سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
  • بنظرم قسمت 10 مهمترین قسمت میشه که اسمشم winds of winter ـه:D
  • یعنو نایت کینگ شیپور پیدا میکنه و دیوار میریزه؟:D
  • یه کلیپیم قبل اینکه سیزن 6 شروع بشه اومد که اخرش نشون میده دیوار میریزه:D
  • یعنی... :D

• Like
Reactions: Lord Odin

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
  • بنظرم قسمت 10 مهمترین قسمت میشه که اسمشم winds of winter ـه:D
  • یعنو نایت کینگ شیپور پیدا میکنه و دیوار میریزه؟:D
  • یه کلیپیم قبل اینکه سیزن 6 شروع بشه اومد که اخرش نشون میده دیوار میریزه:D
  • یعنی... :D
آخه خیلی زود این فصل این اتفاق بیفته! پای شاه شب برسه اینور دیوار کار وستروسی‌ها و حتی خلیج برده داران و شهرهای آزاد تمومه:-q
با این حال من که استقبال میکنم... 90 درصد مردم دنیای مارتین ارزش زندگی ندارند

• Like
Reactions: TheGodfather

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
تا اونجایی که یادمه برادران بدون پرچم حامی مردم بودن ( مگه برادران بدون پرچم همون گروه بریک دانداریون نبودن؟) چرا زدن مردمو لت و پار کردن

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: _hedayat_

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
یه نکته ای که هست اینه که به نظر میرسه اونی که مرگش تو سریال نشون داده نشده، احتمال زنده بودنش هست... نمونه بارزشون هم بنجن استارک و سندور کلیگان؛ یعنی راهی هست که استنیس هنوز زنده باشه؟!8-> با توجه به اینکه چند باری اسمش تو این فصل برده شد
درباره سرنوشت بلک فیش هم به نظر میرسه طبق کتاب رخ خواهد داد...
اگه ببینید تو تیزر قسمت بعدی، برین داره با قایق فرار می‌کنه و یه نگاه حسرت بار به پشت سرش داره. احتمالا تو ماموریتش که متحد کردن بلک فیش با سانساست شکست خورده
یه چیز دیگه هم اینه که اشاره‌ی دوباره به انجمن برادری بدون پرچم ممکنه به ورود بانو استون هارت به سریال ختم بشه؟! اگه بشه چی میشهx_x

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان این جا اسپویل سریال با توجه به اپیزود پخش شده آزاده ، اما فک نکنم اسپویل کلیپ اپیزود های پخش نشده آزاد باشه ، انصافا بزارین با خیال راحت بیایم تو تاپیک
بعضیا هم تا میفهمن یه جاش دارن دوباره از کتاب کمک میگیرن یکم هی اسپویل میکنن : |

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
نميدونم ولي من يه جا خوندم ايني كه خنجر خورد اصلا اريا نبوده و جاكن هاگار بوده :|

Sent from Vallhalla
مگه فقط نمیشه از صورت مردگان استفاده کرد؟ صورت های هال صورت مرده ها هستن فکر کنم

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
درود
این بازگشت هاوند خیلی خوب بود.خیلی حال میکنم باهاش:D
این اریا سه تا چاقو خورد چطور زنده موند؟
سانسا و جان هم که ارتش بزرگی ندارن.احتمال زیاد شکست میخورن از رمزی:D

آخرین ویرایش:

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
درود
این بازگشت هاوند خیلی خوب بود.خیلی حال میکنم لاهاش:D
این اریا سه تا چاقو خورد چطور زنده موند؟
سانسا و جان هم که ارتش بزرگی ندارن.احتمال زیاد شکست میخورن از رمزی:D
مگه ندیدی که سانسا یه نام نوشت برای لیتل فینگر؟ خیلی دوست دارم ببینم این اعجوبه‌ی توطئه و نیرنگ چه آشی برای رمزی می‌پزه:x
الان که فکر میکنم میبینم تا زمانی که بریک دنداریون رهبری انجمن برادری بدون پرچم رو برعهده داشت، این گروه هدفش حفاظت از مردم بود. بعدش که رهبری گروه به لیدی استون هارت رسید، گروه هدفش تغییر کرد به انتقام از لنیسترها و فری ها. الان این اعضای انجمن که به گروه سندور حمله کردند به نظر نمیرسه هدفشون حفاظت از مردم باشه... متوجه شدید؟! Lady StoneHeart Confirmed:D:D
:D

آخرین ویرایش:

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
مگه ندیدی که سانسا یه نام نوشت برای لیتل فینگر؟ خیلی دوست دارم ببینم این اعجوبه‌ی توطئه و نیرنگ چه آشی برای رمزی می‌پزه:x
الان که فکر میکنم میبینم تا زمانی که بریک دنداریون رهبری انجمن برادری بدون پرچم رو برعهده داشت، این گروه هدفش حفاظت از مردم بود. بعدش که رهبری گروه به لیدی استون هارت رسید، گروه هدفش تغییر کرد به انتقام از لنیسترها و فری ها. الان این اعضای انجمن که به گروه سندور حمله کردند به نظر نمیرسه هدفشون حفاظت از مردم باشه... متوجه شدید؟! Lady StoneHeart Confirmed:D:D
:D
خود مارتين گفت كه stoneheart برنميگرده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر