سازنده Just Cause مدتی با Xbox one "جذاب" کار کرده!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
just-cause-2.jpg

سازنده Just Cause و بنیان گذار استودیوی آوالانچ (Avalanche) آقای Christofer Sundberg اعلام کرده که تیم او بر روی Xbox One برای مدت زمانی کوتاه کار کرده و او علت نا امیدی بعد از معرفی کنسول جدید مایکروسافت رو میفهمه و امیدواره که مایکروسافت بتونه تو E3 جبران کنه.
او در مصاحبه با ویدئو گیمر گفته:
من علت نا امیدی بسیاری از طرفدارن رو درک میکنم اما مطمئنم این نا امیدی به علت عدم تمرکز بر روی بازیها در خلال معرفی روی داده نه نسبت به خود کنسول , و من امیدوارم مایکروسافت این تفکر رو در E3 عوض کنه.

Sundberg کار استودیوی آوالانچ رو برای مدت زمانی کوتاه روی Xbox one تایید و اضافه کرده:

"برداشت ما از نگاه اول تا نمایش عمومی اخیر مثبت بوده , این یک قطعه جالب توجه و پر قدرت از سخت افزاره که کمک میکنه تا بازیهای ما خارق العاده به نظر برسن"

Just Cause dev has worked with ‘impressive’ Xbox One for some time | VG247

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
کم کم همه به قدرت کنسول جدید مایکروسافت پی میبرن ...البته ایشون حرفی از 75% نزد پس مشخصه از مایکروسافت پول گرفته
Sent from my Windows Phone Board Express

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
فن های مایکرو چه قدر خوشحالن بالاخره یکی از کنسولشون تعریف کرد

پست بالا شوخی بود ولی جدا مگه این شرکت از PS4 هم تعریف نکرد ؟؟؟؟ یعنی از جفت شرکت ها پول گرفته ؟؟؟ ;;)

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
فن های مایکرو چه قدر خوشحالن بالاخره یکی از کنسولشون تعریف کرد

پست بالا شوخی بود ولی جدا مگه این شرکت از PS4 هم تعریف نکرد ؟؟؟؟ یعنی از جفت شرکت ها پول گرفته ؟؟؟ ;;)

چرا متوجه نیستی ؟ وقتی یکی از Ps4 تعریف میکنه به صورت مردمی و خود جوشه ولی از xbox صد در صد شیطنت رسانه ای و برای سیاه نمایی سرپوش گذاری روی حقیقت هست.:d

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
زیاد خوشحال نشید, همین یارو چند روز پیش گفت با توجه به مشخصات سخت افزاری, PS4 قدرت بیشتری داره و کنسول بهتریه و اینکه Xbone با سیستم Cloud و اینا میتونه بهش برسه !
The Just Cause creator is working with each next gen console right now, and says that in terms of pure specifications and working environment, PS4 is the preferable console. But with Xbox One’s cloud capabilities and further developer support coming, Sony can’t claim an early victory just yet.
PS4 is more powerful than Xbox One on paper – but Microsoft will catch up, says Avalanche Studios | News | Edge Online

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
زیاد خوشحال نشید, همین یارو چند روز پیش گفت با توجه به مشخصات سخت افزاری, PS4 قدرت بیشتری داره و کنسول بهتریه و اینکه Xbone با سیستم Cloud و اینا میتونه بهش برسه !

PS4 is more powerful than Xbox One on paper – but Microsoft will catch up, says Avalanche Studios | News | Edge Online
گفته رو کاغذ و با اطلاعاتی عددی که اومده PS4 قویتره، در مورد اون بخش Cloud هم داری کم لطفی میکنی :D یکی از اعضای همین استودیو اخیرا گفته با کمک Cloud قدرت XOne بیشتر از PS4 میشه:
Xbox One cloud is 'one area console has advantage over PS4', says Avalanche tech lead - Just Cause 2 for Xbox 360 News

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
الان این کجاش تعریف بود ؟ طرف گفت باید تا E3 صبر کنید امیدواره که مایکرو یه حرکتی بزنه .
گفته رو کاغذ و با اطلاعاتی عددی که اومده PS4 قویتره، در مورد اون بخش Cloud هم داری کم لطفی میکنی :D یکی از اعضای همین استودیو اخیرا گفته با کمک Cloud قدرت XOne بیشتر از PS4 میشه:
Xbox One cloud is 'one area console has advantage over PS4', says Avalanche tech lead - Just Cause 2 for Xbox 360 News
مثل اینکه یادتون رفته سونی قوی ترین سیستم cloud رو در اختیار داره (gaikai) . هنوز مونده کارایی که میخواد باش انجام بده .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اگه جاست کاز 3 تنها برای ایکس 1 منتشر بشه ( اینو با تمام پی اس فن بودنم میگم ) به مدت 3 روز یه ایکس 1 از یکی از دوستان میگیرم که فقط اینو بازی کنم ! چون عاشق بازیشم !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
اگه جاست کاز 3 تنها برای ایکس 1 منتشر بشه ( اینو با تمام پی اس فن بودنم میگم ) به مدت 3 روز یه ایکس 1 از یکی از دوستان میگیرم که فقط اینو بازی کنم ! چون عاشق بازیشم !

گفتم الان میگی 4 تا XBOX ONE می خری..!!! :| بیا خودم یک ماه میدم بهت بازی کن..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر