سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
۳ سیزنه دارن قسمت متوسط پشت هم می‌دن بیرون. ملت هنوز امید دارن به قسمت با کیفیت دیدن توی این سریال؟:D افت شدید این سریال از سیزن ۴ واقعاً‌ ناراحت‌کنندس.:D این اپیزود آخری هم که شبیه جُک بود.:D ۱۰ دقیقه مفید داشت.:D

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
فک کنم دوستان تاپیک رو با جای دیگه اشتباه گرفتن ! از با سابقه ها بعید تره که همچین پست هایی بدن.شکل ترول شدن دوستان .. دوست نداری کسی مجبور نکرده نگاه کنی .... بگذریم ...
این قسمت که فقط پیش زمینه اتفاقات بود و یه جور یاداوری اینکه هر شخصیت کجا بوده و چی شده.خوبی ش این بود که دقیقا از همون جایی که توی فصل قبل تموم شد شروع شد.همون شب کشته شدن جان اسنو.
اما برسیم به نکات :
اینکه چه طوری بانو ملیساندری جوون میمونه مشخص نیست.چون که در صحنه های هست که گردنبند نداره ولی هنوز جوونه ! ( به علت شرایط نمیشه اسکرین شات گداشت )
قسمت های دنریس رو کلا من خوشم نمیاد.فقط وقتی تیریون هست خوبه.
قسمت های آریا هم هیچ گونه اشتیاقی به دیدنش ندارم.
الان خیلی قسمت های کینگزلندینگ خوبه که ببینیم جریان بین این ها و اسپاروها چی میشه.
قسمت سانسا هم خوبه.چیزی که مشخص نشد که عایا استنیس مرد یا نه ! تا توی این سریال چیزی رو نشون نده نمیشه با قاطعیت نظر داد.( هم چنان منتظر حضور دوباره هوند هستیم ) - رمزی گفت چن تا سرباز با بهترین سگ های شکاری برای پیداکردن سانسا فرستادم.از اون طرف هم تئون گریجوی میگه اینا آدم رو تیکه تیکه میکنن.بعد وقتی برین برای کشتن این سربازا و نجات سانسا اومد این سگ ها کجا یهو غیبشون زد ؟ (!!!!)
و اما برسیم به دیوار :
- نمیدونم که عایا وحشی ها قبل از اینکه این ها وارد اتاق بشن میرسن یا نه ! یا اینکه خود جان اسنو کی و چه طوری زنده میشه ! این طوری که بانو ملیساندری آرامش داشت و راحت خوابید یا اینکه همه این اتفاقات و حتی کشته شدن جان اسنو طبق نقشه ش بوده یا میخواد جونشو به جان اسنو بده و خودش بمیره.
بی صبرانه منتظر قسمت بعدم.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این سریال هر قسمت غیر منطقی تر میشه،یکی میشه توضیح بده چرا اون sandsnake ها برای انتقام اوبرین برادر مورد علاقه و بردار زاده اش رو کشتن؟و باز هم چجوری اون دو تا sandsnake یکهو از توی کشتی سر در آوردن؟
با همین وضعیت بخواد پیش بره از the walking dead جلو می زنه

وقتی اوبرین مرد و همچنین وقتی خواهر اوبرین و پادشاه (الیا مارتل) که زن ریگار تارگریان بود موقع شورش رابرت کشته شد، دوران مارتل (پادشاه فقید :D) هیچ کاری نکرد و سعی کرد از پادشاه (حکومت در قدرت، رابرت در زمان مرگ خواهرش و تامن و لنیسترا در موقع مرگ اوبرین) اطاعت کنه و در مقابل مرگشون ساکت بمونه و حرکتش بیشتر از رو سیاست بود ولی خب دورنیا از این کارش راضی نبودن و کلا در میان دورنیا پر طرفدار نبود . به حدی که موقع مرگش هیچکدوم از نگهباناش مقابله نکردن :D
در زمان سیزن ۵ هم وقتی sandsnake ها حمله کردن تا میرسلا رو بکشن و وقتی دستگیر شدن دوران مارتل به الریا سند (زن اوبرین) گفت من به فرصت دوم اعتقاد دارم‌. ولی فرصت سومی وجود نداره. و قطعا وقتی میفهمید اینا میرسلا رو کشتن بلافاصله دستگیرشون میکرد.
مرگ دوران مارتل به نظرم کاملا منطقی بود. فقط خیلی زیادی شکه کننده بود :D
در ضمن همزمان وقتی که الریا سند و دختر اوبرین ( تاین) رفتن دوران مارتلو کشتن، اون دوتا دختر دیگه اوبرین رفتن دنبال پسر دوران.
چیز غیر منطقی وجود نداره به نظر من

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
در مورد این نکته مهم یه توضیحی میدید ؟؟ :D
متوجه نشدم ،! اون پایینی کیهـ ؟

در زمانی که دنریس به شهر کارث میره این زن رو میبینه که بهش میگه اگه میخوای به نور برسی باید از تاریکی عبور کنی ، اینجا منظور از تاریکی همون سرزمین های تاریکی یا آشایی هستش. جالب بدونی ملیساندرا هم از آشایی اومده و گردنبندش هم دقیقا طرح و شکلی از ماسک این خانم داره.

===========================

دوستانی که در مورد اتفاق های مارتل میپرسن شاید دلیلش اینه که محتوایت نامه جیمی لنیستر به دوران مارتل دقیقا قبل از مرگش خبر ندارن :

The Princess Mrycella died by poison on our return journey. I suspect Ellaria, not you, but my sister will demand war. I doubt Ellaria’s head will appease her, but it is a start, along with your nieces. Your son cannot stay in King’s Landing. I am sending him back on the same ship

شاهزاده میرسلا در سفر بازگشت به وسیله ی سم سم کشته شده. من به الریا مشکوکم، نه شما، اما خواهر من در پی جنگ است. بعید میدانم که سر الاریا بتونه اون خوشحال کند، اما این یه شروع است، همراه با برادر زاده هایتان. پسرتان نمی‌تونه تو باراندازپادشاه بمونه. من او را همراه با کشتی برمیگردانم

==========================

در مورد سگ های شکاری هم باید گفت که به احتمال قوی مجبور شدن داستان رو بپیچونن تا با نشون ندادن صحنه کشته شدن سگ ها با سازمان های حمایت از حیوانات درگیر نشن ... !‌

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
وقتی اوبرین مرد و همچنین وقتی خواهر اوبرین و پادشاه (الیا مارتل) که زن ریگار تارگریان بود موقع شورش رابرت کشته شد، دوران مارتل (پادشاه فقید :D) هیچ کاری نکرد و سعی کرد از پادشاه (حکومت در قدرت، رابرت در زمان مرگ خواهرش و تامن و لنیسترا در موقع مرگ اوبرین) اطاعت کنه و در مقابل مرگشون ساکت بمونه و حرکتش بیشتر از رو سیاست بود ولی خب دورنیا از این کارش راضی نبودن و کلا در میان دورنیا پر طرفدار نبود . به حدی که موقع مرگش هیچکدوم از نگهباناش مقابله نکردن :D
در زمان سیزن ۵ هم وقتی sandsnake ها حمله کردن تا میرسلا رو بکشن و وقتی دستگیر شدن دوران مارتل به الریا سند (زن اوبرین) گفت من به فرصت دوم اعتقاد دارم‌. ولی فرصت سومی وجود نداره. و قطعا وقتی میفهمید اینا میرسلا رو کشتن بلافاصله دستگیرشون میکرد.
مرگ دوران مارتل به نظرم کاملا منطقی بود. فقط خیلی زیادی شکه کننده بود :D
در ضمن همزمان وقتی که الریا سند و دختر اوبرین ( تاین) رفتن دوران مارتلو کشتن، اون دوتا دختر دیگه اوبرین رفتن دنبال پسر دوران.
چیز غیر منطقی وجود نداره به نظر من
من کلا با وجود این sandsnake ها مشکل دارم،کاملا معلومه چون شخصیت هایی هستن که از کتاب نیستن به همین خاطر سطح و منطق رفتارهاشون خیلی پایین تر از بقیه شخصیت هاست،اگه مثلا معشوقه اوبرین مارتل رو می انداخت زندان می شد گفت قابل قبوله ولی مثلا به خاطر اوبرین بزنی برادر و برادرزاده اش رو سلاخی کنی برای من قابل قبول نیست،درباره کشتی هم به عنوان یک سریال حداقل باید یک صحنه کوتاه از اینکه اینها قراره برن دنبال کشتی رو نشون می دادن
غیب شدن سگ ها هم که دیگه همه اشاره کردن نیازی به گفتن نیست
نویسنده یک کتاب چون خودش شخصیت ها رو خلق کرده و سال ها شخصیت رو پرورش داده خیلی بهتر می تونه شخصیت ها رو کنترل کنه،در عین حال چون جزییات و وقت بیشتری برای نوشتن داره منطق و دیالوگ و روند داستانی خیلی بهتری رو می تونه خلق کنه،وقتی کتاب رو بیخیال بشی و با عجله یک چیزی رو توی چند ماه بنویسی مسلما دچار سریال دچار افت میشه
کیفیت سریال هنوز در سطح خوبی هست ولی با سطح عالی سه فصل اول فاصله داره

emma wat$on

کاربر سایت
Apr 20, 2012
55
نام
maziar
f8xr95u09qvnoeofkmhf.jpg

f8xr95u09qvnoeofkmhf.jpg

نسل مارتل ها داخل سریال منقرض شد:|

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
۳ سیزنه دارن قسمت متوسط پشت هم می‌دن بیرون. ملت هنوز امید دارن به قسمت با کیفیت دیدن توی این سریال؟:D افت شدید این سریال از سیزن ۴ واقعاً‌ ناراحت‌کنندس.:D این اپیزود آخری هم که شبیه جُک بود.:D ۱۰ دقیقه مفید داشت.:D

مشکل اصلی سریال اینه که آسش مدت هاست رو شده و دیگه چیز جدید برای سورپرایز کردن نداره. منظورم شجاعت تو کشتن شخصیت هاست. الان اینکه شخصیت های اصلی دونه دونه بمیرن یجورایی خز شده و دیگه کسی از مرگ کسی شکه نمیشه. در نتیجه وقتی تو یه قسمت سه تا شخصیت فرعی مهم بمیرن هم انگار نه انگار.

کلا باید عوامل ساخت سریال به فکر تمهیدات جدید باشن. ضمن اینکه انقدر همه رو کشتن شخصیت کاریزماتیک خاصی باقی نمونده.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
مشکل اصلی سریال اینه که آسش مدت هاست رو شده و دیگه چیز جدید برای سورپرایز کردن نداره. منظورم شجاعت تو کشتن شخصیت هاست. الان اینکه شخصیت های اصلی دونه دونه بمیرن یجورایی خز شده و دیگه کسی از مرگ کسی شکه نمیشه. در نتیجه وقتی تو یه قسمت سه تا شخصیت فرعی مهم بمیرن هم انگار نه انگار.

کلا باید عوامل ساخت سریال به فکر تمهیدات جدید باشن. ضمن اینکه انقدر همه رو کشتن شخصیت کاریزماتیک خاصی باقی نمونده.

من حرف میزنم همه میگن از روی تعصب :|
ولی وجدانا آس این اثر کشتن شخصیت های اصلیه ؟ یا خلق دنیایی بی پایان ؟
آس این اثر نمایش آشاییه ، آس این اثر نمایش LOAW ! هنوز آسش رو نشده.
دنیای حماسی خارق العاده این سریال تازه داره از راه میرسه

دنیای واقع گرایانه داره کنار میره و زمستان و شب طولانی تازه داره پاش به داستان باز میشه و صدها افسانه ترسناک که باید ببینیم کدوم به حقیقت تبدیل میشن و کدوم مثل یه شایعه احمقانه تو افکار آدما میپوسن.

این شاهکار تازه شروع شده
تنها نگرانی من و خیلی های دیگه فاصله گرفتن خط داستانی سریال با کتابه که حس میکنم این ضربه بزرگی به سریال میزنه !

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دنیای واقع گرایانه داره کنار میره و زمستان و شب طولانی تازه داره پاش به داستان باز میشه و صدها افسانه ترسناک که باید ببینیم کدوم به حقیقت تبدیل میشن و کدوم مثل یه شایعه احمقانه تو افکار آدما میپوسن.
این شاهکار تازه شروع شده
کی دیگه ؟! میترسم دو فصل آخر هم تموم بشه و ما آخر این زمستان رو نبینیم :D!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
کی دیگه ؟! میترسم دو فصل آخر هم تموم بشه و ما آخر این زمستان رو نبینیم :D!

همینه ؛ بودن یا نبودن زمستان ؟ حقیقت یا یه شایعه مزخرف ؟ مسئله دقیقا همینه !
چقدر از شایعات واقعی هستن ؟ اژدهای یخی ؟ عنکبوت های یخی غول پیکر ؟ سایه ها ؟

چیزی که پایان داستان رو جذاب میکنه ورود به دنیای فانتزیه
نه اینکه پدر و مادر جان اسنو چه کسانی هستن یا چمیدونم مردن شخصیت های کلیدی !

شاید مجبور باشیم برای رسیدن به جواب تا فصل آخر (دو سال دیگه) هم منتظر بمونیم

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خوب بود
بالاخره جناب یورون رو هم دیدیم:D
امیدوارم این فصل بیشتر از گریجوی ها ببینیم
به نظرم خفن ترین خاندان وستروس هستن ولی5فصل
چیز زیادی ازشون ندیدیم

قضیه هودور هم جالب شد

• Like