سرخط خبرها

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اینجا گفته بازیهای اکسباکس درسته؟
یعنی نه فقط کاد؟
یعنی اکسباکس میشه مثل یه ناشر دیجیتال مولتی پلتفرم ؟
یعنی ممکنه تولید کنسول و بازیهای فیزیکی هم کاهش بدن؟
بخش کنسول رو که چند سال هست تعطیل کرده. سگا خریدتش، داره زیر نظر سگا فعالیت می‌کنه.

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,737
نام
alireza
اینجا گفته بازیهای اکسباکس درسته؟
یعنی نه فقط کاد؟
یعنی اکسباکس میشه مثل یه ناشر دیجیتال مولتی پلتفرم ؟
یعنی ممکنه تولید کنسول و بازیهای فیزیکی هم کاهش بدن؟

بله درسته....احتمالا انحصاری های اکس باکس هم برای نینتندو عرضه بشه (البته اونایی که بشه پورت کرد) + cod ها

البته اینرو هم بگم که نینتندو شاید واسه کنسول بعدیش بسته ویا سرویس کلاود ویا هردو...طبق این خبر:

نینتندو در حال بهبود سرویس خودش هست که یا برای سخت افزار هست ویا برای کلاود و یا هردو

اینطوری از مایکروسافت امتیاز خوبی گرفته:
۱) بازی های انحصاری
۲) کلاود: که اگر اخبارش رو دنبال کرده باشید...سرویس کلاود نینتندو افتضاح هست و df خیلی ناراضی بود از کیفیتش (که از زیرساختهای اژور استفاده کنه)

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,605
در واقع منظورشون بیشتر همون codعه
چون در حال حاظر مالک cod نیستن نمیتونن قرادادی هم بابتش ببندن که‌ تو جلسه امروز ازش استفاده کنن :D
خب یه سوال اگر منظورشون فقط cod هست که بدون این خرید، نینتندو می‌تونه سال‌ها با اکتیویژن معامله کنه ولی با بستن دیل ،MS اونارو را به 10 سال محدود می‌کنه.

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
خب یه سوال اگر منظورشون فقط cod هست که بدون این خرید، نینتندو می‌تونه سال‌ها با اکتیویژن معامله کنه ولی با بستن دیل ،MS اونارو را به 10 سال محدود می‌کنه.
حالا نینتندو هم که خیلی به cod نیاز خاصی نداره
دیدن این وسط یه سفره ای هست گفتن ما هم یه چیزی ازش برداریم همینجور مفتی
احتمالا مایکروسافت هم یه سری امتیازا بهشون داده دیگه

خلاصه رفاقتی یه قرارداد بستن که کمک کنن مایکروسافت خلاص کنه این بساطو :D
کلا از زمانی که اسپنسر اومده هم رابطه خوبی داشتن با نینتندو

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,075
نام
محمد حسین
بله درسته....احتمالا انحصاری های اکس باکس هم برای نینتندو عرضه بشه (البته اونایی که بشه پورت کرد) + cod ها

البته اینرو هم بگم که نینتندو شاید واسه کنسول بعدیش بسته ویا سرویس کلاود ویا هردو...طبق این خبر:

نینتندو در حال بهبود سرویس خودش هست که یا برای سخت افزار هست ویا برای کلاود و یا هردو

اینطوری از مایکروسافت امتیاز خوبی گرفته:
۱) بازی های انحصاری
۲) کلاود: که اگر اخبارش رو دنبال کرده باشید...سرویس کلاود نینتندو افتضاح هست و df خیلی ناراضی بود از کیفیتش (که از زیرساختهای اژور استفاده کنه)
به اون مفهوم نیست که بازیهای ایکس باکس، تماما میرن.
قرارداد که تو پایین و عکس هست صرفا به کالاف اشاره شده و اینکه گفته، بازیهای ایکس باکس، همین الانم ماینکرفت برا نینتندو هست و این واژه ها به معنای پورت مثلا استارفیلد یا ... بر روی سوییچ نیست. در حد همین ماینکرفت میدن
و بعدم گفته نینتندو گیمر، احتمال زیاد سوییچ نمیاد، رو کنسول بعد. قرارداد ماکرو هم با اکتی ، از کالاف 2024 هست ، اگه 2023 عرضه بشه، نسخه اصلی

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,316
نام
ماکان
امدن انحصاری های Xbox روی سوییچ خیلی خبر خوبیه😍 شما رو نمیدونم ولی من که بیصبرانه منتظر بازی کردن Forza 8 روی سوییچ به صورت 4K و با RT هستم😍

پ.ن: کنسولی که بازی های آشغالی خودش (از منظر گرافیک منظورمه) رو هم نمیتونه حتا 1080 و 30 فریم ثابت اجرا کنه، CoD میخواد واسه کجاش؟
پ.پ.ن: من که چشم از سوییچ 2 هم آب نمیخوره، اونم نهایت یه مقدار قوی میشه، همینی که هست رو یه دست رنگ میزنن میگن بفرمایید کنسول جدید. پول بدید.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,913
نام
حسين
امدن انحصاری های Xbox روی سوییچ خیلی خبر خوبیه😍 شما رو نمیدونم ولی من که بیصبرانه منتظر بازی کردن Forza 8 روی سوییچ به صورت 4K و با RT هستم😍

پ.ن: کنسولی که بازی های آشغالی خودش (از منظر گرافیک منظورمه) رو هم نمیتونه حتا 1080 و 30 فریم ثابت اجرا کنه، CoD میخواد واسه کجاش؟
پ.پ.ن: من که چشم از سوییچ 2 هم آب نمیخوره، اونم نهایت یه مقدار قوی میشه، همینی که هست رو یه دست رنگ میزنن میگن بفرمایید کنسول جدید. پول بدید.

فورزا ۸ میخواد چیکار نینتندو. ماریو کارت ۸ سوپر دیلاکس ریمستر انهنسد دیفینیتیو ادیشن رو قراره واسه سومین نسل پیاپی به عنوان لانچ کنسول بعدی 70$ بفروشه به خلق الله :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,524
نام
میلاد
این مایکرو همین فرمون بیاد جلو و کم کم بازی هاش رو روی پلی استیشن هم پورت کنه ، بخدا همه عالم دعاش که میکنن هیچ ، خودش هم ی سود تپل و خفن از فروش بازی هاش میبره :D
اونورم هرکی خواست 70تا نده میره ایکس میخره با گیم پسش ، این بحث vs هم جمع میشه میره پی کارش :D

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,737
نام
alireza
به اون مفهوم نیست که بازیهای ایکس باکس، تماما میرن.
قرارداد که تو پایین و عکس هست صرفا به کالاف اشاره شده و اینکه گفته، بازیهای ایکس باکس، همین الانم ماینکرفت برا نینتندو هست و این واژه ها به معنای پورت مثلا استارفیلد یا ... بر روی سوییچ نیست. در حد همین ماینکرفت میدن
و بعدم گفته نینتندو گیمر، احتمال زیاد سوییچ نمیاد، رو کنسول بعد. قرارداد ماکرو هم با اکتی ، از کالاف 2024 هست ، اگه 2023 عرضه بشه، نسخه اصلی

بالا هم عرض کردم...بازیهایی که بشه پورت کرد....مثلا اوری رو اورده بودن ویا از بستدا دووم رو هم اوردن که df یه مصاحبه باهاشون کرد و خیلی تحسین کرد...ممکنه سایکونات رو هم بیارن ...به قول خودتون کنسول بعدی هم قطعا خواهد بود😉

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,830

دیگه کنترل که بازی سبکی نبود مثل اون
به صورت کلود اجرا میشن

Nintendo Switch Cloud Games List

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
وقتی Doom Eternal و ویچر ۳ رو تونستن روی سوییچ ران کنن، CoD هم میتونن.
این مایکرو همین فرمون بیاد جلو و کم کم بازی هاش رو روی پلی استیشن هم پورت کنه ، بخدا همه عالم دعاش که میکنن هیچ ، خودش هم ی سود تپل و خفن از فروش بازی هاش میبره :D
اونورم هرکی خواست 70تا نده میره ایکس میخره با گیم پسش ، این بحث vs هم جمع میشه میره پی کارش :D
"آرزوهای یک سونی فن نگران" :D;))

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من خیلی دو دوتا چهارتا کردم که سوییچ بگیرم ولی واقعا ضعیف بود (کنسولی که تو منوی خودش لگ داشته باشه به نظر من خریدن نداره!). ولی کنسول بعدیش قطعا یه کنسول پرتابل به همراه دک هست که بازی‌های خوبی اینقدر براش میاد و همه چیز رو اجرا می‌کنه.

این دیل هم اگر صورت بگیره و اوکی بشه دقیقا هدفش اونجاست. لانچ کنسول COD هم داره و فن‌بیسش بزرگتر میشه. نینتندو سال پنجم میره واس ده سال دوم هم تمدید می‌کنه😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر