سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
cc965a1dfff07c603db443ee8c7fa381.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
605
نام
سینا
خب همونطور که قبلا گفتم روی پیش بینی ها توی سریال خیلی حسابباز کنید
همونجور که روس بولتون به رمزی گفت خوراک سگ ها کردنش(البته روس گفت خوک ها فکر کنم)
به زودی هم قرار شاهده کباب شدن گونی سیب زمینی و دار و دستش باشیم
بیصبرانه منتظر دیدن اون صحنم(کسی به اندازه من برای دیدن اونلحظه اشتیاق داره؟)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid
عجب فیلمبرداری حرفه ای داشت این اپیزود :D از این نظر جز بهترین اپیزودای کل سریال بود، چی میشد کل سریالو ایشون کارگردانی میکرد؟ با روح و روان بازی میکنه کاراش :D
هم تیکه دراگونای دنریس و هم مخصوصا تیکه جان اسنو وسط جنگ که دوربین برا چند دقیقه اصلا کات نشد جز بی نظیر ترین تیکه های سریال بود!! واقعا لذت بردم.
ولی در کل تقریبا همون چیزی شد که انتظار میرفت و هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد تا آدم شکه کنه.

این فصل با این اپیزود دیگه تکمیل کرد خودشو از نظر عالی بودن :D میمونه فقط یک پایان خوب!

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
wun wun مرد:(( چرا یک سپری سلاحی چیزی بهش ندادن؟
انتظار نداشتم رمزی رو بکشن ولی خب زمانی که خانه اش از بین رفت و سپاهش هم نابود شد دیگه زنده موندنش دلیلی نداره.
این دنریس هم دیگه اینقدر بد نیست گاهی اوقات زیاد روی میکنه ولی این قسمتش بد نبود دیگه.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
رمزی شکست خورد ضایع شد
Jon Snow and his forces defeated Ramsay with a last-minute assist from Littlefinger and the knights of the Vale (who Sansa had secretly written to requesting aid)
سریال کلا ۱ ساعت بود ریلیز شده بود خب گفتم لینک هارو قرار میدن استفاده کنم دوستان حالا چیزی نمیشد تو اسپویل هم مطرح میکردی،
ولی چون قوانین این نبوده اشکالی نیس از جانب شما، معذرت میخوام
----

برای من مزخرف ترین قسمت بود، نه بخاطر بد بودنش، بخاطر حذف شدن شخصیتی مثل رمزی، یکی از بهترین شخصیتای سریال.. بازیگریش، دیالوگا، لحن همه فوق عالی!، حیف شد، این بیلیش...!
اون قسمتی که ریکون رو کشت واقعا جیگرم حال اومد! چقدر قشنگ کار شده بود! :x کلا تمهیدات نظامی رمزی عالی بود!

البته باز هم نداشتن سورپرایز برزگ تو این قسمت حس میشد حدودا همه میدونستن قراره وقتی جان سپاهش داره نابود میشه بیلیش سر برسه!

فقط من نفهمیدم اون یه تیکه که این همه سواره نظام حمله میکنن به سمت جان چطوری نمرد اون وسطا جان، مثلا رمزی دستور داده بود نکشنش؟

به امید اینکه وایت واکرا سانسا و بیلیش و جان رو تیکه تیکه کنن تو شمال! البته که با روندی که سریال پیش گرفته باید دنریس و جان اسنو رو تا اخر اپیزود سریال تحمل کنم:|

• Like
Reactions: TheGodfather

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
با این وضع که اینا پیش گرفتن سال دیگه بجا Game of Thrones یه سری پخش میکنن به نام daenerys ironborn :| یعنی تو هر قسمت باید این بشرو تحمل کنیم ؟؟
و قسمت مزخرف دیگش تیکه یی بود که سر داووس اون گوزن چوبی سوخته رو پیدا کرد :| اون باید الان زیره ۳ تن برف بود بعدم این از بین اون همه چیز صاف اینو پیدا کرد یکی از مشکلایی که سریال پیدا کرده به نظرم اینه که وقایع تصادفیش داره زیاد میشه :|
پ.ن: صحنه جنگش عالییییی بود !!!

• Like

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
BwZF8RW.jpg
جدا از ایرادات غیرمنطقی سریال مثل Teleport کردن LF، زنده موندن Arya بعد ضربات چاقو، Teleport کردن Greyjoy ها به Mereen، این فصل رسما حکم Filler داشت برای قسمت های 9 و 10.
ژانر Fantasy هست و قرار نیست با منطق دنیای واقعی تطابق داشته باشه، اما قوانین خودش رو هم زیرپا میذاره!!

آخرین ویرایش:

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
ژووووون ژوووون بیب بیب! :D
ای دلم حال اومد , اصلا او لحظه پرجم استارک تو وینترفل برافراشته شد !
رمری هم کم زجر کشش کردن ! باید مثله تیون باهاش رفتار میکردن بنظرم ! crazy sick f##c
جان اسنو فقط چرا مثله بیتجربه ها عمل کردن صحبه اول جنگ :| مثله گاو تنهایی میخواست بره
نباید مدیون این بیلیش @#$@#$@ میشدند چون بعدا دهنشون سرویسه [-(

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
BwZF8RW.jpg
جدا از ایرادات غیرمنطقی سریال مثل Teleport کردن LF، زنده موندن Arya بعد ضربات چاقو، Teleport کردن Greyjoy ها به Mereen، این فصل رسما حکم Filler داشت برای قسمت های 9 و 10.
ژانر Fantasy هست و قرار نیست با منطق دنیای واقعی تطابق داشته باشه، اما قوانین خودش رو هم زیرپا میذاره!!
توی یه مصاحبه جواب به تلپورت کردن LF داده شد و گفتن که وقایعی که توی این سیزن در حال پخشن به موازات هم نیستن از نظر زمانی.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
حق با دوستان هست که اتفاقات غیر منطقی تو سریال زیاد شده و نویسنده ها هم همونجوری که خودشون اقرار کردن دارن گند مزنن تو نوشتن متن سریال.
رمزی پرداخت خوبی داشت ولی دیگه زیاده رویه اگه بگیم جان و سانسا و شمالی ها بمیرن ولی رمزی زنده بمونه.

• Like

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
این قسمت سریال عالی بود با کارگردانی فوق العاده ! مخصوصا قسمت اخر سریال و رمزی و سگ های گرسنه ـش:D هرچند عقده ی چند سالم از رمزی اونوطور که دوست داشتم خالی نشد ! :Dامیدوارم سریع قسمت 10 لیک بشه بریم برای فصل بعد:D

• Like

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
توی یه مصاحبه جواب به تلپورت کردن LF داده شد و گفتن که وقایعی که توی این سیزن در حال پخشن به موازات هم نیستن از نظر زمانی.
دقيقا.
Time اي كه تو سريال ميگذره مشخص نيست ، يكم غير منطقي هست ولي چون گذر زمان مشخص نيست نميشه گفت غير واقعيه. همه فصل ها اينجوري بود الان بيشتر به چشم ميرسه.
بعد Littlefinger كلي كشتي و سريع ترين اسب هارو داره به خاطر همين سريع ميتونه به همه جا برسه.
---
اين قسمت خيلي خوب بود. Littlefinger هم همينجوري به قدرتش داره اضافه ميشه. از يك House غير مهم به كجا رسيده.
Knights of vale ميتونن 20k-30k سرباز داشته باشن كه خيلي زياده.
به اميد پيشرفت بيشتر King of Ashes:D
وستروس رو نگيره بيخيال نميشه. قسمت بعدي هم حتما به سانسا پيشنهاد ازدواج ميده تا شمال رو كنترل كنه.

• Like

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
دوستان دنریس و جان و دوستان اینجور که معلومه حالا حالا ها تو این سریال هستن :D جای اینکه هر هفته بیاین اینجا غر بزنین پیشنهاد میکنم دراپ کنین :D
یه سری فقط میان اینجا یه چی بگن که گفته باشن. یه جور مطمئن از کات کردن جنگ دنریس با کشتی ها به خاطر بودجه حرف میزدین که منم باورم شد پیچوندن! :|

=-------------------------------------------

wun wun :(( اون نگاه جان بهش خیلی خوب بود :(

اون Small jon هم ترجیح میدادم خود اسنو بکشتش. در کل انتظار مرگ تورموند هم داشتم که نشد :D

حالا قسمت بعد دو تا احتمال میدم. یکی اینکه سر داووس خودشو بکشه دوم هم اینکه بره ملیساندرا رو بکشه که بازم خودش بمیره شاید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر