سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام من last of us دارم میخوام یه روز امتحانی بازی کنم که اگه لگ نداشت و خوب بود برم پلاس بخرم راهی هست؟آخه شنیدم بازی هایی که مولتی دارن تا 2 روز trial رایگان میشه مولتی زد
سلامشما اگر برید تو مولتی و تاحالا پلاس نداشتید یه چیزی میا که میتونید 2 روز بگیرید

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
سلام دوستان متخصص
آقا آخر کسی تونست بفهمه مشکل این علامت دایره شکلی که مثل کابل از پریز خارج شدس که هنگام آنلاین بازی کردن last of us میاد که چند ثانیه میاد و میره و نمیزاره تیر بزنی رو بفهمه از چیه یا نه؟
ممنون میشم پاسخ بدین مرسی سرعت من 512 نامحدود مخابرات با پینگ 200 هستش و البته تست سرعت سرعت دانلودم 49 و سرعت آپلودم 9 یا 10 هستش

vakers

کاربر سایت
Jun 18, 2012
116
نام
امین
سلام دوستان متخصص
آقا آخر کسی تونست بفهمه مشکل این علامت دایره شکلی که مثل کابل از پریز خارج شدس که هنگام آنلاین بازی کردن last of us میاد که چند ثانیه میاد و میره و نمیزاره تیر بزنی رو بفهمه از چیه یا نه؟
ممنون میشم پاسخ بدین مرسی سرعت من 512 نامحدود مخابرات با پینگ 200 هستش و البته تست سرعت سرعت دانلودم 49 و سرعت آپلودم 9 یا 10 هستش

واسه اینترنته وقتی ضعیف میشه ,بازی لگ میشه چند ثانیه

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
واسه اینترنته وقتی ضعیف میشه ,بازی لگ میشه چند ثانیه

مرسی
میخوام بدونم دقیقا چیه نتم ضعیفه پینگ یا سرعت دانلود یا سرعت آپلود چون میدونی چیه چون من دارم میبینم چه اتفاقی میوفته و اونا منو میکشن و بازی اصلا تیک نمیزنه فقط یه چیز دایره شکلی میاد وسط صفحه نمیذاره من تیر بزنم یا حتی حرکت کنم بعد دوباره میره دوباره وقتی میخوام کسی رو بزنم یک تیر میزنم به یارو بعد دوباره ظاهر میشه سرعتمم که گفتم 512 نامحدود مخابرات با پینگ 200 هستش تست سرعت هم دانلودم 49 و سرعت آپلودم 9 یا 10

آخرین ویرایش:
H

!H!

دوستان پینگ ما با اوکلا اسپید تست سرور تهران شد 30:|
اصن همچین چیزی میشه؟؟بعد با پینگ 30 دیگه هیچ مشکلی نیس؟
10بار تست کردم اینترنت کارمانیا (کرمان) 1مگ

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
سلام دوستان متخصص
تا اونجایی بنده اطلاع دارم این علامت به معنای Time Out هست.

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
384
من اینترنت نامحدود دارم پینگم با سرور های اروپایی معمولا بین 100 تا 130 هست ،ولی خب روز های تعطیل زیاد می شه ،ولی معمولا نوسان زیاد داره،می خواستم ببینم اگه من محدود بگیرم درست می شه؟!!

hesam_gamer

کاربر سایت
Jan 27, 2011
11
نام
حسام
من ٥١٢ مخابرات دارم با speedtest.net تست كردم سرعت دانلودم ٤٨ سرعت اپلودم زده ٤٧ و ping : 17 زده ميخوام بدونم ميتونم انلاين بازي كنم يا نه و اينكه اگه ميشه افت فريم دارم يا نه مخصوصا توي فيفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر