ساخت فیلم های Ghost Recon و Assassin's Creed؟

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
شرکت یوبی سافت قصد دارد فیلم هایی براساس دو بازی محبوب خود یعنی Ghost Recon و Assassin's Creed بسازد.
طبق نظرسنجی انجام شده که افراد چگونه متقاعد به دیدن این فیلم ها بشن ظاهرا افراد دوست دارن فیلم پل ارتباطی میان بازی نیز باشد همچنین وجود کارکتر های جدید و بک استوری ها!
برای اولین بار نیست که Ubisoft به دنبال فیلم ساختن از روی عناوین محبوب خودش است سال گذشته آقای Jake Gyllenhaal در Walt Disney Picture توانست شاهزاده ایرانی را به جهان نشان دهد!
منبع:http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-16-ghost-recon-assassins-creed-films-coming

ghost-recon-2.jpg

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
پرنسش که عالی بود یعنی از اون چیزی که من انتظارش رو داشتم بهتر بود واقعا عالی ساخته شده بود امید وارم این بازی ها رو هم به Jake Gyllenhaal بدن برای ساخت .

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
اون فیلم کوتاه Assassin که خوب بود، حالا امیدوارم که روی این‌ها هم وقت و سرمایه بزارن تا یه چیز درست حسابی‌ تحویل بدن.

آخرین ویرایش:

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
حالا چي شده همه به فكر اين افتادن كه بازيهاشون رو به فيلم تبديل كنند!!!!
به نظر من كه كار خيلي خوبيه تبديل كردن بازي به فيلم و برعكس ولي به شرط اين كه يك مقدار محبت كنند و بيشتر سرمايه گذاري كنند.

• Like
Reactions: koorosh sh

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
پرنسش که عالی بود یعنی از اون چیزی که من انتظارش رو داشتم بهتر بود واقعا عالی ساخته شده بود امید وارم این بازی ها رو هم به Jake Gyllenhaal بدن برای ساخت .

اتفاقا افتضاح بود !
البته میدونم حرفت نظر شخصی بود !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اتفاقا افتضاح بود !
البته میدونم حرفت نظر شخصی بود !

عزیز من بر مبنای یک فیلم بهش نگاه میکنم یک فیلم سینمایی نه یک بازی اکثر کسای که فیلم ها رو بد میدونن با توجه به بازیش نگاه میکنن و نظر میدن من یک نفر این جوری نظر نمیدم برای این که نمیشه هرچی تو فیلم یا بازی هستش در نسخه دیگه هم باشه وگرنه چه دلیلی داره تبدیل به فیلم بشه به فیلم تبدیل میشه که مخاطب جدیدی پیدا کنه نه این که بخوان فیلم بسازن برای طرفدار های پرنس .

دوم نوع بیان فیلم واقعا عالی بود کاراکتر خود پرنس هم عالی بود یکم در بعضی مواقع یکم شل شد فیلم مثل زمانی که اون کسی که خنجر بهش داده شد اما بدون این که بمیره دیگه دنبال خنجر نرفت با وجود این که هرکسی بود اون زمان یا تو اون موقعیت یک نقشی رو میگرفت در ادامه .

نمیگم کلا عالی بود اما واقعا خوب بود و از چیزی که من انتظارش رو داشتم خیلی بهتر بود .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,240
نام
محمد
منم موافقم فیلم خوبی بود با اینکه از بازیگر اصلی خوشم نمیاد ولی فیلم خوش ساختی بود ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر