شایعه ساخت ریمستر بازی‌های Red Dead Redemption و GTA IV کنار گذاشته شده‌اند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق گفته‌های منابع رسانه کوتاکو، راکستار گیمز تصمیم گرفته تا برنامه‌های مربوط به ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV را فعلا کنار بگذارد و بر روی بازی بزرگ بعدی خود، یعنی GTA 6 تمرکز کند.

Red Dead Redemption.jpg

روز گذشته Tez2، اینسایدر شناخته‌شده راکستار در توئیتی مدعی شده بود که تا چند سال پیش برنامه‌هایی برای ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV وجود داشته‌اند، اما راکستار تصمیم گرفته تا توسعه هر دو پروژه را متوقف کند. به گفته او، بازخوردهای ضعیف بازسازی سه‌گانه GTA می‌تواند یکی از دلایل پشت این تصمیم باشد. اکنون زک زویزن از رسانه کوتاکو نیز گفته که منابع او، چنین چیزی را تأیید می‌کنند و اطلاعات آن‌ها با گفته‌های Tez2 هم‌خوانی دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های منابع کوتاکو، راکستار بخش اعظمی از منابع و انرژی خود را بر روی توسعه GTA 6 قرار داده و امیدوار است تا طرفداران بازسازی ضعیف GTA Trilogy: The Definitive Edition که در سال 2021 عرضه شده بود را از یاد ببرند. با این حال، گفته شده که ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV همچنان خارج از احتمالات نیست و ممکن است راکستار در آینده پس از عرضه GTA 6، به آن‌ها باز گردد.

در هر صورت، مثل همیشه باید گفت که تمام موارد گفته شده در حد شایعه هستند و راکستار تاکنون در مورد چنین برنامه‌هایی هیچ چیزی را اعلام نکرده است. طبق آخرین اخبار رسمی اعلام شده از سوی راکستار در اوایل 2022، نسخه بعدی GTA در دست توسعه است و سازندگان به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک می‌گذارند.

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
یکی نیست جفت پا بره تو دهن تیک 2؟؟؟

دیدم باندل داده بیرون گفتم راکستار بازخوردهای قیمت رو دیده سر عقل اومده و میخواد یه تخفیف اساسی بده...حالا که قیمت رو نگاه کردم دیدم باندل RDR 1 و 2 رو زدن 100 دلار!

Screenshot 2023-08-18 180341.png

آخرین ویرایش:

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
یکی نیست جفت پا بره تو دهن تیک 2؟؟؟

دیدم باندل داده بیرون گفتم راکستار بازخوردها رو سرقیمت دیده سر عقل اومده و میخواد یه تخفیف اساسی بده...حالا که قیمت رو نگاه کردم دیدم باندل RDR 1 و 2 رو زدن 100 دلار!

View attachment 304761
پلاس داشته باشی ۶۷ دلار می ده.

• Like
Reactions: Dead2021

TW0-FACE2

کاربر سایت
May 24, 2021
100
بذارید تو بازی های اصلی شاهکار بدن این ریمسترا و پورتا اشغال باشن عب نداره فبل reddead 2 هم کم از این ریمسترا و پورتا نداشت راکستار.ریمستر و پورت هر چی اشغال تر بازی بازی اصلی شاهکارتره
چرا عیب نداره پس فردا پول مفت زیر زبونشون مزه میکنه بازی های جدیدشون هم اشغال میشه اتفاقا بنظرم باید کوبیده بشه حتی ملت تهدید به بایکوت gta بعدی کنند تا هر اشغالیو چه ریمستر چه ریبوت و... به خورد ملت ندهند

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
آقا همه اینا به کنار صحبت زلنیک که میگفت ما گیم هامون استاندارد خاص دارن ، واسه همین معمولا ریمستر نمیکنیم و اگه بکنیم باید طبق استاندارد هامون باشه.
استاندارد راک استار تو ۲۰۲۳: 1080p 30fps :-j
و اینکه من واقعا باورم نمیشه یه سری میگن: نه خیلی هم بد نیست میتونست بدتر باشه.
چجور میتونست بدتر باشه؟ به خدا اگه گیم رو میکردن 480p 10fps باز طرف میومد میگفت خوبه خدایی حداقل ۵ اف پی اس که نیست.
حالا بری ببینی معلوم میشه بازی پر فروش ترین بازی هفته هم شده.
انصافا که گیمر ها جز کودن ترین قشر جامعه هستن.

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
حالا بری ببینی معلوم میشه بازی پر فروش ترین بازی هفته هم شده.
انصافا که گیمر ها جز کودن ترین قشر جامعه هستن.

نه اصلن اینطور نیست
مثل این می‌مونه کسی که تشنه هست رو سرزنش کنی چرا آب معدنی که گیر آوردی چندین برابر قیمت حاضری پول بدی
حکایت RDR و کاربران سونی همینه

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
با شبیه ساز سوئیچ نصب کردم بازی غافلگیرم کرد رسما اما خدا لعنت کنه راکستار رو اصلا نمیتونم با کنترلر بازی کردن کنار بیام :(

مقایسه ی بین نسخه‌ی اورجینال ps3 با این پورت جدید رو حتمن ببینید
تفاوت شون واقعن در حد یک ریمستر هست،یعنی برای شخصی که قبلن تنها تجربه‌ی بازی روی ps3 داشته، انجام همین پورت روی ps4/5 اش عملن در حد یک ریمستر می‌شه که حساب بشه

• Like
Reactions: tboy2022

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
خُب من هم بالأخره برای اولین بار تونستم RDR1 رو بخرم و داره دانلود میشه
در آخرین ساعات مهلت اولین تخفیف، کلن 10$ بیشتر آف نخورده بود،یعنی 40$ خریدمش،البته من همون 50$ هم حاضر بودم بخرم ولی به یک مشکلی تو زندگی شخصی ام خوردم که یه سه ماهی درگیرش بودم و فرصت گیم زدن نداشتم، دیگه گفتم کمی هم صبر کنم و حداقل در اولین تخفیفش بخرم و 10$ سیو شد.
قطعن اگه بیشتر صبر کنید دفعات بعدی تخفیف بیشتری هم خواهد خورد،ولی این سری تخفیفش به زودی تموم میشه،اگه کسی هزینه 40$ برای این بازی مشکلی نداره الآن در فرصت های آخر این سری تخفیف هستیم

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
730
نام
Mohammad
در آخرین ساعات مهلت اولین تخفیف، کلن 10$ بیشتر آف نخورده بود،یعنی 40$ خریدمش،البته من همون 50$ هم حاضر بودم بخرم ولی به یک مشکلی تو زندگی شخصی ام خوردم که یه سه ماهی درگیرش بودم و فرصت گیم زدن نداشتم، دیگه گفتم کمی هم صبر کنم و حداقل در اولین تخفیفش بخرم و 10$ سیو شد.
قطعن اگه بیشتر صبر کنید دفعات بعدی تخفیف بیشتری هم خواهد خورد،ولی این سری تخفیفش به زودی تموم میشه،اگه کسی هزینه 40$ برای این بازی مشکلی نداره الآن در فرصت های آخر این سری تخفیف هستیم

من که کلا یادم رفت اینم وجود داره

• Like

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد

این تخفیف هم واقعا ارزش خرید داره تقریبا بجای 127 دلار 59 دلار میخری

Red Dead Redemption & Red Dead Redemption 2 Bundle

• Red Dead Redemption
  • Red Dead Redemption: Undead Nightmare
  • Red Dead Online
  • Red Dead Redemption 2: Story Mode

bundle-featured.jpg

• Like

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
این تخفیف هم واقعا ارزش خرید داره تقریبا بجای 127 دلار 59 دلار میخری

Red Dead Redemption & Red Dead Redemption 2 Bundle

• Red Dead Redemption
  • Red Dead Redemption: Undead Nightmare
  • Red Dead Online
  • Red Dead Redemption 2: Story Mode

bundle-featured.jpg

آره،چشمم به این هم خورد،قطعن بهترین گزینه‌ست
ولی تا الآن دیگه فکر کنم هر کسی که خواهان RDR2 بوده ،بازی رو خریده باشه،در واقع بیشر فکر می‌کنم که راکستار می‌خواد اونایی که تا حالا برای خرید RDR2 مقاومت کردن رو با این پیشنهاد به خرید این پورت هم وادار کنه،چون می‌دونه کسی که تا الآن تونسته برای نخریدن RDR2 مقاومت کنه و خودش رو نگه داره قطعن حاضر نیست 40-50$ برای این پورت هزینه کنه دیگه این پیشنهاد خوب رو ایجاد کرده براشون
البته اینجا خیلی ها هستن که RDR2 رو بصورت مالکیت خودشون نداشتن {حالا با کرایه ی دیسک یا اکانت های ظرفیتی و اشتراکی} برای دوستان این مدلی هم بهترین موقعیت هست این پیشنهاد خرید.
پ‌‌ن: البته نمی‌دونم تا این لحظه تخفیفات هنوز هستن یا نه ؟

من که کلا یادم رفت اینم وجود داره

باورت میشه هنوز فرصت نکردم پلی بدمش؟! یعنی می‌تونم،ولی می‌خوام موقعی پلی بدم که در آسوده ترین حالت ممکن باشم
گذاشتم بعد از اینکه فردا یه کاری دارم،تموم که شد ،بعد با خیال راحت تر پلی بدم

• Like
Reactions: tboy2022

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
آره،چشمم به این هم خورد،قطعن بهترین گزینه‌ست
ولی تا الآن دیگه فکر کنم هر کسی که خواهان RDR2 بوده ،بازی رو خریده باشه،در واقع بیشر فکر می‌کنم که راکستار می‌خواد اونایی که تا حالا برای خرید RDR2 مقاومت کردن رو با این پیشنهاد به خرید این پورت هم وادار کنه،چون می‌دونه کسی که تا الآن تونسته برای نخریدن RDR2 مقاومت کنه و خودش رو نگه داره قطعن حاضر نیست 40-50$ برای این پورت هزینه کنه دیگه این پیشنهاد خوب رو ایجاد کرده براشون
البته اینجا خیلی ها هستن که RDR2 رو بصورت مالکیت خودشون نداشتن {حالا با کرایه ی دیسک یا اکانت های ظرفیتی و اشتراکی} برای دوستان این مدلی هم بهترین موقعیت هست این پیشنهاد خرید.
پ‌‌ن: البته نمی‌دونم تا این لحظه تخفیفات هنوز هستن یا نه ؟
تخفیف Black Friday (جمعه سیاه) تموم شد
این مال سایبر ماندی (Cyber Monday) هست تا اخر سال میلادی تاریخ اش پایین میزنه تا کی وقت خرید دارید

Offer ends 12/12/2023 11:29 AM GMT+3:30

• Like

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
دوستان کسی می‌دونه کاربرد گزینه‌ی south paw که در منوی config این بازی {پورت rdr1 برای ps4منظورمه} قرار داره چیه؟!
به گیم پلی مربوط میشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر