سران جنگ ، شروع درگیری لفظی شدید ما بین روئسای EA و Activision

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,961
نام
فرهاد
johnriccitiello.jpg
activision-little-to-no-opportunities-in-social-and-mobile-gaming.jpg

درود .

خبر ساز ترین و پر حاشیه ترین بازیهای سال زا میتوان MW3 و BF3 نامید . اینقدر این دو بازی سر رو صدا کرده اند که به جز طرفداران این دو بازی سران دو شرکت سازنده بازیهای یعنی EA و Activision هم علنن به جان یکدیگر افتاده اند .
جنگ از جایی اغاز شد که اقای Bobby Kotick در مصاحبه ای با سایت CNBC بیان کرد : بازی
BF3 فقط یک عنوان برای PC میباشد که دارای مخاطبین اندک است .
همین جمله باعث شد اقای John Riccitiello نیز در جواب در گفتگویی که با خبرنگار Reuters داشت اذعان کند :

John Riccitiello : کوتیک از ترسش شروع به اطلاعات غلط دادن در مورد BF3 کرده است .
Bobby Kotick : ما فقط سرمان به کار خودمان مشغول است و اینکه کی و چه کسی در بیرون چه میکند برای ما اهمیت ندارد ؛ و این را هم درست نمیبینم که وقتی محصولی به اتمام نرسیده است نظر بدهم ، بازی BF3 را ما فقط بر روی PC دیدیم و کسی فرصت دیدن این بازی بر روی کنسول نداشته است ولی خیلی از مشتریهای ما بازی را بر روی کنسول اجرا کرده اند؛ دوست ندارم تا وقتی BF3 برروی کنسول ندیده ام نظری در مورد این بازی بدهم .

در جواب نیز اقای John Riccitiello پاسخ داد :
این اغاز جنگی است بین من و کوتیک ، و به صراحت میبینم که او BF3 یک تهدید میبینید. در پاییز امسال تایتانها با یکدیگر برخورد خواهند کرد (BF3 و MW3) و انجا خواهیم دید کی موفق است کوتیک با این سخنان میخواهد این پروژه فوقالعاده ای را که ما ساخته ایم را مشکوک جلو دهد و مردم را از ما دور کند اگر فقط توانسته است این حرف درباره بازی ما بزند باید از الان بگویم کارش سخت میباشد چون وقتی این بازی را بروی سه پلتفرم بیاریم خیلی تعجب خواهد کرد . کاملا مطمئن هستیم که بازی BF3 ما در PS3 خیلی بهتر از نسخه 360 انها خواهد بود و نسخه PC ما خیلی فراتر از نسخه PC انان میباشد ( منظور ایشون نسخه کنسولی و PC بازی ما از نسخه کنسولی و PC بازی MW3 بهتر است ) وا گر ایشون به کنفرانس ما امده بود میدید که ما فیلمهای BF3 نسخه 360 و PS3 ان را نشان دادیم و اگر وی فکر میکند انها نسخه PC بودند این واقعا مشکل ایشون است و این تمام حرفی است که میتوانم بزنم .

همانطور که به یاد دارید اقای Bobby Kotick در همایش E3 خواسته بود دموی بازی BF3 را اجرا کند که با مخالفت سران EA مواجه شد

SRC
SRC 2

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اوه اوه اوه این بحث هنوز ادامه داره؟!:))
من موندم این CoD با این موتور گرافیکیش امیدی داره مقابله Battlefield پیروز بشه!؟
چرا فکر میکنی همه چی موتور گرافیکی بازی هست؟یعنی معیار شما واسه مقایسه ی دوبازی فقط گرافیکه؟

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
اقا من اصلا نفهمیدم تو فروم که میام همه از ea و بازی هاش تعریف میکنن و konami و activision رو پامال میکنن ولی همین که از فروم میرم بیرون خدا میدونه چجوری konami و activ رو طرفداری میکنن(منظورم اینه که مردم عادی و گیمرهای صرفا بازیکنطرفدار سرسخت konami و activ هستند ولی حرفه ای تر ها البته نه همشون طرف ea اند)من همین چند روز پیش با چندتا از رفیقا رفتم کلوپ اقا داشتیم pes میزدیم که من گفتم ملت میگن fifa بهتره اقا چشتون روز بد نبینه ملت چنان داغ کردن نزدیک بود لتوپارم کنن حالا اینجا هم همینه باز هرکی تو فرومه داره از bf3 حمایت می کنه ما که نفهمیدیم :-/؟!؟!
ولی یه چیزیم به اونایی که میگن ea از pc باز ها حمایت کرده، مگه گفته ی Bobby Kotick نخوندین اونا هیچ نفعی برای pcبازها در نظر نگرفتن حتی وقتی John Riccitiello گفت که bf3 فقط برای pc هست bobby به شدت عکس العمل نشون دادو گفت نسخه ی ps3 ما حتی از نسخه xbox اونا که همیشه خوبتر بوده هم بهتره . حالا من نمی فهمم کجای این حرف طرفداری از pc بازها بوده ؟:-/؟؟؟؟
(به نظر من این نظرات که اینجا داده میشه فقط از رویه تعصب هست نه به خاطر کمک ea به pc بازها)
اینها هم فقط نظر شخصیه و قست توهین به کسی رو ندارم

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اقا من اصلا نفهمیدم تو فروم که میام همه از ea و بازی هاش تعریف میکنن و konami و activision رو پامال میکنن ولی همین که از فروم میرم بیرون خدا میدونه چجوری konami و activ رو طرفداری میکنن(منظورم اینه که مردم عادی و گیمرهای صرفا بازیکنطرفدار سرسخت konami و activ هستند ولی حرفه ای تر ها البته نه همشون طرف ea اند)من همین چند روز پیش با چندتا از رفیقا رفتم کلوپ اقا داشتیم pes میزدیم که من گفتم ملت میگن fifa بهتره اقا چشتون روز بد نبینه ملت چنان داغ کردن نزدیک بود لتوپارم کنن حالا اینجا هم همینه باز هرکی تو فرومه داره از bf3 حمایت می کنه ما که نفهمیدیم :-/؟!؟!
ولی یه چیزیم به اونایی که میگن ea از pc باز ها حمایت کرده، مگه گفته ی Bobby Kotick نخوندین اونا هیچ نفعی برای pcبازها در نظر نگرفتن حتی وقتی John Riccitiello گفت که bf3 فقط برای pc هست bobby به شدت عکس العمل نشون دادو گفت نسخه ی ps3 ما حتی از نسخه xbox اونا که همیشه خوبتر بوده هم بهتره . حالا من نمی فهمم کجای این حرف طرفداری از pc بازها بوده ؟:-/؟؟؟؟
(به نظر من این نظرات که اینجا داده میشه فقط از رویه تعصب هست نه به خاطر کمک ea به pc بازها)
اینها هم فقط نظر شخصیه و قست توهین به کسی رو ندارم

Konami کیه الآن اینجا ؟!
ربط Fifa و PES به اینجا چیه ؟
قسمت قرمز : مطمئمی خبر ها رو خوندی یا تیتری چیزی دیدی اومدی اینجا پست دادی الآن ؟

در مورد بعدی هم به نظر من شما در جایگاهی نیستی که بخوای بگی طرفداری از روی تعصب هست یا از روی واقع بینی یا از روی علاقه

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
من گفتم قست توهین به کسی رو ندارم ولی این یه حقیقته غیر قابل انکاره(مثل طرفداری pes دربرابر fifa )
من به این دلیل از konami و pes اسم بردم چون اون ها هم تو یه بخشه دیگه حریف ea هستند (البته به اعتقاد خودم هیچوقت بهش نمیرسن ) و این تاپیک با این وضعش اصلامقابله ی mw3 و bf3 نیست بلکه مقابله ی دو شرکته و محورش هم مثل همیشه ea هست
موضوع این تاپیک رو هم به خوبی می دونم
دوست عزیز شما خودت قضاوت کن هرجا بحث از بازی های ea هست یک اشوب هم هست من طرف هیچکدوم رو هم نمیگیرم که شما سری جوش میاری
تازه اگه درست نگاه کنین تو اکثر گیمنت های کشور مخصوصا شهرهای کوچکتر داره از mw استفاده میشه وبیشتر قشر جامعه (اونایی که بازی میکنن ) حتی اسم bf به گوششون نخورده
بعد هم من این رو به عنوان یک سوال همیشگی که تو ذهنم بود به هر حال اگر کسی رو ناراحت کردم معذرت میخوام و امیدوارم منو ببخشید

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من گفتم قست توهین به کسی رو ندارم ولی این یه حقیقته غیر قابل انکاره(مثل طرفداری pes دربرابر fifa )
من به این دلیل از konami و pes اسم بردم چون اون ها هم تو یه بخشه دیگه حریف ea هستند (البته به اعتقاد خودم هیچوقت بهش نمیرسن ) و این تاپیک با این وضعش اصلامقابله ی mw3 و bf3 نیست بلکه مقابله ی دو شرکته و محورش هم مثل همیشه ea هست
موضوع این تاپیک رو هم به خوبی می دونم
دوست عزیز شما خودت قضاوت کن هرجا بحث از بازی های ea هست یک اشوب هم هست من طرف هیچکدوم رو هم نمیگیرم که شما سری جوش میاری
تازه اگه درست نگاه کنین تو اکثر گیمنت های کشور مخصوصا شهرهای کوچکتر داره از mw استفاده میشه وبیشتر قشر جامعه (اونایی که بازی میکنن ) حتی اسم bf به گوششون نخورده
بعد هم من این رو به عنوان یک سوال همیشگی که تو ذهنم بود به هر حال اگر کسی رو ناراحت کردم معذرت میخوام و امیدوارم منو ببخشید
اینقدر نبند اسمون ترک خورد:d من با اینکه تعداد cod هایی که دارم از bf هام بیشتره ولی بازم BFفن هستم چه ea از pc حمایت کنه چه نکنه ! شهرک ما 4 هزار نفر جمعیت داره بیشترشون من میشناسم همه bf فن هستند و بیشتر cod تکنفره بای میکنند و این نشون میده که cod فقط به درد بازی تکنفره میخوره نه مولتی اینم نظر منه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
چرا فکر میکنی همه چی موتور گرافیکی بازی هست؟یعنی معیار شما واسه مقایسه ی دوبازی فقط گرافیکه؟
الان دارم با یه فن بوی صحبت میکنم نه؟!
من همچین حرفی رو زدم؟! چرا الکی حرف تو دهن آدم میندازی؟!
من گفتم معیار اصلی مقایسه دو بازی فقط گرافیکه؟
شما ها خسته نمیشین از این فن بوی بازی الکی؟!

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
من همین چند روز پیش با چندتا از رفیقا رفتم کلوپ اقا داشتیم pes میزدیم که من گفتم ملت میگن fifa بهتره اقا چشتون روز بد نبینه ملت چنان داغ کردن نزدیک بود لتوپارم کنن
با احترام به شما ولی ملتی که شما در اون کلوب دیدید همه از دم نووووب بودن!
در مورد قشر جامعه هم,کدوم قشر جامعه ؟ ایران رو میگی ؟:))بیخیال اون قشر جامعه اکثرا مثل همون ملت کلوب فکر می کنن:-*

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من همین چند روز پیش با چندتا از رفیقا رفتم کلوپ اقا داشتیم pes میزدیم که من گفتم ملت میگن fifa بهتره اقا چشتون روز بد نبینه ملت چنان داغ کردن نزدیک بود لتوپارم کنن

این الان چه ربطی به موضوع تاپیک داره؟!

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
من با اینکه به COD خیلی علاقه دارم اما از ته دل آرزو میکنم اینبار BF3 علاوه بر بازی تمام عیاری که ارائه کرده بتونه فروشی خیره کننده رو هم تجربه کنه. COD از بس سود کرده دیگه به فکر پیشرفتش نیستند. گیمرها رو خر گیر آوردند فقط با تعویض محیط های بازی همون بازی 5 سال پیش رو تحویل میدند. شاید اگه اینبار BF3 بتونه از همه نظر COD رو پشت سر بزاره مسئولان Activision تن ولو شده ی مبارک رو از زیر آفتاب های سواحل جزایر شخصی!!!!! بلند کنند و یه حرکتی در جهت پیشرفت بازی انجام بدند!
الهی آمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن....

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اصلا گرافیک COD ضعیف داغون ! ولی خرابشم چه کنم ! عمری داریم باهاش سر می کنم ! تو اوج باهاش بودیم ! تو فرود هم (!) باهاشیم ! یا COD
:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر