سرورهای Modern Warfare 3 در نسخه PC آنرنک خواهند بود!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خبری بد برای طرفداران سری call of duty منتشر شده که بیان میکند سرورهای اختصاصی modern warfare 3 در نسخه PC آنرنک خواهند بود.
قبلا خبر وجود سرورهای اختصاصی باعث ایجاد خوشحالی بسیاری از گیمر هایی شده بود که از نبود سرور اختصاصی در سری قبلی modern warfare ناراضی بودند.

mw-dedicated-servers1.png

گیمرهای پلتفرم PC میبایست برای افزایش رنک خود و کسب آنلاک ها در سرورهای P2P و بر اساس پینگ تایم بازی کنند.

منبع

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,128
نام
محمد امین
زمین جنگ 3 هم اینجوری هست تازه دنگ و فنگ هاش بیشتره..
بعد مگه کل PC باز ها طرفدار زمین جنگ 3 نبودن..؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اینقد که شما میگید mw3 mw3 !!! و میگید مولتیش فلانه و بیسار ! بعد هم میگید ما مولتی رو بخاطر گرافیکش بازی نمی کنیم ! اصلا چه معنی داره مولتی بازی آپشن گرافیک داشته باشه !!!!

مولتی mw3 می ارزه به صد تای بتل 3 !!!! بعد این همه آدم که دارن بتل 3 رو مولتی میزنن فکر نکنم فقط به خاطر صرفا مولتیش باشه !

mw3 هم میاد ! سینگلش که هرچی باشه جالبه ! اما مولتیش چنگی به دل نمیزنه !

این بتل 3 با این گرافیکش تو مولتی ثابت کرد که گرافیک هم روی گیم پلی شما و لذت بردنتون حتی در مولتی هم تاثیر گذاره !
مولتی کالاف چنگی به دل نمیزنه؟؟؟:-oاصلا بازیش کردی؟؟؟منم تا چهار شنبه بازیش نکرده بودم ولی پنجشنبه بازیش کردم ببینم چیه وقتی بازی کردم کاملا متوجه حرفای دوستان شدم یعنی مولتیش فوقالعاده بود:x

Prince of iran

کاربر سایت
May 17, 2010
41
گیمرهای پلتفرم PC میبایست برای افزایش رنک خود و کسب آنلاک ها در سرورهای P2P و بر اساس پینگ تایم بازی کنند.
این یعنی چی؟ یعنی اگر در سرورهای احتصاصی بازی کنن رنگ هاشون افزایش پیدا نمیکنه؟ حالا سرورهای P2P چی هست؟ منظور از پینگ تایم چیه؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,484
نام
Nimo
برای ایرانی ها که بهتر شد و برای بقیه هم فرقی نکرد حالا unrank هم باشه خوبه من خودم انقدر گشادم که حوصله lvl up کردن ندارم :d

• Like
Reactions: The Spectre

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
زمین جنگ 3 هم اینجوری هست تازه دنگ و فنگ هاش بیشتره..
بعد مگه کل PC باز ها طرفدار زمین جنگ 3 نبودن..؟
شما کلا دور و بر Community Pc نیسن نیاز نیست هم خیلی از زبونشون حرف در بیار تا بوده نبوده ما داشتیم به Activision به خاطر MW2 فحش میدادیم با این کاری کرد که باز بهش فحش بدیم !

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
فعلا bf یه گندی زده که نگو اگه تاپیکاش بود دلایلو میگفتم واقع به معنای تمام گند زده و تنها امیدم دیگه به cod هست
اگه ایراد از نسخه PC داری یا مولتی داری بیا به من بگو یکم بحث کنیم من الان لولم رو مولتی 6 هست بسیار فاز میده این بازی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,484
نام
Nimo
اگه ایراد از نسخه PC داری یا مولتی داری بیا به من بگو یکم بحث کنیم من الان لولم رو مولتی 6 هست بسیار فاز میده این بازی

اینو میگم بعدش یه جای دیگه بحث میکنیم ولی به طور کلی single player به شدت مضخرف هست ولی حالا من که اصلا برای سینگل نرفتم بازی رو limited edition بگیرم و مولتی بازی سرگرم کننده هست فقط و اگرم بخوام مقایسه کنم با همین Bc2 مقایسه میکنم نه cod و توی این مقایسه هم میگم Bc2 یه چیز دیگه هست و بعد این سیستم battle log سوپر اشغال و مشکل server browsing و down شدن سرور ها که داد همه رو در اورده و یه چند تا چیز دیگه که بعدا میگم که جنگ جهانی راه نیقته.:)

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
پس با این اوصاف امیدت رو این MW3 ببند که رو PC اعصاب خوردیه خالیه اگه قرار باشه این سیستم رو داشته باشه چون بعضی وقتا برای اینکه بخواد یه بازی پیدا کنه باید بیشتر از 15 دقیقه وایسی به قول دوستام موقعی MW2 بازی میکردیم میگفتن اچیومنت lobby رو گرفتیم از بس منتظر موندیم !!

آره با میانگین 83 برای کنسولو89برای PC میگم برای یه آشغال فوق العادس
نظرتو پیش خودت نگه دار جای دیگه نگی یه وقت

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,484
نام
Nimo
پس با این اوصاف امیدت رو این MW3 ببند که رو PC اعصاب خوردیه خالیه اگه قرار باشه این سیستم رو داشته باشه چون بعضی وقتا برای اینکه بخواد یه بازی پیدا کنه باید بیشتر از 15 دقیقه وایسی به قول دوستام موقعی MW2 بازی میکردیم میگفتن اچیومنت lobby رو گرفتیم از بس منتظر موندیم !!

نظرتو پیش خودت نگه دار جای دیگه نگی یه وقت

در کل بازی حتی 1% هم به اون همه هایپ نزدیک نبود و اصلا در اون حد نیست من قبلا هم mw2 بازی میکردم و همهیش تعداد زیادی بودیم و چنین مشکلی هم نبود و معمولا توی 5 دقیقه یه لابی پر میشد و یا کمتر بستگی به خیلی چیز ها داشت در کل دیگه امید همه شده cod بعد از اون همه هایپ و این بازی که دادن.;) کلا هر بازی هایپ میکنه همین میشه مثل rage که فک کنم نا امید کننده ترین بازی سال بشه.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,260
نام
امیرحسین
اگه دوستان به قصد سینگل طرف بازی اومدن که خوب مطمئنا اسیر هایپ EA شدند اما کسایی که بعد از BC2 جامپ کردن ایتور همه از جمله خودم راضی هستیم :D و دلیل این همه کوبیدن آقای 3 رو نمیفهمم !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر