ساخت گیم نت xbox 360

Naruto.ir

کاربر سایت
Jul 5, 2007
151
نام
rama
با سلام دوستان گرامی من قصد دارم تو ابادان یه گیم نت بزنم که فقط xbox360 توش بکار بگیرم چندتا سوال و مطلب که کمک میخوام .
1.ازلحاظ مشکل حرارتی xbox مشکلی ندارم پس اینو بیخیال شید چون راه حلش دسته خودمه
2.من از مانیتور استفاده کنم یا تلوزیونهای hd با اینچ پایین؟ مثل 19 اینچ سامسونگ؟
اگه از این تلوزیون استفاده کنم میشه هدفونم بزارم واسه کنسول چون خروجیشو داره
3.واسه شبکه کرن کنسولها چکارکنک مثل پیسی میمونه یانه؟ اگه میشه اینو اموزش مامل بدبد چون خیلی واجبه ومهم
4.دسته ها بیسیم باشه یا باسیم؟ فکرکنم باسیم بهتره
5.سرمایم 13 ملیونه خوبه؟
6.هرمطلبیهم که من به ذهنم نرسیده شما بگید برای کامل کردن دانسته هام

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
2.دوست عزیز من تو خونه از مانیتور 19 استفاده می کنم خوبه اما برای گیم نت سعی کن HDTV 22 سامسونگ استفاده کنی که خیلی عالیه و هم واسه گیم نتت یک تبلیغی میشه
3.کنسولا سیستم لینک می شند که میتونی آموزشش رو تو همین بخش 360 پیدا کنی
4.برای گیم نت دسته باسیم بهتره
5.برای چه تعداد کنسول و TV مهمه
6.سعی کن E-lite بگیری که بازی هارو نصب میشه کرد و استهلاک درایو می یاد پایین که برای گیم نت خیلی مهمه

roolee

کاربر سایت
Jul 1, 2010
4
سلام
دوستان خوبم من میخوام کلوب xbox 360 بزنم, میخواستم بدونم نرم افزاری رو سراغ دارید که مثل گیم پورتها بتونه حساب و کتاب رو خودش بکنه, البته چون نمیشه xbox ها رو با سیستم شبکه و کنترل کرد یه جوری باشه که طرف وقتی نشست پشت کنسول , ادمین یا اپراتور به جای تایم گیری دستی به روش سنتی و روی کاغذ , توی نرم افزار start تایمر مربوط به اون کنسول فعال و در پایان با stop کردن خودش مبلغ را محاسبه کنه و به حساب طرف منظور کنه, یعنی یه جورایی همون گیم پورت کامپیوتری با این تفاوت که تایمر دستی میباشد.
البته تو نرم افزار انجیر یه بخشی وجود داره که فکر میکنم به دردم بخوره :
قسمت تایمر : تمامی امکانات بالا وقتی کار عمل می کنند که نرم افزار در تمامی سیستمها نصب شده باشند (هم سیستم سرور هم دیگر کلاینتها) ولی اگر به طور مثال بر روی چند سیستم خود هنوز این فرصت را پیدا نکرده اید که این نرم افزار را نصب کنید و یا اینکه فردی به کافی نت و یا گیم نت شما مراجعه می کند و قصد دارد با سیستم شخصی خود به اینترنت وصل شود و شما چون نرم افزار را بر روی آن سیستم نصب نکرده اید مجبورید تا به صورت دستی زمان وی را محاسبه و هزینه فرد را محاسبه کنید …. ولی نرم افزار فکر اینجای کار را هم کرده است .​
در نرم افزار قسمتی به ناتم تایمر وجود دارد که همانند کرنومتر عمل می کند ، فقط کافی است بهای هر ساعت استفاده را بدهید و دکمه شروع را بزنید ، نرم افزار خود هزینه استفاده را بر حسب قیمتی که وارد کرده اید محاسبه می کند .​
http://www.anjir.com/news/detail.asp?id=8
نرم افزار با این عملکرد سراغ دارید ؟

aban

کاربر سایت
Mar 9, 2011
10
سلام

دوست عزیز من یه کلوپ xbox 360 دارم و اگر به جواب این سوالاتت ،تا به حال نرسیدی ،پی ام بده ،خوشحال می شم بتونم کمکت کنم

آخرین ویرایش:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
دوستان من یک سوال دارم :

همه دستگاه ها اپدیت LT+ رو دارن . وقتی یک پروفایل تو یک دستگاه میسازیو با فلش به یک دستگاه دیگه وصل میکنی Corrupted میشه .

میدونین دلیلش چی میتونه باشه ؟

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
دوستان من یک سوال دارم :

همه دستگاه ها اپدیت LT+ رو دارن . وقتی یک پروفایل تو یک دستگاه میسازیو با فلش به یک دستگاه دیگه وصل میکنی Corrupted میشه .

میدونین دلیلش چی میتونه باشه ؟

نمی دونم مشکل چیه ولی هیچ پروفایلی نمیشه به کنسول دیگه انتقال داد باید یه برنامه پیدا کنی که اون پروفایلی رو که میخوای انتقال بدی یه تغیرات بده که اون کنسول بشناسه اسم برنامه هم یادم نیست به بچه های دیگه خبر بده اونها باید یادشون باشه

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
نمی دونم مشکل چیه ولی هیچ پروفایلی نمیشه به کنسول دیگه انتقال داد باید یه برنامه پیدا کنی که اون پروفایلی رو که میخوای انتقال بدی یه تغیرات بده که اون کنسول بشناسه اسم برنامه هم یادم نیست به بچه های دیگه خبر بده اونها باید یادشون باشه
پروفایل تو فلش هست و به دستگاه کاری نداره .

دقیقا هم از وقتی که اپدیت داشبورد اخری نسخه ازمایشیشو نصب کردم رو دستگاه ها اینجوری شد .

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
پروفایلو بریز تو حافظه دستگاه به احتمال زیاد درست میشه
اخه مساله اینجاست که پروفایل برای هر شخصه و نمیشه تو هارد دستگاه باشه . تو یک دستگاه ساین این میشی درسته ولی تو یک دستگاه دیگه میزاری Corrupted میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر