شایعه ساخت ریمستر بازی‌های Red Dead Redemption و GTA IV کنار گذاشته شده‌اند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق گفته‌های منابع رسانه کوتاکو، راکستار گیمز تصمیم گرفته تا برنامه‌های مربوط به ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV را فعلا کنار بگذارد و بر روی بازی بزرگ بعدی خود، یعنی GTA 6 تمرکز کند.

Red Dead Redemption.jpg

روز گذشته Tez2، اینسایدر شناخته‌شده راکستار در توئیتی مدعی شده بود که تا چند سال پیش برنامه‌هایی برای ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV وجود داشته‌اند، اما راکستار تصمیم گرفته تا توسعه هر دو پروژه را متوقف کند. به گفته او، بازخوردهای ضعیف بازسازی سه‌گانه GTA می‌تواند یکی از دلایل پشت این تصمیم باشد. اکنون زک زویزن از رسانه کوتاکو نیز گفته که منابع او، چنین چیزی را تأیید می‌کنند و اطلاعات آن‌ها با گفته‌های Tez2 هم‌خوانی دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های منابع کوتاکو، راکستار بخش اعظمی از منابع و انرژی خود را بر روی توسعه GTA 6 قرار داده و امیدوار است تا طرفداران بازسازی ضعیف GTA Trilogy: The Definitive Edition که در سال 2021 عرضه شده بود را از یاد ببرند. با این حال، گفته شده که ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV همچنان خارج از احتمالات نیست و ممکن است راکستار در آینده پس از عرضه GTA 6، به آن‌ها باز گردد.

در هر صورت، مثل همیشه باید گفت که تمام موارد گفته شده در حد شایعه هستند و راکستار تاکنون در مورد چنین برنامه‌هایی هیچ چیزی را اعلام نکرده است. طبق آخرین اخبار رسمی اعلام شده از سوی راکستار در اوایل 2022، نسخه بعدی GTA در دست توسعه است و سازندگان به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک می‌گذارند.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
۵۰ دلار بدی برای یه conversion ؟ اونم روی کنسولای نسل ۸!!!! دمشون گرم‌. دیدن چه کاریه کلی خرج کنیم برای ریمیک یا ریمستر، همونو میدیم یه پولی هم میگیریم. اونم بعد ۱۴ سال!!!!!!!!

مقایسه کنید با آپدیت رایگان ویچر ۳ روی نسل جدید!

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
793
نام
Reza
برای اینکه عمق فاجعه رو درک کنید دیروز یه نفر توی زیرزمین ننش ماد ۶۰ فریم rdr2 برا ps5 جیلبریک منتشر کرد بعد راکستار با ۳۰۰۰+ کارمند بازی ۱۳ سال پیش رو بدون هیچ تغییری با قیمت ۵۰ دلار ( فیزیکی ۶۰ ) منتشر میکنه :D

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
میدونید ترسناکترین کاری که راکستار میتونه بکنه چیه؟
اینکه هیچ بعید نیست راکستار با قیمت گذاری GTA VI همه رو بدبخت کنه و یه بدعت جدیدی توی صنعت بذاره که همه سازنده های دیگه نسخه معمولی بازی رو حد اقل ۹۰ دلار قیمت گذاری کنن.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
برام جالبه که چرا هنوز یه عده دارن از راکستار دفاع میکنن؟ اصلا بهترین بازی های عمرش رو ساخته، وقتی خراب میکنه نباید انتقاد کرد؟ بگیم چون Red dead 2 رو آورده پس هرطور دلش میخواد رفتار کنه؟ همین طرز تفکرات برای CDPR بود و همین الان هم هست. نظرات یوتیوب و دیسلایکاش مشخصه که بدجور گند زدن. این چیه آخه. 50 دلار برای بازی 14 سال پیش که هیچ کار خاصی روش انجام نشده مصداق بارز دزدیه. فقط از نبود Backward compatibility سو استفاده میکنه. دوشیدن GTA V هم که دیگه همه میدونن.

F3BDfSaakAAEcIz[1].jpg

اینکه هیچ بعید نیست راکستار با قیمت گذاری GTA VI همه رو بدبخت کنه و یه بدعت جدیدی توی صنعت بذاره که همه سازنده های دیگه نسخه معمولی بازی رو حد اقل ۹۰ دلار بدن...بلایی که سرمایه گذارهای نفتی بصورت خیلی شدیدتر و وحشتناکتر سر فوتبال آوردن.

اتفاقا وقتی شایعه 2 میلیارد هزینه اومد، دقیقا همین رو به دوستام گفتم. اگه بازی 80 یا 90 دلاری بود چی؟ مطمعنن میتونه با طلا و این چیزا خرجش رو در بیاره ولی اینا با این وضعیتشون نشون دادن کاملا حریص و دندون گردن.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
اینکه هیچ بعید نیست راکستار با قیمت گذاری GTA VI همه رو بدبخت کنه و یه بدعت جدیدی توی صنعت بذاره که همه سازنده های دیگه نسخه معمولی بازی رو حد اقل ۹۰ دلار قیمت گذاری کنن.

نمیخوام طرفداری کنم
ولی وقتی فیفای که هرز سال یاد 60 دلاره
چرا gta که 10 سال 1 بار میاد 60$ باشه
اگه 100 دلار هم باششه ارزش خرید داره

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
هیچ کسی اون هم یک ایرانی که ارزش پولش نیاز به تعریفی نداره دلیلی برای توجیه الکی 50$ همچین بازی نداره واقعن
بحث اینه که برای خیلی ها همین پورت اولین فرصته ! برای منی که کلن اولین و تنها کنسولم تاکنون ps4 بوده یا اصلن کسی که الآن ps5 هم داره، تنها راه حل تا قبل از همین پورت برای تجربه‌ی RDR خرید یک‌سری اس یا یک کنسول دست‌دوم نسل هفتمی بوده! حتی مثل iv یا مکس پین3 هم امکان تجربه‌اش روی یک pc معمولی وجود نداشته {معمولی نسبت به حال ،نه زمان انتشارشون} شبیه ساز هم که سیستم بالایی می‌خواد و به هرحال جای نسخه‌ی رسمی رو نمی‌گیره
در همچین شرایطی هر طور حساب کنی، 50$ حتی برای یک پورت کاملن معمولی ، باز نسبت به خرید و نگه‌داری یک کنسول اضافه جهت تجربه‌ی یک بازی به صرفه تره!
بالأخره برای کاربران سوییچ هم اومده که موضوع مهمیه
حرف من اینه اضافه شدن پلتفرم ها برای همچین بازی محبوبی، حتی اگه هیچ پیشرفتی نداشته باشه، باز هم ‌پدیده‌ی مثبتی هست
تازه کی گفته حتمن باید 50$ داد؟ کمی صبر داشته باشید قطعن تخفیف هم می‌خوره
یادمه سر ریمستر اسکای‌ریم هم خیلی انتقاد شد به 60$ ولی در مدت تقریبن کوتاهی تخفیف خورد و با 20$ هم می‌شد خرید ! یک نکته‌ی مهم دیگر اینکه دلیل اصلی انتقاد ها به این پورت رو من زمان اومدنش می‌دونم! یعنی اگه همین پورت رو اوایل نسل 8 یا حداقل همزمان با بکوارد مایکرو به همین قیمت 50$ می‌دادن، تقریبن هیچ اعتراضی نبود ولی حالا چون کنسول های جدید اومدن و انتظار برای VI بسیار طولانی شده ،باعث خشم خیلی ها شده

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
نمیخوام طرفداری کنم
ولی وقتی فیفای که هرز سال یاد 60 دلاره
چرا gta که 10 سال 1 بار میاد 60$ باشه
اگه 100 دلار هم باششه ارزش خرید داره
اتفاقا فیفا هم یه زباله س که 60 دلار نمیارزه.خرید درون برنامه ای هم که غارت مشتری.
بازی خوبی که روش زحمت کشیده شده و نقد های مثبتی میگیره،با فروش بالا و مداوم در آمد کسب میکنه.نه با قیمت بالا هنگام عرضه.
وگر نه به طور مثال اگر رد دد 3 120 دلار هم باشه میارزه برای من.ولی باید ضوابطی باشه که حقوق مشتری حفظ بشه و انحصار طلبی پیش نیاد و قیمت کنترل بشه.در عین حال خلاقیت و انگیزه نو آوری هم در بازی سازها حفظ بشه و بدونن که اگر با هزینه کم شاهکار خلق کردن،دیده میشن و سود خوبی هم خواهند کرد.اینکه تگ قیمت صرفا با لحاظ کردن هزینه و سرمایه گذاشته شده روی بازی تعیین بشه اصلا خوب نیست.کلا چند تا دولوپر میتونن میلیارد دلاری هزینه کنن؟خیلی از شرکت های اسم و رسم دار یه زمانی با چند هزار دلار بازی ساختن که شدن این.

پ . ن : طرف خیلی گرون فروش بود.گفت این جنس با احترام فلان قیمت.یکی از مشتریاش گفت فکر کنم "احترام" اسم مادر شماس

عاشق راک استار هستم و با رد دد 1 و 2 زندگی کردم.ولی حق انتقاد هم محفوظه برای خریدار

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
هیچ کسی اون هم یک ایرانی که ارزش پولش نیاز به تعریفی نداره دلیلی برای توجیه الکی 50$ همچین بازی نداره واقعن
بحث اینه که برای خیلی ها همین پورت اولین فرصته ! برای منی که کلن اولین و تنها کنسولم تاکنون ps4 بوده یا اصلن کسی که الآن ps5 هم داره، تنها راه حل تا قبل از همین پورت برای تجربه‌ی RDR خرید یک‌سری اس یا یک کنسول دست‌دوم نسل هفتمی بوده! حتی مثل iv یا مکس پین3 هم امکان تجربه‌اش روی یک pc معمولی وجود نداشته {معمولی نسبت به حال ،نه زمان انتشارشون} شبیه ساز هم که سیستم بالایی می‌خواد و به هرحال جای نسخه‌ی رسمی رو نمی‌گیره
در همچین شرایطی هر طور حساب کنی، 50$ حتی برای یک پورت کاملن معمولی ، باز نسبت به خرید و نگه‌داری یک کنسول اضافه جهت تجربه‌ی یک بازی به صرفه تره!
بالأخره برای کاربران سوییچ هم اومده که موضوع مهمیه
حرف من اینه اضافه شدن پلتفرم ها برای همچین بازی محبوبی، حتی اگه هیچ پیشرفتی نداشته باشه، باز هم ‌پدیده‌ی مثبتی هست
یادمه سر ریمستر اسکای‌ریم هم خیلی انتقاد شد به 60$ ولی در مدت تقریبن کوتاهی تخفیف خورد و با 20$ هم می‌شد خرید ! یک نکته‌ی مهم دیگر اینکه دلیل اصلی انتقاد ها به این پورت رو من زمان اومدنش می‌دونم! یعنی اگه همین پورت رو اوایل نسل 8 یا حداقل همزمان با بکوارد مایکرو به همین قیمت 50$ می‌دادن، تقریبن هیچ اعتراضی نبود ولی حالا چون کنسول های جدید اومدن و انتظار برای VI بسیار طولانی شده ،باعث خشم خیلی ها شده

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»
Sh3d1000305www.tiktarh.com_.jpg

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,581
نام
Mehrdad
دلت خوشه، البته در کل بازار که اره،

اما اینجا اکثریت یا ظرفیتی میزنن تو گوشش یا هکی یا پایریت،

جدا از این کلا به نظرم دلایلت درست و کافی نیست، این رفتار و بی تفاوتی نسبت به یک سری از تکرار نشدنی ترین بازی های تاریخ قابل بخشش نیست، الان من اگه میدونستم بازی نیتیو برای پلی استیشن 5 نمیاد، قطعا چند هفته پیش نسخه بکوارد رو برای اکس باکس میخریدم و از بکوارد فوق ابر خفن اکس باکس لذت میبردم، ولی تخفیف رد شد و الان(چند ماه دیگه) باید نسخه PS4 رو برای 5 بخرم!! نمونه این بی تفاوتی و بد سلیقگی رو سمت سونی هم داشتیم در مورد بازی های کلاسیک پلی استیشن (مولتی/انحصاری) و فقدان بکوارد از سمت سونی، جالبه اونجا هم وقتی معلوم شد بکوارد PS3 وجود نداره، یک سری طوری برخورد میکردن که اصن انگار بکوارد پدیده ای الوده به ویروس کروناست یا چه میدونم اصن بکوارد نمنه دی؟ بعد "بعضی" از همون تیپ ها و رفقاشون، وقتی میگفتی بابا سونی که هنوز یک دونه بازی اصلی نسل جدیدش رو نشون نداده پس ناامیدی شماهایی که ادعای سونی فن قدیمی هم دارید برای چیه؟ میگفتن ماله کش!! انگار تا به سر تا پای کمپانی قهوه ای پاشی نکنی ماله کش حساب میشی و منطق هم هیچ، منطق هم باد هوا.... چقدر بدم میاد از این ترند های "اگه نرینی به فولان، ماله کش حساب میشی" خوشبختانه اپسیلون هم روم تاثیر نداره که رفتارم رو تغییر بده و منیپولیت کنه، همینم مونده، بتزدا و 4-5 سال حواشی رو مخ 76 نداشت، جامعه نابغه ایران و مسائلش نداشت، حالا فکر کن راک استار داشته باشه....

نهایتا در مورد راک استار، همچنان معتقدم زدن به جاده خاکی و صحرای کربلا با توجه به سابقه "دست نیافتنی" راک استار در بازی های اصلی و عدم سابقه شکست در بازی های اصلی، هم اپسیلون منطق نداره، هرچند هر کی دلش بخواد میتونه روزی چند بار سفر بره نزدیک دجله و فرات و برگرده... و اینم منافاتی با انتقاد به گند کاری هاشون نسبت به این کلاسیک ها نداره...

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
من هم با پورت این بازی مشکلی ندارم چون واقعا دوست داشتم این بازی رو روی کنسول پلی استیشن نسل 8 و یا 9 خودم بازیش کنم در حالی که با داشتن این کنسول ها به این بازی دسترسی نداشتم ولی نه با این قیمت .
ولی ای کاش این بازی هم یه ریمیک در حد RE4 میداشت . آخ که چه میشد اون فضای وسترن با این گرافیک چشم نواز .

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
307
اقا حالا که بحث شیرین کاری های راکستاره کسی هست چند وقت اخیر trilogy بعد پچ ها بازی کرده باشه؟ چند تا ویدیو تو یوتیوب دیدم بدک نیست انگار از نظر گرافیکی😀از اون فاجعه ای که بود درومده یا اوضاش هنوز خیطه؟

• Like
Reactions: Dead2021

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر