سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
قسمت خیلی قشنگی بود
هرچند من موقع شکست خوردن جان اسنو 100% حدس یزدم که بیلیش بیاد کمکش. قشنگ تابلو بود :D
به نظرم بعد از اپیزودهای نبرد کوه و وایپر و قسمت پادشاه شب بهترین قسمت در کل سریال بودش.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
b7719e4b2fa2544ec71364259ba52936.jpg
0d2261efdaebe97ecaa4ecf679d064ab.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
نبرد واقعی باید اینطوری باشه ، خونی ، کثیف .
نه مثل ارباب حلقه ها شیک و مجلسی -__-
اون تپه آدم ها رو واقعا قنشگ در اورده بودن ، عالی بود
باشه بهش میگم. :|

این قسمت تنها قسمتی بود که دنریس هیترا هم تونستن برای اولین بار از سکانسش خوششون بیاد :D

• Like
Reactions: TheGodfather

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
بهترین صحنه اون نگاه آخر جان به رمزی و با اون موزیک زیبای جوادی بود <:-P
قسمت بعدی هم بیشتر به تامن و سرسی میپردازه .. اینطوری از پیش بینی ها بر میاد سرسی باعث مرگ تامن میشه

• Like

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
اونجایی که جان زیر دست و پا بود قشنگ حس خفگی رو خودم حس کردم و یه جوری نمیتونستم نفس بکشم:-SS و وقتی جان بالا اومد و نفس گرفت من هم سرحال شدم.#:-S
این نشون میده چقدر کارگردانی این قسمت و این صحنه فوق حرفه ای و عالی بود.^:)^=D>واقعا دست مریزاد کارگردان این قسمت. ^:)^

حالا کی میخواد حال این آمبرها و کاراستارک های خائن رو بگیره که با جان و سانسا بیعت نکردن و طرف رمزی رو گرفتن.x-(

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یه سوتی :

رمزی بعد اینکه سانسا میره میگه که I Havent fed my days for 7 days. ولی آخر فیلم که سانسا میره که دخلشو بیاره میگه خودت گفتی که 7 روزه بهشون غذا ندادی. در صورتی که سانسا اون لحظه که رمزی اینو گفت داشت بر میگشت به کمپشون :| :))

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یه سوتی :

رمزی بعد اینکه سانسا میره میگه که I Havent fed my days for 7 days. ولی آخر فیلم که سانسا میره که دخلشو بیاره میگه خودت گفتی که 7 روزه بهشون غذا ندادی. در صورتی که سانسا اون لحظه که رمزی اینو گفت داشت بر میگشت به کمپشون :| :))

یعنی بقیه زبون ندارن به سانسا بگن چی گفته ؟ ایراد میخواید بگیرید یه چیزی بگید شدنی باشه ۴ تا آجر نیستن که آدمن زبون دارن حرف میزنن :|

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یعنی بقیه زبون ندارن به سانسا بگن چی گفته ؟ ایراد میخواید بگیرید یه چیزی بگید شدنی باشه ۴ تا آجر نیستن که آدمن زبون دارن حرف میزنن :|

نخواستم ایراد بگیرم، فقط یچیزی که توجهمو جلب کردو گفتم.

چرا باید بهش بگن؟ وقتی سانسا صحنه رو ترک کرده یعنی دوست نداره چرت و پرتای رمزی رو بشنوه. حالا منطقیه بره به افرادش بگه رمزی چی گفته؟ :|
بعدشم اونجا Davos و جان بودن با یه سری گارد که Davos که با سانسا حرف نزد، جانم که بیشتر دعوا میکرد. :|

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

چرا باید بهش بگن؟ وقتی سانسا صحنه رو ترک کرده یعنی دوست نداره چرت و پرتای رمزی رو بشنوه. حالا منطقیه بره به افرادش بگه رمزی چی گفته؟ :|
بعدشم اونجا Davos و جان بودن با یه سری گارد که Davos که با سانسا حرف نزد، جانم که بیشتر دعوا میکرد. :|

الان من واقعا نمیدونم چی باید بگم به شما ... !
اگر قرار باشه با منطق شما سریال ساخته بشه که تمامی دیالوگ ها پوشش داده بشه هر اپیزود باید حداقل ۳۶ ساعت زمان بهش برسه :|

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
یه سوتی :

اون مهم نبود مهم این بود که روزی که رمزی این حرفو زد 7 روز غذا نخورده بودند و روزی که رمزی رو خوردند شده بود 8 روز پس سانسا تو سکانس آخر باید میگفت 8 روز:-?

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza

داداش جومونگ که نمیبینی که برای هر نکته و دیالوگ فلش بک بزنن و همه چی رو نشون بدن و شفاف سازی کنن ! :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
اصلا دوست نداشتم رمزی بمیره. سریال الان دیگه هیچ شخصیت منفوری به بزرگی رمزی نداره. حیف.
فکر کنم نبرد بزرگ بعدی تو سریال با White Walker ها خواهد بود.

• Like

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
یه سوتی :

والا روی این قسمت که رمزی تو زندانه بعد سگاش قشنگ صبر میکنن حرفش با سانسا تموم بشه بعد بیان دخلشو بیارن بیشتر میخوره سوتی باشه مخصوصا اینکه در قفس سگا رو کی باز کرد اصلا ؟ که سگای گرسنه نخوردنش :D
وگرنه اون وسط حالا یکی گفته به سانسا سگاش غذا نخوردن اونجوری سوتی حساب نمیشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر