سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
این فصل به معنای واقعی افتضاح

8 قسمته ما رو گیر اوردن کل سریال شده حرف زدن و شاخ و شونه کشیدن و جوک تعریف کردن ماشالا دیگه مبارزه هاشم ک نشون نمیدن فقط یا جنازه طرفو نشون میدن یا میان میگن مرده خلاص

کلا میخوان امسال 2 قسمت هزینه کنن یه کم جنگ و خونریزی نشون بدن دو قسمت بعدی هر چقدرم خوب باشه گند کل فصل رو نمیشه ازش چشم پوشی کرد چون واقعا ضعیف بود

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
hslfcy2un2wvt8pxaf30.jpg

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
به نظر من واقعا مسخره بود.این اپیزود.انگار پولاشون تموم شده دیگه نمی تونن جنگ ها رو نشون بدن،به همین دلیل کدخدا منشانه قضیه ها رو حل میکنن.

و اما اریا! به نظرم مسخره ترین کاری بود که میشد انجام داد.
اخه یعنی چی،با شکمی در حال خون ریزی و ازپله ها افتاده(احتمالت دست و پاش هم اسیب دیده یا شکسته)میره توی یه جای تاریک و کسی رو که از اول فیلم تا حالا داره ازش یه بند کتک میخوره رو شکست میده؟
بعدش هم بر میگرده پیش اونا و براشون رجز خونی هم میکنه!

من که اصلا خوشم نیومد و به نظرم اصلا با منطق سریال هم جور نبود.

من خودم هم یسری جاها از هندی طور شدن سریال بیزار شدم مثلا قسمت قبل که اون همه که چاقو زد بهش و بازم نمرد آریا

اما با این نظر مخالفم
چون در شرایطی ازش شکست میخورد اریا که هر دو تو یه جای روشن و بینایی داشتن+ یا اینکه آریا چشم نداشت و شکست میخورد

یعنی اون تمارین آریا وقتی که کور بود باعث شد تو شرایط تاریکی ( مانند کور بودن ) تبحر پیدا کنه و شکست بده و بنظرم منطقی بود، ضمن اینکه واقعا تو اون تاریکی جنگی رو نمیشه نشون داد. من خیلی از این نکته ناراحت شدم که بلک فیش رو انقدر مسخره پایان دادن بهش!

و اینکه من آخر اپیزود رو نفهمیدم اصن چی شد! برگشت پیش جاکان بعد اولا جاکان چرا بهش گفت دختر هیچ کس شد حالا؟ :| آریا کاری انجام نداد که :|
بعد جاکان چرا آریا رو هیچ کاری باهاش نداشت گذاشت انقد راحت تهدیدش کنه؟ کلا نفهمیدم ماجرا رو!

پ.ن: موانتن و هاند تنها جاذبه این قسمت بودن بنظرم واقعا حال کردم :x

پرومو قسمت ۹ که اصن نگو عالی:x
امیدوارم رمزی جان رو به خاک و خون بکشه :x دیگه اگه جان تو این نبرد پیروز بشه فقط هندی بودن سریال بیشتر میشه! :| اون سپاهی که عزیز دل رمزی آماده کرده رو با چی میخواد شکست بده اخه با یه مشت وحشی؟ یا ۶۲ مومورنت؟:))

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,518
این چی بود آخه :| اون همه ریوران رو نشون دادن که اخرش اونطوری تموم بشه ؟:| اون قسمت برج شادی چی شد اصلا ؟:| تنها مبارزه ی خوب تو همون قسمت بود.

قسمت آخر هم مثل قسمت آخر فصل قبل تموم میشه :|

حالا همه میگیم بد شده و فلان باز میشینیم فصل بعد رو می بینیم :D

• Like
Reactions: TheGodfather

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
امیدوارم رمزی جان رو به خاک و خون بکشه :x دیگه اگه جان تو این نبرد پیروز بشه فقط هندی بودن سریال بیشتر میشه! :| اون سپاهی که عزیز دل رمزی آماده کرده رو با چی میخواد شکست بده اخه با یه مشت وحشی؟ یا ۶۲ مومورنت؟:))
احتمالا شوالیه های ویل میان کمک جان :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگر بخوام حدودی حساب کنیم جان بیش از ۲۰۰۰ نفر با احتساب همراهی وحشی ها در اختیار داره
از اون سمت نیروهای بولتون ها چیزی بین ۸ تا ۹ هزار نفر هستن که خب برتری زیادی دارن

اما جالب بدونید شوالیه های ویل که الان در اختیار پیتر بیلیش هستن چیزی در حدود ۳۰۰۰۰ (سی هزار) نفر میباشند :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
زیاد حال نکردم با این قسمت، ولی دیالوگ های باحالی داشت.
اون تیکه که کچل به تیریون گفت مشهورترین کوتوله شهر هستی، پیش خودم گفتم الآن میگه مشهورترین کوتوله دنیا، و مطمئنم خیلی از بیننده ها هم این رو پیش خودشون گفتن! بلافاصله هم خود تیریون همین جمله رو گفت. :D
چونه زدن سندور در مورد اون 3 نفر هم عالی بود! :D
و البته بهترین دیالوگ این قسمت:
A girl is Arya Stark of Winterfell and I'm going home
فقط امیدوارم دوباره این یارو بی چهره و صد چهره و فلان و چنان رو ببینیم. کاراکتر باحال و جالبیه.
ولی تعقیب و گریز آریا و دختره چقدر ضایع بود. طرف میتونست همون اول آریا رو منهدم کنه، ولی بدجوری توی جَو بود! نه به اونجاهایی که مثل بُز میدوئید، نه به جایی که آریا دو قدمی ـش بود و همچین با ناز و عشوه رفت سمتش که دوباره آریا گم و گور شد!
این سرسی بدبخت هم دیگه قشنگ داره به فنا میره! بعد از پسرش، یکی از منفورترین کاراکترهای سریال برای من بوده. ولی دیگه این قسمت های آخر دلم داره براش کباب میشه! :( اون از مرگ بچه هاش و این هم از وضعیت فعلی.

اگر بخوام حدودی حساب کنیم جان بیش از ۲۰۰۰ نفر با احتساب همراهی وحشی ها در اختیار داره
از اون سمت نیروهای بولتون ها چیزی بین ۸ تا ۹ هزار نفر هستن که خب برتری زیادی دارن

اما جالب بدونید شوالیه های ویل که الان در اختیار پیتر بیلیش هستن چیزی در حدود ۳۰۰۰۰ (سی هزار) نفر میباشند :D
اون بروبچ وحشی هر کدوم بیشتر از یه نفر حساب میشن! :D البته از نظر امکانات و دم و دستگاه خیلی کمبود دارن، ولی از نظر قدرت خفن هستن. اون غول محترم هم که خودش اندازه 30،40 نفر می ارزه! :D حیف که به قیافه ـش میخوره مرگ بدی در انتظارش باشه. :(

عجب چیزیه قسمت بعدی! :|
حداقل توی این تریلر که به نظر میرسه سپاه جان اسنو بدجوری به فنا میره! یعنی اصلاً در حدی نیستن که بتونن با اونا مقابله کنن. حالا یا پایان این قسمت با یکی از اون صحنه های فجیع معروف تموم میشه و ملت افسردگی میگیرن، یا امداد غیبی و جادو جمبلی چیزی از راه میرسه که به جان و سپاهش کمک میکنه! :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA and Capcom

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
واقعا قسمت مزخرفی بود.این همه شخصیت و قسمت های مهم کتاب رو حذف کردن به جاش میان جوک گفتن شرور ور گفتن نشون میدن
یکی پریمو قسمت بعدی رو میزاره

• Like
Reactions: Durance

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
بلک فیش یک دندگی کرد ولی برادر کاتلین هم گند زد حداقل باید میذاشت ارتشش بره کمک جان اسنو
یعنی بی بته تر از این تامن من ندیدم اصلا خوشم از سرسی نمیاد ولی تامن خیلی مزخرفه و احمقه مگه اینکه سرسی خودش یا مارجری کاری بکنن
توقع دارین مبارزه تو تاریکی چی نشون بدن اخه؟صدا فقط؟
جیمی لنیستر خیلی کارکتر یهتری شده و یه نیمچه شرافتی پیدا کرده
کوتوله باهوش هم که پولتیکش نابود شد ولی شانس اورد دنریس رسید وگرنه باید شهر رو تو سینی تقدیم میکردن

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
احتمالا شوالیه های ویل میان کمک جان :D

اي خدا نه با ديدن پرومو اميدوار شده بودما به برد رمزي :((
بدبختانه اينه كه مطمئنا سريال جان رو زنده نكرده كه به همين زوديا دوباره از صحنه بره كنار پس احتمالا همين ميشه :((

پس سرنوشت جنگ رو انگشت كوچيكه ميچرخه D:
آقا من رمزي محبوب ترين شخصيت سريالمه خيلي زوده قبل فصل هفت باهاش خدافظي كنم :((
اصن بازيگرش واقعا حق مطلب رو ادا كرده نگاهاش اون نفرتش اصن فراي عاليه!
اون وقت كيت تو اين چن قسمت اخير شديدا نچسب شده بازيگريش بنظر من!

بلک فیش یه دندگی کرد ولی برادر کاتلین هم گند زد حداقل باید میذاشت ارتشش بره کمک جان اسنو
یعنی بی بته تر از این تامن من ندیدم اصلا خوشم از سرسی نمیاد ولی تامن خیلی مزخرفه و احمقه مگه اینکه سرسی خودش یا مارجری کاری بکنن
توقع داری مبارزه تو تاریکی چی نشون بدن اخن؟صدا فقط؟
جیمی لنیستر خیلی کارکتر یهتری شده و یه نیمچه شرافتی پیدا کرده
کوتوله باهوش هم که پولتیکش نابود شد ولی شانس اورد دنریس رسید وگرنه باید شهر رو تو سینی تقدیم میکردن

جيمي طبق كتاب يه سير رسيدن به شرافت و سربلندي پيدا ميكنه و انگار در اخر خودش سرسي رو ميكشه D:
بنظرم يواش يواش داره بوجود مياد اين شرافتش البته اون سرنوشت كتاب كه احتمالش صفره بوجود بياد!

وقتي تامن رو ميبينم ارزو ميكنم جافري زنده بشه!
فرض كنين بجاي تامن رمزي نشسته بود رو تخت يعني گنجشگ اعظم باباش در ميومد حالا اين تامن نشسته هر چي ميگن اجرا كنه :|
ولي مارجري دختري نيس كه مذهب و اينا جذبش كنه معلوم نيس چه نقشه ي پليدي داره!

پ.ن: فقط اميدوارم يكم بتونن خطاي داستاني رو به يه جايي برسونن عاقبت فصل قبل نشه البته خيلي بعيده..

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
اي خدا نه با ديدن پرومو اميدوار شده بودما به برد رمزي :((
بدبختانه اينه كه مطمئنا سريال جان رو زنده نكرده كه به همين زوديا دوباره از صحنه بره كنار پس احتمالا همين ميشه :((

پس سرنوشت جنگ رو انگشت كوچيكه ميچرخه D:
آقا من رمزي محبوب ترين شخصيت سريالمه خيلي زوده قبل فصل هفت باهاش خدافظي كنم :((
اصن بازيگرش واقعا حق مطلب رو ادا كرده نگاهاش اون نفرتش اصن فراي عاليه!
اون وقت كيت تو اين چن قسمت اخير شديدا نچسب شده بازيگريش بنظر من!

جيمي طبق كتاب يه سير رسيدن به شرافت و سربلندي پيدا ميكنه و انگار در اخر خودش سرسي رو ميكشه D:
بنظرم يواش يواش داره بوجود مياد اين شرافتش البته اون سرنوشت كتاب كه احتمالش صفره بوجود بياد!

وقتي تامن رو ميبينم ارزو ميكنم جافري زنده بشه!
فرض كنين بجاي تامن رمزي نشسته بود رو تخت يعني گنجشگ اعظم باباش در ميومد حالا اين تامن نشسته هر چي ميگن اجرا كنه :|
ولي مارجري دختري نيس كه مذهب و اينا جذبش كنه معلوم نيس چه نقشه ي پليدي داره!

پ.ن: فقط اميدوارم يكم بتونن خطاي داستاني رو به يه جايي برسونن عاقبت فصل قبل نشه البته خيلي بعيده..
اگه جافری شاه بود که همون اول گنجیشکها رو به سیخ میکشید

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
این بخش بلک فیش منو یاد کوئست های Witcher 3 انداخت ، جاش نیس بگم اما واقعا الان پی میبرم سی دی پراجکت واقعا چه کرده بود با این بازی ... شاهکار
به نظرم نیازی نیست سریال همش جنگ و خونریزی باشه ، دیالوگ ها و سیاست ها عالین و من شخصا لذت میبرم و واقعا موقع دیدن سریال تو این 6 فصل یه بار هم با خودم نگفتم اه چه اپیزود بدی یا این که بگم افت کرده ...
جنگ میخواین تو مدیوم تلویزیون خب صبر کنین تا هفته بعد قشنگ ارضا میشین باور کنین D :

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
این بخش بلک فیش منو یاد کوئست های Witcher 3 انداخت ، جاش نیس بگم اما واقعا الان پی میبرم سی دی پراجکت واقعا چه کرده بود با این بازی ... شاهکار
به نظرم نیازی نیست سریال همش جنگ و خونریزی باشه ، دیالوگ ها و سیاست ها عالین و من شخصا لذت میبرم و واقعا موقع دیدن سریال تو این 6 فصل یه بار هم با خخودم نگفتم اه چه اپیزود بدی یا این که بگم افت کرده ...
جنگ میخواین تو مدیوم تلویزیون خب صبر کنین تا هفته بعد قشنگ ارضا میشین باور کنین D :
دقیقا منم یاد همون افتادم با همه قسمتها لذت میبرم و با دیالوگها و سیاستها بیشتر از جنگ حال میکنم

• Like
Reactions: .SamueL.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر