سرخط خبرها

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
671
نام
Mohammadreza Sayari
واکنش فیل اسپنسر، مدیرعامل بخش گیمینگ شرکت مایکروسافت به برداشت‌های برخی از افراد از صحبت‌های تیم استوارت:

«ما هیچ برنامه‌ای برای آوردن ایکس‌باکس گیم پس به پلی استیشن یا نینتندو سوییچ نداریم. چنین چیزی در برنامه‌های ما نیست».

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
اوردن بازیای گیم پس به سویچ چیز جدیدی نیست مایکروسافت اوری و هل بلید رو روی سویچ پورت کرده بود

• Like
Reactions: J. Constantine

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,253
اگه یه خبر زردی رو دو بار پاک می کنیم دیگه برای بار سوم ارسالش نکنید دیگه
پس تو به من اخطار دادی؟ عجب ناظم نشده؟ یادمه با هم رفیق بودیم
اولا که علت پاک کردنش نداشتن منبع بود نه رنگ خبرش
دوم اینکه زرد و قرمز بودن یک خبر کی تعیین می کنه؟ سلیقه؟
سوم اینکه سایت WCCTECH اینقدری معتبر هست که زرد بهش نگید
چهارم اینکه اگر زرد بود بالای بیست ری اکشن نمی داشت اونم برای سایتی که کلا 100 عضو فعال بیشتر نداره
پنجم اینکه این تاپیک دقیقا برای همین زده شده که خبرهای بی اهمیت تر و حاشیه ای اینجا گفته بشه براش تاپیک جدا زده نشه
ششم اینکه اینجا فضای مجازی هست کف خیابون نیست که از شلوغیش یا به هم ریختنش بترسید نهایت چهار تا بحث پیش میاد که تازه نیومدم. فروم هم اصلش همینه بحث کردن. TWITTER که نیست
هفتم قرار نیست فقط اینجا خبرهای به نفع سونی یا نینتندو گذاشته بشه ممکنه برخی خبرها هم جنبه تخریب یا ایراداتشون باشه هر کسیم که ناراحته می تونه بخونه رد بشه بره دیگه الان توی دنیای مدرن هستیم شماها دیکتاتوری تا توی فروم ها هم کشوندین
هشتم طبق قانون سر در سایت که نوشتید هیچ کدام از قوانینش نقض نشده و بابت سلیقه ای عمل کردنتون یک عذرخواهیم بهم بدهکارید

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سیستم مترو را با پچ 2.1 به بازی اضافه خواهند کرد
سیستم مترو...
یادم میاد همون اوایل که سایبرپانک ریلیز شد و متاسفانه معلوم شد بجای سایبرپانک، سایبرجانک تحویل ملت دادن، یکی از کاربرای ردیت بود فکر کنم، رفته بود و از طریق یه گلیچی وارد یکی از ایستگاهای مترو بازی شده بود و بعدش کلی بحث شد که اینها چه چیزایی توی سر داشتن و حتی طراحیشم کردن، ولی برای رلیز سریع و مثلاً بموقع، درشون رو گِل گرفتن و یه اثر ناقص و معیوب رو دادن بیرون.
امیدوارم سر این اشتباهاتشون (که خداییش دارن جبرانشم می کنن) درس خوبی گرفته باشن و سرشون درست و درمون به سنگ خورده باشه و نزنن دوباره همین بلاها رو سر ویچر ۴ بیارن.

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
815
سیستم مترو...
یادم میاد همون اوایل که سایبرپانک ریلیز شد و متاسفانه معلوم شد بجای سایبرپانک، سایبرجانک تحویل ملت دادن، یکی از کاربرای ردیت بود فکر کنم، رفته بود و از طریق یه گلیچی وارد یکی از ایستگاهای مترو بازی شده بود و بعدش کلی بحث شد که اینها چه چیزایی توی سر داشتن و حتی طراحیشم کردن، ولی برای رلیز سریع و مثلاً بموقع، درشون رو گِل گرفتن و یه اثر ناقص و معیوب رو دادن بیرون.
امیدوارم سر این اشتباهاتشون (که خداییش دارن جبرانشم می کنن) درس خوبی گرفته باشن و سرشون درست و درمون به سنگ خورده باشه و نزنن دوباره همین بلاها رو سر ویچر ۴ بیارن.
متاسفانه CDPR همیشه همینجوری بوده😁

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
886
طبق مصاحبه تهیه کننده الدن رینگ دی ال سی Shadow of Erdtree به این زودی ها عرضه نمی شود.

همینطور گفته شد که "توسعه بازی به خوبی طی می شود و همانند بلادبورن این دی ال سی دارای مبارزات و شخصیت های جدید خواهد بود."

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
هر فیلم و سریالی که محصول Discovery باشه و از فروشگاه Playstation Store خریده باشید از آخر دسامبر برای همیشه از دسترس خارج نمی شه و امکان Refund هم نیست.
فیلم ها و سریال ها به صورت کامل از لایبرری کاربر ها حذف می شن. دلیل این موضوع مشکلات لایسنس اعلام شده.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,830
1701927478005.png
ساخته جدید توسعه دهندگانstarcraft 2 در کمتر از ۱۵ دقیقه هدف مالی خودش در کیک استارتر دست یافت.

زمان انتشار stormgate برای سال بعد، به صورت free to play در نظر گرفته شده
Warcraft Inspired Stormgate RTS Is Well on Its Way to Become the Biggest Kickstarter Game Campaign in a While

One of the best RTS games we've played in years launched a crowdfunding campaign yesterday, and crushed its goal in just 15 minutes

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,715
بهتر. من واقعا دیگه پول ندارم بازی بخرم
واقعا D1 می خواستی بازیش کنی؟ فکر نمی کنم زمان زیادی ببره تا روی سرویس ها بیاد، منم دوس دارم با هر بازخوردی بازیش کنم ولی دیرو زودش برام توفیری نداره

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,628
بهتر. من واقعا دیگه پول ندارم بازی بخرم
من آخرین بازی ای که خریدم GOW Ragnarok بود . از قبل پیش خرید کرده بودم . دیگه هیچی نخریدم . حتی پلاسم هم تموم شد و دیگه شارژش نکردم . هر چی که کرک شد رو PC رفتم .
الانم دارم با امولاتور PS2 بازی Kuon رو بازی میکنم .
Alon in the Dark رو هم کرک باید برم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر