شایعه ساخت ریمستر بازی‌های Red Dead Redemption و GTA IV کنار گذاشته شده‌اند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق گفته‌های منابع رسانه کوتاکو، راکستار گیمز تصمیم گرفته تا برنامه‌های مربوط به ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV را فعلا کنار بگذارد و بر روی بازی بزرگ بعدی خود، یعنی GTA 6 تمرکز کند.

Red Dead Redemption.jpg

روز گذشته Tez2، اینسایدر شناخته‌شده راکستار در توئیتی مدعی شده بود که تا چند سال پیش برنامه‌هایی برای ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV وجود داشته‌اند، اما راکستار تصمیم گرفته تا توسعه هر دو پروژه را متوقف کند. به گفته او، بازخوردهای ضعیف بازسازی سه‌گانه GTA می‌تواند یکی از دلایل پشت این تصمیم باشد. اکنون زک زویزن از رسانه کوتاکو نیز گفته که منابع او، چنین چیزی را تأیید می‌کنند و اطلاعات آن‌ها با گفته‌های Tez2 هم‌خوانی دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های منابع کوتاکو، راکستار بخش اعظمی از منابع و انرژی خود را بر روی توسعه GTA 6 قرار داده و امیدوار است تا طرفداران بازسازی ضعیف GTA Trilogy: The Definitive Edition که در سال 2021 عرضه شده بود را از یاد ببرند. با این حال، گفته شده که ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV همچنان خارج از احتمالات نیست و ممکن است راکستار در آینده پس از عرضه GTA 6، به آن‌ها باز گردد.

در هر صورت، مثل همیشه باید گفت که تمام موارد گفته شده در حد شایعه هستند و راکستار تاکنون در مورد چنین برنامه‌هایی هیچ چیزی را اعلام نکرده است. طبق آخرین اخبار رسمی اعلام شده از سوی راکستار در اوایل 2022، نسخه بعدی GTA در دست توسعه است و سازندگان به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک می‌گذارند.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,376
نام
مــاکــان
دوستان کسی می‌دونه کاربرد گزینه‌ی south paw که در منوی config این بازی {پورت rdr1 برای ps4منظورمه} قرار داره چیه؟!
به گیم پلی مربوط میشه؟!

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»
مربوط به کنترله.
اسمش روشه دیگه.
روشن که کنی قالب کنترل عوض میشه که متناسب با دوستان چپ دست باشه.

• Like
Reactions: Dead2021

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
مربوط به کنترله.
اسمش روشه دیگه.
روشن که کنی قالب کنترل عوض میشه که متناسب با دوستان چپ دست باشه.

آره امتحان کردم،برعکس میشه،ولی این golden guns چقدر جالبه در نوع خودش توی RDR2 برای طلایی کردن اسلحه هامون باید عین دنیای واقعی عرق جَبین می‌ریختیم داخل بازی تا پولش دربیاد برای دونه‌دونه‌شون ولی تو این نسخه با یه گزینه در تنظیمات همه شون بطور پیش‌فرض طلایی می‌شن وخلاص !
از اون جالب تر که دیدم منوی چیت ها بطور آماده در تنظیمات موجوده،این خودش تفاوت استاندارد های نسل 7&8 رو نشون می‌ده که واقعن هم کار راکستارِ که هر نسل این استاندارد رو تعیین کنه!
البته من تصمیم ندارم که از چیت ها استفاده کنم،یعنی بعد از اون واقع گرایی که در RDR2 داشتیم،دست و دل من دیگه سمت استفاده از چیت و ترینر و…،حتی در بازی های قدیمی هم نمی‌ره!
فقط ای کاش راکستار حداقل اون عملکردی که در RDR2 با فشار دادن دکمه‌ی option مپ باز می‌شد رو به این پورت هم اضافه می‌کرد! کار سختی هم نبود.همه‌اش عادت دارم فشار بدمش مپ باز شه ولی نمی‌شه و تنها به روش ساده و معمولی میشه مپ رو باز کرد

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
وقتی بازیت 100 میلیون ویویو بگیر ه با 10 میلیون لایک تو یک روز همه چی فراموش خواهد شد :)) بعد ریمیک RDR1 میشه RDR 2 ریمیک GTA IV میشه V چه کاریه / GTAIV خود ش روی پی سی ریمیکه قشنگ4K میزنی ردیف RDR 1 هم که ریمستر شد 4K 60 فریم - همه چیز اوکی است همه چی ردیفه :))

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
دوستان این دوئل RDR1 خیلی رو مُخه! از ریولور بیشتر رو مُخه! ریولور رو با یه ویدئوی آموزشی گرفتم،ولی این یکی اصلن فرصت نمی‌ده! تا بیام حرکتی کنم نقش بر زمین می‌شم!
تیپ یا نکته‌ای در این زمینه کسی داره آیا؟!

• Like
Reactions: Taha75

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,700
نام
امیر
دوستان این دوئل RDR1 خیلی رو مُخه! از ریولور بیشتر رو مُخه! ریولور رو با یه ویدئوی آموزشی گرفتم،ولی این یکی اصلن فرصت نمی‌ده! تا بیام حرکتی کنم نقش بر زمین می‌شم!
تیپ یا نکته‌ای در این زمینه کسی داره آیا؟!

یکی از چیزایی که توی پورت خراب کردند اینه احتمالا با آنالوگ راست draw میکنی باید با L2 این کار رو بکنی بعد با با آنالوگ راست روی حریف نشونه گیری کنی و هر جا سفید شد R1 رو بزنی اینطوری نوار آبی پر میشه. نوار آبی باید بیشتر از نوار قرمز پر شه تا دوئل رو ببری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر