سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
379
پارس انلاین محدودش چطوریاس برای انلاین؟
پارس آنلاین سرویس مجانی گیم رو داره که پینگ رو برای بازی بهتر می کنه.البته من فکر کنم برای بازی آنلاین نامحدود بهتره.چون حجم اینترنت روی این نسل زیاد میبره.منم از دوستان پرسیدم که به نظر شما سرعت برای آنلاین بهتره یا پینگ.که ظاهرن میگن سرعت اهمیتی نداره و پینگ مهمه.من سرویسم 256 نامحدوده پارس آنلاین هست که تا 3 مگ آپ می شه ولی من خودم همون سرعت اسمی رو در نظر می گیرم، ولی خب پینگم با سرور های خارجی در بدترین شرایط بین 140 تا 150 هست،ولی خب بیشتر مواقع بین 100 تا 130 هست.البته بعضی مواقع هم بین 90 تا 100.خوبی پارس همین پشتیبانی از گیمیش هست.

trash

کاربر سایت
Jul 8, 2014
70
نام
محمد حسینی
سلام خدمت همه ی دوستان.........
یه سوال دارم.......من پینگم رو از آی پی 4.2.2.4 که تست میکنم خیلی عالیه.....تایم اوت هم نداره.......اسکرین شات زیر نشون میده......ولی وقتی از 8.8.8.8 میگیرم پینگ میرسه 270...البته بازم تایم اوت نداره....میخواستم بدونم که الان وضع این نت مناسبه؟

e0l6lx13b78wefz1yxuv.png

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام خدمت همه ی دوستان.........
یه سوال دارم.......من پینگم رو از آی پی 4.2.2.4 که تست میکنم خیلی عالیه.....تایم اوت هم نداره.......اسکرین شات زیر نشون میده......ولی وقتی از 8.8.8.8 میگیرم پینگ میرسه 270...البته بازم تایم اوت نداره....میخواستم بدونم که الان وضع این نت مناسبه؟

e0l6lx13b78wefz1yxuv.png
همون 4.2.24 شرطه
آره خوبه

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
3776753954.png

خوبه به نظر شما؟
پینگ من با بیشتر سرور های اروپایی همین حدوده.با 4.2.2.4 هم 108 هست،ولی نمی دونم چرا با 8.8.8.8 روی 270 ،به نظر شما مشکل چیه؟می تونم آنلاین بازی کنم؟!!!

خیلی خوبه. منم مخابرات دارم ولی پینگم 150-160 هست.

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
بچه ها پینگ وقتی میگیرم رو 300 هست رو 4.2.2.4 ، رو این سرور هم کلی قطعی داره هر چی تست میگیرم ، ولی رو 8.8.8.8 اصلا قطعی نداره . حدود 250 میشه پینگ

اینترنت 256 نامحدود مخابرات دارم ، ببینم اگه 512 کنم سرعتشو ، پینگ بهتر میشه؟ اگه فیبر نوری بگیرم چی؟

trash

کاربر سایت
Jul 8, 2014
70
نام
محمد حسینی
بچه ها پینگ وقتی میگیرم رو 300 هست رو 4.2.2.4 ، رو این سرور هم کلی قطعی داره هر چی تست میگیرم ، ولی رو 8.8.8.8 اصلا قطعی نداره . حدود 250 میشه پینگ

اینترنت 256 نامحدود مخابرات دارم ، ببینم اگه 512 کنم سرعتشو ، پینگ بهتر میشه؟ اگه فیبر نوری بگیرم چی؟
والا فیبر نوری که گرفتنی نیست......زیر ساختیه که مخابرات شهرتون باید فراهم کنه.......اما در کل ISP مخابرات، کیفیت ثابتی نداره و توی شهرهای مختلف کیفیت های متفاوتی ارائه میده.....شما اولا سعی کن ISP های دیگه ای که توی شهرتون سرویس میدن رو بررسی کنی.......مطمئنا نتیجه ی بهتری میگیری......از سرویس های کاهش پینگ هم میتونی استفاده کنی.......در مورد سرعت هم بگم که شانسیه...........بعضی مواقع سرعت بالا جواب میده و بعضی مواقع هم برعکس......مثلا من خودمو مثال میزنم.........من با سرویس 4 مگ پینگ تایم نتم میرسه به 250-300 ( رو آی پی 4.2.2.4 ) ولی وقتی از سرویس 1 مگ استفاده میکنم پینگ تایم روی همون سرور 120-150 هستش.......دلیل قانع کننده ای هم نداره......پشتیبان ISP من که میگفت چون خطوط ایران کیفیت کافی رو نداره، سرعت های بالاتر از توان عملی اونها، باعث نوسان های بی مورد میشه.......دیگه قضاوت با شماست

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
379
دوستان یه سوال:توی بازی سنتر یکی از بچه ها گفته بود برای اینکه لگ نداشته باشید upnp مودم رو خاموش کنید.ولی مگه نباید upnp رو فعال کرد و یکسری پورت روی مودم باز کرد تا هم لگ نداشته باشیم و هم پینگ کاهش پیدا کنه؟!؟!دوستان اگه می شه یه راهنمایی کنید.

FishingForUrf

کاربر سایت
Sep 24, 2014
32
دوستان یه سوال:توی بازی سنتر یکی از بچه ها گفته بود برای اینکه لگ نداشته باشید upnp مودم رو خاموش کنید.ولی مگه نباید upnp رو فعال کرد و یکسری پورت روی مودم باز کرد تا هم لگ نداشته باشیم و هم پینگ کاهش پیدا کنه؟!؟!دوستان اگه می شه یه راهنمایی کنید.

UPNP برای Forward خودکار پورت ها باید فعال باشه ، اون شخص حرف غلطی زده

farhang113

کاربر سایت
Sep 18, 2014
10
سلام من last of us دارم میخوام یه روز امتحانی بازی کنم که اگه لگ نداشت و خوب بود برم پلاس بخرم راهی هست؟
آخه شنیدم بازی هایی که مولتی دارن تا 2 روز trial رایگان میشه مولتی زد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر