سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
برای ps3 هم اذیتت میکنه چه برسه به 4

- - -ویرایش - - -

بد نیست یه خورده با لگ مواجه میشی(البته واسه ps3)واسه 4 فکر نمیکنم خوب باشه

- - -ویرایش - - -

بد نیست با لندن بزن.با این پینگ فکر کنم تا لندن 170 باشی

آقای داریوش خان چرا هی فاز مخالف میدی بنده خدا ها رو لکی اذیت میکنی پینگ تا 250 تو لندن باشه میتونی خوب بازی کنی چه برسه به 150 تا 200 چرا الکی گیر میدی

King7

کاربر سایت
Jun 16, 2014
15
نام
امین
اگه سونی توی ایران چند تا سرور میزد ، مشکل بسیاری از گیمر های ایرانی حل می شد .
در رابطه با پینگ به نوع سرور و بازی هم بستگی داره مثلا من تو بتل راحت بازی میکنم ولی تو COD گاهی اوقات مشکل پیش میاد که اونم بخاطر سرور هاش هست .
در کل پینگ 100 هم خوب نیست ، و این ISP اصلا به فکر پینگ نیستند ، در ضمن شیلترینگ هم اثر میزاره بر روی پینگ.

خدا از دهنت بشنوه , یکی نیست بگه آخه الان دیگه چه مرگته سونی یه سرور نمیزنی تو ایران.
مارکتینگش هم که تو ایران خوبه ماشالا این همه بازی اورجینال میخرن ملت..

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,352
نام
یونس
خدا از دهنت بشنوه , یکی نیست بگه آخه الان دیگه چه مرگته سونی یه سرور نمیزنی تو ایران.
مارکتینگش هم که تو ایران خوبه ماشالا این همه بازی اورجینال میخرن ملت..

وضعیت اینترنت توی ایران جوری نیست که سونی بتونه سرور بزنه
الان حداکثر سرعت کانکشن تضمین شده ایی که دیتاسنترهای داخلی میدن 20mb/s هست که اونم بگیر نگیر داره!
به نظر شما این سرعت چندتا بازیکن رو می تونه جوابگو باشه؟
همچنین یه سری محدودیت های دیگه ام هست که خودتون می دونید منظورم چیه

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
3590100810.png

دوستان این مشخصات چطوره به نظرتون؟

آخرین ویرایش:

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
3590100810.png

دوستان این مشخصات چطوره به نظرتون؟

پهنای باندتون برای بازی های آنلاین خوبه ولی فقط پهنای باند تعیین کننده نیست بلکه کیفت نت هم مهمه !
ولی با این سپید تستی که شما گذاشتی ظاهرا نباید مشکلی داشته باشی .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
آقای داریوش خان چرا هی فاز مخالف میدی بنده خدا ها رو لکی اذیت میکنی پینگ تا 250 تو لندن باشه میتونی خوب بازی کنی چه برسه به 150 تا 200 چرا الکی گیر میدی
رفیق مگه من مرز دارم بخوام گیر بدم...اصلا گیر دادن یعنی چی...از وستان تویه همین تایپک بودن که با پینگ 120 هم تویه بتل 4 (ps4 )لگ داشتن...
پینگ خودم تا لندن 112
3598513218.png
هنوز که هنوزه تویه سرور های قدرتمند ea (بتل 4 ps3 )لگ دارم(تویه بعضی از بازی ها....حالا وای به حال بتل 4 64 نفره تویه ps4...
من که با رفقا دشمنی ندارم ..
دوست عزیز یه چیز معقول وجود داره اونم اینه که اگه میخوای لگی رو تویه بازی نبینی یه پینگگ قابل قبول میخواد که رنجش تویه ps4 باید بهتر باشه...درسته سرور های بازی تویه ps4 بهتره،این به خاطره اینه که بازی ها سنگینتر شده از لحاظ تعداد نفرات...(گوست ps3 دوازده نفره است،گوست ps4 24 نفر...)یا بت 22 در مقابل 64 نفره...
خب ایننگه داشتن کانکت بین این نفرات یه نت قابل قبولی رو میطلبه...
آره با پینگ 250 هم میشه بازی کرد...ولی یارو رو باید با یه خشاب بزنی یا اینکه 5 ثانیه بعد میوفته...پینگ خوب بین ما ایرانیه بین 100 تا 150 است....بالایه این تا 200 یه مقدار لگ داره و بالاتر از اون تقریبا اذیت کننده است...که در برخی موراد منجر به تایم اوت میشه...

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من اینترنت محدود دارم میخوام بدونم مثلا 1 ساعت انلاین با ps4 بازی کردن چقد ترافیک میبره ؟؟؟

بستگی به بازیت داره...هر چه تعداد نفرات در اون مولتی بیشتر باشه ،حجم بیشتری رو میخوره...مثلا بتل 4 تویه ps3 هر ساعت 95 مگ میخوره حالا تویه نسخه ps4 تقریبا 3 برابر میشه حدودا 300 مگ در 1 ساعت...چون اونجا 22 نفره و اینجا 64 نفر ...
گوست ps3 50 مگ...تلو 42 مگ...فیفا 14 15 مگ...

misam1606

کاربر سایت
Oct 19, 2012
102
سلام دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم بهترین اینترنت برای اهواز برای بازیهای مولتی به خصوص 64 نفره بتل 4 چی پیشناهاد میدید خواهشا جواب بدین من شنبه میخوام بگیرم نمیخوام بعدا پشیمون بشم.:x

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,350
سلام من میخوام 2 مگ محدود 20 گیگ مخابرات رو بگیرم. یعنی فایده نداره برای گیم انلاین؟
والا من مخابرات دارم ولی پینگ خوبی نداره! برای من وایمکس ایرانسل خوب بوده 512 و 1 مگ! ولی میگم برای من! متاسفانه در ایران باید هی بخری هی تست بکنی تا ببینی کدوم خوبه کدوم بده! من که خودم قید آنلاین بازی کردن رو زدم! با سرعت خفن و پینگ کم خارجی ها ما همش تو بازی ها پرپر میشیم!!!8-|

- - -ویرایش - - -

اهوازيا با اين وضع بايد بازي انلاين رو فراموش كنن.بدترين وضعيت الان تو اهوازه
دقیقا همشهری! خیلی افتضاحه

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم داشتم بهترین اینترنت برای اهواز برای بازیهای مولتی به خصوص 64 نفره بتل 4 چی پیشناهاد میدید خواهشا جواب بدین من شنبه میخوام بگیرم نمیخوام بعدا پشیمون بشم.:x
اصلا دقیق نمیشه پاسخ داد! کاشکی این شرکت های لعنتی مثل سایت های v..p..n تست میدادن!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر