سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا تارگارین کامل بودن هم دلیل بر نسوز بودن (دراگون بلد داشتن) نیست
ویسریس تارگارین برادر کوچیک دنریس و ریگار مگه نبود ؟
جان هم اگر یادتون باشه یجا سوخت
زمانی که یه وایت واکر میاد تو اطاق خواب لرد کماندر مورمنت و جان یه آتش دان رو میندازه روش اونجا دستش میسوزه :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
این قسمت خوب بود و هیچ بحثی درش نیست.
اما تلاش برای عدم درک این که مسیر کتاب و سریال کاملا متفاوت هست را متوجه نمیشم. شاید خیلی از اتفاقات مهم این فصل به این شکل در جلد بعدی کتاب که هنوز منتشر نشده رخ نده!!! و هرچیزی هم که در Reddit, Tumblr و فروم های دیگه میگن "fan theory" هست.
بارها و بارها هم گفته شده و گفته خواهد شد که پایان هردو یکی هست اما لزوما مسیر رسیدن یکی نیست. حالا تو هر صفحه، Comment هست که از کتاب spoil نکنین :-??
----------
از Citadel هم نامه به تمام Westeros نامه فرستاده مبنی بر اینکه "The Winter is Coming".
زمستان شروع شده. دیگه از این واضح تر نمیشد دلالتی بر اسم اپیزود TWOW باشه.
به بودا قسم فهمیدیم که نمیخواید کتاب رو بخونید. باور کنید هیچ فرقی به حال کسی نداره.
قبول کن اینکه R+L=J بعد از 20 سال توسط Fanfic میلیارد دلاری دو کله پوک برای ملت تایید شد واقعا بدترین اسپویل تاریخ بود :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
ولی به نظرم احتمالا وقتی بیاد جنوب دیوار نایت کینگم خیلی راحت میتونه بیاد دنبالش و از وال عبور کنه. اون جادویی که تو وال هست توی درخت 3ER هم بود که با مارک نایت کینگ از کار افتاد و خیلی راحت وارد شدن!

البته ممکنه Horn of Winter هم بیارن :D
'

من احتمال دومی رو کم میدونم احتمالا همون اولی اتفاق بیفته.اینجوری برن مسبب نابودی دنیاس :D

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
0bcgq6fi3lsh5xcfbdbd.jpg

owyqw9zxqdkki1lqvgdl.jpg

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
والا بچه ها من بعد ديدن اين قسمت يه ذره نگران شدم چون تقريبا همه چي تو اين سيزن زيادي هپي و بر وفق مراد بود و يه جورايي كاملا مطمئنم فصل بعد ميدل فينگر عظيمي نصيبمون ميشه دليلش هم اينه همه پيش بيني ها و تئوري ها تا همين نقطه بود بعدش واقعا جا واسه سورپرايز كردن زياده و با توجه به سابقه اي كه گات داره احتمال ميدم فصل بعد ديگه اينقد هپيلي اِوِر آفتر نباشه و يه چيزي كه حدس خودم هست راجبش همون قضيه ice dragon هست كه شايد تو نبرد وستروس نايت كينگ اژدها هاي دنريس يا حداقل يكيشون رو ميكشه و اونوقت تبديل ميشن به ice dragon و ميزنن لت و پار ميكنن ملت رو

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
اميدوارم سريال هپى اندينگ نداشته باشه و يه پايان تاثيرگذار ببينيم.
فكر ميكنم فصل هفتم كلى مرگ خوب و بد پيش رو داريم و چندتا از شخصيت هاى تاثيرگذار سريال به فنا ميرن و كلا فصل غلبه نصفه و نيمه واكرهاست ولى تو فصل هشتم جبرانش ميكنن و ورق بر ميگرده. اينم درنظر بگيريد كه اگه نسبت دنريس و جان فاش بشه واسه هيچكدومشون خوب نميشه و به اين راحتيا نميپذيرنش يكم جدال ميكنن بعد واسه مقابله با واكرها با هم كنار ميان.

پیش بینی من به نظرم یورون گریجوی وقتی می فهمه برادرزاده هاش با دنریس هم پیمان شدند میره به سمت سرسی دنریس به وستروس حمله می کنه و به کمک سند اسنیک ها و مادر بزرگ مارجری جنگ رو پیروز میشن (مطمئنا یورون گریجوی رو یکی از برادرزاده هاش می کشن ) از طرفی طبق صحبت یکی از لرد های شمالی که می گفت ما به اژدها قسم خوردیم و حالا همه اژدهاها مردند (قسمت 10 فصل اول ) شمالی ها بعد از دیدن دنریس و اژدها هاش به قسمشون وفادار می مونند و با دنریس متحد میشن شاه شب یکبار دیگه برن رو نشونه گذاری می کنه و برن به سمت دیوار میره و همون نشونه باعث شکسته شدن طلسم دیوار میشه و وایت واکر ها و ارتش مردگان میان این سمت دیوار و جنگ اصلی میان مردگان و زنده ها شکل میگیره ننه اژدها و جان دو اژدها سوار میشن و اژدها سوار سوم برنه که به اژدها وارگ می کنه و مقابل وایت واکر ها می ایستند آخر سر هم برن همه چیز رو راجع به پدر و مادر واقعی جان بهش میگه و باعث میشه عشق قلبی و پنهان جان و آریا آشکار بشه و برن سمت هم دیگه صحنه +18 ایجاد کنند:D دنریس پادشاه وستروس میشه و جان هم همون شاه شمالی باقی می مونه
وسلام علیکم و رحمته الله و برکاته :D
dafuq did i just read o_O
نظر و پيش بينى شماست بالاخره قابل احترامه ولى خيلى جالبه ! :D

• Like
Reactions: {ehsan}

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
نغمه یخ و اتش :x.

از اینکه دیدم نقشه های لیتل فینگر داره توی باد زمستونی پودر میشه خیلی خوشحال شدم :D.

مرگ ولدر فری هم دقیقا مثل داستان شد که برن تعریف کرد از اون اشپز و موش و اینا. بسیار لذت بردیم :D.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر