سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
من از جیمی لنیستر خیلی خوشم میاد ... یه شخصیت قابل باور داره ... جدا از رلی که با سیسترش داره ... که البته من حدس میزنم سرسی خواهر واقعیش نیست ...
در واقع درسته جیمی جنایت کرده ولی با کشتن مد کینگ جون صد ها هزار نفر را نجات داده اگر هم دقت کنید زمانی که برن استارک داشت خاطرات مد کینگ را مرور میکرد جیمی از جلو شمشیر کشید روی مدکینک و نه از پشت سر... طوری که ند استارک عنوان کرده بود .... از طرفی هم دیدیم که ند بر خلاف لقبی که بهش داده بودند .... اونقدرها هم شرافتمند نبوده ....
کلا جیمی تا قبل از یک سری اتفاقات به جز عشقش به چیزه دیگه ای علاقه نشون نمیداد ... نه قدرت نه ....الانم فقط حس انتقام و محافظت محرکش شده که بخواد جای پدرش را بگیره. جیمی خیلی واقعگرایانه به مسایل نگاه میکنه و ....خیلیها تحت تاثیر جان اسنو قرار گرفتند ... ولی برای من تا اون حد کرکتر قوی نبود ...اصلا از اولش معلوم نبود از زندگی چی میخواد ...نه ارمانگرا بود نه انتقام جو بود ...نه هم نسبت به خانومها واکنش خاصی نشون میداد...جاشه که یادی کنیم از دختر وحشی که عاشق جان اسنو بود و میگفت تو هیچی نمیدونی :-q بد بخت خودشو سرویس کرد براش ولی جان مثل گلابی فقط وایمستاد با تعجب بهش نگاه میکرد...کلا جان توی هپروته.... از اونطرف حقش رال دنریس خورده :D .... از بس جیغ میزنه ...

مشکل من با جیمی اینه که خیلی سنگدل و بی رحمه، تو اپیزود اول بدون هیچ گونه تاملی برن رو به قصد کشت از قلعه پرت کرد پایین، باعث مرگ Robert که پادشاه به حق Westros بود هم همین جیمی بود. از اون طرف با ملکه رابطه داشت و کاری کرد که مقام پادشاهی به ناحق به Lannister ها برسه. بنظرم همین کارها به اندازه کافی هست که بگیم شخصیت بی شرافتی داره، مرگ بچه هاش، قطع شدن دستش و بی آبرو شدن Cercei هم بنظر من مجازات کافی ای براش نیست.

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
مشکل من با جیمی اینه که خیلی سنگدل و بی رحمه، تو اپیزود اول بدون هیچ گونه تاملی برن رو به قصد کشت از قلعه پرت کرد پایین، باعث مرگ Robert که پادشاه به حق Westros بود هم همین جیمی بود. از اون طرف با ملکه رابطه داشت و کاری کرد که مقام پادشاهی به ناحق به Lannister ها برسه. بنظرم همین کارها به اندازه کافی هست که بگیم شخصیت بی شرافتی داره، مرگ بچه هاش، قطع شدن دستش و بی آبرو شدن Cercei هم بنظر من مجازات کافی ای براش نیست.
اصولا تو این داستان کسی که شرافت داشته باشه کم پیدا میشه یا همون اول میمیره
به جاش هرکی پدرسوخته بازی بیشتری در میاره زنده میمونه یا بهتره بگیم زمان بیشتری زنده میمونه

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اولا رابرت پادشاه به حق نبود اگه اینجوری در نظر بگیریم تخت ماله دنریس عزیزِ دوما مرگ رابرت تقصیر ند استارک بود سوما تیریون باعث شد که جافری پادشاه بمونه چون اگه نبود تو بلک واتر استنیس جافری رو میکشت و بعدم پادشاه میشد!

• Like
Reactions: {ehsan}

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
من فکر میکردم مرگ رابرت را سرسی با کمک پسر عموش ترتیب داده بود ! شاید من اشتباه میکنم...ولی خداییش انقدر هم بد نیست جیمی ... من مطمینم جیمی بعدها توی داستان چندتا قدم مفید برمیداره....

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
خوشحالي كال دروكو از بازگشت هاوند

21ecc2fe652be2dd5e8777fd476e4149.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
من فکر میکردم مرگ رابرت را سرسی با کمک پسر عموش ترتیب داده بود ! شاید من اشتباه میکنم...ولی خداییش انقدر هم بد نیست جیمی ... من مطمینم جیمی بعدها توی داستان چندتا قدم مفید برمیداره....
کاملا درست فکر میکنی. ولی منظور ار مقصر بودن ند استارک اینه که اومد از روی دلسوزی صاف گذاشت کف دست سرسی و گفت که میدونه جافری و بقیه بچه هاش مال رابرت نیستن.

جیمی هم واسه من منفور بود ولی بعد از آشنا شدنش با برین یکم ازش خوشم اومد:D

پ.ن: رابرت پادشاه به حق؟! :D ریلی؟ :D

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
Cold Hand

s1empigkb77h1g9a10id.jpg
این کولد هند با بنجن ارتباطی داره؟
یه ذره تو نت راجع بهش خوندم , راجع به اینکه به برن و میرا کمک میکنه
که تو سریال این کارها رو بنجن انجام داد

آقا برای خبر بالا شیرینی چیزی نمیدین؟
فکر نکنم همچین اتفاقی بیفته
چون هنوز به جایی نرسیده و کار خاصی نکرده که بخواد این قضیه پیش بیاد
زوده براش

بر عکس بقیه من با دنریس مشکلی ندارم
تنها مشکلم اینه که بیشتر با سرزمین های تحت سلطه خودش درگیره
یعنی قاعدتا الان باید بزرگترین تهدید واسه تاج و تخت باشه {با وجود این همه لشگر و اژدها و ...}
ولی خیلی تا الان مهم نبوده ....
ولی از این طرف هر کدوم از اقلیم ها دارن با یه مشکل بزرگ دست و پنجه نرم میکنن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir72 and {ehsan}

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83

آقا برای خبر بالا شیرینی چیزی نمیدین؟
این اتفاق نمیفته....حداقل تو سریال.....6 فصل خودشونو بکشن تا اینو به قدرت برسونن و از این داستانا،بعد بیان بکشن؟
این یارو هم استناد به این کرده که چون حرفاش دقیقا مثل مال کال دروگو هست،میمیره :|
/:)

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
pycxvoevlxbgi8pecs3e.jpg

نامه سانسا به لرد بیلیش:
حالا تو شانس اینو داری که به قولی که دادی عمل کتی، شوالیه های ویل تحت فرمان تو هستن، به قصد وینترفل حرکت کن، به ما کمک کن و من میبینم که تو به قولت عمل میکنی.

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,397
این اتفاق نمیفته....حداقل تو سریال.....6 فصل خودشونو بکشن تا اینو به قدرت برسونن و از این داستانا،بعد بیان بکشن؟
این یارو هم استناد به این کرده که چون حرفاش دقیقا مثل مال کال دروگو هست،میمیره :|
/:)
راب هم وقتی هنوز برتری نظامی داشت کشته شد. کلاً خود مارتین علاقه زیادی داره ملت رو از عرش به فرش بکشه البته فصل 5و 6 سریال نشون داده که زیادم به کتابهای مارتین پایبند نیست.

• Like
Reactions: {ehsan}

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر