سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
بعد از فاجعه‌ی قسمتِ سوم، این قسمت در مقابلِ اون با تمامِ مشکلاتش، قابلِ تحمل بود. البته برای من دیگه فرقی نداره. این دوتا شو رانرِ معلول دارن می‌زنن تمامِ ریشه‌های سریال رو قلع و قمع می‌کنند!
دیدی اشتباه میکردی حالا فشار روی کیه :))
اومده میگه این قسمت قطعا از قسمت قبل بهتر بوده اره داریم میبینیم . بدترین قسمت کل سریاله بعد میگه بهترینه :D این حجم از تعصب و بی منطقی دیگه نوبره
فکت : قسمت 4 بدترین قسمت کل سریال از نظر مرد و منتقدین و اولین قسمت کل سریال که نمره زیر 8 میگیره
من چشممو روی واقعیت نمیبندم و تعریف الکی بکنم .
بدترین قسمتِ سریال از نظرِ منتقدین با اختلافِ زیاد، قسمتِ پنج از فصلِ پنجمه.
بدترین قسمتها از نظر منقدین :
1- قسمت شش از فصل پنج با نمره 54
2- قسمت چهار از فصل هشت با نمره 61
3- قسمت سه از فصل هشت با نمره 73
4- قسمت هفتم از فصل سوم با نمره 77

- بدترین فصل هم فصل هشتمه با نمره 79 ( با پایان قسمت ششم این نمره تغییر میکنه )

بدترین قسمتها از نظر مردم :
1- قسمت چهار از فصل هشت با نمره 7.2
2- قسمت شش از فصل پنج با نمره 8.1
3- قسمت یک از فصل هشت با نمره 8.4
4- قسمت سه از فصل هشت با نمره 8.5

خلاصه فصل هشتم تپه سالم باقی نذاشته :D
حق با شماست. من 5 و 6 رو قاطی کردم. بدترین قسمت همون قسمتِ ششِ فصلِ پنجمه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: only sony

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
برین گفت اعدامش کردم... فکر بیش از حد هم معضله ! عجیبه که این همه نقد و مسخره در مورد فیلم میشه و با این وجود خیلیا دارن به نکته های فیلم فکر میکنن .

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,719
قسمت 4 افتضاح بود ، عین سریالای ترکی شده بود . نبردی که توی قسمت 3 پیاده کردن دقیقا میخواستن شبیه نبرد با رمزی باشه ، با همون شیوه فیلمبرداری اومدن و کلا کور کردن کادرو ! ، فیلمبرداری مبارزات شلخته ، غیر قابل باور ، اکشنهاش هندی ، یکی از بدترین فصلها بوده تا اینجا برام .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,399
نام
رامین
بعد از فاجعه‌ی قسمتِ سوم، این قسمت در مقابلِ اون با تمامِ مشکلاتش، قابلِ تحمل بود. البته برای من دیگه فرقی نداره. این دوتا شو رانرِ معلول دارن می‌زنن تمامِ ریشه‌های سریال رو قلع و قمع می‌کنند!

بدترین قسمتِ سریال از نظرِ منتقدین با اختلافِ زیاد، قسمتِ پنج از فصلِ پنجمه.
بدترین قسمتها از نظر منقدین :
1- قسمت شش از فصل پنج با نمره 54
2- قسمت چهار از فصل هشت با نمره 61
3- قسمت سه از فصل هشت با نمره 73
4- قسمت هفتم از فصل سوم با نمره 77

- بدترین فصل هم فصل هشتمه با نمره 79 ( با پایان قسمت ششم این نمره تغییر میکنه )

بدترین قسمتها از نظر مردم :
1- قسمت چهار از فصل هشت با نمره 7.1
2- قسمت شش از فصل پنج با نمره 8.1
3- قسمت یک از فصل هشت با نمره 8.4
4- قسمت سه از فصل هشت با نمره 8.5

خلاصه فصل هشتم تپه سالم باقی نذاشته :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,510
نام
مسلم
اونجایی که تیریون در مورد بچه سرسی حرف زد یورون یه نگاهی چپی بهش انداخت، البته فکر نکنم برای یورون فرقی بکنه چون اون فعلاً فقط تاج و تخت رو میخواد.

پ.ن: صحنه مرگ میساندی از سریال مسلم بن عقیل کپی برداری شده بود:D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,510
نام
مسلم
دوستانی که قسمت سوم رو قشنگ مشاهده کردن بیان توضیح بدن که چه جوری از هر لشکری نصفشون زنده موندن؟:D چون تا جایی که من توی قسمت قبلی دیدم فقط شخصیت های اصلی باقی مونده بودن و بقیه جمیعاً به اف رفته بودن. یا شایدم منابع جدید استخراج کردن و مثل استارکرافت نیروهای جدید ساختن؟ ...آهااااااااااان! حالا فهمیدم منظور سانسا از اینکه عجله نکنن چی بود؟ :>

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستانی که قسمت سوم رو قشنگ مشاهده کردن بیان توضیح بدن که چه جوری از هر لشکری نصفشون زنده موندن؟:D چون تا جایی که من توی قسمت قبلی دیدم فقط شخصیت های اصلی باقی مونده بودن و بقیه جمیعاً به اف رفته بودن. یا شایدم منابع جدید استخراج کردن و مثل استارکرافت نیروهای جدید ساختن؟ ...آهااااااااااان! حالا فهمیدم منظور سانسا از اینکه عجله نکنن چی بود؟ :>

نیروهای یورون تو اون سکانس از راه دور نیروهای دنریس رو مورد هدف قرار دادن که‌ آسیب شدیدی هم زدن منتها بیشتر به کشتی ها. نفراتی که خودشون رو به آب انداختن طبعا شانس خوبی برای فرار داشتن.

• Like
Reactions: Holy Diver

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
چرا این زبون بسته ها رو میکشن ناموسا،ب شخصه بدترین لحظه های سریال برای من کشته شدن اژدها ها و دایروولف ها بود :D

آقا الان تکلیف دایروولفای زنده مونده چی شد؟مثلا نایمریا ک کلا رفت و پیداش نشد دیگه.

• Like
Reactions: misagh72

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,727
چرا این زبون بسته ها رو میکشن ناموسا،ب شخصه بدترین لحظه های سریال برای من کشته شدن اژدها ها و دایروولف ها بود :D

آقا الان تکلیف دایروولفای زنده مونده چی شد؟مثلا نایمریا ک کلا رفت و پیداش نشد دیگه.
والا منم بحثم همینه چرا این زبون بسته ها میکشن همه بمرین مشکلی نیست ولی چرا اخه اونا

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,510
نام
مسلم
نیروهای یورون تو اون سکانس از راه دور نیروهای دنریس رو مورد هدف قرار دادن که‌ آسیب شدیدی هم زدن منتها بیشتر به کشتی ها. نفراتی که خودشون رو به آب انداختن طبعا شانس خوبی برای فرار داشتن.
نه من منظورم قسمت سوم و جنگ با نایت کینگه که همه رو شتک کردن (الخصوص دوتراکی ها رو) بعد توی این قسمت اومدن گفتن نه نصفشون زنده موندن.

• Like
Reactions: arash1996

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,719
قسمت 3 و 4 به هر گوشش نگاه میکنم بد کار شده بود ، سپاه به اون عظمت نتونست مقابل وایت واکرها مقاومت کنه ، ولی دیدیم مثلا سم توی همه سکانسها دراز کش با موجی ازشون مقابله میکنه ، بازیگران اصلی رو هم وایت واکرها فقط هول میدادن ! ، هر جا هم توی ناکجاآباد یکی نفسای آخرش بود ، یکی ظاهر می شد نمیزاشت کشته بشه ، صحنه ی مبارزه پایانی جورا ، وقتی دنریس جورا رو بر میگردونه و سلاح وایت واکر توی سینش فرو میره کلی خندیدم !! ، عملا جورا رو سپر کرد و صحنه اپیک فیل شد ! . بانو ملیساندرا در هر فصل فازهای زیادی میگرفت ، ولی در پایان دود شد رفت هوا ! ، زیاد بودن از این صحنه ها
قسمت چهارم زمانی که سرسی به میساندی گفت حرف آخرتو بزن ، انتظار داشتم یک صحنه ی دراماتیک پیش بیادو در مورد اون ساحل سخنی بگه ، وقتی گفت دراکاریس ، گفتم دراهاریس ، سرسی از کمر بگو بزنه :tearsofjoy: با اینکه سریال سعی کرد مثل فصلهای قبلی قابل پیشبینی نباشه و مرگهای دراماتیکی داشته باشه ، ولی برعکس تمام مرگهاش جوکی بیش نبود ! . قسمت 4 پشت صحنه بود ببیشتر ! .
نایت کینگمون ترکید ، امیدمون به سرسیه :D

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
قسمت چهار :
یه چیزی میگم بهت فقط باید قول بدی به کسی نگی ...
(سی ثانیه بعد لو میره )
دوباره
(سی ثانیه بعد لو میره )
دوباره
(سی ثانیه بعد لو میره )
دوباره
.
.
.

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
صحنه ی مبارزه پایانی جورا ، وقتی دنریس جورا رو بر میگردونه و سلاح وایت واکر توی سینش فرو میره کلی خندیدم !!
اون صحنه منم اول همین فکرو کردم بعد که دوباره دیدم اون قسمتو دیدم مشخصه که خود جورا دنریس رو هل میده عقب. به حرکت دست جورا دقت کن مشخصه

• Like
Reactions: .Amirone

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
قسمت چهار :
(سی ثانیه بعد لو میره )
دوباره
(سی ثانیه بعد لو میره )
دوباره
(سی ثانیه بعد لو میره )
دوباره
.
.
.

این دیگه راز نیست،اطلاعاته :D
یجورایی درس زندگی بود ک هرکسی ک هر قسمی هم ک بخوره بازم ادم نباید بهش رازش رو بگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر