سرخط خبرها

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
از Yoshi-P پرسیدن که احتمال داره final fantasy 16 واسه pc هم بیاد
بزرگوار هم جواب داده که تمایل به این کار دارن ولی در حال حاضر قصد دارن که تجربه ای با کمترین لودیگ ممکن رو اراعه بدن
View attachment tweet_20190308_155945.mp4

فک کنم تو قراردادی که با سونی بستن هر سری که از ssd فایو تعریف میکنن یه پولی هم واسشون واریز میشه آخه تا الان بیشتر از اینکه از بازیشون تعریف کنن از ssd فایو تعریف کردن :D
مرد مومن تجربه ای با کمترین لودیگ ممکن دیگه چه صیغه ایه؟؟؟

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,828
بزرگوار هم جواب داده که تمایل به این کار دارن ولی در حال حاضر قصد دارن که تجربه ای با کمترین لودیگ ممکن رو اراعه بدن
View attachment 297711

فک کنم تو قراردادی که با سونی بستن هر سری که از ssd فایو تعریف میکنن یه پولی هم واسشون واریز میشه
اخه مرد مومن تجربه ای با کمترین لودیگ ممکن دیگه چه صیغه ایه؟😂
بنده خدا خبر نداره الان ssd های pcie gen5 برای pc اومده با بیش از ۲ برابر سرعت ps5

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,315
نام
ماکان
View attachment 297711

فک کنم تو قراردادی که با سونی بستن هر سری که از ssd فایو تعریف میکنن یه پولی هم واسشون واریز میشه آخه تا الان بیشتر از اینکه از بازیشون تعریف کنن از ssd فایو تعریف کردن :D
مرد مومن تجربه ای با کمترین لودیگ ممکن دیگه چه صیغه ایه؟؟؟

قبلا گفتن بعد اتمام ساخت نسخه کنسول میرن سراغ نسخه PC و آپتیمایز کردن بازی برای ایشون هم حداقل یک سال کاره. در نظر بگیرید که تیم اینا خیلی گشاده و آپتیمایز بازی رو کنسول PS5 هم کامل با سونی بوده و اونا پالیشش کردن نه خود SE. تریلرهای آخر بازی رو با نمایش های اولیه هم مقایسه کنید کامل مشخص میشه تو مرحله پالیشینگ چقدر بهبود پیدا کرده و بهتر شده همه چی.

کلا هم به این زودی منتظر نسخه PC نباید بود و هم معلوم نیست چه کثافتی تحویل میدن.

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
692
Iran's 'quantum processor' turned out to be a $600 dev board

خبر سایت گیمه، بعید میدونم مشکلی باشه.
چند روز پیش یه خبر اومد از نخستین محصول الگوریتم کوانتومی در ایران
همون موقع چند تا از اساتید ایرانی، گفتن این یه بورد معمولیه 600 دلاریه و اصطلاحاتی که در تعریف این محصول بکار رفته، یکسری الگوریتم قدیمی مال 20 سال پیشه و ربطی به الگوریتم کوانتومی نداره
حالا سایت pc gamer دست به تمسخر زده که الگوریتم کوانتومی همون بورد 590 دلاریه، آمازونه
همین مونده بود که سایت pcgamer هم بیاد، در موردش خبر بزنه. این دو عکسو کنار هم بزارید، ذره ای تفاوت بینشون نمیبینید، حتی برند هم پاک نکردن، یه تیکه از بوردو نکندن، که بگن این دو تا متفاوته.

View attachment 297112View attachment 297113
مملکتی که نمیتونه یه قطعه ساده نیمه هادی مثل ترانزیستور بسازه چطور ممکنه همچین بردی رو سر هم کنه و بسازه؟
یه مشت دراز گوش پستهای کلیدی گرفتن
و یه سری شارلاتان دزد شدن دانش بنیان!!
میرن از چین قطعه می‌خرن داخل ایران مونتاژ میکنن به اسم تولید داخل مملکت رو غارت میکنن.
من خودم داخل صنعت این مملکت کار میکنم
اجبار به خرید قطعات مثلا ساخت داخل مملکت رو به خاک سیاه نشونده
۲ برابر نمونه خارجی باید پول بدی
نصف کیفیت اونم نداره (بهترین حالت درجه ۳ چینی)
گارانتی هم که حکم پشم رو داره

بر باعث و بانیش لعنت

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,737
نام
alireza

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,315
نام
ماکان
توسعه دهنده کوجیما پروداکشن: دلیل عرضه نشدن mgs4 بر روی ۳۶۰ این بود که ۳۶۰ از بلوری پشتیبانی نمیکرد و کونامی مجبور بود که بازی رو روی تعداد زیادی دیسک عرضه کنه

Konami Had Metal Gear Solid 4 "Running Beautifully And Smoothly" On Xbox 360

View attachment 297847

دلیل اینکه الان تو هیچ کالکشنی هست و ریمستر نمیکنن خوب چیه؟:D

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دلیل اینکه الان تو هیچ کالکشنی هست و ریمستر نمیکنن خوب چیه؟:D
چون DVD بوده، از اونور هم پردازنده PS3 سل گرفته بوده، کوجیما حالش خوب نبوده، مغازه‌ی اقا منوچهر بسته بوده، کوجی قبل رفتن فایلای بازی رو‌ شیفت+دیلیت کرده بوده😁😁😁😁

• Like
Reactions: Zeldadeka

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,072
نام
محمد حسین
immortal of avenum حدود یه ماهتاخیر خورد و رفت به 22 آگوست
______
گفته میشه، هفته پیش در توییتر خصوصیش، حسن کهرمان دوباره اومده و اینا رو گفته

Hasan posted on his private twitter account for the first time in almost a year letting fans know that he is still working on the game, he described the games genre as a "Real Time Vampire Experience", along with this news he shared he has been working as a "Used Car Salesman" to help fund the final game which has "slowed down development on the title by just a little", and that there will be a side mission in the game where you "have to try and find your neighbors missing daughter", which is loosely based on a real life experience in which he found his "neighbor-daughter" who had gone missing.

گفته که بازی همچنان در حال ساخته و بازی یه عنوان خون آشامی هست و قسمت دومش عجیبه، که گفته رفتم تو کار فروش ماشین دسته دوم، تا بودجه بازی را تامین کنم و برا همین روند تولید کند شده
و یه مرحله فرعی هم گذاشته، که میرید دختر همسایه رو پیدا میکنه، کاری که قبلا خودش انجام داده.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدا رو شکر قیمت گیمپس و گیمپس اولتیمت
افزایش پیدا کرد😍😍

قیمت XBOX Series X هم در تمام دنیا مثل امریکا و انگلیس و اروپا که قبلا افزایش پیدا کردن، افزایش پیدا می‌کنه.(ینی میشه مثل همون 549 دلار امریکا، حدود ۵۰ دلار افزایش پیدا می‌کنه)!
قیمت Series S بدون تغییر خواهد ماند.
Screenshot_20230621_204054_Edge.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• xxxmah
  • 3DO
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر