سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
خب ظاهرا توی سریال دنریس جای اگان تارگرین رو گرفته
بازگشت واریس به وستروس هم خبر از مرگ یکی از شخصیت ها میده
اسپویلر کتاب و مرگ احتمالی یکی از شخصیت های سریال:
توی کتاب واریس کوان لنیستر رو با کمان بهش تیر میزنه و میکشه و میگه این کارش از سر کینه توزی نیست و به خاطر کارهای درسته اون هستش که مانع بازگشت اگان تارگرین به تخت هستش و.....
ظاهرا اینجا دنریس به جای اگان قرار گرفته
در اخر بازم میگم اون گونی سیب زمینی(همون لاشخور اعظم)به زودی تو اتیش کباب میشه،حالا ببینید کی گفتم

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
در مورد جنگ شمال من خودم حدس ميزنم که همون لرد امبر به رمزى خيانت ميكنه :Dچند صفحه قبل يكى از دوستان گفتش كه اين لرد امبر،اسمال جان پسر همون گرت جانيه كه تو فصل اول گرگ راب انگشتاشو و خورد و اولين نفر جلوى راب زانو زد و اونو شاه شمال ناميد.:Dاز طرفى امبرها به وفادارى معروفن،از يه طرف ديگه امبرها توسط فرى ها و بولتونا سلاخى شدن پس چرا اين امبره بايد به رمزى كمک كنه:D
اميدوارم اين لرد امبر به رمزى خيانت كنه تا اينكه بيليش به كمك جان بیاد اونوقت بدترین حالت مدیون شدن به بیلیشه :D
یسری عکس که از قسمت 9 منتشر شد یجاش هست که جان تنها جلوی لشکر رمزی وایساده اونجا تازه شروع جنگه که جان سر قبر ریکون وایساده دقت کنید تو پرومو هم جان یه بغضی داره :D پس فکر نکنید که همه لشکر جان نابود شده :D انگاری اول جنگ رمزی ریکون و میفرسته سمت جان بعد اونو با تیر میزنه :D
یکی که کل فصل 6 دیده بود 5 تا اتفاقی که تو این فصل میوفته رو گفته که دوتاشو دیدیم که ممنوع شدن مبارزه برای مجازات سرسی دومیشم ماجرای برن که ادرا پیداش میکنن و کلاغ سه چشم میمیره:Dاون سه تای دیگه که مال دو قسمت اخره میگه که جان جنگ و میبره و رمزی رو نمیکشه احتمالا میندازتش تو زندان و تامن هم از یه جایی میپره و میمیره و ریکون هم که اول جنگ میمیره:D اون جاینته هم مرگ بدی در انتظارشه:((
در مورد جنگ شمال یه احتمال دیگم هست که گفتم اینجا بگم خودم حس میکنم احتمالش بیشتره اینه که بیلیش به برنده جنگ حمله میکنه و شمال رو میگیره اونوقت تو بهبه قدرت طلبی بیلیش وایت واکرا میان :D:D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
ببينيد و لذت بيريد، گوارايتان باد

50f2c18e236f0b69087b9f3c8d5f2225.jpg
fc1d14ebb86c89409e9550ed9223a878.jpg
3c7534d7fe8fe81dd3b4db1acd5996e6.jpg
cb5459d4d4123dcb80bdbc2d781d8a59.jpg
c2123d97bd1291ba230979f9e7d324f4.jpg
185b261b42d861cc009f1c2cc8107752.jpg
f4f0bf239e1141aa18a6118812a4ab13.jpg
e916e42c295587f1ab88a3426d1b274f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها حدسي كه من ميزنم اينه:D
دفه قبلم از دو حدسم يكيش درست از اب درومد:D

اينكه جان اسنو در نهايت جنگ رو با كمك بيليش ميبره(متاسفانه:(() اما رمزي دمار از روزگار جان و لشكرش در مياره!
يني لشكر رو كه نابود ميكنه، از اون ور طي يه دوئل :D بين رمزي و جان، يا اينكه توسط لشكر رمزي، جان كور ميشه! حالا دليل اين حرفم چيه:D
به پوستر كه دقت كنين از چشماي جان داره خون مياد...:-"

در كل اميدوارم هر چي ميشه رمزي ببره با اينكه ميدونم محاله:(( اينجا جزو تنها جاهايي از سرياله كه دوس دارم شخصيت خوبه ببازه، واقعا حيف رمزي و اين حد از جذابيته كه فداي يه شخصيت نچسبي مثل جان بشه:| ( با احترام به هواداراش:D)

• Like
Reactions: tooraj.zi

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها حدسي كه من ميزنم اينه:D
دفه قبلم از دو حدسم يكيش درست از اب درومد:D

اينكه جان اسنو در نهايت جنگ رو با كمك بيليش ميبره(متاسفانه:(() اما رمزي دمار از روزگار جان و لشكرش در مياره!
يني لشكر رو كه نابود ميكنه، از اون ور طي يه دوئل :D بين رمزي و جان، يا اينكه توسط لشكر رمزي، جان كور ميشه! حالا دليل اين حرفم چيه:D
به پوستر كه دقت كنين از چشماي جان داره خون مياد...:-"

در كل اميدوارم هر چي ميشه رمزي ببره با اينكه ميدونم محاله:(( اينجا جزو تنها جاهايي از سرياله كه دوس دارم شخصيت خوبه ببازه، واقعا حيف رمزي و اين حد از جذابيته كه فداي يه شخصيت نچسبي مثل جان بشه:| ( با احترام به هواداراش:D)
الان يه نظري خوندم از دوستان! در مورد فتح شمال توسط بيليش!
نظر عوض شد همونه قطعا!

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
الان يه نظري خوندم از دوستان! در مورد فتح شمال توسط بيليش!
نظر عوض شد همونه قطعا!
تنها نظری که رد همینه اگه بیلیش وینترفل رو بگیره فقط یه قلعه رو گرفته هیچکی ازش حمایت نمیکنه !

• Like
Reactions: Destruction

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
تنها نظری که رد همینه اگه بیلیش وینترفل رو بگیره فقط یه قلعه رو گرفته هیچکی ازش حمایت نمیکنه !
عه خب پس ايده اي كه خودم دادم به واقعيت نزديك تره:D

در كل كه پوستر فيلم الكي نيست مطمئنا! تا الان هم هيچ صحنه اي مبني بر اين حالت و خون اومدن از چشماي جان نديديم، تو اين قسمت بنظرم مشخص ميشه

• Like
Reactions: se7en sin

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
یه چیزی که هست اینه تو پرومو و تیزر ها معمولا برعکس چیزی که قراره اتفاق بیوفته نشون میدن !
اگه نشون میده لشکر اسنو در حال پیروزی بود باید بیشتر میگرخیدیم:D
در کل این قسمت 9 قشنگ منو دق داده :((

• Like
Reactions: TheGodfather

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به امید مرگ دوباره جان اسنو منتظر قسمت نهم هستیم، امیدوارم رمزی سیخ تو چشمای جان اسنو بکنه و بعدش گردنش رو بزنه بذاره بالای یک نیزه که همانا جان اسنو هم به سرنوشت بزرگانش بپیوندد !

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
به امید مرگ دوباره جان اسنو منتظر قسمت نهم هستیم، امیدوارم رمزی سیخ تو چشمای جان اسنو بکنه و بعدش گردنش رو بزنه بذاره بالای یک نیزه که همانا جان اسنو هم به سرنوشت بزرگانش بپیوندد !
به به تو هم پس مثل من عشق رمزي( البته شايد هيتر اسنو) هستي D:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دوستان من تازه فصل اولو تموم کردم فکر نمیکردم اینقد خوب باشه این :D فقط یکی ماجرای شاه رابرت و پدر زنش( البته تابلو بود ولی دوست دارم تحلیل شمارم بدونم ) و

اون شاه که قبل رابرت بود وبه دیوانه معروف بود ( چگونه کشته شدنش و...به قدرت رسدین رابرت)واسه من تو یه مختصر توضیح بده مرسی :D
جالبيش اينه من موقعي كه ٥ تا سيزن اومده بود شروع كردم، قسمت اول رو كه ديدم ، انقدر خوشم اومذ كل ٥ فصل رو تو حدود دو نيم روز دقيق نشستم ديدم :D
حدودا اين بين فقط ٢،٣ ساعت خوابيدم، يكي دو ساعت هم اختصاص به غذا و كاراي جانبي:D
در اين حد معتاد يني:D

• Like
Reactions: NO ps3

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به به تو هم پس مثل من عشق رمزي( البته شايد هيتر اسنو) هستي D:

کلا هیتر جان اسنو هستم. اوایل نبودم ولی به نظرم تنها شخصیت مهم کاملا مثبت سریال همین جان اسنو هست یجورایی زیادی خوبه ! برای همین تو منطق م نمیگنجه شخصیتش :D

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
کلا هیتر جان اسنو هستم. اوایل نبودم ولی به نظرم تنها شخصیت مهم کاملا مثبت سریال همین جان اسنو هست یجورایی زیادی خوبه ! برای همین تو منطق م نمیگنجه شخصیتش :D
بابا زيادي نچسبه:D نميدونم بخاطر شخصيتشه يا خود بازيگري كيت خوب نيس، ادم مثلا اون ور سبك بازي هنرپيشه رمزي رو ميبينه واقعا به وجد مياد:x نگاهاش و ... اما اين واقعا نچسبه!
تامن+جان + دنريس از منفورترين شخصيتاي من تو ابن فصلن!
از اون ور رمزي+ هاند+ بيليش محبوب ترينا:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر