سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Alkazar

کاربر سایت
نام
پویان
کدوم سوال بی جواب موند؟
به نظر من فصل 8 بهترین فصل بود حتی از فصل چهارم بهتر بود مخصوصا قسمت سوم و چهارم و پنجم عالی بودن و کل همین سه قسمت اندازه فصل چهارم ارزش دیدن داشت.
This post gave me cancer.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

graywolf

کاربر سایت
نام
احمد
کدوم سوال بی جواب موند؟
به نظر من فصل 8 بهترین فصل بود حتی از فصل چهارم بهتر بود مخصوصا قسمت سوم و چهارم و پنجم عالی بودن و کل همین سه قسمت اندازه فصل چهارم ارزش دیدن داشت.
نظر هر شخص محترمه و قبل از هرچیز به سلیقه ت احترام میزارم.
اما ....
۱. واریس برای کی نامه مینوشت؟
۲. جان چرا باید راز خودش رو به سانسا بگه وقتی هیچ ادعا و علاقه ای به پادشاهی نداره؟
۳. نایت کینگ کی بود؟
۴. چرا انسالید ها بعد کشتار بدون محاکمه رها شدن ولی جان اسنو که عملا صادق ترین و نادان ترین شخصیت داستان بود باید مجازات بشه؟
۵. پیشگویی ملیسلندرا در مورد آریا و چشم سبز چی‌ بود؟
۶.چرا وقتی سانسا درخواست استقلال داره باقی خاندان ها چنین ادعایی رو مطرح نکردن،( داریم در مورد گات حرف میزنیم که بخاطر فرمانروایی استانیس دخترش رو زنده سوزوند) اما بصورت فیلم هندی همه خندیدن و با حکومت برن موافقت کردن.
۷. کرم خاکستری چرا باید اجازه بده که جان زنده بمونه؟
و البته یه عالمه سوال دیگه که وجود داره و من حضور ذهن نداشتم اما دوستان اشاره کردن، هیچ داستانی حتی برکینگ بد هم خالی از اشتباه نبودن ولی این اشتباه ها برای سریالی توی سطح گات خیلی تو ذوق میزنه.

abtinhitodie

کاربر سایت
جان اسنو باید میمرد
شخص سرسی با نایت کینگ یه صحنه مشترک نداشتن
این قسمت اخر دو جا جمع سران تصمیم گیری های حکومتی, با اینکه غیرمنطقی و سرسری بود, فضا خیلی بگو بخندو سانسا دایی شو میشونه ,سم نظرشو راجع به رای میگه داره با انگشتاش بازی میکنه :D
جالب زدن تو مسخره بازی خوب بود برا قسمت اخر

• Like
Reactions: stanley

Ali Venom

کاربر سایت
نام
ali
اما ....
۲. جان چرا باید راز خودش رو به سانسا بگه وقتی هیچ ادعا و علاقه ای به پادشاهی نداره؟
۳. نایت کینگ کی بود؟
۴. چرا انسالید ها بعد کشتار بدون محاکمه رها شدن ولی جان اسنو که عملا صادق ترین و نادان ترین شخصیت داستان بود باید مجازات بشه؟
۶.چرا وقتی سانسا درخواست استقلال داره باقی خاندان ها چنین ادعایی رو مطرح نکردن،( داریم در مورد گات حرف میزنیم که بخاطر فرمانروایی استانیس دخترش رو زنده سوزوند) اما بصورت فیلم هندی همه خندیدن و با حکومت برن موافقت کردن.
و البته یه عالمه سوال دیگه که وجود داره و من حضور ذهن نداشتم اما دوستان اشاره کردن، هیچ داستانی حتی برکینگ بد هم خالی از اشتباه نبودن ولی این اشتباه ها برای سریالی توی سطح گات خیلی تو ذوق میزنه.

1. واریس برای لردهای وستروس نامه نوشت و قبل اینکه دستگیر بشه نامه ها رو سوزوند! (به صورت تصویری نشون داد شد این مورد)
2. کتلین استارک از کودکی جان رو به واسطه اینکه حرومزاده ند استارک شناخته میشده اذیت میکرده (در مقابل چشم خواهر و برادرانش در حدی که خیلی این قضیه عادی شده بود) و جان میخواست بگه من یک عمر حرومزاده نبودم و ...
3. نایت کینگ بحثش احتمالا میره اسپین اف ها (هرچند اینجا خیلی سربسته داستانش تموم شد)
4. انسالید ها به فرمان ملکه دست به کشتار میزدند و سرباز رو محاکمه نمیکنند ولی جان ملکه ای رو کشت که همه مقابلش زانو زده بودن (اعضای همون شورا)
5. لرد بیلیش به عنوان چشم سبز فصل پیش کشته بود
6. برای اینکه چندهزار سرباز نورث پشت دره کینگزلندینگ اردوگاه زده بودند و در حال حاضر قوی ترین ارتش وستروس شناخته میشن
7. چیکار میخواست بکنه دیگه؟ با کشتن آنی جان نیروهای شمالی حاضر در کینگزلندینگ هم درگیر میشدند و خبری از اتحاد دوتراکی هم درکار نبود

salamati_fabrika

کاربر سایت
اما ....
برای لرد های وستروس تا راز جان رو فاش کنه که فرصت نشد با کلاغ بفرسته و اعدام شد.
شخصیت جان حقیقت گو هست و همین شکلیه. نمیشه بگی چرا این شکلیه.
تو همون قسمت آخر فصل قبل که با دنریس و سرسی میرن مذاکره سرسی میپرسه ملکه تو کیه که میگه ملکه من همیشه دنریسه و حقیقت رو میگه که به ضررشون میشه و بعد تریون مجبور میشه میره دوباره سرسی رو راضی کنه. حتی دنریس میگه چرا حقیقت رو گفتی بهش میگه چون من نمیتونم دروغ بگم. اگه قسمت های قبلی رو دیده باشی جوابت داده شده.
۳. نایت کینگ کی بود؟
جواب این سوال تو فصل های قبلی بود. بچه های جنگل نایت کینگ رو ساختن. یه آدم معمولی بود.
شما هم شدی دنریس میخوای آدم بی گناه رو محاکمه کنی؟
اونها سرباز بودن و هر سربازی از فرمانده یا مافوقش اطاعت میکنه بعد از مرگ دنریس دیگه باید کی رو محاکمه میکردن؟
مهم نیست چی بود چون همیشه حق انتخاب هست و جهان همیشه با پیشگویی ها هماهنگ نیست. ولی فکر کنم همون لرد بلیش بود
۶.چرا وقتی سانسا درخواست استقلال داره باقی خاندان ها چنین ادعایی رو مطرح نکردن
چون نخواستن مطرح کنند. دنبال چی میگردی
برای اینکه به این نتیجه رسید دنریس دیوانه شده بود.

• Like
Reactions: porfesor

stanley

کاربر سایت
این هم یک نوع برداشتی یه که میشه از قسمت اخر انجام داد!
D58C2ED4-9E0C-48C0-B809-A992388441CD.jpeg
ایضا مرگ سرسی و جیمی لنستر در اغوش هم!
و البته بله مارکس هم یه جمله داره که میگه تاریخ دوبار خودش رو تکرار میکنه یبار بصورت تراژدی و بار دوم بصورت کمدی. سرنوشت شخصیت ها و اتفاقات که متوجه شدیم، تاریخ دوباره اونها رو تکرار کرد و تم فیلم هم اخرش رفت روی کمدی! بعد بگین D&D فیلم نامه رو سرسری نوشته! :D

Guardian Angel

کاربر سایت
نام
محمد حسین
106941

106949

اینم جالبه ولی من خوشحالم که تیریون زنده موند ولی ترجیح میدم ریمیک شه جیمی و سرسی هم زنده بمونن بقیه هم به درک :D
یه رویا دارم اینکه تایوین هم زنده بمونه ابهت خاصی داشت

لطفا رای بدید
Signez la pétition

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
پایان سریال مشکلی نداشت حتی قسمت 3 یا 5 کلیتشون مشکلی نداشت و داستان در نهایت باید ب این شکل میشد
چیزی ک من و خیلیای دیگه باهاش مشکل داشتیم نحوه پیچوندن سریال بود،حداقل سریال میتونست 4 قسمت دیگه داشته باشه و تمام ابهامات رو توضیح بدن
نه اینکه برای مثال بیان شخصیت نایت کینگ رو ک دلیل جذب شدن من ب سریال بود رو توی 1 قسمت و توی ی سکانس 1 دقیقه ای اونم ب این راحتی بکشن و حذفش کنن و اصلا هیچ توضیحی ندن ک این چی میخواست و هدفش چی بود!
در کل این فصل آخر از نظر من تنها عامل بد بودنش تموم کردن سر سری بود،حتی سریال قشنگ میتونست 2 فصل دیگه داشته باشه حالا ما میگیم 2 فصل زیاده ولی دیگه
4 قسمت رو ک میتونستن اضافه کنن ب سریال!اینا برعکس بودن من هر چی سریال دیدم فصل اخرشون یکی دو قسمت بیشتر بود ولی اینا 4 قسمت هم ازش کم کرده بودن.

TEK ZXEN

کاربر سایت
شاید این خرابکاریا رو تو اسپین اف جبران بکنن . چون به وستروس هم مربوطن اسپین آف ها . حدود 5تا اسپین اف قراره ساخته بشه .
انصافا شاه شدن برندون مسخره ترین چیزی بود که دیدم .

salamati_fabrika

کاربر سایت
همه اونهایی که تو IMDB دارن به قسمت آخر نمره منفی میدن فن های سریال هستند که از تموم شدن این سریال زیبا ناراحت شدن!
خیلی هاشونم فن های دنریس هستن!

سریال به زیباترین شکل ممکن تموم شد:
1-جان همیشه به شمال وفادار بود و آخرشم به همونجا برگشت. قیافه جانم اصلآ به تارگرین ها نمیخورد و رفت اونور دیوار تا آزاد زندگی کنه و تو قلعه سیاه نموند.
2- سانسا همیشه میخواست ملکه بشه که شد
3-آریا همیشه حس ماجراجویی داشت و شبیه دخترا نبود و رفت دنبال نقشه های جدید
4- رویارویی سندور کلگین و کوه به زیباترین شکل ممکن به اتمام رسید
5- دنریس ملکه دیوانه بود که آخرش باید میمرد

من فقط با تئوری برن مشکل داشتم مخصوصآ با تیزری که پخش شد که جان و سانسا و آریا تو سرداب مجسمه های خودشون رو دیدن و شاه شب جلوی ویلچر برن بود خیلی به تئوری برن و ارتباط گذشته و حال مربوط بود که به نظرم ناقص رها شد.

در کل سریال خوبی بود و یادتون نره این فقط یه داستان و سریال بود و نباید خیلی اوقات خودتون رو تلخ نکنید
ما که لذتش رو بردیم
باشد که هالیوود دوباره چنین آثاری را خلق کند.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
نام
∂αнмα
screenshot-www.imdb.com-2019.05.21-08-49-07.png

تعداد 1 ها به صورت سرسام اوری زیاد هستش واسه یـ قسمت به تنهایی ! این 1 ها نمره ملت به این قسمت نیست میزان اعصبانیت ملت ـه :) به قول سرسی تو GoT یا میبیری یا میبازی یا میشی اون 10 ـه یا میشی اون 1 ـه ! اهمیت سریال واسه خیلیا بیشتر از بقیه سریال هایی که می دیدن بود چیزی بالغ بر 10-9 سال همراه سریال بودن و به گند کشیده شدن فصل اخرش رو به چشم خودشون دیدن من خودم به این اپیزود 5 دادم ولی برام قابل درک ـه یک سریا بیان کامل از شدت عصبانیت 1 رو حواله سریال کنن بالاخر هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه ! D&D میخواستن سریع سر و ته سریال رو هم بیارن اینم نتیجش , از قسمت 3 رفتن رو اعصاب ملت که دیگه حتی نکات مثبت قسمت های بعدیش هم به چشم نیاد ! این فصل نکات مثب زیاد داشت از شات های بی نظیر گرفته تا موسیقی خفنش بازی بازیگرا هم به قول اون ور آبیا top-notch ـه top-notch بود دیگه Peter Dinklage چیکار باید میکرد سر دیدن جنازه خواهر و برادرش ؟ ولی خوب میدونید وقتی از طرفی دقیقا نمیدونید میخواید از کجا به کجا برسید میاد اینقدر سریال رو راش میدید نتیجش میشه این بر علیه شدن فن ها چه 1 درصد چه صد درصد رفتید رو اعصاب ملت به شخصه برا من مرگ هیچکدوم از شخیت ها مهم نبود تو این فصل فقط دلم به حال جیمی سوخت و بس نه بیشتر نه کمتر دیگه وقتی به این مرحله میرسی که انگار سازنده ها بهت خیانت کردن برات اصلا مهم نیست چی به سر سریال میاد این یـ حقیقته و انکارش هم نمیشه کرد در کل حرف زیادی واسه گفتن نمیمونه جز اینکه باید یـ اه بلند بکشیم و ببینیم به کجا میریسیم ....

Albis

کاربر سایت
نمیدونم چرا کسی به مسخره بودن این قضیه جداشدن شمال از هفت اقلیم اشاره نکرد. یعنی چی اقا سانسا گفت ما میخوایم جدا شیم باد همه گفتن اوکی بشیم ۶ تا خاندان؟ :|
خب الان پس فردایی سانسا و برن بمیرن باز بین شمال و جنوب جنگ میشه واسه گرفتن زمینای هم دیگه :))
حالت منطقی این بود که بگن اقا ایگان فاتح اومد با اژدها همه رو زیر یه پرچم برد ولی الان نه ایگان هست نه اژدها بجا اینکه باز پادشاه داشته باشیم که ۲۰۰ سال بعد جنگ شه، مثل زمان قبل ایگان هر خاندان واسه خودش مستقل باشه و شاه خودشونو داشته باشن و در ارامش زندگی کنن بهم. وقتی آیرون ثرون نباشه درگیری و جنگم طبیعتا کمتره. رد کسپم که نابود شد و آیرون ثرون هم ذوب شد اینطوری یه حالت آیرونی هم داشت که ۸ فصل خاندانا جنگیدن برای پادشاه شدن اخرشم پادشاهی به هیچکس نرسید و نابود شد نه اینکه صرفا دروگون بزنه تختو ذوب کنه صندلی چرخدار بذارن جاش :| :))

bayern_vahid

کاربر سایت
نام
وحید
پایان سریال مشکلی نداشت حتی قسمت 3 یا 5 کلیتشون مشکلی نداشت و داستان در نهایت باید ب این شکل میشد
چیزی ک من و خیلیای دیگه باهاش مشکل داشتیم نحوه پیچوندن سریال بود،حداقل سریال میتونست 4 قسمت دیگه داشته باشه و تمام ابهامات رو توضیح بدن
نه اینکه برای مثال بیان شخصیت نایت کینگ رو ک دلیل جذب شدن من ب سریال بود رو توی 1 قسمت و توی ی سکانس 1 دقیقه ای اونم ب این راحتی بکشن و حذفش کنن و اصلا هیچ توضیحی ندن ک این چی میخواست و هدفش چی بود!
در کل این فصل آخر از نظر من تنها عامل بد بودنش تموم کردن سر سری بود،حتی سریال قشنگ میتونست 2 فصل دیگه داشته باشه حالا ما میگیم 2 فصل زیاده ولی دیگه
4 قسمت رو ک میتونستن اضافه کنن ب سریال!اینا برعکس بودن من هر چی سریال دیدم فصل اخرشون یکی دو قسمت بیشتر بود ولی اینا 4 قسمت هم ازش کم کرده بودن.
این فصل باید 13 قسمت میبود و به جنگها و حواشی بیشتر پرداخته میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر