سایت تیزر Kojima اطلاعات جدیدی رو فاش کرد!

mohsen.rajabi

کاربر سایت
Nov 28, 2006
113
1118opd.jpg

امروز سایت تیزر کوجیما که چند روز پیش راه افتاده یک شمارش گر معکوس زمان رو نشون می ده و مشخص هستش که 4 روز دیگه این پروژه جدید Kojima اعلام میشه! یک چیز جالب دیگه این هستش که وقتی که رعد و برق میزنه عدد 5 روی صفحه نمایش داده میشه! به نظر می رسه که پروژه بعدی کوجیما Metal Gear Solid 5 یا شایدم یک s بزرگ باشه! به هر حال همه چیز از این کوجیما بر میاد! به هر حال باید 4 روز دیگه صبر کرد و دید که چی میشه!

این کوجیما هم خوب بلده ملت رو بزاره سر کار : دی

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بعید میدونم چون Akiba یا همون Johnny از خانواده Sasaki هستن که اتفاقا پدرش هم تو MGS3 بود همون نگهبان زندان که با Big Boss صحبت میکنه و عکس خانوادش رو نشون میده و میگه اسم همه پسرهای اول خانوادشون رو Johnny میذارن :D

خوب ما که ندیدیم باباش چه شکلیه :D ضمن اینکه کوجیما خیلی چیزارو عوض گفته بعدش پشیمون شده عوض کرده. اینم به هر حال یه تئوری که خودمم میدونم خیلی خیلی فار آفه.. بعدم اینو گفتم اونا بیخیال آکیبا بودن تصویر بشن :D

PS: A whole clan of Johnnies

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
نگاه کن شاید به نظرت مسخره بیاد.
اما MGS یک بازی هستش که خیلی حالت برای ادامش میشه تعریف کرد حتی تا جای که ازش بیش از 10-20 بازی دیگه ساخت به نظرت کدوم آدم این IP به این بزرگی رو ول میکنه میره بازی جدید میسازه ؟

به نظر من خیلی از بازی از MGS1 گرفته تا MGS4 هنوز خیلی گنگه یعنی میشه با ساختن قسمت های جدید روشن ترش کرد.

مثال : ریدن چی شود این شکلی شد BIG BOSS باهاش این کارو کرد یا کس دیگه؟
مثال:چی شود که دست LIQUID رو به شالوشاسکا پیوند زدن ؟ میدونم دستا شالوشاسکا تو MGS1 قطع شود اما فقط برای این که دستش قطع شود دست اون رو پیوند زدن خوب دست خودش رو پیوند میزدن؟
مثال:چرا وقتی میتوسنت SNAKE به مرگ طبیعی بمیره خواست خود کشی کنه بعدش پشیمون شد و در آخر هم هیچ کس نفهمید که SNAKE مرده یا نه تو عروسی هم به سانی گفتن اسنیک حتما بر میگرده؟ اسنیکی که گفته بودن کمتر از 1 ماه وقت داره که بمیره؟ به نظر شما گنگ نیست صحبت های زد ونقیض تو داستان؟
.
.
.
؟

بله ... 100 تا هم میشه ساخت ولی به چه قیمتی ؟ به قیمت خراب شدن بازی ؟!!
در ضمن همه اون سوال هایی هم که کردی جواب داره ! رایدن البته درست معلوم نیست ولی برای اختلاف هایی که با Rose پیدا کرده بود فکر کنم این کار رو کرد. ( مطمئن نیستم )
دست خودش که اول بازی قطع شد و لیکوئید در رفت ... اون دست رو که دیگه نمیتونست بیاد پیوند بزنه !!
اسنیک هم میخواست خود کشی کنه چون فکر میکرد اگر به صورت مرگ طبیعی بمیره تبدیل به یک بمب ژنتیکی میشه که همرو آلوده میکنه ... که بعد بیگ باس اومد بهش گفت، Fox Die ـه دومی که بهش تزریق کرده، اون قصیه رو کنسل کرده و ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
به نظر من آکیبا اصلا نمیتونه باشه آخه بینی آکیبا سر بالاست و بینی ایشون تقریبا پایین هست :biggrin1:تا حالا نشنیده بودم کسی برعکس عمل کنه :biggrin1:
حالا اگر برفرض ایشون آکیبا باشن پس میشه گفت اون میتونه پسر رایدن هم باشه:biggrin1:
به نظر من هم همون قضیه ی فلش بک و حال از همش مورد قبول واقع تره
حالا میاد میگه یک پک برای METAL GEAR ONLINE اومده که این دو شخصیت اضافه شدن همتون این همه مدت سرکار بودید:biggrin1:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
عجب بحثي شده سر يه تيزر.خون خودتون رو كثيف نكنيد.اطمينان داشته باشيد اين عنوان مي تركونه.به كوجيما شك داري؟چه حرفا.من كه فن 360ـتم تا پاي جون بهش اعتماد دارم.(نه اينكه برا 360 مي زنه بلكه برا اينكه كيفيت ساخته هاش عاليه)
يه نگاهي هم به عناوين قبلي اين سري بندازيد.از جمله نسخه ي 4.
از من مي شنويد فعلا به شايعه ها گوش نكنيد تا e3 يه 5 روز ديگست.بعد وقتي كنفرانس كونامي رو ديديد...
تمام.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
اون عکس ها اون یکی پروژه ی جدید کوجیما هست!
یعنی رایدن و بیگ باس با هم خواهد بود و بازی جدا نیستند! (چون قرار بود کوجیما 2 بازی بسازه)

منم نمیدونم سایت رایدن کدومه اگر کسی میدونه به منم بگه.تو اون دومیه که عددی ندیدم اولیه هم که تغییری نکرده!من رایدنو میخوام:((

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
maybe_raiden.jpg

توی صفحه تیزر عکس بالا + حروف جدید C و O ظاهر شده و در پایین سمت راست تصویر هم یه لوگوی کوجیما هست که اگه روش کلیک کنید وارد یک سایت دیگه میشید که اون دوتا عکس ماسک رو توش میبینید.

من اگه کمی شک داشتم الان دیگه مطمئن شدم این رایدن نیست و یک کاراکتر دیگس

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
C 6 0 یا o هم اضافه شده عکس رایدن هم اضافه شده!!!! بچه ها قضیه نشون دادن پسر رایدن توی MGS4 نکنه معنی دار بوده؟!!!!!

iman.it2006

کاربر سایت
Sep 2, 2007
61
5 e 0 E P 3 C S 6
ps3?
xbox 360?
اون عکسم [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1] Raiden نمی تونه باشه چون [/SIZE][/FONT][FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1] Raiden چشماش آبی بود اما چشمای این عکس عسلی هستن
[/SIZE][/FONT]

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,856
نام
کیارش
maybe_raiden.jpg

توی صفحه تیزر عکس بالا + حروف جدید C و O ظاهر شده و در پایین سمت راست تصویر هم یه لوگوی کوجیما هست که اگه روش کلیک کنید وارد یک سایت دیگه میشید که اون دوتا عکس ماسک رو توش میبینید.

من اگه کمی شک داشتم الان دیگه مطمئن شدم این رایدن نیست و یک کاراکتر دیگس
شاید خود رایدن هست از face camo استفاده کرده:biggrin1:
منم دارم به دو زمانه بودن بازی ایمان میارم.
با توجه به عکسایی که نیما جان گذاشتند و نظریه خوبی که دادن فکر کنم درست باشه که اون عکس مربوط به میان سالی بیگ باس بوده یعنی قضایای zanzibar و بعد از mgs3
در ضمن تو mgs4 هم تو act 2 بعد از اونجایی که اسنیک میخواد دنبال naomi بره صحبت های گنگی مربوط به سرگذشت رایدن بعد از قضیه ی mgs2 میشه و بلایایی که سر رایدن اومد میتونه قسمتی از داستان بازی جدید باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر