سازندگان Killing Floor 2: اکس باکس وان اکس توانایی اجرا 4K واقعی را ندارد

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
استدیوی « Tripwire Interactive » چند روز پیش خبر آمدن عنوان « Killing Floor 2 » را به Xbox One اعلام کرد و وعده‌ی پشتیبانی 4K، کیفیت بالاتر Texture ها و افزوده شدن Draw Distance بازی را برای نسخه‌ی Xbox One X، به طرفداران بازی داد.

kiling2.jpg

اما حالا آقای Dave Elder رئیس بخش برنامه نویسی گرافیکی Killing Floor 2 در مصاحبه‌‌ای بیان کرد که نسخه‌ی Xbox One X عنوان Killing Floor 2 با کیفیت Native 4K یا به قولی 4K واقعی اجرا نخواهد شد.

« Xbox One X پلتفرمی بسیار روان و آسان برای بازی ساختن است و ما تلاش و مهندسی بسیار کمی را برای اجرا کردن نسخه ی پایه Xbox One بر روی Xbox One X انجام دادیم. شاید تمام کار برنامه نویسی آن فقط 4 ساعت زمان برد.

Killing Floor 2 با رزولوشن Native 1800p و بدون « Checkerboarding » بر روی Xbox One X اجرا میشود. ما پیش از این بر روی رندر کردن بازی با 4K واقعی هم آزمایش کردیم که این‌کار باعث به وجود آمدن افت فریم بسیار چشمگیری در بازی میشد. در واقع رزولوشن 1800p باعث ایجاد تعادل مناسبی بین کیفیت بصری و کیفیت اجرایی بازی می‌شود.

ما همچنین هدف خاصی برای فریم‌ریت نسخه‌ی Xbox One X نداشتیم؛ البته حتی با وجود اجرا بر روی رزولوشن 1800p، نسخه ی Xbox One X قطعا فریم‌ریت بهتری خواهد داشت. بعلاوه ما برای این نسخه از بالاترین کیفیت Texture استفاده کردیم و رزولوشن سایه‌ی مپ ها و سایه‌ی Draw distance بازی را افزوده‌ ایم. »

گفتنی است که هر دو نسخه‌ی PS4 Pro و Xbox One X بر روی رزولوشن 1800p اجرا خواهند شد؛ اما نسخه PS4 Pro از Checkerboarding استفاده خواهد کرد، در حالی که در نسخه‌ی Xbox One X اینطور نیست.

Read the whole post here.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
و رزولوشن سایه‌ی مپ ها و سایه‌ی Draw distance بازی را افزوده‌ ایم.
ترکیب های اضافی رو برعکس نوشتید، رزولوشن سایه ها و Draw Distance سایه ها درسته.
پ.ن: رزولوشن سایه ها از نظر تکنیکی کاملا درست نیست البته، Shadow Map خودش یه مفهوم جداست ، ولی چون ترجمش خوب نمی شه همون سایه رو بکار می برم، چون در نهایت افزایش رزولوشن Shadow Map به افزایش رزولوشن سایه ها منجر می شه.

• Like
Reactions: ADU_Tank

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,193
نام
ماکان
بیشتر به نظر نمیرسه تیم سازنده خیلی درپیته؟ چون کیلینگ فلور همچین چیز مالی نیست که نخواد True 4K باشه! کلا هم اینا خیلی صلاحیت ندارن نظر بدن. باید دید باقی سازنده ها چی میگن.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
والا من همون اول گفتم این کنسول با این قدرت 6 ترافلاپسی نمیتونه 4k رو بده.فن های دو آتیشه ریختن و گفتن نه!!!فورزا 6 اجرا شده پس بقیه بازیا هم میشن!
به نظر من فقط بازی های انحصاری ممکنه 4k باشن اونم با فریم ثابت 30!بازی های ایندی هم که گرافیک خاصی ندارن همگی 4k 60fps
ولی بعیده که بازی های مولتی پلتفرم بتونن به رزولوشن 4k برسن!نهایتا 2k اجرا میشن و آپ اسکیل میشن به 4k که البته زیاد تفاوتی نداره توی بازی!شاید اگه دقت کنیم 10%

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
والا من بخیل نیستم که از این خبر خوشحال شم، ولی کل کنسول تقریبا هم قیمت یک گرافیگ 1070 رو کامپیوتر هست، که همین 1070 رو 2K تازه میتونه 60 فریم بده، انتظار اینکه این کنسول بتونه رو نهایت کیفیت رو 4k native خروجی داشته باشه اصلا منطقی نیست، زیادم مربوط به عدم توانایی استودیو نداره، قرار نیست که اون کنسول معجزه ای انجام بده، ولی بازم خوبه همین دست آورد واقعا خوبه، ولی بخدا ترول کردن نداره، آدم هر چقدر پول بده آش میخوره. که به نظرم این آشی که الان ماکرو درست کرده خیلی هم خوشمزه هست، حیف که من سیرم میلی ندارم.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بحث من اینه یعنی این بازی از gears 4 بهتره که نتونسته به 4kبرسه یا سازنده هاش یکم ابله ان
متاسفانه وقت وانرژی بیشتری باید صرف کنن تا بتوننن خروحی بهتری بگیرن که این کار رو نمیکنن ولی استودیوهای فرست پارتی میتونن از بازهاشون خروجی 4k بگیرن.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
من شک ندارم سازنده هاش حوصله نداشتن وگرنه من فک نمیکنم این بازی در حدی باشه ک نشه 4k اجراش کرد
حالا با اومدن بازی های دیگ بهتر میشه فهمید چی به چیه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
بازی ای مثل shadow of war داره 4K اجرا میشه
این فقط تنبلی سازنده رو نشون میده تو یکی از سایت ها خوندم که بازی روی پرو 1800p با چکربورد اجرا میشه یعنی 1800*1600 پردازش میشه با چکربورد به ۱۸۰۰*۳۲۰۰ میرسه پس همین الانش وان ایکس نسبت به پرو ۲ برابر پیکسل بیشتر پردازش میکنه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
این بازی داره روی X1X با دوبرابر پیکسل در هر فریم نسبت به Pro اجرا میشه.در جریان باشین.خیلی تفاوت وجود داره.

جریان چیه.؟؟؟تازه xbox one x از چکبورد هم استفاده نمیکنه!!!!

Pro از 1800P به 4K چکربرد نمیکنه که.از یک رزولوشن پایین تر (تقریبا نصف 1800P) داره به 1800P چکربرد میکنه.جریان اینه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر