سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
عجب قسمتی بود واقعا....با اختلاف زیاد بهترین قسمت کل مجموعه گیم اف ترونز...مرگ اژدها واقعا غم انگیز بود(حس میکنم اینقدر که برای این اژدهاهه ناراحت شدم اگه دنریس میمرد ناراحت نمیشدم!) امیدوارم بچه های hbo همون قدر که باحال بودن و اینو پخش کردن قسمت بعدی هم پخش کنن

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
فاقد اسپویل:
نایت کینگ همون برندن استارک ه. نحوه دو تا شدنشون بخاطر سفرهای برن تو زمانهای مختلفه. مخصوصا سفری که فصل قبل به زمان درست شدن نایت کینگ داشت. تنها راه شکست وایت واکرها کشتن نایت کینگ با خنجر والریایی ه. یعنی کدوم خنجر؟ همون خنجری که اومده بودن باهاش بکشنش و الان دست آریاست. برای تموم شدن همه اینا باید برن رو با اون خنجر بکشن والسلام

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نمیتونم باور کنم بعضی نظرات رو
البته نظر تک تک دوستان کاملا محترمه برای من
اما با اختلاف به نظرم این اپیزود بدترین که نمیشه گفت اصلا فاجعه ای بود که انگار برای مجموعه Game Of Thrones نبود
برای من این سریال تمام شد
یکم حالم جا بیاد یه مطلب مینویسم کامل توضیح میدم

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
ديگه همه مدل كيفيت از اين قسمت اومد
دانلود كنيد و حالشو ببريد قسمت هيجاني اي بود
....
خدايي كار خير به اين ميگن كه يه همچين سريالي بسازي مردم لذت ببرن نه اونا كه ما به ظاهر انجام ميديم

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
فاقد اسپویل:
نایت کینگ همون برندن استارک ه. نحوه دو تا شدنشون بخاطر سفرهای برن تو زمانهای مختلفه. مخصوصا سفری که فصل قبل به زمان درست شدن نایت کینگ داشت. تنها راه شکست وایت واکرها کشتن نایت کینگ با خنجر والریایی ه. یعنی کدوم خنجر؟ همون خنجری که اومده بودن باهاش بکشنش و الان دست آریاست. برای تموم شدن همه اینا باید برن رو با اون خنجر بکشن والسلام
حداقل برین اپیزود 6 رو تا آخر ببینین بعد این نظرات تاریخی رو اینجا اعلام کنید :))

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
حداقل برین اپیزود 6 رو تا آخر ببینین بعد این نظرات تاریخی رو اینجا اعلام کنید :))
برن وقتی به گذشته پیش ند استارک رفت صداش کرد و ند برگشت. اون موقع هنوز قدرت چندانی برای تغییر در گذشته نداشت. بعد رفت پیش مد کینگ تو گذشته، و برای از بین بردن خطر وایت واکر ها گفت که باید بسوزونی همشونو. اما اون دیوانه شد و میخواست مردمو بسوزونه. بعد به گذشته رفت و به عنوان bran the builder جد ند استارک the wall رو ساخت. برای آخرین بار به گذشته رفت تا با کشتن بچه های جنگل، جلوی درست شدن نایت کینگ رو بگیره. حتی تو همون صحنه درست گردن نایت کینگ وقتی بچه های جنگل میخوان با خنجر بکشنش برن احساس خفگی میکنه. و در پایان همون قسمت، از بچه های جنگل میپرسه از چی داشتین دفاع میکردین؟ و اونا میگن: از تو

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
نمیتونم باور کنم بعضی نظرات رو
البته نظر تک تک دوستان کاملا محترمه برای من
اما با اختلاف به نظرم این اپیزود بدترین که نمیشه گفت اصلا فاجعه ای بود که انگار برای مجموعه Game Of Thrones نبود
برای من این سریال تمام شد
یکم حالم جا بیاد یه مطلب مینویسم کامل توضیح میدم
همین الان بنویس چون منم ی همچین حسی دارم و جوابشو هنوز پیدا نکردم:D. کلا این قسمتش ی جوری بود :D روابط بین شخصیتا ، نوع کارگردانیش ، خط داستانی اریا و لیتل فینگر و سانسا حس ی جور کلیشه رو که تاحالا تو GOT ندیده بودیم رو داشت.

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
همین الان بنویس چون منم ی همچین حسی دارم و جوابشو هنوز پیدا نکردم:D. کلا این قسمتش ی جوری بود :D روابط بین شخصیتا ، نوع کارگردانیش ، خط داستانی اریا و لیتل فینگر و سانسا حس ی جور کلیشه رو که تاحالا تو GOT ندیده بودیم رو داشت.
قرار بود تو این سریال خوب و بد نباشه. قرار بود تیم خوب و تیم بد نداشته باشیم. قرار بود کلیشه پسر خوشگل دختر خوشگل نداشته باشیم. خنجر خورد انگار تو قلبمون

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من به شخصه به اسپویل هایی که مربوط به فصل 8 هست رو اعتقادی ندارم. امکان نداره! امیدوارم:D
پ.ن:
اون جا که میگه اریا میره جیمی رو بکشه من نمیفهمم چرا؟ مگه جیمی تو لیستش هست؟
یه نظریه هم شنیدم که میگن برن خود شاه شب هست! این به نظرم خیلی خوبه . تو اسپویل ها به این مورد اشاره شده؟؟

برای اینکه بتونه راحت به سرسی نزدیک بشه. ضمنا توی اسپویلها بود که بعد از تموم شدن جنگ و شکست نایت کینگ، جیمی از برن بابت اینکه پرتش کرد پایین عذرخواهی میکنه و برن هم مثل اینکه قبول میکنه. ولی آریا مکالمشون رو میشنوه. ولی دلیل اصلی کشتن جیمی میتونه همون نزدیک شدن بدون دردسر به سرسی باشه. اون موقع هنوز کسی نمیدونه که یورون کینگز لندینگ رو گرفته و فکر میکنن هنوز دست سرسیه همه چیز

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,236
نام
Мojtaba
برن وقتی به گذشته پیش ند استارک رفت صداش کرد و ند برگشت. اون موقع هنوز قدرت چندانی برای تغییر در گذشته نداشت. بعد رفت پیش مد کینگ تو گذشته، و برای از بین بردن خطر وایت واکر ها گفت که باید بسوزونی همشونو. اما اون دیوانه شد و میخواست مردمو بسوزونه. بعد به گذشته رفت و به عنوان bran the builder جد ند استارک the wall رو ساخت. برای آخرین بار به گذشته رفت تا با کشتن بچه های جنگل، جلوی درست شدن نایت کینگ رو بگیره. حتی تو همون صحنه درست گردن نایت کینگ وقتی بچه های جنگل میخوان با خنجر بکشنش برن احساس خفگی میکنه. و در پایان همون قسمت، از بچه های جنگل میپرسه از چی داشتین دفاع میکردین؟ و اونا میگن: از تو
خب طبق این گفته های شما برن تا الان داشته کاری رو می کرده که نایت کینگ می خواد عکسش رو عملی کنه. اصلا چجوری میشه با منطق گفت این دو نفر در واقع یکین؟ برن به نظر می رسه که داره کمک میکنه برای نابودی ارتش مردگان و وایت واکر ها .

• Like
Reactions: TheGodfather

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
خب طبق این گفته های شما برن تا الان داشته کاری رو می کرده که نایت کینگ می خواد عکسش رو عملی کنه. اصلا چجوری میشه با منطق گفت این دو نفر در واقع یکین؟ برن به نظر می رسه که داره کمک میکنه برای نابودی ارتش مردگان و وایت واکر ها .
نه اینکه اینا الان یه نفرن. شما احتمالا بایوشاک اینفینیت رو بازی نکردی. اینا تا یه جایی یه نفر بودن (همون برن) بعد از یه جایی بخاطر سفرهای زمانی برن میشن دو نفر تو دو تا دنیای موازی. خیلییییی دلایل و نشونه ها هس تو سریال. همین چیزایی که گفتم رو چک کنین کاملا واضح میشه واستون میگین تا حالا چرا نمیدونستم
شما همین دیالوگ رو در نظر بگیرزن:
برن: شما این همه آماده میشین در مقابل کی جنگ کنین؟ در مقابل چی دفاع کنین؟
بچه های جنگل: مقابل تو!
این فقط یه نمونشه

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
الان رسما من باید برای دوشنبه بعدی فقط روی Rick and Morty هیجان داشته باشم.

ولی واقعا عالی بود. اگه واقعا دوشنبه میخواید ببینین، یقین داشته باشین یکی از بهترین اپیزود های سریال رو قراره ببینید.

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
فاقد اسپویل:
همه نظرتون یه طرف اون فاقد اسپویل هم یه طرف...!ا

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
همه نظرتون یه طرف اون فاقد اسپویل هم یه طرف...!ا
ایپویل نیس که. تئوریه. من که خبر ندارم چی میشه. فقط یه تئوری داغ این روزا رو گفتم که از قضا ربط چندانی به این فصل نداره. و اسپویل نمیکنه این فصلو

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر