سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اين دوستمون فازش چيه؟:-??^#(^=))
چند صفحه قبل گفتن 6 فصلو توی 2 ساعت دیدن بخاطر همین پرسیدم.

قسمت قبل رمزی به فنا رفت
این قسمت نوبت ترکیدن لنیسترهاس البته غیر جیمی که اگه تو کینگ لندینگز می بود اونم می ترکید:">:">:">
اتفاقا احتمالش هست کینگز لندینگ هیچ اتفاقی نیفته و بر عکس توی Twin Towers یه اتفاقی بیفته. مثلا والدر فری دوباره رد ودینگو تکرار کنه (و جیمی رو گروگان بگیره) یا اینکه جیمی یه حرکتی بزنه :|

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
من عاشق اون کتوله شدم.نمیدونم عضو کدوم گروهه ولی بچه باحالیه.الانم که ریش گذاشته معلوم نیست برای کی نقشه کشیده
لطفا نبين سريالو :|

Sent from Vallhalla

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دیگه چیزی نمونده به قسمت آخر این فصل
وقتی کارگردان میگل ساپوچنیک باشه قطعا باید منتظر یه اپیزود تاریخی دیگه بود

ولی خب بعدش دوباره باید یک سال صبر کرد ...

• Like
Reactions: TheGodfather

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام
دوستان من لینک دانلود این سریال را می خوام
اگه کسی لینک سایت سریال را داره برام بفرسته.
با کیفیت بالا باشه و اینکه لینک مستقیم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام
دوستان من لینک دانلود این سریال را می خوام
اگه کسی لینک سایت سریال را داره برام بفرسته.
با کیفیت بالا باشه و اینکه لینک مستقیم

سلام بهترین کار اینکه برید از وبسایت تاینی مووی بگیرید تمام قسمت ها با انواع کیفیت،لینک مستقیم رایگان میتونید دانلود کنید

منکه تا ساعت شیش و نیم بیدار میمونم، حس خواب نیست

• Like

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
کیفیت 480 امد زیر نویس هنوز نیومده من ندیدم ولی 1 صحنه رو دیدم کلا alt+F4 زدم ^#(^ ×سرسی زد ترکوند همه رو×
اینو همه میدوستند انصافا اسپویل نبود :D
کیفیت 720هم اومده اما هنوز زیرنویس نیست

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
قضیه جان اسنو بدون هیچ سوپرایزی اتفاق افتاد همون R+L=J بود زیاد خوشم نیومد این فصل به جز قضیه هودور هیچ سوپرایزی نداشت ای کاش این قضیه مادر جان اسنو عوض میشد این یکی از مهم ترین راز های مارتین بود که از مدت ها پیش اسپویل شد

• Like

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
آلبوم این فصل هم منتشر شد:

social-preview

دانلود آلبوم با فرمت MP3 و کیفیت 320kbps
دانلود البوم با فرمت FLAC و کیفیت اصلی
دوستانی که نمیخوان کل آلبوم رو دانلود کنن ولی با آهنگ اول قسمت دهم که سرسی زد سپت رو ترکوند حال کردن. پیشنهاد می کنم این ترک(ترک سوم از آلبوم) رو از دست ندن.

ویرایش:
کل ترک ها رو به صورت جداگونه میتونید از زیر دانلود کنید. اگر هم دوست دارید بدونید که در سکانس مدنظرتون از سریال کدام یک از ترک های زیر پخش میشد، می تونید از این سایت استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
هرکی قسمت آخرو دید بیاد قضیه ند رو تعریف کنه هنگ کردم
ند میره تو برج میبینه که لیانا خواهرش تو خون غرق شده و یه بچه رو میاره میگه قول بده ازش محافظت کنی که اینارو دیدی خودت:D:D
حدود یه سال قبلش ریگار تارگرین لیانا استارک رو میدزده و با هم اختلاط میکنن:D اونو میبره تو برج تا بچه به دنیا میاد اون بچه هم جان ـه:D
اگه ند میگفت این بچه لیانا و ریگاره پس رابرت اونو میکشت پس میگه این بچه حرامزاده خودمه :D
یعنی فرضیه Rhaegar+Lyanna=Jon درسته.پس جان تارگرینه :D

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
خب فصل 6 هم تموم شد . اول از همه سرسی دیگه عملا دیوانه شد و دیگه اهمیتی به هیچ چیز نمیده. فصل بعد جیمی اگه عاقل باشه میکشتش. به علاوه هیچ خاندانی الان دیگه کمک لنیستر ها نمیاد.
خیلی ها از high sparrow بدشون میومد ولی واقعا آنچنان هم بد نبود. سرسی خیلی بدتر از high sparrow بود. به علاوه سرسی اون زنه رو داد مانتین بخوره؟
مرگ والدر فری هم انتظارش رو نداشتم تو این فصل اتفاق بیفته ولی خب یک جورایی داستان عجیب و غریب آریا رو توجیه کردن که تو این دو فصل اقلا یک خودی نشون داد. بعید هم نیست که تالی ها هم با مرگ والدر فری با شمال هم پیمان بشن و به لنیستر ها پشت کنن.
بهترین قسمت سریال هم جان اسنو بود که دیگه الان با قطعیت زیادی میشه گفت پسر ریگار و لیانا هست (من نمیدونم درگوشی صحبت کردن الان چه معنی میده). ولی لیتل فینگر قطعا مخ سانسا رو میزنه که پشت جان رو خالی کنه.
این وریس هم تله پورت کرد از دورن به مرین:D
فقط میمونه این یورن گریجوی که قراره براش 1000 تا کشتی بسازن:D شاید اون بیاد کمک لنیستر ها چون با دنی که نمی تونه متحد بشه.

• Like

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
این اپیزود لیاقت 10/10 داشت انصافن :D
واسه من 20-25 دقیقه اولش اندازه کل اپیزود قبلی لذت بخش بود .
با اینکه پیش بینی شده بود ولی نوع انجامش به سبک سرسی عااالی بود :D و البته پایسل و اون سپتا ...:))

آریا و قسمت ند هم خیلی خوب بود .. همین که 9ماه نمیخواد صبر کنیم ببینیم یارو زنده میشه یا اونی که کور شده چی میشه و اینا خودش خیلی خوب بود ..

• Like
Reactions: bayern_vahid

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همه داستان یه طرف موسیقی که رامین جوادی ساخت برای این قسمت یه طرف!
اول که پیانو شروع شد تعجب کردم که چرا موسیقی از اون سبک دراومد! اما وقتی رفت زیر زمین تازه فهمیدم چقدر این موسیقی به سکانس میخورد!
واقعا این پسر نابغس! هر فصل قسمت آخر با موسیقیاش سکانسارو اپیک میکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر