سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

xeus

کاربر سایت
Jul 13, 2014
5
متاسفانه بتلفیلد در حالت معقولِ پینگ هم کمی چالش برانگیزه چه برسه به پینگ 200! اذیت میشی دوست عزیز ,سریع کیل میشی و نه تو نبرد های تن به تن و نه تو شلیک از مسافت های دور حرفی برای گفتن نخواهی داشت...

و اینکه پینگی که از speedtest.net گرفته میشه به دلیل رندوم بودن سروری که بهش متصل میشید پینگ ها هم فرق میکنه,مثلا سرور وودافون پینگ بهتری نسبت به بقیه میده,ممکنه شما به وودافون کنکت شید و پینگتون رو 160ms نشون بده,دفعه بعد به سرور دیگه متصل شید و پینگتون رو بالا نشون بده!

شما تو cmd از battlelog.battlefield.com پینگ بگیرید ببینید چنده...

با battleog.battlefield.com گرفتم پینگ 300 تا بود (:(()
خب من با این پینگ چه بازی هارو میتونم انلاین بازی کنم؟ cod میشه؟؟؟؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
با battleog.battlefield.com گرفتم پینگ 300 تا بود (:(()
خب من با این پینگ چه بازی هارو میتونم انلاین بازی کنم؟ cod میشه؟؟؟؟

دوست عزیز بنده cod رو بازی نکردم به صورت انلاین ولی با این پینگ کلا خیلی اذیت میشی تو بازیها,300 افتضاحه! شما اگه میتونید سرویس خودتون رو عوض کنید و از کاهش پینگ استفاده کنید.

اگه تهران باشید سرویس ها اینترنتی بهتر از شهرستان ها عمل میکنن و عملکرد خوبی دارند,از بچه ها هستند که بتل رو با پینگ 130 یا 120 بازی میکنند حتی بدون استفاده از کاهش پینگ!

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام دوستان من از london که میگیرم بین 140 - 200 هست از cmd هم تست کردم battle شد 127 اینا در طول روز هر ساعت متغییر هستن ؟

بین ۱۵۰ تا ۲۱۰ وضعیت = مناسب -

بین ۲۱۰ تا ۲۵۰ وضعیت = نسبتا مناسب -

بین ۲۵۰ تا ۲۷۰ = نسبتا خوب-

بین ۲۷۰ تا ۳۲۰ = نسبتا بد -

۳۲۰ به بالا = بد

hamham.com

کاربر سایت
Nov 27, 2011
88
نام
حامد
3633015175.png

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
سلام دوستان من از london که میگیرم بین 140 - 200 هست از cmd هم تست کردم battle شد 127 اینا در طول روز هر ساعت متغییر هستن ؟

بین ۱۵۰ تا ۲۱۰ وضعیت = مناسب -

بین ۲۱۰ تا ۲۵۰ وضعیت = نسبتا مناسب -

بین ۲۵۰ تا ۲۷۰ = نسبتا خوب-

بین ۲۷۰ تا ۳۲۰ = نسبتا بد -

۳۲۰ به بالا = بد

سلام

نه دوست عزیز 150 تا 210 مناسب نیست,حالا 150 یک چیزی ولی 210 اصلا خوب نیست!

شما وقتی نامناسب بودن پینگ بالا رو میبینید که وقتی فردی در حال شلیک به شما هست,شما که میرید پشت کاور ولی باز هم چند تا گلوله به شما برخورد میکنه و کیل میشید!

یا وقتی اسنایپر به سمت شما نشونه رفته و شما متوجه میشید و سینه خیز میشید سریع,ولی باز مورد اثابت گلوله قرار میگیرید!

من الان با پینگ 120 یا 130 هم بعضآ مشکل دارم! شما این رو فراموش نکنید که با بازیکنانی بازی میکنید که پینگشون از 7 گرفته تا فوقش 80! باور بفرمایید بالاترین پینگ دقیقآ برای ما ایرانی ها هست!من از خیلی بچه هایی که باهاشون بازی میکنم از رو کنجکاوی پینگشون رو میپرسم ولی تا بحال از پینگ خودم بالاتر ندیدم...

پینگ 150 تا 210 زمانی مناسب هست که از نظر پینگ همه چی fair باشه و با کسانی بازی کنید که پینگشون از 120 شروع بشه تا 250! نه 7ms!

در مورد متغیر بودن هم اینترنتی که عین آفتاب پرست دائم رنگ عوض کنه وضعیت همین میشه,ما عین پیر مردهای 95 ساله میمونیم با این وضع اینترنت,که فردامون مشخص نیست که هستیم یا نه...

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
ایول داداش اون آفتاب پرست و پیر مرد 95 سالرو خیلی خوب اومدی.. مردم از خنده =))دمت گرم... اون مورد پینگ 150 - 200 مناسب رو هم از یه سایت ایرانی برداشته بودم منظورم واسه بچه های ایرانی بود که اکثرا پینگاشون بالای 100 هستش.. بله دقیقا حق با شماست ما هیچ شانسی در مقابل پینگ 7 نداریم.. ( کیلیم اکثرمون:d)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
داداش sniper elite 3 پینگ چقد می خواد؟

دوست عزیز بنده این عنوان رو بازی نکردم و نمیتونم در موردش نظر بدم ولی یه کلیت تو همه بازیهای انلاین وجود داره اونم اینکه هر چقدر پینگ پایین تر باشه به نفع شما هست!

SEIII فکر نمیکنم به اندازه BF4 سنگین باشه,تو BF4 و مد CL 64 نفره واقعا جنگه تو بازی و خیلی محیط ها شلوغ هستند برای همین وضعیت نت و پینگ خیلی مهمه مخصوصا تو مد CL ! بقیه بازی ها نسبت به BF4 ملایم تر هستند...

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
دوست عزیز بنده این عنوان رو بازی نکردم و نمیتونم در موردش نظر بدم ولی یه کلیت تو همه بازیهای انلاین وجود داره اونم اینکه هر چقدر پینگ پایین تر باشه به نفع شما هست!

SEIII فکر نمیکنم به اندازه BF4 سنگین باشه,تو BF4 و مد CL 64 نفره واقعا جنگه تو بازی و خیلی محیط ها شلوغ هستند برای همین وضعیت نت و پینگ خیلی مهمه مخصوصا تو مد CL ! بقیه بازی ها نسبت به BF4 ملایم تر هستند...
آره تو هر مپ بیشتر از 20 تا نیستن
تازه صحنه های شلوغ هم اصلا نداره(هر 2 یا 3 دقیقه یه نفر میتونه یه کیل بگیره!!!!!)

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
سلام....
اساتید من با cmd و سرور battlelog.battlefield.com پینگ گرفتم سر ظهر ۱۰۰ شد......بعد عصر ها که اینترنت وضع خراب میشه پینگ رو ۲۲۰ دارم.....فکر کنم خوب باشه نه؟؟؟
ممنون میشم کمی زاهنمایی کنید....اخه وایمکس مبین نت همچین پینگ بده کمی عجیبه.....

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
سلام....
اساتید من با cmd و سرور battlelog.battlefield.com پینگ گرفتم سر ظهر ۱۰۰ شد......بعد عصر ها که اینترنت وضع خراب میشه پینگ رو ۲۲۰ دارم.....فکر کنم خوب باشه نه؟؟؟
ممنون میشم کمی زاهنمایی کنید....اخه وایمکس مبین نت همچین پینگ بده کمی عجیبه.....

سلام

سروش جان 100 که خیلی خوبه ولی 220 بالاست ! (چند پست بالا هم بحث شده)

اگه مثل من ادم وسواسی هستی و دوست داری تاجایی که میتونی پینگت رو بیاری پایین و بازی رو به بهترین صورت تجربه کنی, وقتی پینگت 220 هست اصلا کنسول رو روشن نمیکنی!

علی خواجوی

کاربر سایت
Jul 7, 2014
67
اقا من پینگم با لندن 200 هست بتل راحت بازی میکنم!!!!
در ضمن دوستان عزیز لازم نیست حتما بری با کسی که تو ایالت اورگان امریکا در حالی که ابجوش دستشه و یک کلکسیون کامل از بازی های ps4 and ps3 داره و یک ویتا بصورت ریموت دستشه و زنگ زده ps store دارن براش با پیک باندل لست او اس میارن بازی کنی!!! شما با سرور های ایرانی بازی کن ( البته تو ایران حدود 15 نفر سرور میخرن که یکیشون دوست منه :D )

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
اقا من پینگم با لندن 200 هست بتل راحت بازی میکنم!!!!
در ضمن دوستان عزیز لازم نیست حتما بری با کسی که تو ایالت اورگان امریکا در حالی که ابجوش دستشه و یک کلکسیون کامل از بازی های ps4 and ps3 داره و یک ویتا بصورت ریموت دستشه و زنگ زده ps store دارن براش با پیک باندل لست او اس میارن بازی کنی!!! شما با سرور های ایرانی بازی کن ( البته تو ایران حدود 15 نفر سرور میخرن که یکیشون دوست منه :D )

سرور ایرانی؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر