سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
برای من 512 مخابراط
3843992293.png

ولی تو بازی tlou
70 80 درصد پاکت لوز دارم ولی تو mw3
4یا 5 درصد

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
384
سلام.وقتی من دارم توی ps4 آنلاین بازی می کنم مثلا fifa 15 ،و در همین زمان اگه یه کسی از اینترنت استفاده کنه یعنی یه صفحه باز کنه لگ شدید پیدا می کنه،پینگم هم با سرور های اروپا 90 تا 120 هست سرعتم هم 2 مگه،نمی دونم پرا اینجوری می شه،یکی از دوستان قبلا گفته Qos مودم رو فعال کنم،من فعال کردم وقتی تغییری نکرد،جالب اینجا هست که من سرعت دانلود موقع بازی fifa 15 رو مانیتور کردم،کلا 3 کیلو در ثانیه دانلود و 3 کیلو آپلود داره،پس اگه کسی پیچی هم باز کنه نباید برای من مشکل ایجاد کنه.اینجور که نمی شه بالاخره یه نفر می خواد از اینترنت استفاده کنه.دوستان اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ،نمی دونم چی کار کنم!!!!!؟!!!!!

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستانی که میخوان پینگ اینترنتشون رو درست اندازه گیری کنن تشریف ببرن سایت Pingtest.net - The Global Broadband Quality Test چون پینگ رو واقعی نشون میده
از سایت Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test فقط برای اندازه گیری سرعت اینترنت استفاده کنید چون این سایت پینگ اینترنتتون رو واقعی نشون نمیده
برای اندازه گیری دقیق پینگ و تایم اوت، از این طریق هم میتونید استفاده کنید این فرمان رو تو قسمت Run ویندوز تایپ و اینتر کنید Ping 4.2.2.4 -t
-----------------------------------------------------------
دوستان با اینترنت 2 مگ سرعت دانلود 400
پینگ 274 بدون تایم اوت
میشه براحتی و بدون دردسر زیاد تو PSN آنلاین بازی کرد ؟
اگر مشکلی نیست من برم یه 12 ماهه پلاس بخرم؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
دوستانی که میخوان پینگ اینترنتشون رو درست اندازه گیری کنن تشریف ببرن سایت Pingtest.net - The Global Broadband Quality Test چون پینگ رو واقعی نشون میده از سایت Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test فقط برای اندازه گیری سرعت اینترنت استفاده کنید چون این سایت پینگ اینترنتتون رو واقعی نشون نمیده برای اندازه گیری دقیق پینگ و تایم اوت، از این طریق هم میتونید استفاده کنید این فرمان رو تو قسمت Run ویندوز تایپ و اینتر کنید Ping 4.2.2.4 -t ----------------------------------------------------------- دوستان با اینترنت 2 مگ سرعت دانلود 400 پینگ 274 بدون تایم اوت میشه براحتی و بدون دردسر زیاد تو PSN آنلاین بازی کرد ؟ اگر مشکلی نیست من برم یه 12 ماهه پلاس بخرم؟
پینگت یه نمه بالاست ولی خوبه

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
سلام دوستان شیرازی عزیز. من از آسیاتک اینترنت دارم پینگش معمولا فرق میکنه 150 تا 350 ولی کلا زیاد جالب نیست. میخواستم بدونم کسی هست که از اینترنتش راضی باشه. اگه ممکنه بگین از کجا گرفتین ممنون.

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
384
دوستان این لگ توی fifa 15 داره اعصابم رو خورد می کنه.پینگ من با تمام سرور های اروپایی بین 95 تا 120 هست،پینگم با 8.8.8.8 روی 105 ،با 4.2.2.4 روی 100 ،بدون هیچگونه تام اوتی،مشکل از چیه ؟؟برای چی من با این پینگ ها لگ دارم؟یعنی ممکنه مشکل از طرف مقابل باشه؟دوستان اگه میشه راهنماییم کنید.
یه نکته اینکه من static ip ps4 روی توی dmz مودم قرار دادم تا تمام پورت ها باز بشه و upnp رو هم فعال کردم

faridbandari

کاربر سایت
Dec 1, 2013
17
نام
فرید
سلام دوستان شیرازی عزیز. من از آسیاتک اینترنت دارم پینگش معمولا فرق میکنه 150 تا 350 ولی کلا زیاد جالب نیست. میخواستم بدونم کسی هست که از اینترنتش راضی باشه. اگه ممکنه بگین از کجا گرفتین ممنون.

من شیراز از های وب دارم مرکز حافظ
خیلی آنلاین بازی نکردم که ببینم چطوره ولی پینگش با لندن معمولا زیر 200 هست.

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
سلام دوستان عزیز نمیدونم این سوالمو کجا باید مطرح میکردم ولی میخوام fifa 15 بگیرم میخواستم بدونم کد یا سریال نامبری برای آنلاین بازی کردنش داره توی جعبش یا خیر؟
ممنون میشم پاسخ بدین مرسی.

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
سلام دوستان عزیز نمیدونم این سوالمو کجا باید مطرح میکردم ولی میخوام fifa 15 بگیرم میخواستم بدونم کد یا سریال نامبری برای آنلاین بازی کردنش داره توی جعبش یا خیر؟
ممنون میشم پاسخ بدین مرسی.

سلام برای آنلاین بازی کردن بازی های کنسول پلی استیشن 4 شما فقط نیاز به plus دارید نه چیز دیگر این کدهای داخل بعضی از بازی ها محتوایی دانلودی رو آزاد می کنه که هر کسی که اولین بار از اون دیسک استفاده کرد به تونه بهره مند بشه

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
دوستان این لگ توی fifa 15 داره اعصابم رو خورد می کنه.پینگ من با تمام سرور های اروپایی بین 95 تا 120 هست،پینگم با 8.8.8.8 روی 105 ،با 4.2.2.4 روی 100 ،بدون هیچگونه تام اوتی،مشکل از چیه ؟؟برای چی من با این پینگ ها لگ دارم؟یعنی ممکنه مشکل از طرف مقابل باشه؟دوستان اگه میشه راهنماییم کنید.
یه نکته اینکه من static ip ps4 روی توی dmz مودم قرار دادم تا تمام پورت ها باز بشه و upnp رو هم فعال کردم

من شنیدم یه آپدیت جدید اومده برای فیفا که این مشکل لگ رو رفع میکنه امتحان بکن ببین چی میشه چون پینگت خوبه البته خودم امتحان نکردم

King7

کاربر سایت
Jun 16, 2014
15
نام
امین
دوستان من به شدت سرعت دانلودم از آی پی خارجی اومده پایین یه هفتس کسه دیگه ای هم این مشکل رو داشته این اواخر ؟

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
384
دوستان برای لگ fifa 15 راهی پیدا نکردن؟خیلی رو اعصابه من الان روی همه ip ها بدون time out پینگ 102 تا 105 می گیرم،نمی دونم چرا برای من اینطوری هست.
3857982157.png

به تنظیمات مودم مربوط نمی شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر