سرخط خبرها

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
تنسنت قصد داره بازی قدیمی (دلتا فورس) رو احیا کنه

View attachment 304767
اخ اخ اخ من چقدرررر این بازی رو دوست داشتم، از دوران PSone بازی میکردم و چقدررر اون موقع خفن و خاص بود، یک شوتر نظامی با تم مخفی کاری به شدت سخت که البته دلیل اصلی سختیش مکانیک های به شدت کلانکی و محدود گیم پلی بود، یادمه رقیبش اون موقع ها رینبوسیکس بود که ایشونم اون زمان یک بازی به شدت خاص و جدی بود...

ولی اصل کاری نسخه "سقوط شاهین سیاه" بود که بعد از فیلم شاهکارش اومد، که من رو PC بازی کردم، یعنی ایشون:

DFBHDCover.jpg

یعنی یکی از پای ثابت های پلی لیست من رو PC در سنین 12-16 17 سالگی، اون زمان به شدت سخت بود، درست یادم باشه مراحلی داشت که فرندلی یونیت هم همراهمون بود و تا حد زیادی گیم پلیش تاکتیکی میشد، بخش عمده ای هم باید تکی و مخفی کاری رد میکردیم، چقدر دوست داشتم و چقدر بازی کردم، از اونایی که بارها تمومش کردم و چه حالی میداد تموم کردنش... هم ایشون هم اکسپنشنش که به دلایلی به ما (یکی از مناطق جنوب) مربوط میشد و همینم اون موقع ها کلی سر و صدا کرده بود، خلاصه یادش بخیر... تو این روز ها و استاندارد های مطرح، بعید میدونم الان بیاد و در حد تاپ ترین ها بترکونه، اما میتونه یک شوتر نظامی با کیفیت متا 80ی مناسب ارائه کنه، کلاسیک مانند باشه که هویت خاص و یونیک خودشم حفظ کنه عالی میشه...

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
لینک های بازی FORZA HORIZON 5 از سایت های ایرانی حذف شد

با عنوان محتوای مجرمانه :| :| :| :|

اینا جنس نابی مصرف می کنن که با ماشین بازی هم تحریک می شن جدا یک سور به هر چی بی شعور زدن
قبلا هم بازی های میکی موس با باربی دستور حذف داده بودن
یا ماشین های اسپورت زرد رنگ حق وارداتشون ممنون شد چون تحریک کننده بودن البته نمی دونم چرا تاکسی تحریک کننده نیست حتما باید اسپورت خارجی باشه تا بلند شه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی

اینا جنس نابی مصرف می کنن که با ماشین بازی هم تحریک می شن جدا یک سور به هر چی بی شعور زدن
یا ماشین های اسپورت زرد رنگ حق وارداتشون ممنون شد چون تحریک کننده بودن البته نمی دونم چرا تاکسی تحریک کننده نیست حتما باید اسپورت خارجی باشه تا بلند شه
وقتی که امسال کلا رشته سینما و مجسمه سازی رو از انتخاب رشته هنر حذف کردن ( یعنی 2 تا از هنرهای هفتگانه رو کلا قبول ندارن ) اونوقت انتظار داری به بازی ها و محتواهاشون رحم کنن؟
خیلی پیگیر این مسایل نباشین که دیگه وضع همینه و همین خواهد بود.....لذتتون رو ببرید

.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
وقتی که امسال کلا رشته سینما و مجسمه سازی رو از انتخاب رشته هنر حذف کردن ( یعنی 2 تا از هنرهای هفتگانه رو کلا قبول ندارن ) اونوقت انتظار داری به بازی ها و محتواهاشون رحم کنن؟
خیلی پیگیر این مسایل نباشین که دیگه وضع همینه و همین خواهد بود.....لذتتون رو ببرید

.
خیلی خوبه
پیگیر این موضوع ها نباشیم و فقط لذت ببریم و نفهمیم دارن چه بلایی سرمون میارن

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232

آخه مردم ماشین هارو توی گیم ها میبینن به این نتیجه میرسن که نه شاید واقعا 206 با لند کروز فرق داره

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
خیلی خوبه
پیگیر این موضوع ها نباشیم و فقط لذت ببریم و نفهمیم دارن چه بلایی سرمون میارن
اون جمله رو گفتم که تو انجمن این بحثا رو ادامه ندیم و به بحث بازی بپردازیم. بهرحال اینجا هم محدودیتای خودشو داره.
پاینده باشی

.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
سفارت بلژیک به طور رسمی اعلام کرد فروش بازی «بالدرز گیت 3» (Baldur’s Gate 3) در پلتفرم استیم (Steam) از مرز 5.2 میلیون نسخه عبور کرده است. این سفارت‌خانه از استودیو «لوریان» (Laurian) به‌خاطر این دستاورد بزرگ تشکر و قدردانی کرد.

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
  • طبق صفحه Ghostrunner 2 در فروشگاه اپیک، تاریخ عرضه بازی ۲۶ اکتبر ۲۰۲۳ خواهد بود.
  • همچنین گزارش‌ها حاکی از اینه که بازی سه نسخه خواهد داشت:
    • Standard Edition $39.99 / €39,99 / £34.99
    • Deluxe Edition$49.99 / €49,99 / £39.99
    • Brutal Edition $69.99 / €69,99 / £59.99

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
آخه مردم ماشین هارو توی گیم ها میبینن به این نتیجه میرسن که نه شاید واقعا 206 با لند کروز فرق داره
فکر کنید اینقدر یک ادم بیکار باشه که از صبح پاشه بگه خوب امروز چی رو روی مردم ببندم محدودشون کنم و اینقدر همه چیز بسته باشید که دیگه هیچی به ذهنتون نرسه
خوب البته این ها بیمارهای روانی هستن که خودشونم خبر ندارن بعد می گن چرا مردم از ما منتنفرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر