سرخط خبرها

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
826
اتصال دائم به اینترنت نمی‌خواد، یکبار وصل میشه و وریفای میشه و‌ احتمالا با سریال کنسول ست میشه.

نگرانی اصلی که بهش اشاره کرده بودن این بود که درایو فقط یکبار وریفای میشه؟ ینی قابلیت فروش بصورت دست دوم رو نخواهد داشت؟ فعلا مشخص نیست!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,190
نام
سبحان
شایعه: Connie Booth از پلی‌استیشن اخراج شده‌است

خالق و کارگردان سابق سری God of War، آقای دیوید جفی، در شبکه اجتماعی X، اعلام کرد که منابع او تاکید بر اخراج این شخص کلیدی داشته‌اند، نه خروج یا بازنشستگی‌اش.

به‌نظر می‌رسد دلیل این اخراج، تمرکز بر روی بازی‌های لایو سرویس باشد.

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
303
شایعه: Connie Booth از پلی‌استیشن اخراج شده‌است

خالق و کارگردان سابق سری God of War، آقای دیوید جفی، در شبکه اجتماعی X، اعلام کرد که منابع او تاکید بر اخراج این شخص کلیدی داشته‌اند، نه خروج یا بازنشستگی‌اش.

به‌نظر می‌رسد دلیل این اخراج، تمرکز بر روی بازی‌های لایو سرویس باشد.
جسارتا چون شاید خط آخر یکم ابهام داشته باشه واسه عده‌ای، با اجازتون اضافه کنم طبق منابع جفی، دلیل اخراج، تمرکز خود کانی بوث روی GaaS بوده و به واقع به خاطر تمرکز روی رویکردهای سرویس محور یه جورایی انگار مقصر دونستنش. متن یکم کژتابی داره که بوث اخراج شده چون سونی میخواد روی گس تمرکز کنه. البته تقصیر زبان فارسیه نه شما

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,248

New PS5 Slim models require an Internet connection to work with the disc drive​

این متن خبره برخی جاها یک شکل دیگه س یعنی گویا فقط بار اولم نیست گویا چرا که در ادامه داریم

This requirement has raised concerns due to the potential for limiting play without an internet connection, which could impact the enjoyment of physical copies. Users compare this to DRM for an additional disc drive and have concerns about saving and being able to play when Sony may shut down the servers.

It's likely that Sony's efforts to enforce copyright and prevent piracy are behind this requirement for online sharing. This may impact third-party repairs, although users may only need to connect to the internet once, when first setting up. It is unclear whether this requirement will change in the future.

خیلی ضایعس اگه این شکلی باشه
به شخصه فکر می کنم برای اینکه جلوی هکش گرفته بشه تا نتونن یک درایو هکی بهش بخورونن بازی ها رو روش اجرا کنن

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
698

New PS5 Slim models require an Internet connection to work with the disc drive​

این متن خبره برخی جاها یک شکل دیگه س یعنی گویا فقط بار اولم نیست گویا چرا که در ادامه داریم

This requirement has raised concerns due to the potential for limiting play without an internet connection, which could impact the enjoyment of physical copies. Users compare this to DRM for an additional disc drive and have concerns about saving and being able to play when Sony may shut down the servers.

It's likely that Sony's efforts to enforce copyright and prevent piracy are behind this requirement for online sharing. This may impact third-party repairs, although users may only need to connect to the internet once, when first setting up. It is unclear whether this requirement will change in the future.

خیلی ضایعس اگه این شکلی باشه
به شخصه فکر می کنم برای اینکه جلوی هکش گرفته بشه تا نتونن یک درایو هکی بهش بخورونن بازی ها رو روش اجرا کنن
مستقل کردن چیپ درایو از مادربرد بزرگترین ریسک امنیتی برای سونی میتونه باشه.

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
871
نام
Reza
PS4 هم برای فیلم blu-ray پخش کردن نیاز به اینترنت داشت برای بار اول ربطی به سونی هم نداره قانون کپی رایت blu-ray هستش همیشه هم برای دستگاه هایی که BD اجرا میکردن بودش الان نمیدونم چرا رسانه ها یهو یاد این افتادن ! هنوز برای بازی چیزی نگفتن ولی احتمالا الانم چون مادربورد درایو جدا شده از خود کنسول برای بار اول بازی هم چک گذاشتن .

PlayStation®4 User's Guide

ادیت :

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
اینها با این همه کارمند داشتن چیکار میکردن تو این همه سال؟!

LBP برای 3نسل پیش بود.
دریمز هم که خود سونی را منتشر نکرد روی پلتفرم های دیگه کشتتس.
دیگه باید قبول کرد MM بی خاصیت ترین استودیوی سونیه.

چرا سونی باید خرجشون رو بده در صورتی که همون بودجه رو میتونه به وسعت دادن تیمهای دیگه یا تشکیل/خرید یک استودیوی جدید اختصاص بده؟
البته lbp ویتا رو هم ساختن
که بازی سوپر خوش ساختی بود ...
همون موقع که دریمز تریلرش اومد و مشخص شد بازی نیست و ابزار بازی سازیه ، من همون موقع گفتم این حرکت مدیا مولکول درس نگرفتن از تجربه های شکست خورده است ...

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
البته lbp ویتا رو هم ساختن
که بازی سوپر خوش ساختی بود ...
همون موقع که دریمز تریلرش اومد و مشخص شد بازی نیست و ابزار بازی سازیه ، من همون موقع گفتم این حرکت مدیا مولکول درس نگرفتن از تجربه های شکست خورده است ...
LBP Vta رو Double Eleven ساخته و Tarsier هم کمکش کرده.
بعد از LBP 2 خود MM گفت دیگه LBP نمی سازن و نساختن.
----
بعد از LBP اینا Tearaway رو ساختن که فوق العاده بود ولی بعد از Tearaway دیگه به ملکوت پیوستن.
خود Tearaway هم با وجود این که بازی خیلی خوبی بود اما به خاطر این که برای ویتا طراحی شده بود و ویتا هم فیل شد خیلی سر و صدا نکرد مثل LBP و بعدشم پورت PS4 اش نفروخت. برداشته بودن توی هفته ای پورت PS4 اش رو عرضه کرده بودن که MGS V و Mad Max ریلیز می شدن و یک هفته بعدشم PES میومد!
البته بازی واسه ویتا طراحی شده بود و خیلی جاها از تاچ پد پشت ویتا استفاده می کرد حالا من نسخه PS4 رو بازی نکردم ببینم چطوری در آوردن.

آخرین ویرایش:

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
671
نام
Mohammadreza Sayari
گزارش درآمد سال مالی 2023 استودیو Capcom منتشر شد
درآمد مالی:497.9 میلیون دلار ( 52 درصد رشد نسبت به سال گذشته)
درآمد خالص: 168.1 میلیون دلار ( 56 درصد رشد نسبت به سال گذشته )
حدود 22.6 میلیون نسخه بازی از ماه مارس تا سپتامبر فروخته شد.
عنوان Street Fighter VI حدود 2.47 نسخه تا به الان فروخته است
عنوان Resident Evil 4 Remake حدود 5.45 میلیون واحد تا به این لحظه فروخته است.

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
671
نام
Mohammadreza Sayari
LBP Vta رو Double Eleven ساخته و Tarsier هم کمکش کرده.
بعد از LBP 2 خود MM گفت دیگه LBP نمی سازن و نساختن.
----
بعد از LBP اینا Tearaway رو ساختن که فوق العاده بود ولی بعد از Tearaway دیگه به ملکوت پیوستن.
خود Tearaway هم با وجود این که بازی خیلی خوبی بود اما به خاطر این که برای ویتا طراحی شده بود و ویتا هم فیل شد خیلی سر و صدا نکرد مثل LBP و بعدشم پورت PS4 اش نفروخت. برداشته بودن توی هفته ای پورت PS4 اش رو عرضه کرده بودن که MGS V و Mad Max ریلیز می شدن و یک هفته بعدشم PES میومد!
البته بازی واسه ویتا طراحی شده بود و خیلی جاها از تاچ پد پشت ویتا استفاده می کرد حالا من نسخه PS4 رو بازی نکردم ببینم چطوری در آوردن.
به نظر من مقصر اصلی این قضیه خود سونیه

مدیامولکول از سال ۲۰۱۰-۲۰۱۵ معطل ویتا بود و وقتی سونی تصمیم گرفت ویتا رو ول کنه درگیر پروژه ای شدن که سونی باید تشخیص میداد ساختش اشتباهه

• Like
Reactions: Bax

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,921
نام
نریمان
Batman: Arkham Knight روی استور اپیک یه آپدیت دریافت کرده و لباس The Batman رابرت پتینسون رو به بازی اضافه کرده!

F9X4921XsAA5tN4.jpeg

F9X4922WoAABW9R.jpeg

F9X4924XsAAmMWU.jpeg

F9X4924W8AAicMc.jpeg

پ.ن.: تو یه دنیای ایده‌آل، تا الان ۲ تا دنباله واسه این بازی اومده بود. :(

Attachments

• F9X4924W8AAicMc.jpeg
    F9X4924W8AAicMc.jpeg
    121.6 KB · مشاهده: 11

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,164
کپکام در جریان کنفرانس اختصاصی RE engine رونمایی کرد در حال کار بر روی نسخه نسل بعدی انجین با اسم رمز REX هست. البته گفتند بجای اینکه یه انجین جدید از صفر بسازند همین انجین فعلی رو به مرور زمان با ویژگی ها و تکنولوژی های جدید بروزرسانی میکنند.

۲۰۲۳۱۰۲۷_۰۹۲۳۳۹.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر