سرخط خبرها

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,315
نام
ماکان
واقعا D1 می خواستی بازیش کنی؟ فکر نمی کنم زمان زیادی ببره تا روی سرویس ها بیاد، منم دوس دارم با هر بازخوردی بازیش کنم ولی دیرو زودش برام توفیری نداره

امیر برای من خیلییی نوستالژی هست این بازی. اصلا اسم AitD که میاد میرم به دوران راهنمایی. با بچه های مدرسه بازی میکردیم، هر روز صحبت سر این بود که اینجایی که گیر کردی رو چطور باید رد کنی و .... سر همین واقعا دوست دارم صرف نظر از کیفیت و اونچه که هست دی وان بازیش کنم.

من آخرین بازی ای که خریدم GOW Ragnarok بود . از قبل پیش خرید کرده بودم . دیگه هیچی نخریدم . حتی پلاسم هم تموم شد و دیگه شارژش نکردم . هر چی که کرک شد رو PC رفتم .
الانم دارم با امولاتور PS2 بازی Kuon رو بازی میکنم .
Alon in the Dark رو هم کرک باید برم .

هی روزگار!! باو من خودم سلطان پایرت بودم. کلا شعارم دزدی و ندادن پول به بازی بود. منتها مدت هاست دیگه رو پی سی نمیتونم بازی برم و رو کنسول فقط بهم میچسبه بازی کردن. وگرنه که کرکی رفتن خراکه. همه دارن سر کنسول وار و اینا میزنن تو سر هم دیگه ولی تو داری همه رو مفت بازی میکنی و هیچی به هیچ ورت نیست:D این مبحث مورد علاقه منه:D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
مجددا شایعاتی از PS5 Pro اومده.
این شایعه هم مثل شایعات قبلی معماری CPU رو کماکان Zen 2 عنوان می کنه.
معماری GPU رو هم RDNA 3 می دونه.
همچنین تاریخ رونمایی رو سپتامبر 2024 اعلام کرده.

تام هندرسون در پاسخ به این شایعات اون ها رو نه رد کرده نه تایید اما تایید کرده که سونی این ماه Devkit ها رو به استادیو های 3rd Party می فرسته و سونی انتظار این رو داره که مشخصات سخت افزاری لو بره.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,830
مجددا شایعاتی از PS5 Pro اومده.
این شایعه هم مثل شایعات قبلی معماری CPU رو کماکان Zen 2 عنوان می کنه.
معماری GPU رو هم RDNA 3 می دونه.
همچنین تاریخ رونمایی رو سپتامبر 2024 اعلام کرده.

تام هندرسون در پاسخ به این شایعات اون ها رو نه رد کرده نه تایید اما تایید کرده که سونی این ماه Devkit ها رو به استادیو های 3rd Party می فرسته و سونی انتظار این رو داره که مشخصات سخت افزاری لو بره.
[Tom Henderson] PS5 Pro specs and release window details (codenamed Trinity, 30WGPs, 18000mts memory speed, November 2024 target) Rumor - Sony

Additional PS5 Pro Specs and Details Potentially Leaked - 60% Raster Uplift, 2x RT, September 2024 Reveal

طبق شایعات جدیدps5pro شاهد 60% افزایش عملکرد در رستر و تا 2 برابر در ریترسینگ نسبت ps5 خواهد بود

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,964
نام
امین پاشاپور
استودیو Fntastic، سازنده The Day Before به‌صورت رسمی اعلام کرد که تعطیل می‌شود!
پول‌ها به جیب زده شدند و حالا وقت فرار است؟ استودیو Fntastic، سازنده The Day Before به‌صورت رسمی اعلام کرد که تعطیل می‌شود.
به نقل از زو**جی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
پول‌ها به جیب زده شدند و حالا وقت فرار است؟
بازی از سر و روش اسکم بودن میبارید، تمام تریلراش داد میزد اسکریپ شده هست مخصوصا اون دیالوگای کرینجی که رد و بدل میشد بین پلیرا که مثلا ما دوتا دوستیم داریم Co op میزنیم :))

بازیایی که ناشر درست و حسابی داره میگن صبر کنید ریویو بیاد بعد بخرید، حالا این یکی سابقه سازنده هاشم همین بازیای نصفه نیمه و درب و داغون رها شده بود تاپ ویش لیست استیم بود :D

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,072
نام
محمد حسین
گوگل شکست خورد، اپیک برد
Epic win: Jury decides Google has illegal monopoly in app store fight
2023-12-12_14-10-51.jpg

بعد از سه سال، اپیک در دادگاه پیروز شد و گوگل به ایجاد مونوپلی در اپ استور و ارتباط سیستم پرداخت و گوگل پلی متهم شد.
یافتن راه حل از ژانویه استارت خواهد خورد.
______
احتمالا یه همچین نتیجه ای برای اپل هم رقم خواهد خورد و برا کمپایهایی مثل ماکرو که میخوان وارد این حوزه بشن، خبر خوبیه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,072
نام
محمد حسین
آخرین ویرایش:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
883
متاسفانه، بزرگترین ایونت صنعت گیم، برای همیشه و بطور رسمی تعطیل شد. اولین e3 در می 1995 برگزار شد و بعد از گذشت 28 سال تعطیل شد.
https://www.washingtonpost.com/entertainment/video-games/2023/12/12/e3-permanently-canceled/

View attachment 321932View attachment 321933

یادش گرامی​
واقعا حیف.
سطح اون مراسم هایی که تو E3 برگزار می شدن کجا و سطح مراسمی مثل game awards کجا.
از شور و هیجانی که اون زمان ها برای کنفرانس ها بود تا حضور مردم عادی در کنفرانس ها که دیگه نیازی نیست چیزی بگیم که چقدر خفن بود.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,072
نام
محمد حسین
داشتم توییتر نگاه میکردم چه نفراتی به کوالیشن اضافه شدن

2023-12-13_14-17-32.jpg

این یه نکته جالب داره، برای عاشقان اسپلینتر، طراح روایت اسپلینتر بوده که 3 ماه پیش اومده کوالیشن.
خبر خوب اینه، بازی در حال ساخته ولی یه نکته داره، نسخه اول اسپلینتر 2002 اومد، این میگه 2004
2004 بازی pandora tommorow اومد نه اسپلینتر اولیه
________
شاید اشتباه کرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر