سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
من نمی دونم چرا اینقدر از دنریس بدتون میاد ولی خب آدم اگر می خواد این کاراکتر حذف بشه یا شکست بخوره باید ببینه شکست هاش به نفع کی تموم میشه . شکست های دنریس به نفع سرسی و یورون تموم میشه که حالا یورون هیچی ولی در مورد سرسی هر چقدر فکر کنی به هیچ وجه بهتر از دنریس نیست چند لول هم پائین تره. تو مرگ جان ارن و شوهرش دست داشت، از همه مهمتر زمینه سازی برای مرگ ند استارک هر چند نمی خواست کشته بشه ولی وقتی افسار رو داد دست پسر دیوانش نتیجه مشخص بود ،حمایت احمقانه از پسرش جافری و هم نظر بودن با کارهای پدرش مثل قضیه رد ودینگ، ماجرای زندانی کردن مارجری و برادرش و دست آخر کشتنشون و نابود کردن خاندان تایرل ها، نقشه ریزی برای قتل محکوم کردن برادرش در دادگاه و تلاش برای کشتن معشوقه تیریون. اگه چیزی رو از قلم انداختم بگید. حالا بر اساس سریال چرا کسی از شکست های دنریس خوشش میاد و سرسی رو ترجیح میده به دنریس؟
من فکر می کنم این همه مخالفتا با دنریس خیلی دیگه عجیب و غریب و اضافه است.
یک سوال هم داشتم به فرض فرو ریختن دیوار مردگان و نایت کینگ ممکنه به اسوس و سرزمین های شرقی حمله کنن اصلا راهی به شرق هست؟ یا فقط وستروس تهدید میشه؟
جوابش ساده است سرسی هر چه قدر بدی کرد همونقدر هم بلا سرش اومد پسرش رو تو عروسیش مسموم کردن دخترش رو به اون شکل کشتند یا رژه شرمساری رو سرش آوردند ولی ننه اژدها راه می رفت لخت میشد ارتش جمع می کرد و قدرت می گرفت اصلا قسمت های ننه اژدها رسما متضاد بقیه بود کلا سریال دهن همه رو به شکل های متفاوت سرویس کرد تا یه مقدار بهشون قدرت داد (نمونش جان و سانسا) ولی ننه اژدها به احمقانه ترین شکل ممکن قدرت رو بدست آورد
البته ناگفته نمونه که اینکه خودش رو نژاد برتر و ملکه حق هم می دونه شدیدا احمقانه است

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من نمی دونم چرا اینقدر از دنریس بدتون میاد ولی خب آدم اگر می خواد این کاراکتر حذف بشه یا شکست بخوره باید ببینه شکست هاش به نفع کی تموم میشه . شکست های دنریس به نفع سرسی و یورون تموم میشه که حالا یورون هیچی ولی در مورد سرسی هر چقدر فکر کنی به هیچ وجه بهتر از دنریس نیست چند لول هم پائین تره. تو مرگ جان ارن و شوهرش دست داشت، از همه مهمتر زمینه سازی برای مرگ ند استارک هر چند نمی خواست کشته بشه ولی وقتی افسار رو داد دست پسر دیوانش نتیجه مشخص بود ،حمایت احمقانه از پسرش جافری و هم نظر بودن با کارهای پدرش مثل قضیه رد ودینگ، ماجرای زندانی کردن مارجری و برادرش و دست آخر کشتنشون و نابود کردن خاندان تایرل ها، نقشه ریزی برای قتل محکوم کردن برادرش در دادگاه و تلاش برای کشتن معشوقه تیریون. اگه چیزی رو از قلم انداختم بگید. حالا بر اساس سریال چرا کسی از شکست های دنریس خوشش میاد و سرسی رو ترجیح میده به دنریس؟
من فکر می کنم این همه مخالفتا با دنریس خیلی دیگه عجیب و غریب و اضافه است.
یک سوال هم داشتم به فرض فرو ریختن دیوار مردگان و نایت کینگ ممکنه به اسوس و سرزمین های شرقی حمله کنن اصلا راهی به شرق هست؟ یا فقط وستروس تهدید میشه؟
لااقل سرسی هر کاری کرده و هرچی بهش رسیده، هرچی هم بد، واسش زحمت کشیده و با سیاست و نقشه به اینجا رسیده نه اینکه مثل دنریس چپ و راست با هندی بازی و لخت شدن و البته شعارهای توخالی قدرت پیدا کنه، منفوریت دنریس به علت چیت زدناش و الکی به قدرت رسیدنش هست!

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,246
نام
Мojtaba
جوابش ساده است سرسی هر چه قدر بدی کرد همونقدر هم بلا سرش اومد پسرش رو تو عروسیش مسموم کردن دخترش رو به اون شکل کشتند یا رژه شرمساری رو سرش آوردند ولی ننه اژدها راه می رفت لخت میشد ارتش جمع می کرد و قدرت می گرفت اصلا قسمت های ننه اژدها رسما متضاد بقیه بود کلا سریال دهن همه رو به شکل های متفاوت سرویس کرد تا یه مقدار بهشون قدرت داد (نمونش جان و سانسا) ولی ننه اژدها به احمقانه ترین شکل ممکن قدرت رو بدست آورد
البته ناگفته نمونه که اینکه خودش رو نژاد برتر و ملکه حق هم می دونه شدیدا احمقانه است
اولا هر بدی که کرده همونقدر بلا سرش نیامده برای مرگ جان ارن و پادشاه کی مجازات شد؟ مجازاتش فقط مرگ بود. نه که پسرش قدیس بود:D یک شخصیت تخس و ظالم بود که شاید به پای مد کینگ نمی رسید ولی می تونست باهاش رقابت بکنه. مرگش هم قابل پیش بینی بود با توجه به دشمناش یک روزی اتفاق می افتاد. به علاوه که اصلا وارث تخت پادشاهی نبود و ند استارک حقیقت رو می گفت و حتی به سرسی اجازه داد قبل برگشتن پادشاه، کینگز لندینگ رو ترک کنه ولی سرسی هم پادشاه رو کشت هم باعث مرگ ند شد. مرگ دخترش رو شاید بگم حق با شماست ولی حتی همونجا هم در ادامه کارهای احمقانه اش در حمایت از دادگاهی شدن برادرش و اینکه شخصا رفت مانتین رو دعوت کرد که بره جلوی مبارز برادرش بایسته تو یک سیری از وقایع نتیجه اش به خودش برگشت. در مورد رژه شرمساری هم که خودش این فرقه رو راه داد به شهر باعث شکنجه خیلی ها شد و بساط زندانی شدن مارجری و برادرش رو ریخت و اینقدر احمق بود که فکر می کرد همین بلا سر خودش نمیاد. تازه به خاطر رابطه داشتن با جیمی و خیانت به پادشاه هم تقاص پس نداد.
اگر بخواهیم با دید شما نگاه کنیم دنریس هم کم عذاب نکشید . اول که به وسیله برادرش فروخته شد به کال درگو از اول دنبال حکومت نبود. بعد بچه اش رو از دست داد تا مرز مرگ رفت از چند تا توطئه جان سالم بدر برد. قدرت گرفتن دنریس یک مقدار غیر منطقی به نظر می رسید در فصل 6 ولی اینجوری هم نبود که لخت بشه و همه رو این حساب ازش حمایت کنن. اژدها هاش و این که با آتش نسوخت رو مردم و طرفدارهاش تاثیر گذاشت و ازش پیروی کردن.
لااقل سرسی هر کاری کرده و هرچی بهش رسیده، هرچی هم بد، واسش زحمت کشیده و با سیاست و نقشه به اینجا رسیده نه اینکه مثل دنریس چپ و راست با هندی بازی و لخت شدن و البته شعارهای توخالی قدرت پیدا کنه، منفوریت دنریس به علت چیت زدناش و الکی به قدرت رسیدنش هست!
چه زحمتی کشیده تا وقتی باباش زنده بود اون بود که عملا زمام امور دستش بود تیریون هم شهر رو از دست استنیس نجات داد در حالی که خانوم با بقیه در اطاقی قایم شده بودن و هیچ تاثیری تو جنگ نداشتن. بعد که باباش مرد هم سران خاندان های لنیستر مثل عموش و اولنا تایرل زمام امور دستشون بود. تا این که خانوم با سیاست و نقشه شگفت انگیزش سر حسادت بی عقلی پایه ریزی زندانی شدن مارجری و برادرش رو ریخت که البته با این هوش سرشارش نفهمید که این گندی که زده گریبان گیر خودش هم میشه. در واقع این خانوم از فصل اول هی رید و ریدن هاش به خودش برگشت. وگرنه خودش که به همسرش خیانت کرد با برادرش رابطه داشت و بچه هاش هم وارث حکومت نبودن همش با دروغ دغل بازی و پشت سر دیگران قایم شدن به اینجا رسید.

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اون تیکه ای که سرداوس داشت با دنریس صحبت میکرد جالب بود :D . بازم لعنت بر تیریون که زد تایوین رو کشت خفن ترین شخصیت کل سریال :((
جالبه برام این دنریس چقدر میتونه رودار باشه ! حتی حاضر نشد لقب پادشاه شمال رو بهش بده ! امیدوارم جان اگه قراره باهاش متحد شه حداقل زانو نزنه جلوش :|

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
سطح دیالوگ های سریال پایین اومده، دو قسمت اول این فصل خیلی محسوس‌تر بود.. قسمت سوم باز بهتر بود، ولی بازم دیدار جان و دنی یه چیزی کم داشت (به خصوص حرفای جان). کلا این فصل از plotting خوب و منطقی یه سریال سطح بالای غربی فاصله گرفته.. هیچ دلیلی نداشت که دنریس بعد از راه افتادن از میرین از کنار Dorne رد شه بره Dragonstone بعد بگه Ellaria Sand و Olenna Tyrell فقط و فقط برای یه ملاقات! بیان Dragonstone بعد دوباره این همه راه رو برگردن Dorne. برای دو منظور این کار انجام شد: اول اینکه به شکل soap operaـی این Greyjoyها و Ellaria Sand رو طعمه Euron بکنن و اینکه یه زمینه ای بچینند برای دیدار جان و دنی، با توجه به نیاز مبرم جان به Dragonglass، که اصلا منطقی نبود. Euron هم که یه دستگاه تلپورت قوی داره و راحت میتونه چند هزار کیلومتر رو طی‌الارض کنه، یکی از نقطه ضعف های بزرگ سریال شده برای من.

• Like
Reactions: ..Preacher..

pendulum

کاربر سایت
Nov 7, 2016
30
اول فصل بالانس قدرت بین دنی و سرسی به طرز وحشتناکی به نفع دنی بود
الان که نگاه میکنم دنی با اختلاف کم اونم به خاطر دراگون بالاتره که با اون سلاحی که دست راست سرسی بهش معرفی کرد قدرت ها بالانس شده
الان هرکی اشتباه بکنه جنگ رو میبازه و دنی فکر کنم اولین اشتباه رو بکنه
سرسی و جیمی خیلی خوبن. دلم نمیاد از دست برن
سرسی کجاش هیولاست؟ یک مادر خوب برای بچه هاش بود و یه همسر خوب برای جیمی. تا کسی باهاش دشمنی نکنه با کسی کار نداره. این دنی هست همش دوست داره به تخت آهنین برسه و هیولاست.

• Like
Reactions: pbgame and Alkazar

pendulum

کاربر سایت
Nov 7, 2016
30
سطح دیالوگ های سریال پایین اومده، دو قسمت اول این فصل خیلی محسوس‌تر بود.. قسمت سوم باز بهتر بود، ولی بازم دیدار جان و دنی یه چیزی کم داشت (به خصوص حرفای جان). کلا این فصل از plotting خوب و منطقی یه سریال سطح بالای غربی فاصله گرفته.. هیچ دلیلی نداشت که دنریس بعد از راه افتادن از میرین از کنار Dorne رد شه بره Dragonstone بعد بگه Ellaria Sand و Olenna Tyrell فقط و فقط برای یه ملاقات! بیان Dragonstone بعد دوباره این همه راه رو برگردن Dorne. برای دو منظور این کار انجام شد: اول اینکه به شکل soap operaـی این Greyjoyها و Ellaria Sand رو طعمه Euron بکنن و اینکه یه زمینه ای بچینند برای دیدار جان و دنی، با توجه به نیاز مبرم جان به Dragonglass، که اصلا منطقی نبود. Euron هم که یه دستگاه تلپورت قوی داره و راحت میتونه چند هزار کیلومتر رو طی‌الارض کنه، یکی از نقطه ضعف های بزرگ سریال شده برای من.

دیالوگ ها چرت شدن به خاطر اینکه جرج مارتین از سریال عقب مونده و نویسنده سریال خلاقیت خلق دیالوگ نداره.
همه اتفاقات غیر منطقی برای اینه جان رو بزرگ جلوه بدن و همه چیز به نفع جان تغییر بدن و دنی هم به تخت نرسه چون خیلی تابلو بود به تخت میرسه

• Like
Reactions: TheGodfather

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,167
نام
پویان
آقا حالا کی گفته که ۱۰۰۰ تا کشتی رو با هم اینور اونور کنه؟
میتونه تو چند بخش ۲۰۰ - ۳۰۰ تا کشتی هاش رو تقسیم کرده باشه. در ضمن نشون داده نشد که یورن شخصا تا کسترلی راک رفته باشه.
چه میکنه بهترین war lord فعلی وستروس، شوالیه دست طلایی، جیمی لنیستر!
خیلی دلم میخواست یکم از نبرد هایگاردن رو نشون بدن! خود جیمی هم یه حرکتی میزد با اون که دست مبارزش قطع شده متاسفانه. (کاشکی مارتین دست چپش رو قطع میکرد!)
اپیزود خوبی بود.
دنریس هم اپیزود به اپیزود ضعیفتر میشه! ولی استفاده از اژدهاهاش کاملا میتونه ورق رو برگردونه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,246
نام
Мojtaba
مهم ترین جای پروموی قسمت بعد در مورد اون طلاهاست که سرسی باید بده رئیس آیرون بنک که قرض هاش رو صاف کنه این وسط همونجوری که تو تریلرها دیدم، من فکر می کنم
دنریس میزنه طلا ها رو وسط راه می دزده حالا جالب میشه با همون طلاها بره سربازهای یورون رو وادار کنه دست از محاصره کسترلی راک بردارن:D
تئون هم چند فصله روش پرداختن فکر نکنم همینجوری ولش کنن بره باید یک نقشی در ادامه ایفا کنه.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوتا اتفاق تو قسمت های آتی حال میده
اول رفتن جان به عنوان دومین درگون رایدر برای جنگی که دنریس نمی تونه بره 8->:-s^#(^
دوم فک کنم این شیشه اژدها یه تاثیری روی اژدها ها داشته باشه
پ.ن: دومی کاملا BS می باشد:D:))

• Like
Reactions: pbgame

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
از اول این فصل یه چیزی راه افتاده به اسم غیر منطقی و طی الارض.حالا بیایم ببینیم واقعا طی الارض و تلپورتی انجام انجام میشه
W.jpg
به این نقشه خوب توجه کنید.اول از همه درگون استون و کینگز لندینگ و های گاردن و کسلی راک و وینترفل مشخص شدن
پیکان قرمز متحدین دنی یعنی گریجوی ها و دورن ها و تایرل ها که به سمت کینگز لندینگ رفتن اون یکی هم گری ورم و انسالیدها که به سمت کسلی راک رفتن سر راه اولنا رو هم پیاده کردن:D
پیکان زرد ناوگان یورون گریجوی و پیکان آبی جیمی

خوب با توجه به اینکه یورون رفت به کینگز لندینگ و گفت هدیه میارم,هر حالتی حرکت کنه به طور خودجوش:D به متحدهای وستروسی دنی می خوره.این جدای اینه که در نظر بگیریم که جیمی که یکی از بزرگترین وار لردهای حال حاضر وستروس هست عقلش در زمینه ی تاکتیک های جنگی از دنی و رفقا چندین سر و گردن بهتره و دستشونو خونده:D بگذریم با حالت اول پیش می ریم یعنی یورون خود جوش اونا رو دید
یورون میزنه ناک اوتشون می کنه و به کینگز لندینگ بر می گرده یعنی شب حمله می کنه سر ظهر تو کینگز لندینگه:Dبا توجه به دیالوگ((یکی دو ساعتی وقت داریم تا مثل دو تا برادر با هم صحبت کنیم)):D یورون بعد از تحویل هدایا سریع از کینگز لندینگ خارج میشه و میره دنبال انسالیدها.در این بین اختلاف زمانی که با نبرد و رژه در پایتخت برای یورون پیش اومده با دردسر انسالیدها برای تسخیر کسلی راک جبران میشه.در اینجا ما می تونم سه چهار شب و یا حتی بیشتر به جیمی فرصت بدیم در کینگز لندینگ بمونه :D و بعدا به سمت های گاردن حرکت کنه.
حالا یکی برای من مشخص کنه چه تلپورت و طی الارضی انجام شده؟:-?

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یعنی بنظرت میشه بدونه دخالت جرج مارتین بنویسین ؟ فک نکنم تپ این فکت هایی که درباره سریال خوندم تو پیجای ایرانی نوشته بود دخالت مستقیم داره تو نوشتن فیلم نامه و هر فصل یک قسمت رو خودش ب طور کامل فیلم نامه ش مینویسه
در ضمن دیالوگای های جان و دنریس موقعی که همو دیدن بهترین دیالوگ های کل هفت فصل بود
پیشنهاد میکنم دوباره بری نگا کنی
پیش زمینه ی منفی که از حضور نداشتن جرج مارتین داشتی باعث شده که خوشت نیاد و حس کنی کم محتوا شده ولی اینطوری نیست
خدایی شما دیالوگ های این دو فصل اخیر رو با فصل های اول مقایسه بکن می بینی این دوستمون حق داره همین تریون تو فصل های اول وقتی حرف میزد آدم عشق می کرد ولی الان رو ببین رسما خسته کننده شده

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر