سرور IRAN CnR راه اندازی شد Gta San Andreas

سلام به همه شما دوستان بالاخره این سرور راه اندازی شد

samp.persgame.ir:7777

برای دریافت آخرین تغییرات سرور به سایت

http://www.persgame.ir/

مراجعه کنید
برای دانلود نسخه samp 3.x از این لینک استفاده کنید

SA-MP 0.3x Client Mirror by gta-sa-mp.de forums
SA-MP 0.3x Client Mirror by SA-MP Team
SA-MP 0.3x Client Mirror by kingj.net servers
SA-MP 0.3x Client Mirror by littlewhiteys.co.uk

وقتی وارد سرو میشوید میتوانید مهارت خود را انتخاب کنید

مزیت این سرور

1. تمام ایتم های شما سیو میشود (خانه . اسلحه . پول . تجربه ها و .. )

2. شما میتوانید از مکان های مختلف پول پیدا کنید ( مغازه ها و بانک )

3. میتوانید به کوه بروید و به پیدا کردن سنگ های قیمتی بپردازید(کمی نایاب هستند ولی پول خوبی میدهند)

4.حساب بانکی دارید

5.بیمه زندگی

6.مجوز اسلحله

7.شغل کامیون

8. وسیله نقلیه بخرید

9. خرید خانه

و دیگر مزیت ها که در سرور خواهید یافت

samp.persgame.ir:7777

فیلم آموزشی

http://www.aparat.com/v/pI5Wm
خوش آمدید :)
کتاب مصور آموزشی سرور هم توسط اعضا و طرفدار ها درست شده که میتوانید از اینجا دانلود کنید در ضمن آموزش و طریقه آنلاین بازی کردن GTA SA SAMP رو هم گذاشتن که از همه آنها تشکر میکنم
http://tavakoli-tbc.ir/rl/files/Iran_CNR.pdf

[video=aparat;pI5Wm]http://www.aparat.com/v/pI5Wm[/video]

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,077
نام
شایان
اقا من اولین بار که وارد شدم درست بود همه چی ولی بار های بعدی قوانین روی صفحه میمونه و تکون نمیخوره
server close connection هم مینویسه اون گوشه دلیل چیه ؟

آخرین ویرایش:

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
سلام من دوتا مشکل بزرگ دارم:
1.دو سه روز اول نصب پینگ خوبی میداد و به راحتی وصل میشد ولی الان پینگ بالای 270 میده و وقتی وارد بازی میشه صفحه اول میمونه که سه حالت داره:1.هیچی ازم نمیخواد 2.پسورد میخواد بعدش همونجا میمونه 3.منوی انتخاب بازی کن رو میاره ولی فقط دکمه های بعدی و قبلیش هست خودشونو نمیشه دید!در این حالت اگه الکی SPAWN رو هی بزنم ممکنه یکی رو انتخاب کنه که اگه پلیس باشه تو پارکینگ گیر میکنه و در براش باز نمیشه هیچی ماشنم اونجت نیست و اگه هم شهروند باشه هی از تو هموا میفته پایینو میمیره!
2.من 5سال پیش آخرین باری بود که SA رو تموم کردم ولی الان از آنلاینش هیچی نمیفهمم! نمیدونم باید چیکار کنم یه چه دکمه هایی رو بزنم!!!
دوستان لطفا بم کمک کنید

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
خیلی سرور خوبی بود همونم روش پسورد گذاشتین؟؟؟!!!!!!!!!!
چرا اینجا هیشکی جواب نمیده!!!
نکنه تاپیک متروکه شده؟

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
سلام میشه یه لینک بدین من gta دانلود کنم ؟؟؟ یهه مشکل هم دارم اینکه بلد نیستم پارت ها به مورتبط کنم چیکار کنم ؟ لطفا جواب بدید من gta san رو 8 سال پیش رو ps2 بازی کردم الان دوست دارم انلاین با pc بازی کنم :( پس جوابتون باسه من حیاطیه :((

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
سلام میشه یه لینک بدین من gta دانلود کنم ؟؟؟ یهه مشکل هم دارم اینکه بلد نیستم پارت ها به مورتبط کنم چیکار کنم ؟ لطفا جواب بدید من gta san رو 8 سال پیش رو ps2 بازی کردم الان دوست دارم انلاین با pc بازی کنم :( پس جوابتون باسه من حیاطیه :((

خودتو ناراحت نکن:|
اگه کامنت قبلیت رو خونده بودی میفهمیدی که سرورش پوکیده!

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
ایول منم بازیو امشب دان میکنم میام, بچه ها حال میده بازیش؟؟؟

سرور خدا رو شکر درست شد!
آره بد نیست ولی خیلی هم چیز خاصی نیست!
سرور های خارجی بری میفهمی چی میگم...... اونا اصلا یه امکاناتی دارن تو بازی آدم کفش میبره:d

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,077
نام
شایان
دقیقا فکر نکنید سرور خیلی خاصه چون خیلی از این قابلیت هایی که گفته شده رو توش اصلا کسی نمیبینه یا من فکر میکردم به قوانین احترام بزارن ولی انگار نه انگار هرکی میاد سری میره دزد میشه شروع میکنه دزدی

AP9

کاربر سایت
Dec 7, 2011
122
نام
علیرضا
دقیقا فکر نکنید سرور خیلی خاصه چون خیلی از این قابلیت هایی که گفته شده رو توش اصلا کسی نمیبینه یا من فکر میکردم به قوانین احترام بزارن ولی انگار نه انگار هرکی میاد سری میره دزد میشه شروع میکنه دزدی

آفرین!!!!!! بزار واضح بگم یه مشت آدم عقده ای که تو جامعه هیچی نشدن ریختن تو سرور فقط مسخره بازی در میارن و عقده هاشونو خالی میکنن)x
تو این سرور اکثرا چیت میزنن! بجا اینکه یکی دزد شه یکی پلیس یکی پزشک یکی راننده کامیون مه دزد میشن و از اول بازی دم بانک جم میشن و هم دیگه رو میکشن!

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
بزار بیام توو سرور ی کاری میکنم که هیچوقت کسی هوس عقدده ای بازی در اوردن نکنه

- - -ویرایش - - -

دوستان من اوون نرم افزاره که اسمش samp هست رو نصب کردم اجراش هم کردم ولی بلد نیستم باش کر کنم الان چطوری به سرور وصل شم ؟

- - -ویرایش - - -

دوستامن من ادرس سرور رو پیدا کردم وقتی روش کیلیک میکنم یه پسورد الکی یه چیزی مینویسم بعد روو کانکت میزنم ولی میرم توو بازی offline مشکل از چیه ؟؟ باید samp رو توو ادرس خاصی نصب میکردم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر