ساخت فلاپی بازی برای آمیگا

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
سلام بر دوستان کسی از ریختن بازی روی فلاپی برای آمیگا اطلاعاتی داره ممنون میشم
من خودم چند تا بازی ازش دارم خراب شده 2 تاش بیشتر اجرا نمیشه:((

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
سلام بر دوستان کسی از ریختن بازی روی فلاپی برای آمیگا اطلاعاتی داره ممنون میشم
من خودم چند تا بازی ازش دارم خراب شده 2 تاش بیشتر اجرا نمیشه:((

اون لینکی که دوستمون داده ماله Emulator آمیگا هست، یعنی اجرایه بازیهایه آمیگا رو کامپیوتر.
ادیت:
شما میتونی بازیها رو رویه فلاپی کپی ولی به این سادگی نیست. دستورالعملهایه زیادی تو اینترنت موجوده برایه اینکار ولی خب به انگلیسیه و ترجمش به فارسی دو سه صفحه ای میشه. خلاصه اینجوری نیست که بازی رو کپی کنی رو فلاپی و اجراش کنی. آمیگا از فلاپیهایه DSDD استفاده میکنه، البته شما میتونی از این DSHD هایه تو بازار استفاده کنی و جایه سوراخه اضافیشو چسب بزنی. کپی کردنش هم قصش طولانیه. اگه راهنمایه انگلیسی میخوای برات بذارم.
در ضمن ایول، فقط آمیگا 500.

آخرین ویرایش:

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
اون لینکی که دوستمون داده ماله Emulator آمیگا هست، یعنی اجرایه بازیهایه آمیگا رو کامپیوتر.
ادیت:
شما میتونی بازیها رو رویه فلاپی کپی ولی به این سادگی نیست. دستورالعملهایه زیادی تو اینترنت موجوده برایه اینکار ولی خب به انگلیسیه و ترجمش به فارسی دو سه صفحه ای میشه. خلاصه اینجوری نیست که بازی رو کپی کنی رو فلاپی و اجراش کنی. آمیگا از فلاپیهایه DSDD استفاده میکنه، البته شما میتونی از این DSHD هایه تو بازار استفاده کنی و جایه سوراخه اضافیشو چسب بزنی. کپی کردنش هم قصش طولانیه. اگه راهنمایه انگلیسی میخوای برات بذارم.
در ضمن ایول، فقط آمیگا 500.
آره ممنون میشم ریختنش خیلی سخته اینو میدونم کلی ازش بازی داشتم نیستن اون قدیما هم یه اسباب بازی فروشی تو شریعتی بالا تر از سید خندان بود اون میریخت تا 5 6 سال پیشم بود الان نیست:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر