شایعه ساخت ریمستر بازی‌های Red Dead Redemption و GTA IV کنار گذاشته شده‌اند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق گفته‌های منابع رسانه کوتاکو، راکستار گیمز تصمیم گرفته تا برنامه‌های مربوط به ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV را فعلا کنار بگذارد و بر روی بازی بزرگ بعدی خود، یعنی GTA 6 تمرکز کند.

Red Dead Redemption.jpg

روز گذشته Tez2، اینسایدر شناخته‌شده راکستار در توئیتی مدعی شده بود که تا چند سال پیش برنامه‌هایی برای ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV وجود داشته‌اند، اما راکستار تصمیم گرفته تا توسعه هر دو پروژه را متوقف کند. به گفته او، بازخوردهای ضعیف بازسازی سه‌گانه GTA می‌تواند یکی از دلایل پشت این تصمیم باشد. اکنون زک زویزن از رسانه کوتاکو نیز گفته که منابع او، چنین چیزی را تأیید می‌کنند و اطلاعات آن‌ها با گفته‌های Tez2 هم‌خوانی دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های منابع کوتاکو، راکستار بخش اعظمی از منابع و انرژی خود را بر روی توسعه GTA 6 قرار داده و امیدوار است تا طرفداران بازسازی ضعیف GTA Trilogy: The Definitive Edition که در سال 2021 عرضه شده بود را از یاد ببرند. با این حال، گفته شده که ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV همچنان خارج از احتمالات نیست و ممکن است راکستار در آینده پس از عرضه GTA 6، به آن‌ها باز گردد.

در هر صورت، مثل همیشه باید گفت که تمام موارد گفته شده در حد شایعه هستند و راکستار تاکنون در مورد چنین برنامه‌هایی هیچ چیزی را اعلام نکرده است. طبق آخرین اخبار رسمی اعلام شده از سوی راکستار در اوایل 2022، نسخه بعدی GTA در دست توسعه است و سازندگان به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک می‌گذارند.

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
نمیخوام طرفداری کنم
ولی وقتی فیفای که هرز سال یاد 60 دلاره
چرا gta که 10 سال 1 بار میاد 60$ باشه
اگه 100 دلار هم باششه ارزش خرید داره
مگه میشه راکستار بیاد قیمت بیس رو تغییر بده و سونی و مایکرو و یوبیسافت و EA و... قیمتشون رو تغییر ندن.

اتفاقا gta فرضا بشه ۱۰۰ دلار همین فیفا که میگی اولین بازی هست میگه منم باید ۱۰۰ دلار باشم!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
اتفاقا فیفا هم یه زباله س که 60 دلار نمیارزه.خرید درون برنامه ای هم که غارت مشتری.
بازی خوبی که روش زحمت کشیده شده و نقد های مثبتی میگیره،با فروش بالا و مداوم در آمد کسب میکنه.نه با قیمت بالا هنگام عرضه.
وگر نه به طور مثال اگر رد دد 3 120 دلار هم باشه میارزه برای من.ولی باید ضوابطی باشه که حقوق مشتری حفظ بشه و انحصار طلبی پیش نیاد و قیمت کنترل بشه.در عین حال خلاقیت و انگیزه نو آوری هم در بازی سازها حفظ بشه و بدونن که اگر با هزینه کم شاهکار خلق کردن،دیده میشن و سود خوبی هم خواهند کرد.اینکه تگ قیمت صرفا با لحاظ کردن هزینه و سرمایه گذاشته شده روی بازی تعیین بشه اصلا خوب نیست.کلا چند تا دولوپر میتونن میلیارد دلاری هزینه کنن؟خیلی از شرکت های اسم و رسم دار یه زمانی با چند هزار دلار بازی ساختن که شدن این.

پ . ن : طرف خیلی گرون فروش بود.گفت این جنس با احترام فلان قیمت.یکی از مشتریاش گفت فکر کنم "احترام" اسم مادر شماس

عاشق راک استار هستم و با رد دد 1 و 2 زندگی کردم.ولی حق انتقاد هم محفوظه برای خریدار
در کل با حرفت موافقم فقط یک نکته بازی zelda اخری 70 دلار عرضه شد درحالی طبق عرف می بایست 60 دلار عرضه میشد با اینکه بسیاری اعتراض کردند ولی بعدش که بازی اومد من ابدا اعتراضی ندیدم به نظرم اگر بازی ارزشش را داشته باشد مشکلی نیست فقط من مطمئن خواهم بود با این فرهنگ مدیریتی T2 باید حتی از gta 6 هم ترسید

• Like
Reactions: Tatsumaru

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
می دونم خیلی از گیمرا دوست دارن rdr تجربه کنن و کاملا هم حق دارن این شاهکارو همه باید تجربه کنن
ولی 2 تا نکته واقعا آزار دهنده اس و تیک تو هی داره جو منفی ایجاد می کنه
بازی روی ps5 هم 30 فریم اجرا میشه! وقتی نگاه به برچسب 50 دلاریش می کنی اونم برای بازی 13 سال پیش حدقل انتظار این بود که 60 فریم باشه

هرچند خوشحالم که راکستار درگیر این پروژه های ریمستر نیست ولی خیلی از گیمرا این مسائل رو از چشم راکستار می بینن و نمی دونن این تصمیمات رو کمپانی مادر میگیره و راکستار دخالتی نداره همین الان کلی تو چنل های تلگرام دارن فحش نثار 7 جد راکستار می کنن که چرا نسخه پیسی rdr نداده :D عزیزان به پیر به پیغومبر! راکستار هیچ کنترلی روی اینکه چه بازی برای چه پلتفرمی منتشر بشه نداره وظیفه اش فقط ساخت بازیه

خداوند انشالله T2 را آدم کند :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
در کل با حرفت موافقم فقط یک نکته بازی zelda اخری 70 دلار عرضه شد درحالی طبق عرف می بایست 60 دلار عرضه میشد با اینکه بسیاری اعتراض کردند ولی بعدش که بازی اومد من ابدا اعتراضی ندیدم به نظرم اگر بازی ارزشش را داشته باشد مشکلی نیست فقط من مطمئن خواهم بود با این فرهنگ مدیریتی T2 باید حتی از gta 6 هم ترسید
در مورد gta کلا نگرانی معنی نداره :D مطمئن باش در همه موارد در اولویت قرار داره، و T2 اینقدر اعتماد داره به راکستار که هرقدر نیاز هست زمان و بودجه در اختیارشون قرار داده، تصمیم های زلینک قطعا به نفع جیب شرکته و جای اعتراض هم داره، اما همین زلنیک همیشه تمام قد پشت راکستار بوده
توی یک مصاحبه ایی ازش در مورد gta 6 سوال کردن جوابی که داد جالب بود گفت هر موقع راکستار آماده باشه معرفی میکنه دد لاین نداریم

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
GTA VI از 70 دلار بیشتر نخواهد بود.
راکستار از اول و همیشه نظر فن و هوادار یا مشتری براش مهم نبوده و نخواهد بود. همیشه دنبال بهترین ها در بازی هایی که خلق می کرده بوده و در این کار موفق هم بوده و حس می کنم همین موضوع غرور و افتخاری رو براش آورده که باعث می شه سعی نکنه از نظر هوادار یا مشتری یا هرچی تاثیر بپذیره. (درست یا غلطش رو کار ندارم) بنابراین خودتون رو پاره هم بکنید و تحلیل های سراسر منطقی هم بیارید اون کار خودشو می کنه. پس شل کنید و لذت ببرید و منتظر GTA VI بمانید.

• Like
Reactions: earendilist

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
مگه میشه راکستار بیاد قیمت بیس رو تغییر بده و سونی و مایکرو و یوبیسافت و EA و... قیمتشون رو تغییر ندن.

اتفاقا gta فرضا بشه ۱۰۰ دلار همین فیفا که میگی اولین بازی هست میگه منم باید ۱۰۰ دلار باشم!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
داداش ایران نیست یهو گیم از 60-70 دلار بشه 100 یا 90 دلار.

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
واقعا راکستار گشاد وار ترین حرکت ممکن رو زد. رد دد دو بازی فوق العاده ای بود. با وجود اون همه موقفیت دو انتظار داشتم بیان حداقل یه ریمستر تمیز از رد دد یک بدن که دوتا بازی با هم در دسترس باشه. با این پورت مزخرف هم به طرفدارا توهین کردن هم انگار خیلی به ساخته خودشون هم اهمیت نمیدن. من جای راکستار خجالت کشیدم وقتی دیدم نوشته سی فریم :)) حتی محتوای کمتری هم داره. مولتی پلیر نیست.
اینا که دنبال پولن یه ریمستر خوب میدادن فروشش بیشتر می‌شد ما هم حال میکردیم. راکستار فک نکنم بیاد یه بازیو پورت کنه بعد دوباره ریمستر یا ریمیک بده ازش. اگه میخواستن حرکت دیگه ای با رد دد یک بزنن الان میزدن. یعنی نسخه بهبود یافته این بازیو نمی‌بینیم کلا. واقعا حیف.
راکستار جان readی.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
می دونم خیلی از گیمرا دوست دارن rdr تجربه کنن و کاملا هم حق دارن این شاهکارو همه باید تجربه کنن
ولی 2 تا نکته واقعا آزار دهنده اس و تیک تو هی داره جو منفی ایجاد می کنه
بازی روی ps5 هم 30 فریم اجرا میشه! وقتی نگاه به برچسب 50 دلاریش می کنی اونم برای بازی 13 سال پیش حدقل انتظار این بود که 60 فریم باشه

هرچند خوشحالم که راکستار درگیر این پروژه های ریمستر نیست ولی خیلی از گیمرا این مسائل رو از چشم راکستار می بینن و نمی دونن این تصمیمات رو کمپانی مادر میگیره و راکستار دخالتی نداره همین الان کلی تو چنل های تلگرام دارن فحش نثار 7 جد راکستار می کنن که چرا نسخه پیسی rdr نداده :D عزیزان به پیر به پیغومبر! راکستار هیچ کنترلی روی اینکه چه بازی برای چه پلتفرمی منتشر بشه نداره وظیفه اش فقط ساخت بازیه

خداوند انشالله T2 را آدم کند :D

واقعا راکستار گشاد وار ترین حرکت ممکن رو زد. رد دد دو بازی فوق العاده ای بود. با وجود اون همه موقفیت دو انتظار داشتم بیان حداقل یه ریمستر تمیز از رد دد یک بدن که دوتا بازی با هم در دسترس باشه. با این پورت مزخرف هم به طرفدارا توهین کردن هم انگار خیلی به ساخته خودشون هم اهمیت نمیدن. من جای راکستار خجالت کشیدم وقتی دیدم نوشته سی فریم :)) حتی محتوای کمتری هم داره. مولتی پلیر نیست.
اینا که دنبال پولن یه ریمستر خوب میدادن فروشش بیشتر می‌شد ما هم حال میکردیم. راکستار فک نکنم بیاد یه بازیو پورت کنه بعد دوباره ریمستر یا ریمیک بده ازش. اگه میخواستن حرکت دیگه ای با رد دد یک بزنن الان میزدن. یعنی نسخه بهبود یافته این بازیو نمی‌بینیم کلا. واقعا حیف.
راکستار جان readی.
عرض نکردم؟ :D

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
رو ی کنسول که با بکوارد اجرا میشه پس بازی رو نمیدیم رو پی سی که با امولاتور اجرا میشه که پس اونم نمیدیم.( ی دشمنی خاصی با پی سی گیمرا دارن ) بازی های ps4 رو 5 هم اجرا میشن پس نسخه 5 رو هم نمیدیم. :| :|

داستان چی بوده؟
--------------------------
اصلا رفتار t2 معلوم نیست چیه اگه نمیخوای ریمستر یا ریمیک کنی پس هدفت دوشیدنه
اگه هدفت دوشیدنه پس چرا برای pc پورت نمیکنی
ماذا فاذا
چون سخت میشه یه بازی رو با تغییرات جزئی ۳ بار روی pc فروخت ولی رو کنسول چرا . چون گیمر رو pc با ماد تغییرات دلخواهش برای افزایش گرافیک اعمال میکنه ، اونم رایگان نیازی به خرید دوباره نمیبینه . برای همینم ناشرای :Censored: لطف میکنن نسخه قبلی رو delist میکنن.

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
بازیهای اپن ورلد ریمیک کردنشون خیلی سخت تر و هزینه بر هست با RE4 یا TLOU مقایسه نکنید

دقیقن اون هم OW های راکستار نه OW های آبدوغ‌خیاری

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
من هنوز نفهمیدم چجوری میشه بازی با عمر بیش از یک دهه ۵۰ دلار باشه و بازی assassin's creed mirage که سال ۲۰۲۳ منتشر میشه هم ۵۰ دلاره .

• Like
Reactions: rpg321

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر