سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
من که جلو خودم رو گرفتم و اسپویل ها رو باز نمیکنم.
درسته سندرمه ولی میشه باهاش مقابله کرد.
اون عکس های قسمت بعدی که منتشر شده خیلی مهمه
اونجا که سم و گیلی نشستن فکر کنم باز سم یه چیز جدیدی کشف کنه
من فکر کنم دوتا اتفاق می افته
یادتون باشه قسمت قبل استاد سم میگه این کتاب ها رو کپی کن که دارن میپوسن.
فکر کنم یکی از اون کتاب ها یا در مورد جان اسنو هست و رابطه فامیلی اون و یا در مورد کشتن نایت کینگ.

02jb_b0641f69-614b-4ea6-a5ec-5ca3a0a361cc.jpg
شاید هم داره به سم میگه پوشک بچه تموم کردیم و سر راهت که برمیگردی دو بسته بخر:D
شک دارم رابطه فامیلی جان اسنو رو جایی نوشته باشن چون مطمئناً ند استارک هم برای اینکه جونش رو حفظ کنه و نزاره رابرت براتیون ِا بقیه اعتلاف ضد تارگریانی اون زمان بهش صدمه بزنه به دروغ میگه جان اسنو حرومزاده خودش بوده:>
===================
راستی یه سوال: اگه یه اژدها 200 سال عمر میکنه و به اندازه یه شهر هم بزرگ میشه پس چرا تخم هاش به نسبت بدنش اینقدر کوچیک هستن؟:D
و یه مورد دیگه که یکی از دوستان گفته بود در مورد شباهت مرگ افراد با کسانی بوده که کشته بودن، خواستم یکی هم من اضافه کنم:
ند استارک که یک عمر سر دیگران میزد دیدی چطور سر خودش رو هم زدن
حالا خوبه الکی الکی دروگو هم مثل کال دروگو از عفونت زخم بازوش بمیره:))

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
اون اصلیه که خیلیم بزرگه اسمش Drogon هست
اینی که نایت کینگ میگیره Viserion ه اسمش

هیچ وقت همراه دنیریس نیستن اون 2 تا چطوری میگیرتش ؟ تو همین قسمت میوفته دست نایت کینگ؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یعنی واقعا بعضی وقتا تئوری های دوستان رو میخونم به این نتیجه میرسم که شماها باید نویسنده میشدین :D
واقعا اگر دنریس به شکلی تمام و کمال تبدیل به ملکه دیوانه بشه و لرد واریس و تیریون بفهمن چه اشتباه بزرگی کردن واقعا یکی از بزرگترین سورپرایز های ممکن میشه
جایی که تئوری ملکه دیوانه یا همون مدکویین به نوعی هم سرسی و هم دنریس رو شامل میشه

خیلی دلم میخواد جان هم تغییراتی کنه و کل شخصیت های مثبت سریال رنگ عوض کنن
و شخصی تبدیل بشه به ناجی که هیچکس اصلا و ابدا تصورش رو نمیکرد

این تئوری حامله شدن سرسی هم میتونه حسابی جذاب باشه وقتی بفهمه تمام پیشگویی ها یه مشت مزخرفات بیشتر نبودن خودش با تسلیم شدنش باعث مرگ بچه هاش شده ...

• Like
Reactions: pbgame

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
لطفا چیزی که خودم رو تایتل تاپیک نوشتم رو برای خودم نخونید و تفسیر نکنید
اسپویل کردن اپیزودی که پخش رسمی شده از زمین تا آسمون فرق میکنه با کپی کردن متونی که تو سایت های خارجی دست به دست میشه
همین چند وقت پیش یه کاربری (اگر اشتباه نکنم به اسم sunic) به خاطر همین حرکت پست هاش توسط خودم گزارش شد و پاک شد ولی خب قطعا قوانینی که شامل حال ایشون میشده شامل حال شما نخواهد شد

جالبه خیلی وقتا تو همین فروم این قانون وجود نداشته
خیلی ها تو تاپیک خیلی بازی ها حتی زمانی که از تگ اسپویلر هم استفاده کردن اخطار گرفتن و بن شدن
برای مثال قشنگ به خاطر میارم تاپیک 3 GeOW رو که وقتی بازی لیک شد حتی کسی حق نداشت از تگ اسپویلر هم برای اسپویل کردن استفاده کنه
شاید مقایسه یه بازی با سریال کار صحیحی نباشه اما هر چی باشه فکر میکنم فیلم نامه تو سریال خیلی عنصر مهمتر و پر رنگ تری از بازی باشه

وقتی شما اسپویل میکنید خیلی کاربرا از روی کنجکاوی هم که شده اسپویل رو باز میکنن و میخونن و بعدم مثل چی پشیمون میشن
کلا یه سندورمه برای همینم بعد از زدن این تاپیک این قانون رو نوشتم که خواهشا از هر نوع اسپویل قبل از پخش اپیزود خودداری کنید
اینجا قرار بود در مورد خود سریال و تئوری ها صحبت بشه هر کسی علاقه داشته باشه با یه سرچ ساده میتونه بره اسپویل ها رو بخونه چیز زیاد پیچیده ای نیست
حالا دیگه بماند چند نفر بیان و از همین اسپویل ها برای خودشیرینی استفاده کنن بدون استفاده از تگ لذت تماشای فصل رو از بین ببرن برای کاربرا
بگذریم این بحث پایانی نداره ، بالاخره شما ادمین هستین و همیشه حق با شماست

اگر هم در گذشته چنین اتفاقی توی تاپیکهای دیگه افتاده اشتباه بوده. اسم اون کد کاملا مشخصه. اسپویلر یعنی اسپویل کننده. اینکه شما یا یه سری دیگه نمیتونین جلوی خودتون رو بگیرن و روی هرچیزی کلیک میکنین و تا ته میخونینش دلیل نمیشه که دیگران از بحث محروم بشن
این حرف شما دقیقا مثل قانون ماه رمضون توی کشور خودمون میمنونه که هیچکس نباید غذا بخوره چون یه عده که روزن ممکنه دلشون بخواد!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگر هم در گذشته چنین اتفاقی توی تاپیکهای دیگه افتاده اشتباه بوده. اسم اون کد کاملا مشخصه. اسپویلر یعنی اسپویل کننده. اینکه شما یا یه سری دیگه نمیتونین جلوی خودتون رو بگیرن و روی هرچیزی کلیک میکنین و تا ته میخونینش دلیل نمیشه که دیگران از بحث محروم بشن
این حرف شما دقیقا مثل قانون ماه رمضون توی کشور خودمون میمنونه که هیچکس نباید غذا بخوره چون یه عده که روزن ممکنه دلشون بخواد!

باشه بحثی نیست حالا که اصرار دارید در مورد اسپویل ها هم بحث میکنیم
من که‌ آب از سرم گذشته و همه اسپویل ها رو خوندم امیدوارم دوستان حداقل برای پایان این فصل بتونن تحمل کنن و چیزی نخونن که لذت این فصل تمام و کمال براشون از بین میره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
حالا دوستان که نگران اسپویل هستن باید بدونن که پروموها و عکس های قسمت بعدی هم خودشون اسپویل محسوب میشن:D حداقل اونا رو بزارید تو اسپویل:D

خیر دوست عزیز پرومو ها و عکس های هر اپیزود به صورت رسمی در پایان اپیزود قبلی نمایش داده میشن و به نوعی مهندسی میشن که سر سوزنی اسپویل نداشته باشن
شما میتونید به خیال راحت عکس های رسمی خود HBO رو ، پروموی رسمی و حتی توضیحات رسمی در مورد هر اپیزود رو ببینید و بخونید
خیالتون راحت اصلا به نوعی نیستن که بخوان لذت یک اپیزود رو از بین ببرن بلکه برعکس عمل میکنن و با ایجاد هایپ باعث بالا رفتن هیجان هم میشن (اصلا کارشون همینه!)

• Like
Reactions: Augustus and Capcom

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مثل اینکه مدیران HBO پیشنهاد پرداخت رقم ۲۵۰ هزار دلار به صورت بیت کوین به هکر ها کردن :))
یک هفته وقت خواستن ازشون تا این مبلغ رو به عنوان پاداش برای شناسایی موارد امنیتی به هکر ها پرداخت کنن !
بعید میدونم واقعا اینا کلاه سفید بوده باشن یجورایی انگار مدیران در کنار پکیج ۲۵۰ هزار دلاری یک آپشن فرار از برخورد قانونی هم به هکر ها پیشنهاد کردن .

• Like
Reactions: MO021

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
من فکرکنم دنی همون ملکه دیوانه باشه نه سرسی جونم.
آره دیگه دنی بود که معبد رو با کل آدم های داخلش با وایلد فایر فرستاد هوا! حالا خوبه تو قسمت سه خود جیمی به بانو اولنا میگه پیشنهاد سرسی این بود که " توی خیابونا شلاق بخوری و جلوی ردکیپ سرت قطع بشه یا پوستت رو زنده زنده بکنن و تو رو از دیوار مقرپادشاهی آویزون بکنن . "
و در ادامه میگه :

.من قانعش کردم اینکارو نکنه

یا تو قسمت اول وقتی جیمی بهش میگه : ‫پسر بچه‌مون خودش رو کشت. جواب سرسی جونت چی بود؟!
سرسی جانت بهش میگه : اون بهم خیانت کرد , به جفتمون خیانت کرد , ‫باید وقتمون رو صرف عزاداری برای مُرده‌ها کنیم؟

الان این حرکات و مواردی که گفتم کاملا حرکات یک انساق عاقل و سالم هست به هیچ وجه هم نشانه های جنون و بی احساسی درش موجود نیست!

• Like
Reactions: s.snake2

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خب دیگه در مورد اپیزود بعدی به یک اتفاق جدید میرسیم
حالا دیگه جیمی و بران اسیر دنریس شدن اما این اسارت یک اسارت معمولی نخواهد بود
جیمی برادر تیریون و یکی از ارزشمندترین شخصیت های حال حاضر از طرفی فرمانده ارتش لنیسترهاست و از طرفی برادر سرسی بزرگترین دشمن دنریسه
فرد دیگه بران که حالا بچه دنریس رو زخمی کرده و این یعنی دنریس این رحمی بهش نخواهد کرد اما فراموش نکنید بران چه رابطه عمیقی با تیریون داره و غیر از رفاقتشون تیریون جونش رو میدون این شخصیته

فکر کنم درگیری عظیمی در راهه بین این شخصیت ها
اما فکر میکنید راه حل این درگیری چیه ؟ حذف این دوشخصیت ؟ من که اینطوری فکر نمیکنم یا حداقل امیدوارم اینجوری نشه

هیجان انگیز ترین سناریو ممکن اینه که یک شخصیت که فکرشم نمیکنید در آخرین لحظه جون این دو نفر رو نجات بده شاید لحظه ای که تیریون هم ناامید شده
منظورم کسی نیست جز جان اسنو ! اما چجوری ؟

تنها راهی که میشه جون اینا رو وسط این داستانا حفظ کرد پیشنهاد پیوستن این دو مهره مهم و بزرگ به برادران نایت واچه
تصورش رو بکنید جیمی و بران مجبور بشن بیان شمال و به نایت واچ بپیوندن
به نظر من که خیلی هیجان انگیز میشه از طرفی وجود این دو چقدر میتونه تو این زمان کمک حال شمالی ها باشه به هر حال کم آدمایی نیستن !

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سرسی معبد رو برای نجات جون خودش فرستاد هوا.
فکر نکنم جایی تو دنیا پیدا بشه که کسی را به خاطر حفظ جونش هرچند به بهای کشتن چند صد نفر آدم محاکمه کنند.

در مورد بانو النا هم پاداش خیانت مرگه.
حتی جان اسنو پدر معنوی خیلی ها تو اپیزود اول میگه اونایی که به استارک ها خیانت کردن همه تو جنگ مردن و به سزای کارشون رسیدن. وقتی قراره کسی کشته بشه دیگه مهم نیست به چه شیوه ای کشته بشه. با سم یا با شمشیر یا با اتیش اژدها یا مثل بولتون ها با کندن پوست.

در مورد تامن حق با سرسی بود.
سرسی عاشق بچه هاش بود و به هیچکدومشون آسیب نرسوند. حتی روزی که معبد رو فرستاد هوا یادمه مونتن یا همون کوه نذاشت تامن بره تو معبد که مثل بقیه زغال بشه. تامن هم خودکشی کرد و سرسی نکشتش.

وقتی جیمی اون سوال رو میپرسه منظورش اینه چرا ملکه مارجری رو کشتی که باعث بشه تامن خودکشی بکنه. اونم گفت تامن به من خیانت کرد و میدونید که شرایط جوری بود که تامن شدیدآ تحت کنترل عموی خودش, بانو النا , استاد اعظم دربار و ملکه مارجری بود و قانون هایی مثل لغو کردن محاکمه از راه جنگ رو تصویب کرد که باعث شد سرنوشت سرسی تو روز محاکمه کاملا بی افته به دست دشمن های سرسی.

حالا سرسی از کجا میدونست که تامن خود کشی میکنه با کشتن اینها؟ سرسی همه زورش رو زد که از تامن محافظت کنه و دشمنایی که دور تامن جمع شده بودن رو بکشه و همین کارم کرد. دمشم گرم. هیچ انتقادی بهش وارد نیست. حالا تامن عاشق شده بود و عقلش از کار افتاده بود و عرضه نداشت زنده بمونه به سرسی مربوط میشه؟

سرسی جونم و جیمی جونم و تریون جونم بهترین شخصیت های سریال هستن. سریال یعنی لنیستر. بقیه همه تخیلی و فانتزی هستن و به درد بچه ها میخورن از جمله اریا و جان اسنو و ملکه نسوز دنی کوتوله
چی مصرف میکنی شما؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر