سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
وایمکس ایرانسل برای آنلاین بازی کردن خوبه یا نه؟ و اگر خوبه چه سرعتیشو بگیرم ؟ از کسانی که تجربه آنلاین بازی کردن با وایمکس ایرانسل رو دارن خواهش میکنم که یه مشاوره بدن ببینم اصلا وایمکس بخرم یا نه؟
ببین سمتش نرو ! روانیت میکنه

misam1606

کاربر سایت
Oct 19, 2012
102
ممنون از جواب های دوستان ،یعنی میفرمایید که حتی دو مگ ایرانسل هم به درد نیمیخوره بله؟

شما بگو 100 mb وقتی پینگش بالاست هیچ رقمه نمیتونی بازی کنی! من ماه پیش داشتم با لندن پینگش 350 بود!!!! یعنی روانیت میکنه:cursing:

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
عاقا اینترنت 2 مگ هایوب چطوره؟
مثلا برای بازی هایی مث جی تی ای آنلاین (در آینده) یا کال آو

ویرایش: پینگ با لندن
3759508439.png

parsa_frn

کاربر سایت
Aug 10, 2014
69
نام
Parsa
من اینترنت ۲ مگ نا محدود مخابرات دارم پینگم با لندن ۵۰ ایران ۱۷ دانلودم هم ۱.۸ مگا در ثانیه هست destiny و the last of us و ufc و fifa و sinper و need for speed رو راحت بدون حتی یک لگ هم ندارم

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
384
من اینترنت ۲ مگ نا محدود مخابرات دارم پینگم با لندن ۵۰ ایران ۱۷ دانلودم هم ۱.۸ مگا در ثانیه هست destiny و the last of us و ufc و fifa و sinper و need for speed رو راحت بدون حتی یک لگ هم ندارم
جدا با لندن پینگت 50 هست؟؟!؟!!خطت فیبره؟مرکز مخابراتیت چیه؟چون الان من پارس آنلاین 256 نامحدود دارم،پینگش هم با سرور های لندن بین 105 تا 120 بعضی وقت ها هم 140 هست،ولی خب سرعتش پایین.می خواستم اگه مخابرات برای بازی آنلاین هم سرعت و هم پینگش خوبه بگیرم،البته می خوام 2 مگ نام حدود بگیرم.خطت فیبره؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
خوب یه عکس از تستت با لندن بذار اینجا یه فیضی ببریم...;)

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
384
جدا با لندن پینگت 50 هست؟؟!؟!!خطت فیبره؟مرکز مخابراتیت چیه؟چون الان من پارس آنلاین 256 نامحدود دارم،پینگش هم با سرور های لندن بین 105 تا 120 بعضی وقت ها هم 140 هست،ولی خب سرعتش پایین.می خواستم اگه مخابرات برای بازی آنلاین هم سرعت و هم پینگش خوبه بگیرم،البته می خوام 2 مگ نام حدود بگیرم.خطت فیبره؟

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
منظورش 150 هست عزیز ! نت خودت عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر