سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من با خودم میگفتم که دنی اصلا چرا دروگون این عزیز دل ما رو اورده. چرا با یکی از اون دو تا نیومده! :D
من از یه دوستی شنیدم (نقل و قول از مصاحبه سازنده های سریال میکرد) که این زخمی شدن دروگون سر اینه که این گوگولیمون هنوز بچه هست! و اینها بزرگ بشن تنها نقطه ضعفشون چشم شون هست. :-?

یه موضوع دیگه دقت کردین این بیماری سنگی (اسم دقیقش یادم نی) زمانی که پیشرفت میکنه مثل وضع سر جورا تو سیتادل
خیلی شبیه پوست اژدها میشه؟! تو این قسمت که پشت دروگون رو نشون داد شباهتشون رو متوجه شدم.
پ.ن : کتاب ها رو نخوندم
منم دقیقا واسم سواله. اژدها های توی سریال خیلی کوچیکتر از کتاب هستن. ولی خب همه توی مکالمه هاشون میگن She got three full grown dragon. یعنی چی؟ بخاطر بودجه و اینا مجبور شدن کوچیکشون کنن یا اینا هنوز بچن؟ :D
پس چرا همه فک میکنن بزرگن؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
پروموی قسمت بعدی رو دیدید؟
من فکر کنم جیمی و برن زیر آبی فرار کنند چون حسابی همه جا رو دود برداشته خودشون رو راحت به کینز لندینگ برسونن. ولی لرد تارلی و پسرش گیر میافتن. اونجا که دنریس میگه یا جلوی من زانو بزنید یا بسوزید و چهره عجب تریون رو تو پرومو دیدید؟
من فکرکنم لرد تارلی سوزونده میشه و جیمی و برن فرار میکنند.
تقريبا مطمئنم ميگيرن جفتشون رو:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
البته زیاد به پروموی قسمت بعدی اعتماد نکنید، برای همین قسمت 4 پرومو جوری نشون داد که مثلا دنریس افتاده به پای جان و ... ولی تو قسمت اصلی تازه به جان امر و نهی هم میکرد بمونه تو جزیره یا نه :D

• Like
Reactions: TheGodfather

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
فکر کنم معجزه بوده که تا قبل از اینکه این قسمت رو ببینم چیزی برام اسپویل نشد :D
ولی عجب اپیزودی بود :D این دنریس بالاخره یه خشمی زد و با دروگون نصف ارتش لنسترها رو نابود کرد من که خیلی کیف کردم :D
دلم واسه تیریون سوخت. تا دوشنبه تو خماری میمونیم :D

• Like

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
منم دقیقا واسم سواله. اژدها های توی سریال خیلی کوچیکتر از کتاب هستن. ولی خب همه توی مکالمه هاشون میگن She got three full grown dragon. یعنی چی؟ بخاطر بودجه و اینا مجبور شدن کوچیکشون کنن یا اینا هنوز بچن؟ :D
پس چرا همه فک میکنن بزرگن؟
توی سریال که من دیدم همه میگن دنریس سه تا اژدهای بالغ داره :D پس حتما بچه نیستن:D

• Like

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
توی سریال که من دیدم همه میگن دنریس سه تا اژدهای بالغ داره :D پس حتما بچه نیستن:D
ولی خب از نظر ابعاد اونقدر بزرگ نیستن. + اینکه Balerion the Black Dread 200 سال عمر کرد و معمولا عمرشون بالای 50-60 ساله و به نظر نمیاد توی 5-6 سال بالغ بشن! :|
ته تهش باید نوجوون باشند.

پ.ن : Balerion اژدهای ائگون تارگارین بود. بالهاش اونقدر بزرگ بود که وقتی از فراز یه شهر عبور میکرد کل شهر تو سایه میرفت! دندوناش اندازه نیزه بود و اونقدر بزرگ بود که میگفتن میتونه یه گاو نر یا حتی ماموت رو درسته ببلعه!!

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
ولی خب از نظر ابعاد اونقدر بزرگ نیستن. + اینکه Balerion the Black Dread 200 سال عمر کرد و معمولا عمرشون بالای 50-60 ساله و به نظر نمیاد توی 5-6 سال بالغ بشن! :|
ته تهش باید نوجوون باشند.

پ.ن : Balerion اژدهای ائگون تارگارین بود. بالهاش اونقدر بزرگ بود که وقتی از فراز یه شهر عبور میکرد کل شهر تو سایه میرفت! دندوناش اندازه نیزه بود و اونقدر بزرگ بود که میگفتن میتونه یه گاو نر یا حتی ماموت رو درسته ببلعه!!
احتمالا این بوده :D خیلی چیز خفنیه:|
48969112756808103348.jpg

• Like

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
لطفا "پیشبینی‌هاتون" رو توی اسپویلر بزارین.

یه نگرانی دارم در مورد اون نیزه هه:

میترسم سمی باشه :| یعنی اگه عقل داشتن مسلما سمیش میکردن، حالا شاید سم به اژدها زیاد اثر نکنه اما یه سم قوی با دوز بالا شاید بکشتش... :|

• Like
Reactions: Milad_HW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر