سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
به نظر من برن نمیتونه گذشته رو تغییر بده.

تئوریم اینه که 3ER در گذشته قبل به دنیا اومدن برن وارد ذهن هودور شده چون اتفاقات الانو میدونسته یا میتونسته حدس بزنه (اینکه چطوری نمیدونم، شاید چون 3ER هست به صورت محدودی امکانشو داره) و هودور اونموقع شوکه شده و Hold the Door یادش مونده.
+ این کارش باعث میشه تا برن هم بتونه راحت به هودور وارگ کنه و بتونه نجات بده خودشه.
حالا وقتی میرا بهش میگه Hold the Door، هودور یادش میاد.
و برن هم دقیقا تو همین محیط و زمانی بوده که 3ER اینکارو کرده بود.

وگرنه به هیچ وجه احتمال نمیدم که برن بتونه گذشته رو تغییر بده. اونموقع به قول دوستان خیلی فیلم هندی میشه.

یه چیز دیگه که کسی بهش اشاره نکرد اینه که اگه Children وایت واکر ها رو درست کردن، پس چرا وایت واکر ها خودشونم میکشن؟ به نظرم این قسمت یکم مشکل داره یا حداقل بهش نمیاد واقعی باشه. :|

و اینکه چطوری Night King از وارگ برن مطلع شد و دستشو گرفت؟!

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
عجپ اپیزودی بود...پردازش این همه اتفاق رو شونه هام سنگینی میکنه واقعا!
موزیک آخر اپیزود رو یکی برسونه هرچی گوگل کردم پیدا نشد

Abyss

کاربر سایت
Dec 13, 2015
33
زمان به صورت دایره وار دور خودش میچرخه!
وقتی هودور ازهمون روز به بعد غیر از کلمه ی هودور چیز دیگه ای رو نمیتونه تلفظ کنه یعنی از همون موقعه قرار بوده در اینده(اینده معنا نداره چون زمان دور خودش میچرخه، اینده و گذشته معنا ندارن یا به عبارت بهتر همه چیز در یک آن واحد(خدا) وجود دارد، فقط برای اینکه ماده بتونه اینو درک کنه پرده ای به اسم زمان جلوش قرار داده شده:d ) این کار رو انجام بده و در واقعه از همون روز ساخته شد بود تا در رو نگه داره، مثه تمام ادمای دیگه که هرکدوم وظیفه ای دارند. همون طور که وظیفه ی برن به عنوان وارگ این بود که استارت این کار برای هودور بزنه.

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
memeslanding.com_367_1367805602.jpg
خوب تو این قسمت هم،منشا این نشانه هارو تو سریال نشون دادن و میشه گفت به خیلی از سوالا جواب دادن(طبق معمول این سیزن:|)
..............................................

این قسمت به صورت مستقل از کتاب خوب بود

++قسمت سانسا شاید یکی از ضعیف ترین ها بود
دو سکانس نسبتا طولانی تا نشون بدن که سانسا نسبت به جان اسنو بی اعتماده :|
یه چیزی که نسبت به جان اسنو رو اعصابه،تغییرشه،توضیحش سخته اما دیگه خیلی چهرش مطمئن نیست ،در واقع یه حس دوگانگی رو به بیننده نشون میده که نمی دونم هدف چیه(امیدوارم فل بداهه نباشه که...)
بازم بهترین تیکش همون برین بود=))
..................................................................
++قسمت آریا متوسط بود
تو رسوندن مفهوم تغییر آریا خوب عمل کرد
تئاتر کوچیکgot هم بد نبود و تو رسوندن مفهوم فلسفی(تاریخ رو برنده ها نقل می کنن) خوب عمل کرد،اما از نظر شخصیت پردازی زیر خط فقر بود

**به نظر من بزرگترین مشکل قسمت های آریا نبود یه شخصیت مکمل قوی هست که باعث میشه آدم زود خسته بشه .... لازمم نیست که هرقسمت، آریارو نشون بدن،واقعا فک کنم دو سه قسمته که بیخودو بی جهت دارن کش میدن این صحنه رو
..................................................................................................
++چزایر آهنین هم به جز شخصیت پردازی یورون عالی بود
برگشتن حس اعتماد یارا به تیون واقعا خوب بود(دیالوگ ها متوسط بودن اما کارگردانیش خوب بود)
نمی خوام یورون سریال رو با کتاب مقایسه کنم،اما واقعا برای این سریال این شخصیت پردازی خیلی خیلی تو دیوار یود و حتی سریال های وطنی هم بهتر عمل می کنن و موسیقی هم متاسفانه اصلا تو اینجا وجود نداره تا حس ترس و اپیک رو منتقل بکنه + دیالوگ هاشم که دیگر هیچ:|:-@
اما برخلاف تیکه ی اولش، آخرش واقعا استادانه کار شده بود و قشنگ موسیقی+دیالوگ و... باهم مچ شده بودن>:D<
.....................................................................................................
++قسمت دنریس هم خوب بود

دیالوگ های دنریس آبکی نبود و بهتر شده بود اما همچنان بازیش ضعیفه و هیچ حسی رو انتقال نمی ده
دیالوگ ها قشنگ بودن اما لحظه ی اغلام عشق واقعا بیخود بود
..........................................................
++قسمت میرین هم اصلا قابل قبول نبود
با توجه به دیالوگ محور بودن سکانس های تیریون،اصلا دیالوگ ها خوب نبودن و همینجوری سرهم بندی شده بودن
انتخاب این زن هم به عنوان جادوگر جدید (دی:) بد نیست،اما باید منتظر نقش اصبیش باشیم تا قضاوت کنیم
................................................................................................
++و اما صحنه ی پایانی :>

دقیقا بیشتر چیزا بجا و عالی بود و میتونم بگم جز سکانس های تاریخی این سریال بود،از موسیقی تا دیالوگ ها همه چی عالی بودن
حرف زدن با هودور جز سورئال ترین صحنه های فیلم بود و در مقابل ری اکشن های خود هودور هم عالی بود
توضیح d&d در مورد فرار نکردن و موندشون هم این هست که اطلاعات باید به ذهن برن آپلود میشدن،حالا اینکه قضیه چی هست معلوم نیست
متاسفانه و خوشبختانه همون طور که دوستان اشاره کردن همین تئوری انقلابی hold the door مربوط به خود مارتین هست و خوشبختانه d&d آین تیکه هارو هیچ وقت حذف نمی کنن lol

7/10

.............................................................................................
به نظر من بهتر بود،هم hbo و هم d&d بجای ادامه ی داستان،این فصل یه spain off از سریال درست می کردن و منتظر میموندن تا این شماره کتاب هم تموم بشه و بعد شروع می کردن داستان اصلی رو روایت می کردن...واقعا حیفه بعضی از کارکترا همینجوری حذف بشن ...البته که اینکار به فنای سریال صدمه نمی زنه و فقط این وسط کسایی که هم کتابو می خونن و هم سریالو نگاه می کنن ناراضین:D

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ترکید مغزم Wow عجب چیزی بودش Hold The Door

جدا از قسمت Hodor که خیلی قشنگ بود.صحنه تاج گذاری یورون هم خیلی پشم ریزون بود حالا نمیدونم تو کتاب چه جوری بوده اینقدر تعریف میکنن ازش ولی اینجا واقعا جذاب بود .دنریس هم واقعا مثل همیشه به دل من نشست :D =
با این از اریا و خط داستانیش واقعا بیزارم ولی این قسمت و نمایش و اتفاقات فصل های اول سریال به این شکل خیلی خنده دار بود :D

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
قسمت قشنگی بود
خیلی غمگین شدم برای هودور
پادشاه سفید خیلی بدطور رعب اور هست نمیدونم کی میخواد جلو لشکر وایت واکرها بایسته
اینطور که داستان داره میره جلو کالیسی با ناوگان جزایر اهنین میرسه به پایتخت

• Like
Reactions: sadegh44

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
ترکید مغزم Wow عجب چیزی بودش Hold The Door

جدا از قسمت Hodor که خیلی قشنگ بود.صحنه تاج گذاری یورون هم خیلی پشم ریزون بود حالا نمیدونم تو کتاب چه جوری بوده اینقدر تعریف میکنن ازش ولی اینجا واقعا جذاب بود .دنریس هم واقعا مثل همیشه به دل من نشست :D =
با این از اریا و خط داستانیش واقعا بیزارم ولی این قسمت و نمایش و اتفاقات فصل های اول سریال به این شکل خیلی خنده دار بود :D
خنده دار بود؟! بیشتر دردناک و غم انگیز بود...:-<:-<:-<

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
23e82e4bf48018236dba36693c8c099b.jpg

از صحنه اعلام پادشاهی یورون بیشتر انتظار داشتم. خیلی ضعیفتر از کتاب بود.

خب اگه برن بتونه گذشته رو تغییر بده و با اون صحنه ی که از اغاز به وجوداومدن ادرها نشون داد میشه پیش بینی کرد پایانش هندی میشه:D
یه صحنه مثل پایان ارباب حلقه تصور کنین

خب ، بعد از پیش بینی های ناب راجب سریال تو این تاپیک شاهد این هستیم که پایان ارباب حلقه ها زیر سوال میره. جدا این پیش بینی ها چجوری به ذهنتون میرسه؟

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
خداییش هودور Hold the door میکرد مفیدتر بود یا برن رو میزاشت رو دوشش و در میرفت؟:D آخه منطقا بالاخره در باز میشه و اونا میان بیرون.با اون سرعت میرا جای دوری نمیتونن برن.
بار اول من تو شوک بودم متوجه نشدم ولی بار دوم که دیدم زیاد منطقی نبود.

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
خداییش هودور Hold the door میکرد مفیدتر بود یا برن رو میزاشت رو دوشش و در میرفت؟:D آخه منطقا بالاخره در باز میشه و اونا میان بیرون.با اون سرعت میرا جای دوری نمیتونن برن.
بار اول من تو شوک بودم متوجه نشدم ولی بار دوم که دیدم زیاد منطقی نبود.
والكر ها سرعتشون خيلي بيشتر از هودور بود مسلما بش ميرسيدن.

Sent from Vallhalla

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
والكر ها سرعتشون خيلي بيشتر از هودور بود مسلما بش ميرسيدن.

Sent from Vallhalla
الان مثلاً سرعت میرا بیشتر از وایت واکراس؟ :D
تا وقتی که هودور درُ نگه داشته بود اینا اصلاً دور نشدن، در واقع میرا با اون سورتمهِ برن فقط سرجاش داشت سر میخورد:D اگه اینا در برن واقعاً معجزه شده... :D

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
الان مثلاً سرعت میرا بیشتر از وایت واکراس؟ :D
تا وقتی که هودور درُ نگه داشته بود اینا اصلاً دور نشدن، در واقع میرا با اون سورتمهِ برن فقط سرجاش داشت سر میخورد:D اگه اینا در برن واقعاً معجزه شده... :D

نه سرعت ميرا واقعا از هودور كم تره ولي منطقي تره يكم دور شن تا اينكه كلي والكر دنبالشون كنند

Sent from Vallhalla

• Like
Reactions: Cj_sa and hs_gamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر