سرخط خبرها

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody
"مادر شما فکر خواهد کرد بازی بعدی من فیلم است"
~ هیدیو کوجیما
مختصر از مصاحبه اخیر کوجیما
- Physint گرافیکی نزدیک به واقعیت دارد.
- همزمان هم فیلم و هم بازی خواهد بود. بهمین دلیل ویدیوی معرفی این اثر در سونی پیکچرز ضبط شد.
- این درست است که در نهایت این یک بازی خواهد بود اما اگر مادرتان وارد اتاق شود فکر میکند شما در حال تماشای فیلم هستید. (از لحاظ بصری منظورشه )
- هرچند که دوست دارد خود را به چالش بکشد و بدنیال ایده ی جدید برود اما در طول این سالها و در فضای مجازی فن ها همیشه از او خواسته اند که بازی ای شبیه متال گیر بسازد.
- در دوران کرونا بشدت مریض شده ، عمل جراحی سختی انجام داده و حالش اونقدر بد شده که وصیت نامه هم مینویسه. در اون دوران خواسته از ویدیوگیم خداحافظی کنه اما پیامی از طرف گیلرمو دل تورو دریافت میکنه ، پیامی که کوجیما اون رو بعنوان ناجی خودش اسم میبره.
- کوجیما در دورانی از طرف هالیوود درخواست هایی داشته که بیاد فیلم بسازه اما نمیخواسته کمپانی خودش رو ٢ ٣ سال رها کنه و بره سمت فیلمسازی. با دل تورو در این باره صحبت میکنه و دل تورو حرفی میزنه که او رو در نهایت نجات میده. دل تورو بهش میگه هیدیو کاری که همین الان هم داری انجام میدی همون فیلم سازیه! همیشه همونطور که بودی باش.
منبع
Hideo Kojima Says if Your Mother Walks in on You Playing His New Action-Espionage Game, ‘She’ll Think You’re Watching a Movie’
جمله دل تورو یکمی سطحی نبود برای برگردوندن هیدیو کوجیما از مرگ؟! :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
جمله دل تورو یکمی سطحی نبود برای برگردوندن هیدیو کوجیما از مرگ؟! :D
شاید من بد نوشتم.در دوران ناامیدی و دوراهی بوده که دل تورو بهش گفته حاجی تو کارت درسته همینجوری ادامه بده. :D
"
And I talked to Guillermo del Toro about it. And he said, ‘Hideo, what you’re making is already a movie. Keep going as you are.’ His words saved me.
"

TW0-FACE2

کاربر سایت
May 24, 2021
100
"مادر شما فکر خواهد کرد بازی بعدی من فیلم است"
~ هیدیو کوجیما
مختصر از مصاحبه اخیر کوجیما
- Physint گرافیکی نزدیک به واقعیت دارد.
- همزمان هم فیلم و هم بازی خواهد بود. بهمین دلیل ویدیوی معرفی این اثر در سونی پیکچرز ضبط شد.
- این درست است که در نهایت این یک بازی خواهد بود اما اگر مادرتان وارد اتاق شود فکر میکند شما در حال تماشای فیلم هستید. (از لحاظ بصری منظورشه )
- هرچند که دوست دارد خود را به چالش بکشد و بدنیال ایده ی جدید برود اما در طول این سالها و در فضای مجازی فن ها همیشه از او خواسته اند که بازی ای شبیه متال گیر بسازد.
- در دوران کرونا بشدت مریض شده ، عمل جراحی سختی انجام داده و حالش اونقدر بد شده که وصیت نامه هم مینویسه. در اون دوران خواسته از ویدیوگیم خداحافظی کنه اما پیامی از طرف گیلرمو دل تورو دریافت میکنه ، پیامی که کوجیما اون رو بعنوان ناجی خودش اسم میبره.
- کوجیما در دورانی از طرف هالیوود درخواست هایی داشته که بیاد فیلم بسازه اما نمیخواسته کمپانی خودش رو ٢ ٣ سال رها کنه و بره سمت فیلمسازی. با دل تورو در این باره صحبت میکنه و دل تورو حرفی میزنه که او رو در نهایت نجات میده. دل تورو بهش میگه هیدیو کاری که همین الان هم داری انجام میدی همون فیلم سازیه! همیشه همونطور که بودی باش.
منبع
Hideo Kojima Says if Your Mother Walks in on You Playing His New Action-Espionage Game, ‘She’ll Think You’re Watching a Movie’

• Smile
Reactions: gamer1998y

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
شایعه: گفته میشه قیمت بدون دیسک کنسول PS5 Pro چیزی نزدیک به 500دلار هست. اطلاعاتی از این کنسول که گفته میشه تا به الان تایید شده.

Screenshot_2024-02-14-22-34-06-042-edit_com.android.chrome.jpg

PS5 Pro Price Could Be Around $500 Without Disc Drive; Specs Partially ‘Confirmed’

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
شایعه: گفته میشه قیمت بدون دیسک کنسول PS5 Pro چیزی نزدیک به 500دلار هست. اطلاعاتی از این کنسول که گفته میشه تا به الان تایید شده.

PS5 Pro Price Could Be Around $500 Without Disc Drive; Specs Partially ‘Confirmed’

پول نداريم اقا پول نداريم!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان

یعنی فقط ۵۰ دلار از مدل معمولی گرونتره؟!

• Like
Reactions: tboy2022

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
Crystal Dynamics طراحى جديدى از لارا كرافت تو وبسايت Tomb raider گذاشته كه ممكنه مدل نسخه جديد بازى باشه

View attachment 328480
روی بعضی قسمت های کانسپت زوم کردم انگار با AI ساختنش! اگر چنین مدلی توی ذهنشون باشه فکر نمی کنم بازخورد مثبتی بگیره

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari

Crystal Dynamics طراحى جديدى از لارا كرافت تو وبسايت Tomb raider گذاشته كه ممكنه مدل نسخه جديد بازى باشه

View attachment 328480
وایب هوش مصنوعی گوگل رو میده

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
این کانسپته خب.
در آخر باید دید بازیگر/صداگذارش کیه و مدل داخل بازی چی از آب در میاد.

به نظرم همین کانسپتی که دادن هم خودش خیلی جای امیدواری داره که پا تو مسیر پاستوریزه کردن و کم کردن جذابیتهای ظاهریش نزاشتن.
البته واقعا باید احمق یا دیوونه باشن که این کار رو انجام بدن ولی در کل من تا حد زیادی خیالم راحت شد.
==========
این میتونه پروژه آخر کریستال داینامیکز باشه :(
امیدوارم زنده بمونن و یک روزی برگردن به Deus Ex

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
Embracer cancelled 29 unannounced games between July and December | VGC
اخراج 1387 کارمند معادل 8 درصد
29 عنوان معرفی نشده، لغو شده در 6 ماهه منتهی به دسامبر
کاهش استودیو داخلی از 139 به 132
استودیوهای همکار خارجی از 59 به 50 کاهش پیدا کرد.
امکان اخراج بیشتر و فروش استودیوها وجود دارد

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR

View attachment 328480
این کانسپت مربوط به لارای کالاف دیوتیه به گردنبندش دقت کنید دقیقا خودشه

larthum.2.jpg

ولی درکل من خودم دوست دارم tomb raider جدید رو سبک سولزه مترویدوانیا یه چیزی شبیه استاروارز جدای فالن اوردر بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر