سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
تاپیک بحث و گفتگو درباره هر قسمت سریال هست،دقیقا انتظار داری چه چیزهایی گفته بشه :D این حرفها زده نشه(حالا چه درست چه نادرست) فقط میشه مجموعه از کامنت ها درباره اینکه"وای چقدر این قسمت قشنگ بود،این قسمت عالی بود، به این قسمت ۱۱ از ۱۰ می دم"
باید هر نوع نظری باشه،خودم هم قبول دارم یکسری از ایراد ها سخت گیرانه،غیر منطقی یا فقط از سر شوخی هست:Dولی یکسری ایراد ها منطقی هست و تا حدی ضعف سریال رو نشون می ده
هر چند وقت یکبار تو هر تاپیکی می رم کامنت هایی مثل"اگه دوست نداری بازی نکن،اگه نمی خوای نگاه نکن،فکر کردی خیلی خفنی و ..." به نظرم لحن جالبی نیست و باعث میشه افراد کمتری در بحث شرکت کنن :D
درباره قضیه rate هم که به نظرم زیاد قابل اطمینان نیست،الان طرفدارهای walking dead برای اپیزود هایی ۱۰ ردیف می کنن که آدم شاخ در میاره:D
قبول دارم تاپیک جای بحث و تبادل نظره. ولی خب واقعا یه سری ایرادات مسخرت. کدوم آدم عاقلی از این سریال انتظار منطق داره آخه؟ مثه اینه که آدم از شاهنامه منطق بخواد!

این که یکی میگه چرا لیدر واکر ها به سمت غار نمیدویید چرا Catwalk میرفت و اینا واقعا ایرادات مسخره و بنی اسراییلیه که از هر فیلم و سریالی میشه گرفت!

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
این قسمتش واقعا عالی بود:D این وایت واکر ها خدایی قدرتی ندارن تو مبارزه تن به تن فقط ارتششون و ضد ضربه بودنشون میندازن .اون اوایل که تارلی زد یکیشونو خیلی راحت له کرد تارلی حتی از یه بچه هم ضعیف تر بود فقط هیکلش بزرگه و بعد جان اسنو زد یکی دیگه رو پودر کرد البته اولش یکم ازش خورد فقط بخاطر این بود نمیتونست بهش ضربه بزنه چون سلاحش پودر میشد تو این قسمت هم نتونست از اون نیزه جا خالی بده و خیلی راحت توسط یه بچه له شد. نمیدونم ایراده یا نه فقط خواستم بگم قدرتی ندارن تو مبارزه و قدرتشون فقط بخاطر ارتششون و ضد ضربه بودنشونه . وایت واکر هارو زیادی بزرگ کردن درواقع یه بچه هم میتونه شکستشون بده اگه یه Dragonglass داشته باشه:D

• Like
Reactions: amir72

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
قبول دارم تاپیک جای بحث و تبادل نظره. ولی خب واقعا یه سری ایرادات مسخرت. کدوم آدم عاقلی از این سریال انتظار منطق داره آخه؟ مثه اینه که آدم از شاهنامه منطق بخواد!

این که یکی میگه چرا لیدر واکر ها به سمت غار نمیدویید چرا Catwalk میرفت و اینا واقعا ایرادات مسخره و بنی اسراییلیه که از هر فیلم و سریالی میشه گرفت!
تفاوت این سریال با بقیه این بود این مورد ها رو نداشت اما الان داره

• Like
Reactions: soltanmasoud

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این قسمتش واقعا عالی بود:D این وایت واکر ها خدایی قدرتی ندارن تو مبارزه تن به تن فقط ارتششون و ضد ضربه بودنشون میندازن .اون اوایل که تارلی زد یکیشونو خیلی راحت له کرد تارلی حتی از یه بچه هم ضعیف تر بود فقط هیکلش بزرگه و بعد جان اسنو زد یکی دیگه رو پودر کرد البته اولش یکم ازش خورد فقط بخاطر این بود نمیتونست بهش ضربه بزنه چون سلاحش پودر میشد تو این قسمت هم نتونست از اون نیزه جا خالی بده و خیلی راحت توسط یه بچه له شد. نمیدونم ایراده یا نه فقط خواستم بگم قدرتی ندارن تو مبارزه و قدرتشون فقط بخاطر ارتششون و ضد ضربه بودنشونه . وایت واکر هارو زیادی بزرگ کردن درواقع یه بچه هم میتونه شکستشون بده اگه یه Dragonglass داشته باشه:D

سم که از پشت حمله کرد درحالی که طرف داشت میرفت زنه و بگیره
جان هم قبلش فقط یکم ضربه خورد؟ :/ مرد حسابی کل مبارزه جان داشت میخورد :D
نیزه میرا هم خیلی سرعتش بالا بود نمیتونن جا خالی بدن! مگه ماتریکسه :D

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مثه اینه که آدم از شاهنامه منطق بخواد!

شاهنامه کاملا منطق روایی و داستانی داره. درسته که ستینگ و شخصیت ها اسطوره ای هستن و غیر واقعی، اما داستان و روایت کاملا منطقی و مثل دنیای واقع هست. اتفاقا در این زمینه بحث های خیلی زیاده شده. شاهنامه اسطوره رو عین واقعیت ارایه میده و این نکته جذاب و گیراشه.

برای اینکه خیلی آف تاپیک نشه اشاره ای بکنیم به عکسی که آریا گذاشت و من هم واقعا عاشقش هستم:D این نارنجیه نوع نگاهش خیلی خوبه:D واقعا عالیه.

Ivory king

کاربر سایت
May 22, 2016
17
فرق فیلم و سریال در اینه که سریال بیشتر جنبه سرگرمی داره و در مرحله اول اگه این کار به درستی انجام نده به عضمای الهی میره :D
آقایون داداشا چرا هر سریالی از راه میرسه تو imdb نزدیکا 8,5 میشه ؟! آیا بیشتر از اینه که مخاطبای سریال ها بوق تشریف دارن ؟! (منظورم کلی بود خوب میون هر جمعیتی یک سری افراد از دسته های دیگه ای هستند و بازیسنتری های عزیز جزو نخبگان این صنعت هستند)، کلا هدف اصلی یه سریال سرگرمیه که معلومه got قدم هایی بیشتر از این برداشته و تو کارش تا همین لحظه موفق تر از هر سریال حماسی دیگه ای بوده ! فصلای قبلش یکی میمرد میگفتین چرا اینو کشت؟ این نباشه دیگه اینجوری نمیشه و ارزش نداره و فلان و بیسان حالا به کش دار شدن اپیزودها و مردن اون walker گیر میدین !
من به عنوان کسی که هدف اصلیم از دیدن سریال سرگرمیه و شبا شخصیتاشو به عنوان قهرمان زندگیم تو خواب نمیبینم به این درک رسیدم که Got اگه کل اپیزوداش از این به بعد حرف زدن خالی و اتفاقات تصادفی ( مثلا یه بچه پستونکش میفته زمین میخوره به یه سنگ، سنگه میره میخوره تو ملاج یه نفر دیگه و باعث میشه نیزه از دستش در بره و بزنه یه walker بکشه :D !) باشه باز سرگرم میشم نه یه درصد کم تر و شایدم بیش تر !
در کل اینو بگم که آقایون داداشا یه سری چیزا هست که شک توشون راه داره مثلا خلقت انسان ! اما Got ؟! خیر، هرگز :D
پ.ن :
Got هم تو بازیسنتر دووم نیاورد ! :D

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
این قسمتش واقعا عالی بود:D این وایت واکر ها خدایی قدرتی ندارن تو مبارزه تن به تن فقط ارتششون و ضد ضربه بودنشون میندازن .اون اوایل که تارلی زد یکیشونو خیلی راحت له کرد تارلی حتی از یه
بچه هم ضعیف تر بود فقط هیکلش بزرگه و بعد جان اسنو زد یکی دیگه رو پودر کرد البته اولش یکم ازش خورد فقط بخاطر این بود نمیتونست بهش ضربه بزنه چون سلاحش پودر میشد تو این قسمت هم نتونست از اون نیزه جا خالی بده و خیلی راحت توسط یه بچه له شد. نمیدونم ایراده یا نه فقط خواستم بگم قدرتی ندارن تو مبارزه و قدرتشون فقط بخاطر ارتششون و ضد ضربه بودنشونه . وایت واکر هارو زیادی بزرگ کردن درواقع یه بچه هم میتونه شکستشون بده اگه یه Dragonglass داشته باشه:D
دقیقا حرفی که من دیروز به یک نفر زدم... که واکرها خیلی ضعیف تر از اونی هستند که فکر میکردم... دو تا احتمال میدم
که دشمن نهایی
1-یک واکر هستش که از بقیه قویتر هستش و فقط ممکنه با یک نیزه یا شمشیر خاصی کشته بشه
2-یا اینکه اصلا ممکنه دشمن نهایی اصلا واکر ها نباشن ....
===================================================
یکی ار خوبی هایی که سریال فرینج داشت... این بود که داستان را از نیمه اخر سریال برد به جایی که ماورای ذهن بیننده و کاملا غیر غابل پیش بینی بود
مثل جریان
مشاهده گرها که خود ما انسانها بودیم که با تغییر در روند تکاملمون توانسته بودیم به قابلیت های زیادی از جمله درک درست از زمان برسیم. تقریبا همون بحث مشاهده گر توی فیزیک کوانتوم
و یا
اینکه والتر برای اینکه کسی دستش به دستگاه(یادم نیست اسمش چی بود) نرسه رفته بود اون را توی گزشته قایم کرده بود
و.......
خیلی دوست دارم داستان گیم هم به جایی فراتر از همه پیش بینی ها بره و محدود به واکر ها نشه ... چون در واقع اگر به صورت منطقی نگاه کنیم ... انسانها کافیه چند تا تیر کمان بسازن که سرش از شیشه اژدها باشه و به چندتا تیرانداز ماهر بدن و از فاصله دور شرره همشون را کم کنه ... بقیه واکر های زامبی مانند هم که وقتی اینها از بین برن دیگه کنترلی ندارن ....

و اینکه این آقا ...
220px-Jerome_Flynn_2013_%28cropped%29.jpg

ممکنه توی نقدها کسی گفته باشه ولی من به نظر خودم ... پدره این اقا باید مرده مهمی باشه ....
چون زمانی که پدر لنیستر ها ازش پرسید پدره تو کی هستش .... یه دفعه حول شد و شما نمیشناسیدش ...
============
یه مورده دیگه .. میخواستم ببینم این سوتی را من فقط متوجه شدم ؟ یا نه ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
دقیقا حرفی که من دیروز به یک نفر زدم... که واکرها خیلی ضعیف تر از اونی هستند که فکر میکردم... دو تا احتمال میدم
که دشمن نهایی
1-یک واکر هستش که از بقیه قویتر هستش و فقط ممکنه با یک نیزه یا شمشیر خاصی کشته بشه
2-یا اینکه اصلا ممکنه دشمن نهایی اصلا واکر ها نباشن ....
===================================================
یکی ار خوبی هایی که سریال فرینج داشت... این بود که داستان را از نیمه اخر سریال برد به جایی که ماورای ذهن بیننده و کاملا غیر غابل پیش بینی بود
مثل جریان
مشاهده گرها که خود ما انسانها بودیم که با تغییر در روند تکاملمون توانسته بودیم به قابلیت های زیادی از جمله درک درست از زمان برسیم. تقریبا همون بحث مشاهده گر توی فیزیک کوانتوم
و یا
اینکه والتر برای اینکه کسی دستش به دستگاه(یادم نیست اسمش چی بود) نرسه رفته بود اون را توی گزشته قایم کرده بود
و.......
خیلی دوست دارم داستان گیم هم به جایی فراتر از همه پیش بینی ها بره و محدود به واکر ها نشه ... چون در واقع اگر به صورت منطقی نگاه کنیم ... انسانها کافیه چند تا تیر کمان بسازن که سرش از شیشه اژدها باشه و به چندتا تیرانداز ماهر بدن و از فاصله دور شرره همشون را کم کنه ... بقیه واکر های زامبی مانند هم که وقتی اینها از بین برن دیگه کنترلی ندارن ....

و اینکه این آقا ...
220px-Jerome_Flynn_2013_%28cropped%29.jpg

ممکنه توی نقدها کسی گفته باشه ولی من به نظر خودم ... پدره این اقا باید مرده مهمی باشه ....
چون زمانی که پدر لنیستر ها ازش پرسید پدره تو کی هستش .... یه دفعه حول شد و شما نمیشناسیدش ...
============
یه مورده دیگه .. میخواستم ببینم این سوتی را من فقط متوجه شدم ؟ یا نه ...

آره من الان دوباره دیدم صحنه رو سوتیه تابلوییه. یه لحظه دوربین سوییچ میشه و مانتین شمشیر دستشه.
نمیدونم چطوری متوجه نشدن؟

• Like
Reactions: {ehsan}

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
پیرو بحثی که توی تاپیک شد باید بگم واقعاً چرا نباید طرفداران کتاب انتقاداتی بکنند نسبت به سریال؟ فراموش نکنید که برای آثار اقتباسی مثل GoT، وفاداری به اصل داستان یکی از نکات مهم و اصلیه؛ البته قبول دارم این فصل به واسطه تاخیر در عرضه کتاب که تقصیر خود مارتین هم هست این مشکلات پیش اومده و کلاً مسیر جدایی رو داره طی میکنه. با این وجود، قبول دارم که بعضی ایرادهایی که گرفته میشه یکم سخت گیرانه است.
در ضمن درسته که اثر فانتزی هست اما این به اون معنا نیست که نباید انتظار منطق رو داشته باشیم. اتفاقاً‌ برعکس، یه فانتزی خوب هر چی منطق دقیق‌تر و بهتری نسبت به قانون‌های دنیای خودش داشته باشه، موفق تره.
در مورد این قسمت هم باید بگم از دید من بهترین قسمت بین قسمت‌های منتشر شده این فصل بوده تا حالا؛ مخصوصاً به خاطر همون دقایق پایانی اپیزود. واقعاً خیلی عالی بود اون سکانس و کشف راز Hodor. توی این چند قسمت به سانسا امیدوار شدم اما دوباره این قسمت آخر یکم نگرانم کرد.:|
ظاهراً بالاخره باید منتظر نبرد لنیسترها و تایرل‌ها با های‌اسپرو و پیروانش باشیم.

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اولین کتاب سال 1996 نوشته شد و آخرین کتاب اگه اشتباه نکنم 2012.

خود مارتین تایید کرده که از Hodor از Hold The Door اومده و احتمالا تو کتابم داستانش همین باشه.
حالا سوالی که دارم اینه یعنی زمانی که مارتین میخواسته کاراکترا رو شخصیت پردازی کنی یعنی همون دهه 90 میلادی میدونسته که داستان به چه صورت قراره شکل بگیره که اسم هودور به ذهنش اومده؟ :o

• Like
Reactions: {ehsan}

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
زیاد این تاپیک نمیام چون اسپویل میشه برا همین بحثا رو دنبال نمیکردم ولی تا الان بنظرم این فصل خیلی بهتر از دو فصل قبلی بوده و من یکی تا اینجا خیلی لذت بردم. :D
از فصل قبلی بهتر بوده ولی از فصل 4 عمراً... به‌نظرم اون بهترین فصل سریال بوده تا اینجا. :D هر قسمتش یه اتفاق فوق فوق خفن میفتاد. :D

• Like
Reactions: Blaugrana

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر