ساخت بازی ایرانی کوروش بزرگ آغاز شد {Cyrus the Great}

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
ساخت عنوان ایرانی Cyrus the Great یا همون کوروش بزرگ آغاز شد در حال حاضر مشغول مرحله اول طراحی داستان بازی بر اساس زندگی نامه کوروش هستم و پس از اون موتور ساخت بازی معرفی خواهد شد ساخت و تکمیل این پروژه بزرگ در حدود 2 تا 3 سال زمان خواهد برد و از ابتدا سال 88 رسما ساخت بازی آغاز خواهد شد.
این بازی توسط استدیو شخصی خودم The Future Land Studio ساخته خواهد شد به زودی برای جذب اعضا گروه ساخت بازی بخش گرافیک و برنامه نویسی اعلامیه قرار خواهد گرفت و تا تکمیل تعداد مختلف سازندگان ادامه خواهد داشت.

رضا محمودی - هنرکده پویا نمایی سرزمین آینده

2ssqd07s37g1b96z8hh.jpg

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
با گذاشتن اسم بازیساز روی خودت، آبروی هر چی بازیساز ایرانیه رو بردی، با عنوان کردن بازی کاملا ایرانی خودت گند زدی توی هر چی بازی ایرانی بود. اراجیف به خورد چهار تا بچه 10 - 12 ساله که چیزی از این چیزا نمیفهمن میدی، بازم عیبی نداره اما دیگه کوروش رو بیخیال شو و به لجن نکش. برو هر چی دوست داری بازی کاملا ایرانی (با برنامه FPS Creator و آبجکت های آماده lol) با هر اسم چرتی که دوست داری بساز اما دیگه گنده تر از دهنت حرف نزن. برای کسی که چهار تا کلمه فارسی رو نمیتونه درست بنویسه و سوادش در این حدم نیست، برای کسی که مغازه اش استودیوی بازیسازیشه lol، حرف زدن از کوروش کبیر و بازی ساختن در موردش گه خوری زیادیه. البته ببخشید که با این صراحت میگم اما واقعا گه خوری زیادیه.
حالا کاربر های معمولی به کنار، من نمیدونم چرا ادمین های اینجا به یه همچین کسی اجازه میدن هر چرت و پرتی که دلش میخواهد به خورد بچه های مردم بده.
دوست عزیز بهتره با اعضای سایت درست رفتار کنید و لحن بهتری منظور خودتون رو بیان کنید;)

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
با گذاشتن اسم بازیساز روی خودت، آبروی هر چی بازیساز ایرانیه رو بردی، با عنوان کردن بازی کاملا ایرانی خودت گند زدی توی هر چی بازی ایرانی بود. اراجیف به خورد چهار تا بچه 10 - 12 ساله که چیزی از این چیزا نمیفهمن میدی، بازم عیبی نداره اما دیگه کوروش رو بیخیال شو و به لجن نکش. برو هر چی دوست داری بازی کاملا ایرانی (با برنامه FPS Creator و آبجکت های آماده lol) با هر اسم چرتی که دوست داری بساز اما دیگه گنده تر از دهنت حرف نزن. برای کسی که چهار تا کلمه فارسی رو نمیتونه درست بنویسه و سوادش در این حدم نیست، برای کسی که مغازه اش استودیوی بازیسازیشه lol، حرف زدن از کوروش کبیر و بازی ساختن در موردش گه خوری زیادیه. البته ببخشید که با این صراحت میگم اما واقعا گه خوری زیادیه.
حالا کاربر های معمولی به کنار، من نمیدونم چرا ادمین های اینجا به یه همچین کسی اجازه میدن هر چرت و پرتی که دلش میخواهد به خورد بچه های مردم بده.
سخنان شما درسته اما نه لحنتون!بیشتر بچه ها هم نظر شما رو داشتند!الان آقا رضا اگر از سنگ هم باشن بر میخوره بهشون:D

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی

آخی چرا گریه میکنی آروم باش عزیزم نازی ...

قانون شماره 2) کاربران سایت می‌ بایست در هنگام ارسال پیام در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف و دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.

اگه سایت مدیر داره قانون بالا رو اجرایی کنه!

و

قانون شماره 15) در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی، تمسخر، توهین به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید جامعه یا فرد٬ با کاربر مربوطه برخورد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ ها قطع خواهد شد.

چون از گذشته سراغ دارم کلا مشکل داری جواب افرادی مثل شما خاموشی اما من موندم دیگه چرا انقدر عصبانی آخه پسرم تو هم میتونی پیشرفت کنی چرا گریه میکنی برو کتاب بخون مقاله بخون گو گولی

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
به نظر منم بیخیال کوروش شو! چون مطمئنم خرابش میکنی !
این همه شخصیت ! بیا جریان زلیخا و یوزارسیف رو بساز یه +18 هم بزن روش :D

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,789
واقعا میخوام بدونم مثلا اگه بازی شاهکار نشه و نمره 10 گیم اسپات نگیره دقیقا چه اتفاقی میافته؟احتمالا ملت غرب که دائما در حال تشویق و مطالعه فرهنگ ما بودن دست از این کار میکشن یا با یک بازی آبروی کوروش میره؟
یک مشت انسان جو گیر که تا همین دو روز پیش نمیدونستن کوروش کیه حالا از روی مد دارن خودشونو هلاک میکنن که ای وای به نماد ما داره توهین میشه.آخه تعصبات کور تا کی؟مگه کوروش از مسیح بزرگتره که هر روز یه فیلم و کلیپ خنده دار ازش میسازن ولی هر روز احترامش بیشتر میشه؟ولی ما یک دیوار میکشیم دور بزرگانمون بعد هم شاکی که چرا کسی اینارو نمیشناسه.فیلم ****و که نمیخواد بسازه اگه دو سه تا نکته جدید از زندگی کوروش هم بتونه با این بازی به اطلاعت مردم زیاد کنه خودش خیلیه

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بار ها گفتم در مقابل تمام بازی سازان داخلی هیچی نیستم و ادعایی هم ندارم اما تمام فکر و ذهنم به تصویر کشیدن این شخصیت بزرگ اون هم به طور غیر مستقیم هست در ضمن هنوز شما نه تصویر و نه گیم پلی از بازی دیدید که قضاوت میکنید؟ من هنوز گروه رو هم تشکیل ندادم و قطعا گفتم این کار به تنهایی امکان پذیر نیست در مورد قدرت هم همین که به خودم اطمینان دارم به فکر ساخت و طراحی یک خط راست هستم برای پیشرفت این صنعت برای خدوم به شخصه افتخار هست و ابدا نیازی به حمایت هیچ کدوم از قشر جامعه در هر زمینه ای نیستم!

این بازی رو مثل کشتی خاموش به کوری چشم هر چی حسود هست میسازم و به یاری خدا به تجربیات خودم اضافه میکنم این رو برای کشتی خاموش هم گفتم و عمل کردم البته اون یک پروژه تقریبا ساده بوده اما این بزرگ تر از اون چیزی که بخوام تصور کنم.

در مورد جواب درست و حسابی ندادن به کاربران خاطی هم که اشاره کردید من نه هر بچه یا بزرگ مرد دیگه هم میتونه جواب بده اما متاسفانه شخصیت اخلاقی و خانوادگی من در جمع این همه بازدید کننده اجازه نمیده چنین صحبت های رکیک رو بر زبون بیارم به همین دلیل سکوت میکنم.

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
اصلا رضا نباید اینجا تاپیک میزدی که بعضیا بیان واسه خودشون اسپم بدن.همتون فقط میگید نساز ولی هیچکسی نمیگه سعی کن بهتر بسازی و یه نکات مثبت و ایده های خوبی به بازی اضافه.
در ضمن منم همچین بچه 11-12 ساله نیستم.
هنوز هیچی از بازی معلوم نشده دارید خودتونو خفه میکنید که نساز و دارید دلسرد میکنید بازی ساز رو.
اول حداقل یه مقدار کم درباره ی بازی اطلاعات کسب کنید بعدا بیاید بگید نساز.
با اینکه کوروش یه سوژه ی نسبتا جنجالی برای بازی سازیه ولی چالش خوبیه و حداقال از بازیه "محمود"***** نژاد بهتر میشه.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
برخلاف حرف های دیگران بنظر من کار خوبی کردی که میخوای بازی شخصیت بزرگی رو درست کنی ولی بهتره حداقل فعلا نسازی.
ببین شما تمام سعی ـت هم کنی نمیتونی یه بازی بزرگ (به فرض مثال مثل Gears of War) بسازی! پس بهتره فعلا با داستان های کوچکتر شروع کنی و زمانی که خوب جا افتادی و بین تمام مردم شهرت پیدا کردی با یک اسپانسر توپ و چند تا همکار از خودت بهتر اینکارو شروع کنی.
همه ی ما دوست نداریم درباره ی شخصیت بزرگ کشورمون یه بازی معمولی ساخته بشه.
پس بهتره فعلا با داستان های معمولی شروع کنی.
موفق باشی

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
اگه سایت مدیر داره قانون بالا رو اجرایی کنه!
سایت مدیر داره و مطمئنا قوانین اجرا میشه. دسترسی کیانوش برای یک ماه قطع شد. هر کس دیگه ای با این لحن ادامه بده همین شرایط پیش میاد.

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
جدا از اینکه قراره برای چه کسی بازی بسازی
برای ساخت یک بازی ( یا فیلم و چیز های مشابه) تاریخی نیاز به تحقیق زیاد و اطلاعات کافی در اون مورد هست.

مشکلی هم ندارم که بازیشو بسازی ولی بهتره بیشتر تجربه کسب کنی به قول خودت...
البته اون یک پروژه تقریبا ساده بوده اما این بزرگ تر از اون چیزی که بخوام تصور کنم.
پس بهتره قبل از انجام یک پروژه بزرگ چند پروژه کوچیک انجام بدی حتی اگه الان تجربه کافی برای ساخت این بازی رو داشته باشی بنظرم 2 یا 3 سال برای ساخت یک بازی بزرگ کم باشه.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
لطفا به سوال من جواب بده.
این بازی چه سبکی خواهد داشت و به سبک کدام بازی میخواهی بسازیش و از چه موتوری استفاده میکنی؟؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
لطفا به سوال من جواب بده.
این بازی چه سبکی خواهد داشت و به سبک کدام بازی میخواهی بسازیش و از چه موتوری استفاده میکنی؟؟

انجین رو پست های قبل گفتم به احتمال قوی با Gamebryo خواهد بود سبک بازی TBA

seji

کاربر سایت
Dec 21, 2006
242
آقا جون بذارید بسازه
بعدا که تکنولوژی مون رفت بالاتر شماره 2 و 3 و 4 و ... شو میسازیم مثل پرنس 1و2و3 و آخری که حرف نداره و فاصله زمانیه 5 ساله رو طی کرده
انشا الله وقتی پیشرفت کردیم Multi Language هم میدیم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
انجین رو پست های قبل گفتم به احتمال قوی با Gamebryo خواهد بود سبک بازی TBA
تا اونجايي كه من ميدونم زمان انتشار بازي TBA ميشه. فكر ميكنم منظورتون TPA بود.
بعد اين موتور مطمئنيد رايگانه؟ چون بازيهاي بزرگي مثل Fallout 3 باهاش ساخته شدن كه فكر نميكنم شركت سازندشون به راحتي اين موتور رو در اينترنت Public كنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر