کفایت و افسارش در دست پایین دستیاش هست،
خب این موضوع رو در خلال چندین سکانس 10 15 دقیقه ای میبینید با بهترین موسیقی و اکتینگ و subtle بودن
مثلا اگر قراره بفهمید که رنریا به عموش رفته و چقدر از نظر اخلاقی به دیمن شبیهه، این رو در خلال دو الی سه سکانس چندین دقیقه ای میفهمیم
نه اینکه یک نفر دیالوگ بگه ببین رنریا چقدر شبیه دیمون هست و شبیه باباش نیست
عوضش میذاره یک سکانس خوشگل تو ذهن آدم بشینه و مغز کنجکاوانه ارتباطات رو پیدا کنه و نیازی نیست زیاد هم به خودش فشار بیاره چون در عین subtle بودن انقدر اجزا خوب کنار هم قرار گرفته که منظور رو به خوبی میرسونه
در مورد اکت ها
اگر میبینید بازی ها به شدت خوبه به خاطر اینه که
بذارید اینطوری مثال بزنم
از این بازی ها قدیم تو مجلات بود نقطه ها رو بهم وصل میکردیم یک گوزن در میومد بعدش یا اسب
خب اگر سورس متریال و نقش شورانر ها رو برای تفهمیم بازیگران به اون نقطه ها تشبیه کنیم
اون نقطه ها به قدری زیاد هست و کفایت میکنه که بازیگر با شور و اشتیاق خودش ،کار راحتی داره تا یک اسب خوشگل در بیاره کافیه خط ها رو خوب به هم وصل کنه
مثلا برای رنریا این نقطه ها میتونه:
با اینکه احساسات دخترانه داری اما کمی جنون تارگرین شبیه عمو دیمن توت هست
با اینکه بابات رو دوست داری و بهش علاقه مندی اما ته قضیه میدونی باعث شرمساریت میشه
ته ته قلبت میدونی تو آدم باکفایت تری واسه اداره حکومت هستی تا بابات
برای شجاعت و عمل واقعی (اکشن) ارزش بیشتری قائلی تا منسب و پست ها با رداهای شیکی که خون بهش نخورده
و نقطه های دیگه ای که شما میتونید به عنوان شخصیت عمیق رنریا تشخیص بدید
این نقطه ها رو کتاب و شورانر ها به بازیگر انتقال میدن
بازیگر هم شور و اشتیاق داره وقتی میبینه همچین چیز نابی بهش ارائه شده
و اینطوری هست که بازی و نقش بی نظیری همچون رنریا تارگرین به وقوع میپیونده
واقعا حیف که شیفت زمانی داشته باشیم و بازیگر عوض شه :D
در مقابل میبینیم یک سریال دیگه نقطه های کمی به بازیگر عرضه میکنه و طبعا بازیگر هم شوق و اشتیاق رو از دست میده و یک چیز ابکی در میاد
البته یک سری ایرادات داره به طور کل سریال چشم پوشی میکنیم حوصله ایراد گرفتن ندارم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,963
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خوب بود این قسمت. واقعا دیمون و رینیرا خیلی جذابه شخصیتشون. در کل کیفیت بازیگرا خیلی خووبه. حتی آروم‌ترین سکانس‌هارو جذاب میکنن واست. واقعا کنجکاوم ببینم در ادامه میخوان چیکار کنن. اون نبرد آخر هم عالی بود. وقتی دیمون با لاشه‌ی تیکه پاره‌ی اون حافظ حقوق خرچنگ‌ها بیرون اومد خیلی بد اس بود :D طبق معمول سکانس ورود اژدها هم داشتیم که هر چقدر ببینیم خسته نمیشیم. سکانس درگیری رینیرا با گراز هم خیلی خوب بود. این سرکش بودنش شدیدا خوب دراومده و همین مورد خیلی دوس داشتنیش کرده.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,232
نام
Мojtaba
بازی دیمین خیلی خوبه ولی بعضی جاها صداش یک مقدار نازک میشه که اصلا همخوانی نداره با ابهتش. مثل بار اولی که میبینیمش روی تخت آهنین نشسته از هر لحاظ عالیه ولی بعد که داره با نوچه ای خودش و سربازاش صحبت میکنه صداش یکم نافرم میشه.
انصافا اژدهاش پائین تنه اش رو میتونستن بهتر طراحی کنن. بقول اون دوستمون شبیه شیلنگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر