ساعتی چند بگیرم منصفانست؟نرخ شهره شما چنده؟مشورت از همکاران و کاربران

david84

کاربر سایت
Nov 24, 2012
5
آقا ممنون بابت جوابتون
من حساب کردم که اگه 5تاسیستم روزی 5ساعت فقط کار کنن که حداقلشه میشه روزی 25ساعت که اگه ساعتی 2000بگیری میشه روزی 50هزار تومن که میشه ماهی 1.5میلیون.حالا چرا میگین ماهی 1 تومن هم در نمیاد؟؟؟؟اگه خرج اجاره 500تومن باشه و خرج مغازه هم بگیریم 500 باشه که نیست میشه ماهی 500درآمد خالص در بدترین حالت.یعنی ساعت رو کم گرفتم خرج هارو هم زیاد گرفتم.حالا این فقط از گیم هاست.اگه کپی و پرینت و تحقیق و ثبت نام و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ رو که واردم در نظر بگیرین دیگه حداقل ماهی 700 800 میشه نمیشه به نظر شما؟میخواستم بدونم محاسباتم درسته؟؟؟؟؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقا ممنون بابت جوابتون
من حساب کردم که اگه 5تاسیستم روزی 5ساعت فقط کار کنن که حداقلشه میشه روزی 25ساعت که اگه ساعتی 2000بگیری میشه روزی 50هزار تومن که میشه ماهی 1.5میلیون.حالا چرا میگین ماهی 1 تومن هم در نمیاد؟؟؟؟اگه خرج اجاره 500تومن باشه و خرج مغازه هم بگیریم 500 باشه که نیست میشه ماهی 500درآمد خالص در بدترین حالت.یعنی ساعت رو کم گرفتم خرج هارو هم زیاد گرفتم.حالا این فقط از گیم هاست.اگه کپی و پرینت و تحقیق و ثبت نام و تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ رو که واردم در نظر بگیرین دیگه حداقل ماهی 700 800 میشه نمیشه به نظر شما؟میخواستم بدونم محاسباتم درسته؟؟؟؟؟
به خاطر این میگن در نمیاد که خیلی وقت ها زیر 5 ساعت هم روشن میمونن
و شما باید تمام هزینه ها رو حساب کنی میبینی که آخرش نهایت برات 500 میمونه
یه مغازه رو بدی اجاره بیشتر میتونی در بیاری تا اینجوری صبح تا شب وقتتو بزاری ببینی آیا سر برج در میاد یا نه
من خودم چون کسیو دارم تو مغازه وایسه هرچقدر در کنار کار بازارم در بیارم به صرفه هست برام ولی وقتی طرف کار اصلیش این میشه باید در کنار اون 100 تا کار دیگه هم بکنه از فروش شارژ ایرانسل گرفته تا فروش خود کنسول

david84

کاربر سایت
Nov 24, 2012
5
به خاطر این میگن در نمیاد که خیلی وقت ها زیر 5 ساعت هم روشن میمونن
و شما باید تمام هزینه ها رو حساب کنی میبینی که آخرش نهایت برات 500 میمونه
یه مغازه رو بدی اجاره بیشتر میتونی در بیاری تا اینجوری صبح تا شب وقتتو بزاری ببینی آیا سر برج در میاد یا نه
من خودم چون کسیو دارم تو مغازه وایسه هرچقدر در کنار کار بازارم در بیارم به صرفه هست برام ولی وقتی طرف کار اصلیش این میشه باید در کنار اون 100 تا کار دیگه هم بکنه از فروش شارژ ایرانسل گرفته تا فروش خود کنسول

دوست عزیز شما راست میکی ممکنه همه روزها 5ساعت کارنکنه اما بعضی روزا 7 8ساعت کارمیکنن یا بیشتر که جبران میشه.بهرحال نمیتونی بگی درآمدش کمه چون اگه دقت کرده باشی هرکدوم از دوستان بعداز یه مدت از درآمد بالا سیستمهاشونو زیاد کردن.یه چیز هم درنظر بگیر من و شما هم بچه بودیم.بچه از تفریحش هیچوقت نمیگذره.بخصوص تفریح با دوستاش حتی اگه 5تومن باشه ساعتی.نظرت چیه؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوست عزیز شما راست میکی ممکنه همه روزها 5ساعت کارنکنه اما بعضی روزا 7 8ساعت کارمیکنن یا بیشتر که جبران میشه.بهرحال نمیتونی بگی درآمدش کمه چون اگه دقت کرده باشی هرکدوم از دوستان بعداز یه مدت از درآمد بالا سیستمهاشونو زیاد کردن.یه چیز هم درنظر بگیر من و شما هم بچه بودیم.بچه از تفریحش هیچوقت نمیگذره.بخصوص تفریح با دوستاش حتی اگه 5تومن باشه ساعتی.نظرت چیه؟

من خودم اینقدر سر این بازی ها کتک خوردم که نگو!
سودش بد نیست و به مرور هم زیاد میشه کنسولهاتون این قبول ولی چیزی که بهش توجه نکردین گرن شدن هست که هر روز باهاش باید دست و پنجه نرم کنین شما درآمدتون از طریق اون کلوپه ولی خرجتون هی به مرور زمان بالا میره

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
در کرمانشاه اگه کسی یک نفره بازی کنه ساعتی هزار تومان ازش میگیرند و اگه 2 نفره بازی کنه هم ساعتی 2 هزار تومان ازش میگیرند

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آقا مهدی باید ببینی محلتون چه پتانسیلی داره الان سمت ما تهران آریا شهر و پونک یک ساعت من دیدم 1500 یکنفره و 2 نفره 2500 میگیرن یه گیم نت هم هست که همه چی داره 15 تا pc و 5 تا xbox 5 تا ps3 و همه ی سیستم هاش LCD 32 داره تو گیم نتش بیلیارد و هزار تا چیزه دیگه هم داره 200 متر جا داره این قیمت میگیره یعنی از وسایل دیگه در میاره پس نشون میده میتونی یه کم دیگه بالا ببری بلاخره میخوای کاسبی کنی نمیشه که ضرر کنی هوا مصرف نمیکنی که..!!باید پول دربیاری خرج کنی.باز شهرستان از این تهران(خراب شده)خیلی بهتره اینجا هر کسی یه نرخی میده:(سمته شهرک غرب ساعتی 5000 تومن هم من دیدم..!!حالا باز تصمیم گیرنده ی آخر خودت هستی یه سبک سنگین بکن.
موفق باشی.امیدوارم چرخت بچرخه:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
اینجا من دارم ساعتی 3 تومن میگیرم صف میکشن جلو کلوپ
هم برا 1 نفره هم 2 نفره
به به .........
به سلامتی حاجی
ایشالا همیشه همینطور باشه

آقا مهدی باید ببینی محلتون چه پتانسیلی داره الان سمت ما تهران آریا شهر و پونک یک ساعت من دیدم 1500 یکنفره و 2 نفره 2500 میگیرن یه گیم نت هم هست که همه چی داره 15 تا pc و 5 تا xbox 5 تا ps3 و همه ی سیستم هاش LCD 32 داره تو گیم نتش بیلیارد و هزار تا چیزه دیگه هم داره 200 متر جا داره این قیمت میگیره یعنی از وسایل دیگه در میاره پس نشون میده میتونی یه کم دیگه بالا ببری بلاخره میخوای کاسبی کنی نمیشه که ضرر کنی هوا مصرف نمیکنی که..!!باید پول دربیاری خرج کنی.باز شهرستان از این تهران(خراب شده)خیلی بهتره اینجا هر کسی یه نرخی میده:(سمته شهرک غرب ساعتی 5000 تومن هم من دیدم..!!حالا باز تصمیم گیرنده ی آخر خودت هستی یه سبک سنگین بکن.
موفق باشی.امیدوارم چرخت بچرخه:d
امیدوار کننده پستی که اینجا خوندم
واقعا کمکم کرد این پستت آقا مرتضی
خدمت شما و سایر دوستان عرض کنم که الان حدود یه هفته 10روزی میشه که نرخ رو افزایش دادم
یعنی از ساعتی 1000و1400
افزایش دادم به 1400و1800 که در واقع میشه گفت 400تومن اضافه کردم چه یک نفره و چه دونفره
بازخورد هم خداروشکر تو این مدت خوب بوده و دوستان و مشتریان خداوکیلی ناراضی نبودن
یه چندتا از دوستام قبل از اینکه نرخ رو ببرم بالا هرازگاهی که میومدن و میدیدن که نرخ همونه به شوخی یا شایدم جدی:-/میگفتن
دمت گرم آقامهدی تورم رو تو اصن تاثیر نداره:))
البته یه تعدادی هم ناراضی بودن که من توضیح دادم که وجدانی چی گرون نشده تو این مملکت واینکه یه دسته PS3 از 50-60 تومن رسیده به 160تومن و همچنین بازیها -کنسولها -LCD و.....
به هرحال فعلا من دارم 1400و1800 میگیرم انلاین هم فعلا 2000تا2200
تا ببینیم یه زلزله ای سیلی چیزی میاد تا راحت بشیم(البته بلانسبت شماها)
چون واقعا نفس کشیدن هم تو این مملکت سخته چه برسه به ......

دوست عزیز اگه خاستی من شمارمو تو PM در اختیارت بدم تا کلا من همه چیز اینکارو بهت بگم
البته اگه دلت خواست که بنظر میاد انگیزه این کارو داری

gamer one

کاربر سایت
Nov 12, 2011
15
به به .........
به سلامتی حاجی
ایشالا همیشه همینطور باشه

امیدوار کننده پستی که اینجا خوندم
واقعا کمکم کرد این پستت آقا مرتضی
خدمت شما و سایر دوستان عرض کنم که الان حدود یه هفته 10روزی میشه که نرخ رو افزایش دادم
یعنی از ساعتی 1000و1400
افزایش دادم به 1400و1800 که در واقع میشه گفت 400تومن اضافه کردم چه یک نفره و چه دونفره
بازخورد هم خداروشکر تو این مدت خوب بوده و دوستان و مشتریان خداوکیلی ناراضی نبودن
یه چندتا از دوستام قبل از اینکه نرخ رو ببرم بالا هرازگاهی که میومدن و میدیدن که نرخ همونه به شوخی یا شایدم جدی:-/میگفتن
دمت گرم آقامهدی تورم رو تو اصن تاثیر نداره:))
البته یه تعدادی هم ناراضی بودن که من توضیح دادم که وجدانی چی گرون نشده تو این مملکت واینکه یه دسته PS3 از 50-60 تومن رسیده به 160تومن و همچنین بازیها -کنسولها -LCD و.....
به هرحال فعلا من دارم 1400و1800 میگیرم انلاین هم فعلا 2000تا2200
تا ببینیم یه زلزله ای سیلی چیزی میاد تا راحت بشیم(البته بلانسبت شماها)
چون واقعا نفس کشیدن هم تو این مملکت سخته چه برسه به ......

دوست عزیز اگه خاستی من شمارمو تو PM در اختیارت بدم تا کلا من همه چیز اینکارو بهت بگم
البته اگه دلت خواست که بنظر میاد انگیزه این کارو داری

سلام به اقا مهدی و بقیه اساتید
من الان دو سالی هست که کلوپ زدم نرخ الانم تک دسته 1000 و دو دسته 1600 هستش
الان دیگه دارم دیونه میشم مخم دیگه نمیکشه . تو این کار باید اعصابت خیلی خیلی قوی باشه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اعصابو که نگو من تازه راه انداختم نصف مو های کلم ریخت از بس سر صدا کشیدم
کم مونده کارم به تیمارستان بکشه هرچقدر هم میگم سرصدا نکنید بازم تو گوششون نمیره و داد و بیدادشون تا 7 تا کوچه اونور میره میترسم طبقه بالا که خونه هستش دادشون در بیاد

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
اعصابو که نگو من تازه راه انداختم نصف مو های کلم ریخت از بس سر صدا کشیدم
کم مونده کارم به تیمارستان بکشه هرچقدر هم میگم سرصدا نکنید بازم تو گوششون نمیره و داد و بیدادشون تا 7 تا کوچه اونور میره میترسم طبقه بالا که خونه هستش دادشون در بیاد

حاج حامد کلوب هست و این دردسراش دیگه

اکثرا هم بچه های 17 سال به پایین میان و رو سرو کله هم میپرن :d

l3al3ak

کاربر سایت
Feb 18, 2013
114
با سلام خدمت همه دوستان گیم نت دار و گیمخور :)

بنده تصمیم داشتم گیم نت pc راه بندازم

با 10 تا سیستم

و البته جایی که قرار بود گیم نت راه بندازم دور و اطرافش دو سه تایی گیم نت هست
ولی جایی که مد نظر بنده هست جای شلوغیه و بیشتر از بقیه کارم میگیره

اومدم این انجمن که سوال بپرسم در مورد گیمها و این چیزا
که تاپیکهایی در مورد گیم نت ایکس باکس و پلی استیشن دیدم و نظرم عوض شد !!!
جایی که بنده میخام گیم نت راه بندازم آخرین کنسولی که ملت دیده اند پلی استیشن 2 بوده که اکثریت مطلق هم فقط نگاش کرده اند ps2 رو حتی دسته ش رو هم دست نگرفته اند :D

با این حساب الان تصمیم دارم گیم نت کنسول راه بندازم
مشکلی که هست اینه که هیچ چیزی از کنسولها نمیدونم برخلاف pc و شبکه و . . .
اگر دوستان لطف کنند جواب سوالاتم رو بدن ممنون میشم :
1 . xbox و ps3 قیمتاشون الان چقدره ؟
2 . xbox اینجا دیدم که چند مدل مختلف داره . لطفا مختصرا دربارشون توضیح بدید و بگید که کدوم یک واسه شرایط من بهتره ؟ و چرا ؟
3 . اگر lcd 19 اینچ عریض باشه کفایت میکنه واسه گیم نت ؟
4 . بازیها قیمتاشون چقدره ؟
5 . این کنسولها هم بازیهای تحت شبکه دارند ؟ (یادم میاد یه زمانی که ps1 داشتم باهم استراتژی بازی میکردیم تحت شبکه !!)
6 . خرابی کدوم یکی بالاست و خرج میذاره رو دوشمون ؟
7 . میزها رو چجوری انتخاب باید کرد ؟ واسه هرکدوم میز جدا ؟ چجور میزی ؟
8 . لطفا لیستی از بازیهای مشتری جمع کن رو هم بفرمائید . البته من از مخفف اسامی سر درنمیارم . لطفا اسامی رو کامل بگید :D

و هر اطلاعات دیگه ای که میتونه به من کمک کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر