سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
عجب قسمتی بود!
همه خوب بودن ولی بازیگر ویسریس واقعا سنگ تموم گذاشته بود و اون صحنه ورودش به تالار (و بعد کمک کردن دیمون بهش) بهترین بخش این قسمت بودن.

نه تنها بهترین بخش این اپیزود بلکه به نظرم بهترین سکانس کل سریال بود با اختلاف

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
کلا همه چی مربوط به وسریس جز خفن ترینای کل این یونیورس هست.
از بازیگرش گرفته تا گریمش، اون ماسکی که رو صورتش بود، صحنه ورودش همراه با اون موزیک جز Epic ترین صحنه های سریال بود ، دیمن هم که اضافه شد باز 2x Epic :D
1665560446990.png

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
نمی دونم کسی گفته یا نه ولی افتادن تاج ویسریس از سرش تو فیلم نامه نبوده.
اتفاقی تاج از سرش میوفته ولی مت اسمیت بازی رو ادامه میده و تاج رو بر می داره و کارگردان هم کات نمیده و به نظرم یکی از صحنه های قشنگ این قسمت بود.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
نمی دونم کسی گفته یا نه ولی افتادن تاج ویسریس از سرش تو فیلم نامه نبوده.
اتفاقی تاج از سرش میوفته ولی مت اسمیت بازی رو ادامه میده و تاج رو بر می داره و کارگردان هم کات نمیده و به نظرم یکی از صحنه های قشنگ این قسمت بود.
همین صحنه سقوط تاج بدون هیچ دیالوگی معانی زیادی داخل خودش داشت و نشون داد این شاه دیگه کارش تمام هست و باید تاج رو واگذار کنه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
به نظرم شخصیت رینیرا را تو فیلم نامه خیلی تضعیف کردن و اُبهت خودش از دست داد حالا من کتاب نخوندم شاید برا اساس کتاب بوده باشه

این بچه های ملکه و رینیرا هم یکی از یکی داغون تر به جزء اموند مثلا تو Got با جافری یا بچه های ند استارک مقایسه کنید

• Like
Reactions: hitman68

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
همین صحنه سقوط تاج بدون هیچ دیالوگی معانی زیادی داخل خودش داشت و نشون داد این شاه دیگه کارش تمام هست و باید تاج رو واگذار کنه

مثل اینکه افتادن تاج تو فیلمنامه نبوده و اتفاقی تو صحنه رخ میده
البته تو اینستا نوشته بودن خیلی نمیشه مطمئن بود به حرفشون

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
مثل اینکه افتادن تاج تو فیلمنامه نبوده و اتفاقی تو صحنه رخ میده
البته تو اینستا نوشته بودن خیلی نمیشه مطمئن بود به حرفشون
اون صحنه مشخص بود که کارگردانی شده بود. احتمالا منظورشون این بوده که همچین اتفاقی افتاده و دیدن که چقدر مناسب فضای داستان هست و دوباره فیلمبرداریش کردن.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
نمی‌دونم به خاطر اوضاع فصل‌های آخر Game of Thrones بود یا به خاطر اینکه حس می‌کردم House of the Dragon رو دارن بی دلیل می‌سازن و پتانسیل زیادی نداره و می‌خوان توش آب ببندن، ولی هرچی که بود، اصلاً انتظار خاصی برای دیدنش نداشتم و هایپش برام در حد صفر بود.
ولی تا اینجای کار واقعاً عالی بوده و به شدت فراتر از سطح انتظاراتم. از خود داستان و ماجراهای مختلفی که پیش میاد و آرامش پیش از طوفان (البته همچین آرامش هم نیست!) تا موسیقی‌های درجه یک و انتخاب بازیگرها که تک‌تک‌شون فوق‌العاده هستن و خیلی به نقش‌هاشون می‌خورن.
مثلاً مت اسمیت رو اصلاً فکر نمی‌کردم به درد این سریال بخوره، ولی به طرز فجیعی عالی توی نقش جا افتاده. یا بازیگر دوران نوجوونی رنیرا که پدیده جالبی بود و با اون چهره خاص و مرموزش، خیلی قشنگ بازی می‌کرد و نگران بودم که بازیگر بزرگسال نتونه جاش رو بگیره، ولی این یکی هم خوبه.
این وسط هم بهترین بازیگر برای من، پدی کانسیداین در نقش ویسریس بود که غوغا کرد! از همون قسمت اول عاشقش شدم و هرچی جلوتر رفت هم خفن‌تر شد و دیگه توی این قسمت که با اون قیافه عجیب و غریب، نابودمون کرد! یه جورایی هم من رو یاد بعضی از شخصیت‌های Soulsborne مینداخت:

do.php

تنها مشکلم اینه که اسم‌ها رو راحت یاد نمی‌گیرم و وقتی یه شخصیتی توی صحنه حضور نداشته باشه و بقیه در موردش صحبت می‌کنن، بعضی وقت‌ها باید کلی فکر کنم یا حتی سرچ کنم و ببینم کی رو می‌گن. :| مثلاً الآن می‌خواستم بگم بازیگر جدید اون پسره که چشمش به فنا رفت هم خیلی باحاله و حس و حال خاصی داره، ولی اسم شخصیتش رو یادم نبود و رفتم دیدم ایموند هست!
اصلاً مهم‌ترین دلیلی که Fire and Blood رو نخوندم و داره توی کتابخونه خاک می‌خوره، همین قضیه اسم‌ها بود که بیچاره‌م می‌کنه. :|
آریا دقیقا منم این سکانس که شاه با این قیافه اومد قشنگ رفتم تو فاز SoulsBorne . بهترین سکانس کل سریال برای من همین بوده تا الان نمیدونم چرا حال کردم باهاش .
در مورد بازیگرها البته باهات موافق نیستم و به نظرم Casting افتضاحی داشته به جز یکی دو تا بازیگر بقیه تو دیوارن و خیلی نچسبن مخصوصا اون یارو عنتر فیسه که شل میزنه و داداش و باباش رو سوزوند .
این پسره یک چشمه ایموند هم بازیگرش خوبه .
چیز دیگه ای که خیلی اذیتم میکنه این روابط کثیف و Disgusting ییه که خیلی عادی تو سریال نشون میدن . فقط مونده پدر بزرگ با نوش ازدواج کنه یا پدر ترتیب بچه 10 ساله خودش رو بده ...

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
تریلر قسمت 9 رو ببین الیسنت خیال میکنه با خودش بوده و الان فکر میکنه این ماموریت الهی هست که بچش شاه بشه
خون به پا خواهد شد
دیدم ولی بازم از این زاویه میشه نگاه کرد که الیسنت از حقیقتی که متوجه‌اش شده به نفع خودش سو استفاده کرده. دیگه الیسنت که میدونه ویسریس دخترشو بیشتر پسراش دوست داره.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آریا دقیقا منم این سکانس که شاه با این قیافه اومد قشنگ رفتم تو فاز SoulsBorne . بهترین سکانس کل سریال برای من همین بوده تا الان نمیدونم چرا حال کردم باهاش .
در مورد بازیگرها البته باهات موافق نیستم و به نظرم Casting افتضاحی داشته به جز یکی دو تا بازیگر بقیه تو دیوارن و خیلی نچسبن مخصوصا اون یارو عنتر فیسه که شل میزنه و داداش و باباش رو سوزوند .
این پسره یک چشمه ایموند هم بازیگرش خوبه .
چیز دیگه ای که خیلی اذیتم میکنه این روابط کثیف و Disgusting ییه که خیلی عادی تو سریال نشون میدن . فقط مونده پدر بزرگ با نوش ازدواج کنه یا پدر ترتیب بچه 10 ساله خودش رو بده ...
خیلی چیز عجیب غریبی بود اون صحنه و منم کلی حال کردم!
مخالفم! :D اون یارو که می‌گی هم به نظرم مخصوصاً اون طوریه. یعنی یه حالتی داره که آدم اعصابش خورد بشه و با اینکه خیلی کوتاه دیدیمش، توی همون چند سکانس برای من از نظر حال بهم زن بودن از آشغالی مثل جافری هم جلو زد! :| اگه شکل و شمایل و حرکاتش اون طوری نبود، به نظرم در این حد تأثیر منفی نمی‌ذاشت (البته شاید یه عده خیلی هم باهاش حال کنن، ولی برای من جزو عوضی‌ترین شخصیت‌های کل دنیای مارتین بوده، با وجود حضور کوتاهش).
آره این چیزها توی سریال هست و کاری‌ش نمی‌شه کرد، چون به هر حال توی داستان اصلی هم بوده و کلاً این تارگرین‌ها از این ماجراها زیاد داشتن! :-" حالا این وسط نحوه نمایشش توی سریال یه بحث دیگه هست که نمی‌دونم چه می‌شه کرد! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر